Forum
"ZAMUDILA BOŠ!" to so bile prve besede, ki so me prebudile v deževno jutro. Zaspano sem zamrmrala in se obrnila proti steni
"Še pet minut prosim"
"NE!" se je ponovno zadrla mami. Zaspano sem se vstala, oblekla, počesala in namazala. Pogledala sem se v ogledalo in zavzdihnila. Tako zelo sem si želela imeti črne lase pa mi mami ne dovoli. Malo sem se spačila in se opazovala v ogledalu

"Nekoč, nekoč bom imela črne lase" sem se nasmehnila sama sebi in stekla nazaj v sobo, pograbila dolgo all star torbo in odšla v šolo.

"Heeey!" se je z mano zadrl znan piskajoč glas ko sem bil že skoraj v šoli. Bila je Niky
https://1.bp.blogspot.com/-k4wILAKbu5k/TzenDpJ6VII/AAAAAAAAC_o/7SUb4a86rxU/s640/x_aec4bd1e.jpg

"Hej!" sem ji srednnje pijazno ozdravila. Bila je moja najbolša prijateljica, zato ni zamerila če sem bila slabe volje.
"Vidim da tvoji lasje še niso črni..." me je podražila ko je hodila ob meni.
"Odjebi" sem ji zabrusila in posšešila korak. Dohitela me je
"Oprosti, oprosti Em" se je opravičevala. "Mogoče ti blond še bol sede, saj veš kako..." Še nekaj je govorila, vendar je nisem poslušala. Zagledala sem Marcusa ki je prihajal v šolo.

O mater, všeč mi je bilo ko si je takole popravil kapo. Odmislila sem si punco, ki je stala pred njem in začela pogovor in si predstavljjam da gleda mene. Nažalost me niti opazi ne.
"Zemlja kliče!" Me je iz sanj zbudil isti piskajoči glas "mogoče bi lahko šla do njega.."
"Ne" sem ji zabrusila "Veš da si misli da se m navadna krava in lajdra..."
"To je rekla tista krava Siara, ne poslušaj jo. Veš kakšna krava je!" Nasmehnila sem se njenim besedam, vendar sem utihnila v trenutku ko sem za sabo zaslišala "Kdo je krava?"
Bila je Siara, kd pa drug. Prim oji sreči je verjetno stala ves čas za mano.

(siara)

"Nihče" sem tiho odogovrila in odšla v šolo, nisem hotela težav.
NEXT?!

Kako se vam zdi?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. januar 2013
u104471
u104471
neexttttttttttt!!!!!
23. januar 2013
2.
Prva ura na današnjem urniku je bila bilogija. Vsedla sem se zraven Harrya, mojega dobrega prijatelja s katerim sem se družila že nekaj let.
"Živjo Styles!" sem ga pozdavila in se nasmehnila. Jezno me je pogledal izpod svoje kape.
"Še enkrat mi reči tako pa te vržem v morje. Resno. Nisem mu niti podoben pa še gej je!"
Zasmejala sem se njegovim besedam in mu ukradla kapo ter si jo nadela
"Ni gej, punco ima." Z levo roko sem bojela Harrya, ga porinila k sebi, z desno pa sem prijela telefon in naju slikala. Zasmejala sva se sliki.
"Ta negre na fb!" se je uprl in vzel kapo. Poljubila sem ga na lice v trenutku ko je vv razred prišel Marcus.

(HARRY)
"Mater" sem zašepetala in svoj nos potopila v zvezek in z kemikom začela čečkati nesmiselne skice, samo da bi izgledala zaposleno. Zaslišala sem harryev smeh
"Nehaj!" sem se ujezila "Prosim nehaj, izdal me boš!"
"Saj se sama izdajaš! Sploh pa nevem kaj je tak problem? Greš do njega in ga pozdraviš"
"How do you continue conversation after saying hello?" sem se pošalila "Samo čudno me bo gledal, to je to.." Pogledala sem Harrya in ga z pogledom prosil naj ukrene nekaj. Bila sta prijatelja, vendar se nita družila v šoli, samo na treningih.
"Mogoče greš lahko z nami v skejt park danes popoldne?" se je nasmehnil.
"Neznam..." sem začela in zardela. "Nisem še stala na skejtu.."
"Daj no! Saj neboš skejtala. Veliko punc pride samo gledati, bodi ena izmed njih."
Hvaležno sem se mu nasmehnila. "Hvala." in ga objela.
V razred je stopila stroga učiteljica in razred je utihnil, da bi sledil uri.
24. januar 2013
Next? :3
24. januar 2013
u104471
u104471
ja ja ja ja ja ja jaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
24. januar 2013
u18699
u18699
NEXT ;3
24. januar 2013
Po pouku sem se z Niky odpravila domov. Živele sva zelo blizu, zato sva večino poti prehodile skupaj. Bilo je malo prerivanja in veliko smejanja.
"Kakšni so današnji načrti?" me je vprašala, ko sva čakale na zadnjem skupnem križišču na zeleno luč. V rokah sem nosila svojo usnjeno jakno, saj se je vreme izboljšalo in siijalo je sonce.
Pogledala sem Niky "No, nič posebnega" sem se zlagala. Nisem bila prepričana če jo želim s sabo v park "Nekako se mam namen učiti..."
"Jaja, saj te poznam. Vem da se neboš učila cel dan, zvečer boš zunaj."
Zavzdihnila sem, seveda je vedela. Predobro me je poznala.
"No harry me je povabil v skejt park.." Sem zamrmrala in se delala da pišem sporočilo na telefonu.
"Grem lahko zraven?" me je veselo vprašala Niky, ker je že vedela odgovor
"Um ja, zaradi mene.." sem ji odgovorila in odšla čez cesto, ko se je na semaforju prikazala zelena luč. "Te pokličem!" sem se zadrla za njo, ko je odhhajala v svojo smer.
Skoraj pretekla sem zadnjih 100 metrov in z vso silo zletela v stanovanje "MAMI KJE SO MOJE VANS-IKE?" sem se zadrla in odprla omaro z čevlji in začela razmetavati.
"V tvoji sobi ob omari" me je opomnila mama, ki je naenkrat stala za mano "In pospravi za sabo"
Hitro sem čevlje zmetala naza v omaro in stekla v svojo sobo kjer sem našla svoje črne vans superge. "Jezus" sem vzkliknila k sem se spomnila da nimam pojma kaj bom oblekla. Hitro sem na pojsteljo zmetala vse majice in kratke hlače, ki sem jih imela v omari in jih pregledovala, da bi našla najbolšo kombinacijo.
Na koncu sem se oblekla v tanko srajco in kratke hlače

obula sem si še črne vansike in se popolnoma lahkotno namazala: malo maskare in tanka črta z eyelinerjem. Bolj sem si bila ušeč brez tone makeupa vendar samo tako me je družba sprejela.
Razmršila sem si lase in se nasmehnila sama sebi. V roke sem vzela telefon in pritisnila tipko kliči.
Po nekaj piskih se je na drugi strani javil Harry: "Povej"
"Ummm, danes... Še velja?" sem se nasmehnila v telefon
"Jap. Upal sem da prideš. Ob štirih pridem po tebe"
"Niky gre z nama, se lahko dobimo pri pekarni?" sem ga vprašala medtem ko sem hodila po sobi. Pogledala sem na uro. Pol štirih.
"Valada. Se vidimo ob štirih potem pri pekarni. Papa" Zveza je bila prekinjena in hitro sem poklicala Niky. "Ob štirih pri pekarni!" sem začela brez da bi jo pozdravila. "Ne zamujaj"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Bo Marcus tam?" Sem vprašala Harrya ko smo hodili proti parku. Bil je oddaljen 20 minut hoje.
"VEDELA SEM" se je zadrla Niky in mi pokazala jezik. Odgovorila sem ji z sredincem in še naprej čakala na odgovor.
"Valda, vedno je." se je nasmehnil Harry in me objel okoli ramen "Pa ne sekirej se zaradi njega, samo sprosti se, okej? Videla boš da bo okej"
"Ja Em, ni samo Marcus tip zaradi katerega lahko omedliš. Na takih placih jih je veliko" je ndaljevala Niky in poškilila proti Harryu. "In danes bodo vsi moji"
Nasmehnila sem se njenemu optimizmu.
Ostalo pot smo prehodili v prijetni tišini. Ko smo prispeli sem se očarano nasmehnila. Bilo je čudovito. Bil jeogromen park, na nekaj mestih je bilo nekaj grafitov, vendar je bil še vseeno lepo ohranjen.

Na robovih so sedeli gledalci-večino gledalke- in komentirali dogajanje. Harry naju je odpeljal do skupine fantov, ki so stali na robu in se pogovarali.
"SUUP" jih je pozdravil in izpadel malo smešno. Pozdravili so nazaj in eden je pomignil proti nama. "Oh to sta.." Harry je prije mojo roko in me povlekel naprej "Tole je Em in tole" povlekel je še Niky "Je Niky. Danes sta z mano."
Izmenjali smo si še nekaj besed in nato sva se usedle na rob in opazovale kako so se začeli spuščati.

" O lej no lej, kdo je tukaj" Pogledala sem gor in jo zagledala. Spet. Ponovno je tukaj. Zraven mene. Pripravljena da me uniči. Siara.
"Lepa srajca" je rekla in vedela sem da pohvala ni mišljena iskreno "Samo škoda ker tvoj špeh uniči videz" Zavrela mi je kri. "Škoda ker tvoja grda notranjost uniči še tako lepo zunanjost" sem sprobala vednar sem trenutek zatem obžalovala.
"Haha, ljubica, najprej se opazi zunanjost. Če nimaš tega, nimaš ničesar."
Zavila sem z očmi in Niky potisnila naza naj sede saj je že vstala da bi začela z svojimi "Yo' mama is so.." in povzročila hud prepir.
"Kaj sploh delaata tukaj lajdri?" je nadaljevaala Siara in mi počasi cukala živec.
"Prišle sva z prijateljem.." sem rekla in pomignila proti harryu, ki se v vznožju klančine pogovarjal z fantom, ki ga nisem poznala. Vsaj mislila sem tako.
"O z Harryem si. Lol, da se on ruži z tabo pa je nekaj..." je rekla in se hinavsko nasmehnila.
V tistem se je Harry ornil proti nam in prav tako tisti fant-Marcus. Začela sta hoditi proti nam, jaz pa sem skoraj pozabila dihati.
"Ooooo Marcus" je zapela Siara in ga objela, ko sta prišla do nas "Čakala sem te"
"Marcus to sta Niky in Em" naju je predstavil Harry in marcus nama je samozavestno ponudil roko. Ni mi bilo mar, da se je fant v katerega sem bila zalubljena že celo let bil pripravljen pogovarjati z mano, še manj to da sem se rokovala z njem. V meni je vrelo, ko sem gledala Marcusovo drugo roko na Siarinem pasu. Bila je tako popolna, jaz pa... Sem bila navadna smet...

"Bosta ostale do večera? Dober žžur bo" naju je povabil Harry in Niky je veselo načela pogovor z njem jaz pa sem tiho stala tam. Lahko bi si mislila. Marcus in Siara sta bila par. Kako da ne? Ona je bila popolna, jaz pa navadna debela smet...

24. januar 2013
next? :3
24. januar 2013
Next!
24. januar 2013
Kak se ti da tk dolge nexte pisat?? & & & super pises!
24. januar 2013
NeexT!!
24. januar 2013
umm sej če so predovgi jih lahko tud skrajšam, ampak sm navajena pač mal na dle opisat dogodek al neki :3
24. januar 2013
u25153
u25153
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!
24. januar 2013
u102390
u102390
Neeeeeeeeeeeextiiii + nova bralka
24. januar 2013
next.!!!
ful mi je ušeč in ne skrajšat
24. januar 2013
Fuulj dobr:3
Neeext*
24. januar 2013
En kratek preden grem spat.
Siara in Marcus sta kmalu zatem odsla in zapletla sem se v pogovor z Andy-em

"Vem, sovražim ta film. Konc mi ni niti malo jasen!" sem se zasmejala, ko sva sedela na obograji na tleh in pila vsak svojo pijačo.
"Vem!" je navdušeno odgovoril in m pogledal. "Prav prijetna punca si, kako da še nimaš fanta?" me je vprašal in se nežno nasmehnil. Sonce je že rahlo zahajalo in priprjavljalo se je na color party.
"Vsak bi bil srečen če bi te imel"
Zardela sem "Pijan si, zato sem ti všeč" in pogledala v tla.
"Mogoče malo, a vseeno vem kaj govorim..." Se je nasmehnil "Ampak ti izgledaš tako nesrečna..."
"Ni res!" sem se vprla in se nasmehnila "Samo utrujena sem, to je vse." Skozi zvočnike se je razlegla glasba. Ke$ha-wherever you are (https://www.youtube.com/watch?v=Q7nNPbZMAys) in na sredo 'bazena' so prinesli ogromno miz z barvami v prahu

"PRIDI!" je vzzkliknil Andy in me prijel za roko ter povekel za sabo. Zdrenjala sva se med množico do mize
"Primi dve pesti barve in ju drži" je rekel. Začudeno sem ga gledala in ko sem opazila da to počnejo tudi ostali sem jih posnemala ter v vsako roko zagrabila po pest barve. Rdečo in rumeno.
"3,2,1"
Na 1 je 100 ljudi v zrk vrglo barvo

Očarano sem strmela in ni me motilo da sem bila cela mavrična, ko je barva priletela nazaj. "Andy prelepo je!" sem rekla in očarano z priprtimi očmi zrla v nebo "Je tako vsak dan?" sem ga vprašala, a namesto odgovora dobila poljub.
24. januar 2013
Next noba bralka super zgodbica
25. januar 2013
Ce kdo zeli brat ne bo mu zal http://www.igre123.com/forum/tema/poljubil-me-je!!!/48511/10 sory za oglasevanje
25. januar 2013
ni panike sam plis posilji mi v zasebca linke ok?
25. januar 2013
next
25. januar 2013
neeextt:**
25. januar 2013
next!!!!
25. januar 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeext...!!!
25. januar 2013
next...super je!!
25. januar 2013
neext
25. januar 2013
Presenečeno sem se odmknila "Easy boy" sem se pošalila in ga presenečeno gledala. Ni bilo prvič, da sem z nekom zbluzila, vendar sem si rekla da tega več nebom počela. Vsaj ne z fanti za katere sem vedela da me ne bodo poklicali nazaj.
"Prosim" je zašepetal in se mi približal. Igrivo sem svojo dlan položila na njegov vrat in se nasmehnila "Kaj prosiš, pojdi delat."
"Zabavna si" je rekel rahlo zadihan. Z trenutek sem oklevala preden sem se ponovno dotaknila njegovih ustnic.
Nasmehnil se je skozi poljub. Ponovno sem se odmaknila "mmm, me boš poklical jutri?" je sem ga vprašala nežno v upanju da se tega vprašanja naslednji dan nebo spomnil. Ni mi odgovoril in me ponovno poljubil. Tokrat sem ga nežno odrinila. "Boš?" sem ga vprašala in strmela v njegove oči, odločna da odkorakam proč.
"Zakaj?" se je nasmehnil in se ponovno nagnil proti meni, vendar sem ga odrinila.
"Zato, ker sovrazim bluzenje za en večer..." sem mu odgovorila in ga gledala z resnim pogledom.
"Preveč se obremenjuješ z tem kaj bo jutri... Jutri j še daleč" je poiskusil vendar mi je prekipelo.
"Jutri je zame precej blizu" sem mu zabrusila in v istem trenutku je njegov pogled otrdel. "Zakaj bi te poklical? Misliš da bi se v javnosti pokazal z tako.." stopil je korak nazaj "Debelo, blond kravo.... Daj chillej ženska, neznaš uživati" je še dodal in odkorakal proč.
Šokirano sem strmela za njem. Vem da je bil pijan da je bil tako nevljuden. Vem da ni mislil resno. Ampak bolelo je vseeno. V grlu me je stiskalo, v njem sem imela ogromen cmok. Z pospešenim korakom sem odšla skozi vrata ograje, ki se omejevala posest parka in odšla po ulici proti domu. Ko sem bila prepričana da ni nikogar za mano sem iz sebe spustila solze, in začela hlipati.

Nisem razumela kaj je narobez mojo postavo, nisem imela odvečnih kilogramov. Vsaj tako sem mislila. Domov sem prišla ob 23:15 in tiho sem zavila v kopalnico. Slekla sem svojo majico in hlače, tako da sem pred ogledalom stala le v spodnjem perilu.
Bolj ko sem se gledala, bolj sem razumela. Razumela sem, zakaj nisem bila sprejeta v navijaško skupino. Razumela sem zakaj nisem bila dovolj dobra za Marcusa. Razumela sem zakaj je Siara neprestano hodila po meni. Zaradi mojega telesa. Izgleda. Zaradi mene same.
Planila sem v jok in in se naslonila na umivalnik. Po licu mi je pozela solza ki je bila črna od maskare, ki sem si jo hitro ubrisala. Valda, kako da nisem prej opazila. Čutila sem kako se je v moji psihi nekaj zlomilo, v ogledalu več nisem gledala sebe, vendar neko neprivlačno punco, ki je bila višek na em svetu. Počen kondom. Bolečina v meni je rasla, solze so polzele po mjih licih. Nisem se več kontrolirala. Samo jokala sem. Nisem vedela kaj me je zmotilo, nisem vedela zakaj se sploh to dogaja. Ni bilo zaradi kretena v parku. V to sem bila prepričana, mogoče je bil on samo kaplja čez rob.
Bilo je moje življenje nasploh.
Verjetno naju z mamo zato zapustil oče, ker je vedel kakšen nepopoln primer bom.
Verjetno je bila mama zaradi mene v depresiji
Verjetno bo tako do konca mojega življenja.
V joku sem se naslanjala na umivalnik in z eno roko stiskala mali steklen kipec laboda, ki je stal ob ogledalu.
"Em?" sem zaslišala glas izpred vrat. Hitr sem se obrnila proti vratom in ob tem kipec ponesreči porinila z umivalnika. Zaslišal se žvenket stekla, ki se je rzbil na kose.
"Si vredu?" Me je vprašala. Panično sem pogledala na tla na drobne kose nato pa proti vratom. "Ja" sem odogovrila z zamašenim nosom "Ravno se tuširam" sem se zlagala in sklonila pobirati kose.
"Kaj je bil ta ropot?" me je sumičavo vprašala mama.
"Samo la boda sem razbila mami. Oprosti, bom pospravila." sem rekla medtem ko sem drobne kose pobirrala v dlan.
"Oh Em, bodi pazljivejša. Pazi da se ne porežeš!" je odgovorila in slišala sem korake, ki so se počasi oddaljevali.

Ponovno sem tiho začela hlipati in ob rahlem tresenju telesa zaradi jokaa sem se porezala ob delček stekla. Poškodovala sem si le blazinico in prsti sem hitro vtaknila v usta, da bi zaustavila krvavitev.
Ko sem prst ponovno pogledala je na njem ponovno zrasla manjša bunka krvi. Iz nenada se mi je utrnila manjša misel. Kos stekla sem prislonila na zapestje, rahlo z njim pritisnila in nato povlekla kratko črto. Čez trenutek je iz rane pricurljalo malo krvi in panično sem z brisačo pritisnila ob rano.
"Slaba ideja" sem si rekla, pobrala kupček stekla, ga vgla v smeti in nato z svojimi stvarmi odšla v sobo.
Vlegla sem se na postljo in počasi tonila v spanec. "Jutri se bom izboljšala, naredila bom nekaj za svoje telo." je bila moja misel preden sem zaspala.

25. januar 2013
neext
25. januar 2013
nextiiiiiiiiiii+nova bralka
25. januar 2013
u100342
u100342
next
25. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg