Forum
u66457
u66457
Hejla!
Tukaj Melanie. Stara sem 15 in živim svoje življenje! V življenju je veliko padcev in veliko vzponov. In ko sem padla, sem se vedno pobrala. Tukaj je moja zgodba ;*
06. januar 2012
u66457
u66457
In za začetek, da se še predstavim s slikami...Zdaj bom dala slike tudi drugih oseb in če pride kakšna nova med zgodbo dam sliko (:

Mee(Melanie)

Najlepše bitje na svetu-Amadeja (moja BFF)

Moja bivša BFF Lina (zdaj smo samo dobre prijateljice)

Moja sestra Beatrice:

In moja zelo dobra prijateljica, moja sestrična Flora:

Obe z Floro sva tako nori kot na sliki

Več izveste v zgodbi!
06. januar 2012
u66457
u66457
Danes zjutraj sem vstala in odšla v šolo. Lina se je nekam čudno vedla! Sploh nevem kaj ji je! Družila se je samo z razvajenko Kajo!! In z eno čudno sošolko po imenu Kim. Ma OMG! Res nevem kaj se dogaja! Bom vse že ugotovila pri verouku. Ampak pri verouku enako!! Samo njo je gledala. Mene je nekajkrat pogledala,da bi bi dala grd pogled. Ko sem videla,da obrača glavo sem hitro obrnila svojo proč. Potem smo šli v cerkev in je padal dež. Vzela sem večji dežnik samo zato,da bi skupaj z Lino tekli pod dežnikom ampak NE! Ona samo z Kajo! Ne razumem zakaj. Pa saj sva vendar BFF! LOL! Zdaj pa mi res gre že na živce. Naslednji dan bom o tem povprašala Floro. Komaj čakam,da ji vse povem. Ona se spozna na takšne stvari Hmm..Pomojem jo je Kaja zvabila,da se druži z jo ali pa mi je le želela lagati in me nato razočarati. Jaz ne čutim več te BFF ljubezni! Vse skrivnosti sem ji povedala in če jih zdaj izda? Ohjoj,zakaj se mora to prav meni dogajati. Zelo me je strah,kaj bo jutri v šoli.
Zvečer nisem upala zaspati in sem skozi premišljala o tem dnevu. Ni mi ušel iz glave!! Le zakaj?!

Naslednji dan v šoli pa...
07. januar 2012
u71779
u71779
Nextaj:'3.
07. januar 2012
u62648
u62648
nextaj
07. januar 2012
u66457
u66457
Sploh se ni zmenila zame!
Med odmorom sem dobila priložnost saj sva bile skupaj rediteljice. Vprašala sem jo,če pride z mano nekaj na WC. Rekla je OK.
Ko sva prišle na WC je rekla,da ji je zelo žal in da neve kaj ji je! Nisem ji verjela. Vprašala sem jo kaj se dogaja. Rekla je,da so samo dobre prijateljice. No ni zgledalo tako! Ko smo prišle v razred je spet stekla k Kaji in so se smejali in me opravljale!! Kakšna najboljša prijateljica pa to dela??! Nisem jo več imela za BFF ampak za lažnivko,hinavko GRR nesramnico!!
Ko sem videla,da je avtobus že prišel sem hitro rekla Lini,če lahko reče naj počaka. Nič ni rekla samo odšla. Na hitro sem se preobula in oblekla in stekla na avtobus. Vse kar sem lahko videla je bilo to,da je avtobus že obračal in Lina je mahala Kaji! Tako je meni pomahala NEKOČ in tako se je meni smejala! Stekla sem do nje in rekla: Zelo dobra prijateljica si!!
in v joku odšla domov. Ko sem prišla domov,me niso opazili,da jočem. Popoldne nisem dobila nobenega sporočila Oprosti od Line ali kaj takega! Prav briga jo zame!!

No naslednji dan je bilo že več kot očitno,da nisva več BFF ampak,da sta Kaja in Lina nerazdružljivi prijateljici. Imeli smo telovadbo in odšli smo ven. Takrat sem pa slišala Lino govoriti drugim sošolcem: Kajneda,da se Melanie važi in sploh ni fajn punca!!

Zdaj pa mi je prekipelo(od znotraj,da ne bi kdo mislil,da od zunaj)
Rekla sem si..Lina čaka te maščevanje..sweet,sweet revenge!!!

Ko je bilo konec pouka,nisem niti poslušala Line,ki me je pozdravila ampak sem le stekla na avtobus.

Pisala mi je SMS-je ampak jaz jih niti nisem prebrala.. Zame ona ni več obstajala. In če slučajno je,ni obstajala pod imenom Lino ampak pod imenom: Bitch(sweet,sweet revenge)

Prav me je brigalo kaj si mislijo drugi!! To sem jaz in nobeden me ne bo ustavil!
07. januar 2012
u71779
u71779
ok....Nextay. :3
07. januar 2012
u66457
u66457
Prav brigalo me je zanjo...Ampak vse je prepričala,da se niso več družili z mano!! Tako sem ostala sama..Tolažbo sem dobila pri Flori! Ona je carica,največja! Res ljubim jo (P.S. sva v sorodu,da ne bi kdo kaj mislil ) Zvečer sem tudi molila in Bog je moj pomočnik...

V tem času,ko Lina ni bila več moja BFF se je dogajalo med nama veliko razmerij! Enkrat sva bili skregani,da je niti pogledati nisem upalae,enkrat sva se pobotali potem spet skregali..Kar je njo primilo...Ampak vedno,ko mi je kaj pisala,da lažem sploh ni bilo res tako,da sem vedno jaz zmagal...HA-HA-HA...To pa njej ni bilo na noben način všeč tako,da se je spet želela kregati..Meni je to kreganje brezveze!

Minilo je eno šolsko leto..V njem sem se veliko naučila...V drugem šolskem letu je bilo vse malo bolj poboljšano...Ampak še vedno mi Lina ni dala mira! Ampak vseeno sva se veliko pobotale in smo bile spet prijateljice..Tudi Kaja mi je postala v redu..Več povem pozneje
08. januar 2012
u66457
u66457
Bližal se je konec šol. leta..še vedno nisem imela moje BFF...Ugotovila sem,da poznam eno čudovito punco! Amadejo! In sva se en dan dobile in od tistega dne sva BFF za vedno! Ne moreš si zaželeti boljše Best Frendice,ker je preprosto ni!! In ravno na predzadnjo dan šolskega leta je spet prišlo do prepira med mano in Kajo,Lino in še eno tam...ampak smo se med počitnicami pobotale in Zdaj smo tako dobre prijateljice! Lina se je zelo poboljšala ampak vseeno ne bo nikoli prekosala moje najboljše prijateljice Amadeje! Ona zmaga,v vseh potezah..S Lino sva zdej kot najboljše prijateljice ampak nisva še prav ampak vseeno Dobre prijateljice..Z Amadejo in prav tako z Lino smo 'zganjale' neumnosti! Take,ki niso za v javnost! Predvsem z Floro s katero delamo neumnosti že od rojstva..Saj je le en mesec in pol razlike med nama..Ampak zdaj se ne srečamo več toliko veliko,ker hodim na novo šolo..Saj tudi ona pride naslednje leto na to..Kmalu bo njen B-day...Olala! Neumnosti že na poti

No..kar je zelo pomembno zdaj tukaj pa so tudi ljubezenske težave!
Že več kot eno leto sem zaljubljena v super pevca! Imena ne izdam
Ampak tukaj pride tudi fant,ki je dve leti starejši od mene...Njegovo ime je Luka. Ampak nisem res noro zaljubljena v njega...

Mala ljubezen...
Ampak kakor jaz mislim nimam veliko možnosti pri njemu..Enkrat naj bi bil CELO zaljubljen vame ampak vseeno me ni še vprašal,če bi hodila..Oziroma sploh nevem,če sem že pripravljena na zvezo..Uživam samsko življenje!! Samka ;**

Ampak nekaj se godi saj mi je prej FBja poslal :*
in v živo se mi smeje...Sva dobra prijatelja..Kaj več pa za enkrat še ne kaže )

That's my life
09. januar 2012
u71660
u71660
oi maajaa... sam nek bi te prosila če lohk ne fejkaaš mojih sliiikc...
resno mislm zdeej -.-
next drgaaač
10. januar 2012
u66457
u66457
sej sm te uprašla če lohk..ma nism dobila odgovora...pa tudi neki slikc sem iskala na google slikah pa sm dobila te in sm že kar neki cajta nprej načrtovala zgodbico in sm si izbrala te slikce...ku ti še nisi pisala :// in ene dve pa so mi ble zluu všeč!! sorryy
10. januar 2012
u71660
u71660
a 5 slikiic si našlaa slučajno na internetu?
10. januar 2012
u66457
u66457
mhm ) 2,3 in se mi zdi de četrto sm fejkala
10. januar 2012
u66457
u66457
Ehh..sej Luka je fajn fant ma nimam več take želje biti njegova punca..Mislim saj,če bi me vprašal bi mu rekla JA ampak,da bi rada vzbujala pozornost pa niti ne več toliko! Ampak težko je preboleti nekoga s katerim nikoli nisi bil skupaj ampak si bila samo zaljubljena..Vse fante v katere sem bila zaljubljena sem bila zaljubljena sem prebolela ampak zakaj njega ne morem? To mi dela take preglavice..Ampak hvala Bogu,da imam prijatelje! Oni so res moji pomočniki..Dajo mi energije in veliko stvari..Nekaj mojih prijateljic še vedno ne dojame,da bi Luka ni več tako všeč in ga bodo spraševale glede mene! Bog se jih usmili!! Zaenkrat pa nič kaj novega ampak ja no je!! Danes sem prejela pošto in Amerike!! Kaj je bilo v njej ni važno v tem trenutku..Kaj se bo dogajalo vnparej izvete jutri..Nov dan,nova zgodba!

Citiram:
žινℓנєηנє נє кσт кηנιgα..νѕαк ∂αη ησνα ѕтяαη,νѕαк тє∂єη ησνσ ρσgℓανנє,νѕαкσ ℓєтσ ησνσ ηα∂αℓנєναηנє
10. januar 2012
u66457
u66457
To je moja 3. sestrična Zala!! Ona je carica..mi daje zelo dobre nasvete!!

10. januar 2012
u71660
u71660
ja jaa... gvišno ti verjameem... soooori saam sm beeesnaa!
10. januar 2012
u66457
u66457
Jaz sem pa misnla da ce sva bff si bova odpuscale in se ne bova jezila zaradi takih reci..itak se je zgodilo samo enkrat tak je sam ena zgodbica...ce ti pa tu tolk pomeni lohk nrdim se enkrat vse...glej res sorryy..ampak bff si sposojajo stvari in niso jezne druga na drugo...ti bos za vedno moja bff ampak ce jaz ne bom tvoja je to tvoja stvar..sam mors vedt dmi je zau in te mam rada
10. januar 2012
u66457
u66457
P.S. če boš ostala jezna bom spet izgubila BFF..neveš kako to boli..in vedno jo bom izgubila iz brezveznih razlogov
10. januar 2012
u71660
u71660
ma itaaaak d sm tvooja bff bučkoo!
zmeeeri bom, saam besna sm bla, kr si fejkaalaa
zmereej bova bff!!!
next! :'DDDDDD :'***
11. januar 2012
u66457
u66457
Hvalaaaa tiii ;************************
nikoli več ne bom fejkala!! zate ;**

rada te mam ljubim te tu mač!!

:***************
11. januar 2012
u66457
u66457
Kot sem rekla je nov dan in nova zgodba..
Pisali smo test iz glasbe in 1 vprašanje sem do konca zasra*a..Ampak saj je sam 1 točka
Danes sem se na avtobusi malo pogovarjala z Lukatom :* in prek FBja tudi..zmenila sva se,da se bova tudi pozneje..Aaaah-kot vidite se ljubezen vrača ampak,da ne bi kdo mislil si,da nisem več samska!! Štiri moje prijateljice načrtujejo ga vprašati,če sem mu všeč...nič posebnega In se prav ne obremenjujem s tem..In sestra mi dela preglavice..
Sploh ne ve kaj pomeni živeti svoje življenje!! Samo za eno stvar se ji gre,ki je ne bi rada tukaj pravila..Danes ni bilo nič kaj posebnega..Amadeja pa je imela najlepšo majico!! :$

Drugače pa se bo pomojem več dogajalo jutri..in ja še ena nora stvar(nore stvari so pogoste reči v mojem življenju ) tekmovala sem z mačko katera bo prej pritekla do konca ))
11. januar 2012
next.
11. januar 2012
u66457
u66457
No pozabla sem napisat za četrtek zato bom zdaj:
Med poukom ni bilo nič posebnega,morate pa vedeti,da se v našem razredu vsak dan neki dogaja in se vedno smejemo!...Ko smo šli v šolo z avtobusom je Luka velikokrat pogledoval k meni! Po pouku je bolj pomembno kot vse tiste stvari prej! Zdaj,ko sem začela hoditi na novo šolo moram seveda vsak dan z avtobusom..In danes je prišel en 'škrt' avtobus..Imel je zelooo malo prostora..Seveda sem jaz zelo dobra prijateljica z Borom in smo se z Kajo in Lino hecale in smo vse tri želele sedeti zraven njega..Ampak potem seveda smo šle na svoja mesta..In ravno zame je zmankalo..Tam pa so bili veste tisti stoli štirčki jim mi pravimo..In tam se je šel usesti Luka..Rekel mi je:
Luka: Dej prid u naroučka..
Mee: Jaz?
Luka: Ja kdo pa?

Takrat sem se malo izgubila ampak hvala bogu,da je bila Lina ob meni saj me je pahnila ampak se nisem prav usedla k njemu ampak nasproti k njemu...
Že dvakrat me je povabil..In enkrat sem mu res sedela,zato sem napeljala na to temo

Mee: Saj enkrat sem ti že sedela..
Luka: Kdaj?
Mee: Unkrat u auti!
Luka: Ajaaa sej rejs..
Lina ima kot vedno svoje pripombe,ki me spravljajo v smeh
Lina: Melanie je gvišno pašalo!
Mee: Pa njemu ni..
Luka: Kej pašalo? mah.ni blu slabu in sej kokr d te ni blu gor
Moja prijateljica Anja,ki je sedela v bližini in naju želi spraviti skupaj je rekla:
Anja: Uuuu,kako romantično!
Nevem točno kaj je rekel on ampak kot mi je Lina povedala naslednji je rekla,da je rekel nekaj podobnega kot je: Mja no al JaJa..nvem..se ne več spomnm!

Veliko stvari nisem slišala kaj je rekel,ker sem bila v svojem svetu..
In še to! Ko me je povabil,da se grem usesti k njemu naroučka je imel na obrazu tisti zapeljiv pogled,zapeljiva poza! OMG! Nisem upala več gledati!
Saj potem je šel bolj zadaj sedeti..Ampak vseeno!

Popoldne sem imela nauk..In kot vedno greva domov peš skupaj z Lino..In tako je bilo..velikokrat sva si pisala ob četrtkih..ampak ni imel denarja na mobiju in prav tako jaz ne..Ampak ko sva hodile je po poti v avtomobilu pripeljal k maši..Pomahala sem mu,zato ker je on meni!!

Juuj! To mora nekaj pomeniti!
Ampak ne bom pisala kašne pogovore imava midve z Lino in kaj vse zganjava z njo!

Zdej pa morm še govorni napisat!!

Petek ni bil nič kaj bolj razburljiv..
Ostrižt sem še šla..Pri maši se mi je Luka posmejal..nič nowga

Če bo danes kaj še napišem!!

Saj veste,da me obožujete...

xoxo Melanie
14. januar 2012
u71660
u71660
next pliis
14. januar 2012
u66457
u66457
Em..danes nimam veliko za povedati..Ga bom pa ju3 videla pri maši! Me zelo zanima ali se mi bo posmejal..We will see

Drugače pa danes je bilo bolj dolgočasno..Music is my life in zato sem cel dan nabivala glasbo..to je nekako vse za danes..

Vse bližje sem mojim sanjam!! Awwww :3

I'm a believer ;*
14. januar 2012
u71660
u71660
next
15. januar 2012
u66457
u66457
Danes pri maši prou nič nouga..Moje življenje je beda!
Ampak samo nekaj!
Če nimam sreče v ljubezni mogoče jo pa imam v čem drugem! Jaz že vem o čem govorim...
Hmali bomo šli še kj u trgovino..yaay! Imam potrebo neki lepga za oblečt si kupt!! Nuja jeeeeeee

Em..pomojem se bo ju3 več dogajalu u šoliii!! Awwwww

ByeBye :3
15. januar 2012
u71660
u71660
neext... ti a je ta zgodbaa real?
15. januar 2012
u66457
u66457
Ne niti ni..
19. januar 2012
u71660