Forum
u109575
u109575
OLa! no odločila sem se napisat svojo zgodbico....
hope u like it! : )
.....................................................................
Sem Acacia Neumeen in sem stara 14 let. 1 teden bom sama doma...ane ker greda mama in oče na neki teden mode v Pariz....
(Jaz)

Imam BFF Ronny,ta čas bo prišla k meni danes mava PARTY žur” ali..pač?

upam da vam bo ušeč!!!!!
20. oktober 2012
neeeext
20. oktober 2012
u108287
u108287
next :3
20. oktober 2012
u109575
u109575
Thanks nextam.........
..................................................
Komaj čakam....ravno sedim pred našo hišo in čakam da pride moja BFF Ronny. Čez nekaj časa zagledam rdeče glavo punco "hoj Ronny si le prilezla?" :'D "kot vidiš : )" nato sva nekaj časa pohajkovale naokrog. Ura je bila že pozna zato sva odšli domov. V kopalnici sva se uredili najprej jaz potem Ronny. Nato sem hotela odpreti vrata od kopalnice kjer je bila Ronny nato pa se avtomatsko odprejo kiiiik....nato vidim da je ni notri weard nato se obrnem in zagledam Ronny AAAAAAAAAAA!!!!! ne deli tega! Ronny??? Ronny?? Ronny? Halo? Nato pa kar naenkrat Ronny zakriči aaaaaaaaaaaaaa!!!!! tako sem se ustrašla...............In začela teči k moji sobi napaka Ronny mi je sledila bila sem v 2.štuku ko zasabo zašlišim kričanjo "aaaaaa!! a-c-a-c-i-a come back! arrr!! aaaaa sem kričala in tekla po stopnicah...nato pa sem čist v zgornjem štuku nikamor se nemorm umakiniti nato pa vidim počasi senco ki počasi počasi prihaja k meni.........
...........
next? kako se vam zdi?
20. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg