Forum
u100944
u100944
Kakšna bo zgodba?
+zanimiva
+napeta
+ljubezenka
+detektivska
+zabavna
+povejo mnenje
ne smejo
-ŽALITI
-OGLAŠEVATI!
zgodbo bom nextala po 2 nextih ali več¨!

boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2012
u100944
u100944
Prebujanje
>vdih< treznost...ogledovanje
rumene oči
bela polt
rdeče ustnice in....
dolgi zobje!
VAMPIR! podrobneje se pogledam oblečena v rdečo kratko oblekico z črnimi gubi rjavi dolgi lasje in črne oči. Počasi se sprehodim do vrat na tleh zagleda črne balerinke počasi jih obuje in pritisne na kljuko. Vrata se počasi odprejo in pogled ti odpre na črno noč posuto z tisočimi zvezdami. Okolica je polna pepela in starih dreves nikjer žive duše ali.....? Počasi je stopala po suhem pepelu in pred-seboj zagledala.........
31. julij 2012
u81874
u81874
next!
31. julij 2012
next
31. julij 2012
u100944
u100944
oooooo končno hvaLa fhuL bom zdeLe
31. julij 2012
u100944
u100944
Damon!! sem zavpila da se je povsod slišalo. Seveda se je moja "punčka" malo razjezila. Ne in nisem tvoja punčka sem mu rekla. In vem da si bil TI tisti ki me je spremenil v....sem potuhnila. vampirja? je rekel Damon. mh...sem skoraj neslišno rekla. Nato mi je prikipelo "kaj je zdaj to? kej sploh sem? hahaha se je gromko zasmejal "pri meni" kaj kako pri tebi sem skoraj zakričala. No te bom kar povedal počasi je stopil do mene in mi nekaj zašepetal na uho in me pri tem hotel stisniti k sebi a jaz nisem dovolila "v nesmrtnem svetu" kaj?! sem rekla in kje je potem s-m-R-t-N-i svet!? sem komaj spravila skupaj. Tam je pokazal v nebo. Prosim? Seveda je rekel mirno. No zdaj pa pridi z mano. NE sem odločno rekla s tabo nebom pa če si najlepši na svetu! mhm se je namuznil no prav kar teči stran ampak ne boš dolgo tukaj kamlu boš spet hotela k meni! NIKOLI sem rekla in stekla stran. No raje zleti mi je rekel. Zleti? in nato se je Damon spremenil v natopirja in odletel.
31. julij 2012
u30718
u30718
next-ej jst bi rada mau grozljivega pa romantičnega a lohk plis??
31. julij 2012
neeeeext fuul dober začetek!!
01. avgust 2012
u100944
u100944
Tnx usem fhoLa! zljubljena>3 bom v uvodu sem se malo zmotila! NEXTAM ok?
04. avgust 2012
u100944
u100944
Počasi sem poskušala poleteti? V srednjem delu hrbta sem začutila rahlo bolečino in nenadoma so se mi odprla dolga črna krila. wow sem bila navdušena! Počasi sem vzletela in bilo je čudovito! le nisem vedela kam naj grem? vse je bilo zmešano. Je morda Damon prav? NE NE NE sem si rekla se bom že znašla. Počasi sem poletela v črno noč. Bilo je zanimivo kako dobro sem videla vse pod menoj. Nenadoma sem zagleda velik snop luči. Počasi sem se približala in pred seboj zagledala svetlo-laso vampirko? Mislim da me je videla saj je takoj pritekla k meni! HOJLA! JAZ SEM ELIZABETH ALI PAČ SAMO BETH! Ooo pa niso vsi tu tako zlobni podala sem ji roko in se predstavila sem Kathrine počasi sem ji povedala use o meni in kaj se je zgodilo.
next? sori za kratkega ampak nisem morala!
04. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg