Forum
u89687
u89687
hello people :'33 this is my neww story hope u like it.^.^

Elanor:$$ (me)

ALisa;33 (elanor's bff)

Harry;** (elanor's next boyfrend..?or..?)

Belle (Harry's Łil sis)

~WHAT DOESN'T KILL YOU MAKES YOU STRONGER~

Cher Lloyd,one direction , in drugi.. vsi so uspeli le z enim - X FACTORJEM.Ime mi je Elanor Cadler. Čez 1 mesec se bo pričel pouk , s tem novi prijatelji , novo okolje , nova ljubezen ... ? Še vedno nisem prebolela Austina... ga sploh kdaj boommm??????? Ozrla sem se skozi okno.Po okenski polici so udarjale kaplje dežja.Z mamo in bratom živimo v Chicagu.Očeta nisem nikoli poznala.Nekaajkrat mi je celo pisal , a nikoli nisem imela poguma da bi mu odpisala nazaj.Na vratih je pozvonilo.Vztala sem in stekla odpret."Alisaaaa.." se objela svojo najboljšo prijateljico."Heej elanorr.." me je objela nazaj. Kot ponavadi pri meni ni bilo nikogar doma.Šli sva v dnevno sobo in se sesedli na kavč. Prižgala sem tv.MTV! One direction - What makes you beautifu.Zavila sem z očmi in hotela prestavit anpak me je Alisa počila po roki in mi vzela daljinca iz rok . "deej no Ally...saj veš da mi grejo na jetraaaaa..." sem tarnala."mm...eni pač nee..deej no elanorr kako ti lahko Harry Styles ni všeč???" "mi pačč ni.." sem siknila."nora si ..." je rekla in me resno pogledala."okeei okeei priznamm.. lep je že anpakk.." "anpak kaj?" obmolknila sem.Nisem vedela kaj naj rečem.V roke sem vzela laptop.Obiskala sem : twitter,facebook,youtube,we heart it, tumblr, skratka vse..Dež je še vedno padal."kej boš preživela še ta prosti mesec?" me je vprašala po kratkem premolku.Skomignila sem z rameni "doma..". "ahhaa..no ker lahko bi te jaz vzela s sabo v londooon.."je priletelo iz nje.Izbuljila sem oči."alisaa r u insaneee?????!!!!!!" sem se napol zadrla.Ostala je tiho.."alisa, nisem bogata kot ti.." sem rekla.Pri alisi so zelo bogati.Celo čistilko imajo! dajte no ljudje.."saaj imam 2 karti.." je rekla."ooddd kjeee???!!!" "gurl,i have got my wayss..soo...... ya in" "itaaaaakkk!!!!" sem zavpila in začela skakati po kavču."Pa še x-factor.." je rekla."Aliyyy nisem pripravljenaa na to.." sem rekla.Prijela me je za roko."seveda si.."

~UP,UP AND AWAY~
V kovček sem pobasala še zadnje čevlje z visoko peto.Še vedno težko dojemam.V London grem!! Z alisooo!!!!! Okoli vratu sem si nataknila slušalke.Vzela sem kovček v roko in šla po blokovskih stopnicah navzdol.Tako se že veselim!!Moj brat Nate,mami in Alisa so me že čakali v avtu.Alisa in Nate vedno flirtata, se sploh zavedata kako sta očitna?????Fuj.Naslonila sem se na Alisijino ramo in objela njeno roko.Molčali smo.PRISPELI SMOOOO!!!!"to je to sestrica.." me je objel nate."mmm .. hhhhh mmm..." sem zamrmrala."Obljubita mi da bo vse okej!" me je objela še moja mami.Sedeli sva v 7. vrsti letala.Kaj če je naslov napačen? bova sploh našli najin apartma?? kaj če se zgubiva..? kaj če naju kdo ugrabi?? kaj če..?????.Mogoče res zvenim čudaško , anpak take stvari človek ne more spregledati.Z aliso bova imeli stanovanje v luksuznem hotelu.To je vse kar bi si v življenju lahko želela.Living the dream baybe!NORTH LONDON BABYY!Najino stanovanje je bilo ogromno. Kuhinja,zakonska postelja,kopalnica , wc,..Alisa je iz kovčka potegnila svojo odejico medvedka puja. "jooojj alisaaa.." sem vzdihnila."kaaj?!".Kmalu sva zdekorirali celo stanovanje.Bil je večer. "noo kaj bova počeli danees .. najin prvi skupni večeer..?" me je vprašala."Flašo??" seveda sem bila takoj za.
Alisa;resnica,izziv??
Jaz;izzivv..duuh..
Alisa;pojdi k sosedom.. reci da nama je zmankalo oddej in si 1 sposodi..
je resno rekla.Potem je bruhnila v smeh.Valjala se je po tleh.Zajela sem sapo in se napotila na hodnjik.Pozvonila sem.Odprl mi je fant, star okoli 18 , z lepim nasmehom... bujnimi kodri.. srce se mi je skoraj ustavilo..počakaj malo...HARRY STYYYLLLLLEEEESS!!!!! OMOJ BOG OMOJ BOGGGG!!!! čakaj malo, dihiii dihiii... od kdaj je pa meni mar zanj?? srrously kaj je z mano?? "jaa?" je vprašal.Nisem vedela kaj naj rečem.V obraz mi je postalo kar hudo vroče.

15. maj 2012
Next
15. maj 2012
Next!
16. maj 2012
nexttt
16. maj 2012
u63958
u63958
neext
16. maj 2012
u89687
u89687
Od blizu je bil čisto druug.Zrla sem v njegove modre oči."hočešš avtogram?" me je vprašal ,ko je dojel v kakšni zadregi sem.Plaho sem pokimala.Podpisal se je na list papirja in mi ga izročil."h..hvala.." sem tiho rekla."eehh ni blema.." se mi je nasmehni."jj..az in moja bff živiva tukaj .. lahko ti malo pokažem stanovanje.." sem rekla."to bi bilo kuul.." je odvrnil. Prijela sem ga za roko in ga odpeljala v najino stanovanje."Pogleej koga sem pripeljala!" sem ponosno rekla "mmm?" se je oglasilo iz dnevne sobe."HARRYJA STYLESAA!!"."ja,elanor nisem še pijana.." se je spet oglasilo. Spogledala sem se s Harryjem.Odvlekla sem ga v dnevno sobo.Alisa je ostala brez besed. Nekaj časa smo molčali ,potem pa je alisa tako zakričala da sem skoraj oglušela."o moj booog...!!!!!" je cvilila in skakala po stanovanju."paač.. oboževalke .." sem zavila z očmi. Nasmehnil se mi je in me spet pogledal s tistimi lepimi učki.V želodcu sem začutila metuljčke. Podpisal ji je cd , podpisati vse stvarii od 1D in se še slikati z njo."Bi radi videli še naše stanovanje?" je vprašal.Stanovanje kjer so začasno 1D je bilo veliko bolj luksuzno in večje od najinega.Same oči so naju bile."kje pa so fantje?" je ćez nekaj časa vprašala Alisa.Skomignil je z rameni."mogoče so z Belle v šopingu.." je rekel.Usedla sem se na zofo.Vrata so se kar naenkrat odprla.Vztopila je punca z dolgimi rdečimi lasmi.Vrgla se e Harryju v objem.Na hitro ga je poljubila na usta.Ozrla se je k nama z Aliso.Na hitro naju je ošinila s pogledom.Namrdnila se je.Ob pogledu kako je na mestu objeta z Harryjem me je zabolelo.Zakaj....?Kaj mi je...?? od kdaj pa se jaz sekiram s katero je ta,Harry?? "Emma .. to sta Alisa in Elanor.." naju je predstavil."ahha.. no me vseli....mudi se mi muceek.. ljubim te, pogrešala te boom.." je rekla , mu ovila roke okoli vratu in ga še 1x poljubila.Pomahal ji je v slovo.Vztala sem."bi,najbolje da grem.." sem rekla in stekla v moje in alisijino stanovanje.AHA PUNCO MA???! RES KUL!!!! "elaanor..! čakaaj me nooo!" je za mano vpila Alisa.Sesedla sem se na kavč.Nevem kaj naj si mislim.Pomislila sem na Austina.On mi je strl srce.. žalosti nisem več mogla zadrževati v sebi , zato sem bruhnila v jok.Alisa me je objela."elaaanorr..kaj je narobe srči..?".Božala me je po laseh.Ko sem končno lahko spregovorila sem iz sebe izdavila le :"austinn.." .. čeprav to ni bil vzrok joka.Vzrok je bila tista rdečelaska in Harry!!! "elanoor.. austin je preteklost.." me je prijela za roko.Zaspala sem v njenem objemu.

~I WISH~

Samo še na Harryja mislim.Sprašujem se , če sem zaljubljena.Ovira me le tista rdečelasa........ da ne rečem kaj! Kaj bom naredila?? move on??,forget harry?? nemorem!!! nemorem, pozabiti tistega trenutka ko mi je zrl v oči ... Na vratih je pozvonilo.Alisa je poleg mene trdno spala.Vztala sem, si nataknila haljo in stekla k vratom odpret.Bil je Harry.Ha, kaj pa zdaj ta hoče? "heej.." me je pozdravil. "hej." sem pogledala v tla.Komaj sem zadrževala solze."kaj je narobe?" me je vprašal.Z rokavom sem si prekrila obraz."nič ni res.." sem zamrmrala v rokav halje.Odmaknil je mojo roko z mojega obraza.Spet se je zazrl v moje oči.Mar sanjam?? pobožal me je po licu.

20. maj 2012
u89687
u89687
OD ZDEJ NAPREJ NEXTAM NA TEJ STRANI KER TUKEII NE PRIKAŽE USEH SLIK D
http://www.igre123.com/forum/tema/i-should-have-kissed-u/34321/
< 3333
20. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg