Forum
u105994
u105994
нααααααααנ! נαѕ ιη мσנα ℓυcι (►αвяαĸα∂αвяαα.◄) ѕνα ѕє σ∂ℓσcιℓє, ∂α ѕкυρєנ ηαριѕєνα zgσ∂вιcσ. gσνσяιℓα вσ σ Ι∂, ƒcв (ƒαвяєgαѕ, χανι, мєѕѕι...), ησтєя вσנσ ρα тυт кѕηι σѕтαℓι ѕℓανηι. υρανα, ∂α ναм вσ υѕєc! (:
נαѕ ριѕєм ѕє тєℓє zgσ∂вιcє, cє вσѕтє нσтℓι ρσgℓє∂αт;
https://www.igre123.com/forum/tema/when-stars-fall-down-(feat.-one-drection)/46854/
https://www.igre123.com/forum/tema/impossible.-(ft.-one-direction-cher-lloyd-the-wanted-taylor-swift-selena-gomez-justin-bieber..)/47312/
https://www.igre123.com/forum/tema/somewhere-only-we-know.-(one-direction-fanfic.)/46878/1
*cє ρα ℓυcι кѕηє ριѕє, ωαм вσ ρα ∂αℓα ρσνєzανє ѕρяσтι! ησ, тυкєנ נє zє ρяνι ∂єℓ, нƒ χσχσ ;*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
»Leah, obiski!« se zasliši od spodaj. Zdolgočaseno sem zaprla prenosnik, si obula uggice in si naredila čop. Počasi sem odšla dol, kjer sem zagledala Xavija. »Xavi! O bog, kaj pa ti tu?!« veselo vzkliknem in mu skočim v objem. »Nekaj ti imam za povedati. Pridi, greva gor.« reče in me potegne v svojo sobo.
Naj se vam med tem predstavim.
Sem Leah Acacia Gomez. Ob mojem priimku najbrž pomislite na Seleno Gomez? Ja, to je moja sestra. Torej, stara sem 16 let in živim v Barceloni. Obožujem ta kraj! Treniram nogomet in nimam fanta. Poleg Selene imam enega bratca, Max-a, ki je star 13 let in ima svoje trenutke. Ampak vseeno ga imam najraje na svetu. Njegov najboljši prijatelj je nekako zaljubljen vame, katastrofa, vem. Moj vzornik je Xavi Hernandez, moj najboljši prijatelj. Je kot moj brat in pozna me že odkar sem se rodila. Je zelo zaščitniški do mene in noče, da bi spoznala njegove soigralce, saj pravi, da bi se lahko s kateremu koli zapletla in le – ta bi mi strl srce. Ampak jaz sem nekako zaljubljena v Fabregasa in če bi Xavi to izvedel, bi bil Cesc zdaj že mrtev. Prav tako je zelo zaščitniška do mene tudi Selena, zato mi ne pusti, da imam fanta. Imam oba starša, ki pa živita v Ameriki, midve s Seleno pa v Barceloni. Moji najboljši prijateljici sta Taylor Swift in Miley Cyrus. Spoznala sem ju, ko sta bili pri nama s Seleno in sta mi kot sestri. Sovražim, ampak res, sovražim One direction, Demi Lovato in Justina Bieberja. Justina velikokrat vidim, saj hodi s Seleno, a imam občutek, da je z njo samo zaradi slave. One direction nasploh ne maram, saj so za mene samovšečni neumneži, ki ne znajo peti. Demi pa.. Ah, Demi pa samo išče pozornost. In ta njen nadležen glas.. Ugh, katastrofa. Z Max-om ji večkrat kaj narediva, ampak nikoli nisva kriva. Aha, še nekaj. V moji družbi je vedno moja mucka, Snow. Je snežno bele barve in dobila sem jo od Xavija, za 13 rojstni dan. Prav tako imam enega psa, Husky-ja, z imenom Snowflake, ki sem ga dobila od Selene in Taylor, za 15 rojstni dan. No, dovolj o meni, vrnimo se v mojo sobo.
»Torej, Leah..« »Ja?« vprašam. »Danes ne greš na trening k sebi.« »Ne, ne, ne! Hočem na trening, ne moreš mi tega preprečiti!« »Počakaj, da končam. Z mano greš. Na naš trening.« Izbuljila sem oči in mu skočila v objem. »O bog, Xavi! Hvala, hvala, hvala! Končno bom spoznala Cesca in Messija in Alexisa in….« prekinil me je. »Da ne bi nič poskušala. Veš moje mnenje. In pazi se Cesca. Okej?« »Kot, da bi imela karkoli z njimi.« »Vseeno.« »Xavi.« »Haha, prav, pridi.« Objela sem ga, se oblekla v dres in odpravila sva se na Camp Nou.
*Leah;

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
αנα, נαѕ ηє вσм мσgℓα тσк ηєχтσν ∂αנαт, кєя ѕтα ѕє мσנα нυ∂ιcєνα мт ρα ƒσтя σ∂ℓσcℓα, ∂α вι вσѕтα υzєℓα кσмρ, ∂σкℓєя σcєη ηє ρσρяανιм.. -.-
23. december 2012
neeeext! ;*
23. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeext
24. december 2012
next
24. december 2012
u94098
u94098
next
24. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeext
24. december 2012
u73295
u73295
neeext
24. december 2012
u113507
u113507
Next.!
24. december 2012
u107790
u107790

"Jessica.!" reče mama in potrka na vrata moje sobe. "Naprej.!" se ji zaderem, ona pa vstopi v sobo in rece:"Jessica jutri odideš k bratrancu v Barcelono." Omg v Barcelono greeem. "Hvala mami, 1000x hvalaaa.!" ji rečem ona se mi pa samo nasmehne. No pa se odpravimo pakirat. Medtem pa se naj vam predstavim.
Sem Jessica Ann Messi. Ponavadi me kličejo Jessica saj mi je ime Ann zelo starinsko in bedno zato nočem da me kdo kice Ann. Pri priimku vrjetno najprej pomislite na Lea Messija sem njegova sestrična in kot ste slišali se jutri odpravljam k njemu v Barcelono. Stara sem 18 let in imam starejšo sestro Lexi Elizabeto Messi. Stara je 20 let in se je lani s fantom preselila v Wales. Očeta nimam saj nas je kmalu po mojem rojstvu zapustil. Najboljše prijateljice pa tudi nimam saj sem bolj sramezljive narave. Enako je tudi s fantom. Treniram nogomet in tek. Sicer nogomet bolj v prostem času ampak vseno sta moja vzornika Leo Messi in Xavi Hernandéz, v teku ga pa nimam. Po dveh urah pakiranja sem zdaj končno končala. Porabila sem kar tri kovčke, da sem vse spravila noter.
Jutrišnega dne sem se zelo veselila saj sem Lea nazadnje videla pred 3 leti ko je prišel k nam na obisk, nasploh pa zato ker sva v zelo dobrih odnosih, vbistvu je moj najboljši prijatelj čeprav ga vidim samo 1x na pet let. Pogledala sem na uro in opazila, da je že 8 zvečer. Odpravila sem se v spodnje nadstropje natančneje v kuhinjo. Tam sem povečerjala pri tem mi je mama razlagala nekaj o letu, sploh se mi ni dalo poslušati. Ujela sem samo to da je let jutri ob 10-in in moram biti na letlišču ze ob 9-ih, kar pomeni zgodnje zbujanjeee, namreč jaz zeeelooo raada spim. Ter da me bo v Barceloni na letališču počakal Leo. Mami sem zaželela:"Lahko noč." sama pa sem se odpravila spat.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Neext.?:*
24. december 2012
next
24. december 2012
u113507
u113507
NEXT.*
24. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. december 2012
u73295
u73295
neeext
24. december 2012
u94098
u94098
next, barca 4 ever!!!!!!!!!!!!!
24. december 2012
u105994
u105994
»Spoznala bom Fabregas-a, spoznala bom Messi-ja, spoznala bom Alexis-a..« sem si pela, ko sva hodila po ulici. Xavi je ime kapuco, da ga kdo ne bi videl, jaz pa sončna očala. »Okej, dojeli smo.« reče. »Če sem pa tako vesela!« »Vseeno. Aha, še nekaj je..« »Kaj?« »Od zdaj naprej igraš za nas. Članica fcb si.« »O bog. O bog. O bog. Resno?! O moj bog, ljubim te!« Objela sem ga. »Kot prijatelja, da ne bo pomote.« še dodam, on pa se zasmeje. Kmalu sva prišla in že sem pred sabo zagledala Fabrega-sa. »Ne pozabi, pazi se ga.« šepne Xavi in odide. Jaz pa sem stala tam in strmela v Cesca. Obrnil se je in me zagledal. »Uhm.. Ti lahko.. Pomagam?« vpraša. »Ti, ti, ti..« »Podpis bi rada?« Odkimala sem. »Kaj pa potem?« »Ti s-si…« »Ja, jaz sem.« »O MOJ BOG, CESC FABREGAS STOJI PRED MANO! IN IGRALA BOM Z NJIM! O MOJ BOG. AAAAA!« Prijela sem se za usta, ko sta pritekla Messi in Xavi. »Okej, kje gori?!« vzklikne Leo. »Nikjer, pomiri se. Leah je srečna, ker bo igrala z nami.« »A ti si torej ta slavna Leah.« se nasmehne Fabregas in se mi približa. Xavi ga je prebodel s pogledom, Cesc pa mi je podal roko. »Jaz sem Cesc Fabregas. Najbrž veš.« Dala sem mu roko in samo kimala, ter strmela v njega. »Ti si pa Leah, kajne?« vpraša. Pokimala sem, ko so prišli še ostali igralci. Z vsemi sem se rokovala, nato pa sem se preoblekla. Danes smo igrali pol ure med sabo in naša ekipa je zmagala. Ko smo končali, sem šla na stadion in se usedla na sredino. »Haj.« Obrnila sem se in zagledala Fabregas-a. »Hej.« se nasmehnem. »Kaj pa ti tu?« »Am, Xavi je nekam šel in ga čakam, ker je rekel, da ne smem sama domov.« »Oh. Smem prisesti?« »Ja, seveda.« Usedel se je poleg mene, jaz pa sem se ulegla in pogledala v nebo. Bilo je posuto s nešteto zvezdicami. Tako sva bila v tišini, ko mu je zazvonil telefon. »Daniella je, takoj bom.« Vstal se je in odšel, jaz pa sem se nazaj ulegla in se spet zazrla v nebo. Tedaj pa je zazvonil moj telefon. Sploh nisem vedela, da še dela. Hja, zadnjič smo na treningu igrali nogomet z njim. Pač, shit happens. Oglasila sem se in na drugi strani zaslišala Seleno. »Leah, kmalu prideta?« »Ja, samo ne vem, kje je Xavi.. Zakaj?« »Justin pride na večerjo.« »Oh. On.« »Res, kaj imaš z njim? Čim prej pridita. Dijo mala.« Prekinila je, jaz pa sem telefon vrgla v tla in zakričala. Dovolj imam tega.. Justina. Res! Čez sekundo je pritekel Xavi. »Kaj je Leah? Ti je kaj naredil?!« »Ne. Kdo, kaj, zakaj?« »Zakaj kričiš?« »Spet pride Justin.« »Oh, mi je že jasno. Rad bi te povabil k sebi, ampak pride Elsa in njeni starši. Tako da, pridi.« Skočila sem mu na hrbet in odšla sva. Sproti sva se še poslovila od Leo–ta in Cesca. Xavi me je pospremil domov in odšel. Jaz pa sem zavzdihnila in odšla noter. »Doma sem!« vzkliknem. »O, Leah! Pridi z mano.« živčno reče Selena in me potegne v njeno sobo. »Kaj za vraga?« vprašam, ko pred mene da obleko. No, nekaj za punčke. »Prosim, pridejo Justin in Taylor in Miley in Demi in moraš…« začne. »Oooooo, moja Miley pride! Yaaaaaaay!« Veselo sem začela poplesavati po sobi, ko se mi je pogled spet ustavil na tistem. »Prav. Samo tokrat. In NIKOLI veš, a je jasno?« rečem in zavzdihnem. »Ijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!« Veselo vzklikne in me objame. »Kje je Max?« vprašam, ko se oblačim. »Pri Joshu bo spal.« »Oh ne no. Ne bova mogla…« začnem, ko me presenečeno pogleda. »Pozabi.« rečem. »Prav. Otroci.« zavzdihne. Še do konca sem se oblekla in počesala mi je lase, ko me je posedla pred ogledalo. »Da. Ne. Bi. Niti. Pomislila.« zasikam. Že vem, kaj želi. Naličiti me. »Prosim? Samo malo?« »Ne!« »Ugh. Prav. Ker te imam rada. Zdaj pa se pokaži.« reče, obrnila sem se za 360°. »Zgledam kot…« začnem. »Princeska.« me dopolni in me objame. Zazvonilo je pri vratih. »Pridi.« se nasmehne. Prijela me je za roko in skupaj sva odšli odpret. Bili so že vsi: Miley, Justin, Demi in Taylor. »Miles, Tay!« veselo vzkliknem in ju objamem. Demi in Justin-a sem ignorirala in odšli smo v jedilnico. Na moji desni strani je sedel Justin, na levi pa Miley. Vse je bilo v redu in večerja je potekala normalno, dokler nisem začutila Justin-ove roke na svoji nogi…
Leah;

24. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
24. december 2012
u113507
u113507
NEXT.*
25. december 2012
u73295
u73295
neeeeeeext
25. december 2012
next
25. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
u94098
u94098
next
25. december 2012
next
25. december 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
u107790
u107790
~Neext bo jutr če bom kej do takrt spesnla skupi;*
25. december 2012
u107790
u107790
*Olimpijske igre v Riu, tek na 800m... V glavi imam pripravljeno vso taktiko. Stojim na tretji progi in cakam na povelje starterjaa. Na stadionu zavlada cistaa tisina in starter rece:"Na mesta.!" in....* "DRIN, DRIN" zazvoni budilka in kmalu za tem pristane v steni. Faaaq ze deseta ta teden. Vsa zalimana se odpravim v kuhinjo ,brez, da bi se sploh zavedala svojih sanj, in pojem zajtrk. Mama oznani da odideva vez pou ure. Jaz pa usa ziucna pohitim v sobo in se preoblecem v crne pajkice in crtast volnen pulover. Na trepalnice nanesem malo maskare in odidem v avto. Ko sva prisle na letalisce je mami rihtala stvari z karto sem jaz razmisljala o sanjah in o tem kako bi bilo ve bi se mi uresnicile. Kmalu zaslisim poziv za Barcelono in seem k izhodu. Seveda se prej poslovim se od mami. Na letalu sem loslusala one direction. Noraaa sem na njih... Najbolj mi je lustn Harty ampak vseeno nimam nikakrsnih moznosti pri njem, saj zivim v Londonu in jih sploh se nikoli nisem videla v zivo. Po dveh urah smo pristali. Vzamem kovcke in se odpravim proti izhodi. "Ann.!" se nekdo zadere. Obrnem se in zagledam Lea kako mi tece nasproti. Kerse mi niti stati ni ljubili mu nisem tekla nasproti ampak sem ga lepo pocakala da je on prisel do mene. Zelo sem bila vesela da sem ga spet videla in mu rekl
26. december 2012
u107790
u107790
* ►αвrαĸαdαвrαα.◄

26. december 2012 22:59*Olimpijske igre v Riu, tek na 800m... V glavi imam pripravljeno vso taktiko. Stojim na tretji progi in cakam na povelje starterjaa. Na stadionu zavlada cistaa tisina in starter rece:"Na mesta.!" in....* "DRIN, DRIN" zazvoni budilka in kmalu za tem pristane v steni. Faaaq ze deseta ta teden. Vsa zalimana se odpravim v kuhinjo ,brez, da bi se sploh zavedala svojih sanj, in pojem zajtrk. Mama oznani da odideva vez pou ure. Jaz pa usa ziucna pohitim v sobo in se preoblecem v crne pajkice in crtast volnen pulover. Na trepalnice nanesem malo maskare in odidem v avto. Ko sva prisle na letalisce je mami rihtala stvari z karto sem jaz razmisljala o sanjah in o tem kako bi bilo ve bi se mi uresnicile. Kmalu zaslisim poziv za Barcelono in seem k izhodu. Seveda se prej poslovim se od mami. Na letalu sem loslusala one direction. Noraaa sem na njih... Najbolj mi je lustn Harty ampak vseeno nimam nikakrsnih moznosti pri njem, saj zivim v Londonu in jih sploh se nikoli nisem videla v zivo. Po dveh urah smo pristali. Vzamem kovcke in se odpravim proti izhodi. "Ann.!" se nekdo zadere. Obrnem se in zagledam Lea kako mi tece nasproti. Kerse mi niti stati ni ljubili mu nisem tekla nasproti ampak sem ga lepo pocakala da je on prisel do mene. Objela sem gaaaa. Zelo sem bila vesela da sem ga spet videla in mu rekla:"Pogresala sem te bratrancek. Lahko bi ze malo zrastev. Vecja sem od tbe.!" on pa mi odvrne:" Jaz tudi tebe in ni moj problem ce ti rastes v nebo.!" Odpeljala sva se proti njegovemu domu. Doma mi je pokazal soba in rekel:"Jaz moram na trening. Caz dve uri bom nazaj do takrat lahko dalas kar hoces.!" Odlocila sem se da bom odsla tect. Tekla sem ze pou ure in ko sem bila malo nepozorna sem se zaletela v nekoga......
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sorrrry uno prej ignorirejte mi je kr neki vn vrgl...
Neeext.?;*
26. december 2012
neeeeeeeeeeeext
26. december 2012
Neeeeeeeeeeext!
27. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg