Forum
No, preselimo se kar na zgodbo.
To sem jaz:

Ime mi je Emma. (v resnici inv zgodbi)

Hodim v 6.a. U mojem razredu so tko al tko same budale razn nekaj oseb.
No, u žiulenj še nisem dobila prvega kissa in to moram narediti to leto!!!!!
...
3 nexte p nextam!

boš brau zgodbo*?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2012
KJE so nexti?

Jutr, e bo dovolj nextov nadaljujem!!!
21. julij 2012
Una od prej pa je moja best souražnica. Kliče se Selma! tud me ima bedno!
21. julij 2012
kaj bojo zdej tevi nexti?
jaz ga dam... NEXT!!!
21. julij 2012
No. Nekega dne sem šla u šolo in tam vidla mojo best frendico Leo, ki je jokala. Uprašala ssm jo: OOJ? KAJ PA TI JE? AAAA...?
Pač ne znam dobro tolažitl! Ampak saj mi je ona sama od sebe razložila. HMM (šmrk) MISLIM... VEM... JOOOJ..... DAVID... JOOOOJ!! P-P-PUSTIL ME JE!
ne morem razumeti, da je David lahko pustil Leo! Saj je vedno bil takooo prijazen, ko se je pogovarjal z nama!!!! Takoj sem šla h njegpvi mizi in ga grdooo gledala.
DAVID?? KAKO! SI! MOGEL!!???? videlo se je da je prestrašen ko kak zajec.... Potem je umaknil pogled z mene.
POGLEJ EMMA. NE LJUBIM NJE. SAJ MI JE VŠEČ. VENDAR JE NE LJUBIM!!!!!!
ha? Kdo bi se sprijaznil s takim odgovorom?? Rekel mi je še:
NISEM HOTEL UŽALITI TEBE EMMA!! TUDI LEE NE A.... ČE JE NE LJUBIM!!!! AJA, DANES TI IMAM NEKAJ ZA POVEDATI. U PARKU OB OSMIH. PRAU?
Strinjala sem se!!!!! Nora sem pa še Lea me bo ubila!!!!!! Da se družim z njenim biušim fantom!!! Kaj? Ušeč mi je.. A ne na tisti I
21. julij 2012
Oprostite se mi je zbrisal!
A ne na tisti I
21. julij 2012
Ok spet se mi je!!
ane na tisti ILOVEYOU način! Všeč mi je le prijateljsko in luštkan je!

Slikca Davida jutri!!
En next?
21. julij 2012
NEXT!!!
22. julij 2012

tak je David!
no, popoudne sem odštevala ure do osme zvečer! saj veste! ko bom šla u park!!! upala sem, da mi bo povedal... da se jezmotil in da u bistvu ljubi LEO!! a ni povedal tega! no u tak park sva šla:

no usedla sa se na klopce in jaz sem ga gledala... prijateljsko. bila sva tiho. zato sem jaz začela pogovor.
HEJ! NE MISLIM TU ČAKATI TO POLNOČI PREDEN SE OŠ SPLOH SPOMNIL DA MI IMAŠ NEKAJ ZA POVEDAT!
zdrznil se je. Halo?
AJA SAJ RES NO JAZ.. JAZ... JAZ.. OK, JAZ TE LJUBIM!!!!!!
a on resno misli??? hotela sem se prepričat da ni res in sem ga uprašala:
A TI RESN MISLŠ? SI SE ZMOTIL IN U BISTVI LUBIŠ LEO!!??
on: NE LJUBIM TE!!
kaj naj rečem ? na tako izpoved ljubezni?? mislila sem da bova poskusila in da do Davida ubistu res nekaj čutim. nato sem naredila nekaj na česar niti Bog(?) ne bi pomislil! jaz sem....

OK, strastno sem ga POLJUBILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vem, da me bo Lea ubilaa aa kaj?? saj ga ubistvu res ljubim!!! me že skrbi kaj bo jutri v šoli!!!!
se nadaljuje z enim next-om!
22. julij 2012
next
22. julij 2012

OK!!!
nasldenji dan, ko sem šla u šolo ni Lea ni še nič vedela. povlekla sem jo v WC, da bi ji povedala
vedela sem da bo dobro prenesla ko ji bom to povedala. ali pač? čudno me je pogledala! ponavadi se u ve-ce-ju ličim, ker mi mama ne pusti, da bi se ličila doma. preprosto ne more razumeti, da sem obsedena z ličili Maybeline!! naj ji kar povem? no ji bom! ne vem zakaj sem takoooooo žiučna!!!!!!!
LEA? NO JAZ.............. NO... DAVID U BISTVU LJUBI MENE! UČERAJ MI JE POVEDAU, U PARKU, KO SVA SE DOBILA. IN NO, DOBILA SEM TISTO REČ, KI SEM JO POTREBOVALA, KER JE EDINA U CLASSI NISEM ŠE DOBILA. POLJUB!!! ŽAL MI JE! PA RAVNO Z DAVIDOM!!! ...
veste kaj je naredila Lea? niti jokati ni začela. pokimala mi je in rekla:
JOOOJ, EMMA, TO JE TAKOOOO ROMANTIČNO!!!!
halo? in ona meni romantično? še jaz sem skoraj jokala ko sem ji ti pripovedovala. in ona meni: jooj kako romantično? a sem prav razumela?? še dobro da o tem nisem toliko razmišljala. samo objela sem jo (u bistvu sem ji padla u objem) in se zasmejala!!!

preprosto sem razumela da mi Lea privošči! ko sem srečala Davida u razredu se niem mogla zadržati. kar pred vsemi sem mu podarila dolg francoski poljub. drugi u mojem življenju

next za nadaljevanje
22. julij 2012
NNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTT
22. julij 2012
next
22. julij 2012
Ko sem se z avtobusom pripeljala domov je mama takoj videla da sem zaljubljena.
KDO JE?
moja mama je zelo lepa in kulska. In zelo me pozna. Zaveda se, v katerih letih sem, tako da mi po večini vse dovoli. In vse pogrunta. Tudi to kdaj sem zaljubljena. Res jo imam rada. Le takrat ne, ko se zaklene u stanovanje mene pa pusti zunaj, da bi se "prezračila". Tako sem ji odgovorila:
DAVID JE! LJUBI ME. IN U BISTVI TUDI JAZ NJEGA. OOOH...
ona se je spet obrnila k kuhariji, paradižnikovi enolončnici. Jaz pa sem brcnila torbo u kot in šla u svojo sobo. Lačna Mici se mi je ovila okrog nog. Lačna je zato, ker na dan poje do 3 kg Whiskasa. Pa je še vedno vitka. Čeprav je veterinar, dr. Korenček, rekel da je en kg dovolj. Odprla sem računalnik. Vpisala sem geslo. No to geslo je bilo ********. Odprla sem internet. Prijavila sem se na fb. Hitro sem malo preletela novice in videla:
.............
NE POVEM!!!!! Dva nexta pa nextam (dovolj edn)

Jutri dobiste sliko moje mame in dr. korenčka!!
Fajn se mejte teh 24 ur!!!
22. julij 2012
next
pa lahko sliko tvoje mačke
22. julij 2012
Aja pa mačko tud dobiste....... Bl popoudne
23. julij 2012
to je moja mama:

to je dr. korenček:

to je pa moja mucka:

23. julij 2012
sm se odločla de dns ne bom nextla kr čene mi bo komp crknu kr staln neki blokira

se pišmo!
23. julij 2012
next
23. julij 2012
next
23. julij 2012
NNEEXXXTTT
23. julij 2012
OK, no David mi je pustil (kar na zidu!!!) 2 sporočili: HEJ, EMMA KAJ JE P BILO TO DANES U ŠOLI??? in WOW, ŠELE DOMOU SEM PRŠEU PA TE ŽE POGREŠAM tipu se je resn zmešal. potrebovala sem sprostitev. mami sem rekla da še nisem lačna in da grem u park. to bi ponavadi pomenilo: zelo sem lačna in grem k svoji BFF Lei, a tokrat sem se res odpravila u park. teč. vendar sploh nisem tekla. ker se je iz mojega iPhona zaslišala še kar znana pesem Simple Plana in Seana Paula : Summer Paradise. Pogledala sem kdo za vraga pa zdaj kliče in na zaslonu je pisalo: MAMA!!!!!!!!!!!!! me ja ne bo prisilila da grem domov in pojem tisto rdečo kašo ki ji samo ona reče pradižnikova juha. že samo iz vljudnosti sem se oglasila.
KAJ JE ŽE SPET, MAMA?
NA DOMAČ TELEFON TE KAR NAPREJ NEKDO KLIČE...
REČI MU NAJ POČAKA!!!!!!!!!
NE, KER JE TO ENA POSEBNA OSEBA.......
ČE JE TO LEA JI REČI NAJ PRIDE U PARK, SAJ ŽIVI PRAV ZRAVEN!
NE, KER JE TO DAVID.
OJOOOJ, REČIMU NAJ POČAKA JAZ PA TEČEM DOMOU!!!
in sem prekinla. tokrat sem pa zares tekla le da ne po parku ampak domov. po glavi mi je ves čas razbijalo: DAVIDDAVIDDAVIDDAVID...
no, ko sem vsa razmočena pritekla domou sem mami iztrgala telefon iz rok in se začela u hecu jeziti: JA DAVID, DAVID, DAVID!! SAJ VEŠ DA IMAM iPHONE!!! LAHKO BI ME POKLICAL!
SAJ BI TE A NIMAM ŠTEVILKE...
031 365 366 (številka u resničnem žiuljenji ne obstaja)
AHA SI BOM ZAPISAU. PRIDEŠ U PARK?
ha??? saj sem vendar ravnokar bila!!!!!!!!!!
NE U PARK SE MI PA RES NE LJUBI ITI. POVABI ME U KINO ALI PA BOWLAT... SAMO NE U PARK!!!
NO PRAU, GREVA NA BAZEN?
TUDI PRAU!!!
TAKOJ ME PRIDI ISKAT!!!!!!

nadaljevanje če bodo nexti
24. julij 2012
moj iPHONE:

domač telefon:

jaz, ko tečem:

bazen, kamor bova z davidom šla:

24. julij 2012
nexxt
24. julij 2012