Forum
Hej Pisala bom svojo prvo zgodbo na igre123 in res upam,da vam bo všeč. Začetek bo verjetno malce dolgočasen ampak obljubim da bo potem bolj zanimivo in napeto. Da ne bom bluzila nekaj v 3 dni bom kar začela.

''Ashely ustani!''je zaklicala mama v zgornje nadstropje,jaz pa je nisem poslušala. Obrnila sem se proti steni in spala naprej. Slišala sem korake in vedela sem,da prihaja mama v mojo sobo. Sama pri sebi sem si mislila,zakaj mi nikoli ne da mira. ''Kako da me ne slišiš!Takoj vstani in se odpravi v šolo!''je zakričala. ''Jaja mama saj bom.''sem ji odgovorila in počasi zlezla iz postelje. Med tuširanjem se naj vam na hitro predstavim. Ime mi je Ashley Kingston,stara sem 17 let in živim v Los Angelesu. Hodim na gimnazijo,kjer sem najbolj priljubljena punca na šoli(no,vsaj tako me označujejo). Imam najboljšo prijateljico Ario,ki je moja sošolka in tudi moja soseda. Moja mama Helen je stara 44 let in dela v pisarni. Očeta nimam,saj mi je umrl,ko sem bila stara komaj 6 let. Zelo ga pogrešam,ker je bil najboljši očka na svetu. Imam pa tudi brata Luka star je 15 let.
To sem jaz:

To je moja mami:

To je moj brat:

To pa je moja najboljša prijateljica:

To je bil zdaj tak preddel,verjetno bom napisala še kar 1.del da vam bo bolj zanimivo

Kako se vam zdi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2015
Next
20. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg