Forum
u166765
u166765
Premočena, skuštrana, z zmazano maskaro na očeh in sveže strganimi kavbojkami sem se privekla v šolo in zmetala stvari v omarco. Pol sem sklanjala glavo da me nebi kdo videl, se zaprla na wc in si oprala obraz. Pol sem bla videt kr solidno...alpa ne..bla sem grozna...
Pol sem se spravla v učilnco, se opravičla ker zamujam, učitl me je nadr blablabla in še ena zakon ura spanja.
Cel dan se je vleko kot ponedeljek...no ubistvu je bil ponedeljek.
Dejstvo je da filozofiram. Po pouku sem šla na pico in opazovala pare ki so se kuševali v restavraciji, ko me je spreletelo nelagodje. Takoj sem se začela preklinjat da jem samo nezdravo, da me noben noče in da sem debela...okej, sej priznam, da ni tak dramatično, pa vseeno.
Pojedla sem pico in pol šla na wc ter vse na silo izbruhala. Potem sem šla domov vzela nož in se nekaj krat porezala po levi roki, začela sem krvavet zato sem si bila roko prisiljena povit. Vklopla sem telefon: na fb-ju, asku, povsod so bli samo hejti, žaljivke, grožnje, nič dobrega vglavnem...
Vlegla sem se na pojstlo in razmišljala o sebi. Kaj sem narobe nardila? Sem pač jaz; Emma Smith, najbolj oddurna oseba na svetu. Takrat je zazvonil telefon, dobila sem vprasanje na asku...Ni bil hejt pisalo je: ''Stay strog, you are beautiful <3'
Jaja vrjetno nekdo ki me nepozna, ki neve da nimam prijateljev, fanta, niti družine, ker živim v dijaškem domu in jih vidim enkrat na mesec.
Če bi me anonimec spoznal bi spremenil mnenje...

(naslednji nexti bojo dalsi zaj pa rabim vsaj tri) :3
13. marec 2014
Ohh, zakon, žalosten začtek ;3 fuul cool drgač <3 naeeeeeeexttttiiiiii zdaaaaaaj <3
13. marec 2014
u113053
u113053
omg next
13. marec 2014
u166496
u166496
nexxt ! + nova bralkaa < 3
13. marec 2014
u166765
u166765
NEXT
Po pouku sem bla lačna, sestradana, cel dan nisem nič jedla in vedno znova sem se prepričevala naj ne jem. Komaj sem še hodla ko se naenkrat nisem več zavedla zase. Nevem kaj se je zgodilo, baje sem omedlela, ko sem se zbudila je bla ob meni Lissa, največja bogata, barbika in kurba naše šole..nisem je prensla ampak takrat je bila zelo prijazna z mano. Ko sem se pri njej doma najedla, me je vprašala če grem z njimi na žurko. Takrat sem se po dolgem čacu počutila pomembno. Ampak ko je prišel večer, z njim party in to mi ni bilo več tako všeč.
Mogoče sem se drugim zdela zaostalo, pri svojih 17. letih se še nisem napila, nisem se še poljubljala in še sem bila devica kar je v današnji dobi redkost...
No ampak na tisti zabavi so vsi pili vino, pivo žganje,..vse samo da je bil alkohol, vsi so kadili, predrzni prijubljeni fantje pa so otipavali pomanjkljivo oblečene punce.
Najprej sem bila zadržana, potem mi je en fant ponudil piti in spila sem kozarec, pa še enega, in potem jih je bilo še veliko. Torej bila sem pijana, lizala sem se s vsemi ki so bili na zabavi, plesala na mizi v spodnjem perilu in mogoče sem delala še kaj-pa nočem vedet.
Naslednji dan sem bruhala, bolela me je glava, nič nisem mogla, niti v šolo nisem šla. Ko sem zvečer prišla k sebi sem spet ponovila serijo rezanja, jokanja, in brala sem žaljivke:
''pijanka debela'', ''ubi se'', svinja pofukana'', ''kurba'' itd..
potem sem razmišljala; bila sem v dvomih, je bolje bit osamljen ali bit v napačni družbi?
Zakaj sem taka kot sem? Moja samozavest je bla na nuli...
Vprašala sem se toliko stvari, na koncu pa je bilo vse samo eno: ''kje je srečen konec moje zgodbe?''
Vstala sem, zapustila dijaški dom in šla v center mesta. Postavla sem se na rob mosta, zadnjič pogledala okoli sebe. Takrat sem si predstavljala da je umazana reka modro morje, dolgočasna avtocesta so palme, ob meni pa sedi nekdo ki ga imam rada.
Še zadnjič sem sanjarila. Bilo me je strah, hkrati pa sem komaj čakala da izginem iz tega planeta.
Skočla sem.
Ampak predno sem padla v onesnaženo rjavo reko, je mojo roko prijela druga, močna, groba in hkrati nežna roka. Bil je fant, nisem ga poznala, ampak on me je...
'Ti si Emma' je rekel. Jaz nisem odgovorila, samo šla sem, stekla brez besed se zaklenla v svojo sobo, spila kozarec vode in spet razmišljala.

Upam da vam je všeč, rabim 5 nextov :3
13. marec 2014
next
14. marec 2014
u113053
u113053
next
14. marec 2014
u166496
u166496
nexxt
14. marec 2014
u166765
u166765
Okej jez bom zaj napisala next ker se mi da...pa lahko še malo oglašujete, ker če nebo več nextov bom nehala pisat...

NEXT
Zazvonil je zvonec in pred vrati je bil človek ki mi je ravno kar preprečil, da bi se rešla muk in umrla. Nisem odprla, ker me je bilo strah. Nevem česa, ampak pač, bilo me je strah, takrat sem pomislila da je mogoče to ta človek, ki me na asku vzpodbuja in zagovarja. Plaho sem odprla vrata, in ga vprašala kaj hoče od mene. Globoko v sebi sem upala na tolažilne besede, da bo rekel naj ostanem močna, da me ma rad, blablabla, vsa pocukrana romantika iz filmov in pol bo to srečn konec mojih sanj.
Ampak ni bilo čisto tako. Torej vprašala sem zakaj me zalezuje in kaj hoče od mene.

''Ko boš dobila samozavest in boš znala ostat močna boš čudovita. Že zdaj si, samo da te take nihče ne mara''

Ja to je rekel. Potem pa šel. Take me nihče ne mara. Mogla bi nehat upat, ker taki kot je on, nemarajo takih kot sem jaz. Niti njegovega imena nevem. Ampak, zagotavljam, da je bil čudovit, čeprav me nemara. Ampak ni rekel da sem vseeno čudovita? Ja, takrat sem se počutila posebno, čeprav sem bla še vedno debela in grda Emma sem se počutla, kot da me ima nekdo rad.

In ja, celo pozabila sem na to da me je bolela glava od včerejšnje prekrokane noči. Bila sem omamljena od lepih oči neznanca, ki ga nebom nikoli več videla, in on me itak nebi niti pogledal....

Tak je bil on:

Naslednje jutro sem se spet zbudila obupana, in ja,..nisem šla v šolo, ker bi poslušala žaljivke glede tiste noči, ko smo se ga napili in, ko sem delala stvari, za katere nisem želela da se zgodijo tako. Ja in ce je kdo videl tisto na mostu bi bile žaljivke še mnogo hujše.
Ko sem se umila, sem se slekla in se pogledala v ogledalo. Čeprav sem bila presuha, sem se takrat sebi zdela debela, in grda.
Gola sem stala pred ogledalom in se nakaj časa samo gledala. Potem sem vzela nož in si porezala skoraj celo telo.
Bolelo me je in solzile so se mi oči, moja bela posteljnina je bila krvava. Tisti trenutek, mi je kljub bolečinam odleglo, ker nobena bolečina ni bolela tak kot osamljenost in žaljivke.
Dva dni že živim od vode in vrjetno sem izgubila veliko krvi. Pred očmi so se mi začele vrteti slike iz otroštva, ko sem imela ob sebi družino ki je zdaj od mene oddaljena 150 kilometrov in ko sem še imela od sebi prijateljico Kate, ki je pri devetih letih umrla v prometni nesreči. Takrat sem bila srečna, zdaj pa ležim na postelji napol gola, porezana, utrujena in lačna ter sanjarim o tem da bi znala živet, kot včasih.

Zbudila sem se, in počutila sem se še kar dobro, vendar ko sem se premaknila me je bolel vsak del mojega telesa posebej in komaj sem vstala iz postle.

Takrat sem se spomnila da bo čez dober teden moj 17. rojstni dan in bom lahko šla domov, k družini. Do takrat bom živela, za moje starše, sesulo bi jih.
Takrat bom preštela 17, močnih tablet in zaspala, nihče mi nebo mogo tega preprečit, niti tisti fant ki me je zadnjič ''rešil''
Še malo in nehala bom trpet, samo še malo.

Pomislila sem da živim samo še dober teden, šla v pekarno in kupla masten vlki mesni burek. Jedla sem po treh dneh in res sem bila lačna ampak hrano sem doma vseeno izbruhala. Dejstvo da sem grda - je ostalo. Moja samozavest pa je bla še vedno na nuli....

14. marec 2014
u165580
u165580
Cool . Next
14. marec 2014
u166496
u166496
nexxt!
15. marec 2014
u113053
u113053
next
15. marec 2014
nexxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
15. marec 2014
u166765
u166765
Nextt pride takoj ko bom lahko, vrjetno že danes, hvala vsem, love you all <33
15. marec 2014
nexxxt!
15. marec 2014
u167313
u167313
neeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
15. marec 2014
u166765
u166765
NEXT

Bil je četrtek, zbudila sem se utrujena in lačna, brez energije. Pojedla sem eno jabolko, vzela svoje srvari in šla v šolo.
Najprej zmerjanje sošolcev, češ, da sem kurba, cipa, da sem poceni, eden sošolec me je celo vprašal kolko računam na uro. Ko so nehali sošolci je blo na vrsti še zmerjanje učiteljev, ker me 2 dni ni bilo v šolo. Vsi so se drli name in mi grozili z ukori in vzgojnimi ukrepi. Razen profesorice za angleščino. Vedno mi je šla na živce ampak takrat je bila prijazna z mano. Po pouku me je prosla naj ostanem, prijela je mojo roko in dvignila rokav. Videla je ureznine, meni pa se je od sramu skoraj vstavilo srce. Prosla me je naj sedem, potem pa rekla da me je videla takrat na mostu.
''Kdo je bil tisti fant?'' sem vprašala. Nevem sicer zakaj, kajti kako naj bi tečna staromodna učitelica vedla kdo je luštn fant z lepimi očmi...
Odgovora na vprašanje nisem dobila, samo molk. Potem je profesorica rekla da lahko grem. Šla sem, čeprav sem vedla da mi nekaj prikrivajo, nekaj velikega.
Hodla sem po parku, blo je vroče, ljudje so me čudno gledali ko so videli moje brazgotine.
Tam je bla ena klopca, na njej je sedel on, pogledala sem v tla in upala da me ne opazi. Zaman.
''Emma! Prdi!'' sem slišala tisti lep glas ki me je vedno znova očaral. Obrnila sem se, in šla k tistemu fantu ki je sedel na klopci in me je pred dvema dnevoma rešil. Takrat je bilo čudovito čeprav, je bil nekje v meni tisti neprijeten občutek in sem si želela da bi se delala da ga nisem slišala.
''Bi šla z mano na kosilo?'' Me je vprašal, ampak jaz sem se izmikala:
''Niti tvojega imena ne vem, ne poznam te!'' Nekaj časa me je gedal v moje oči, potem pa se nasmejal me prijel za roko in rekel: ''James sem, pridi z mano na kosilo''
Tako sma nekaj časa hodila po ulicah in moja roka se je hotela iztrgati iz njegove a ni šlo. James je bil premočen zame.
Šla sma v restavracijo in se vsedla, še vedno me je držal za roko, jaz pa sem že obupala ker sem videla da so vsi upi za 'pobeg' nemogoči...
James je kar brez da bi me karkoli vprašal naročil 2 največji porciji špagetov. Priznam, z užitkom sem pojedla vse, do zadnjega.

Potem ko je James končno spustil mojo roko, sem rekla da moram na wc. Šla sem in tam vse kar sem pojedla na silo izbruhala, ko se je pred vrati moje kabine pojavil James.
''To je žensko stranišče! Kreten!'' sem ga nadrla on pa mi je z nežnim glasom odgovoril:
''Ti imaš bulimijo.''
nekaj časa sem ga gledala v oči, začela sem jokati, jokala sem. James me je objel, jaz pa sem jokala v njegovem naročju.

Potem mi je obrisal solze in rekel da bo vse dobro. Spremil me je do dijaškega doma in me v slovo še enkrat objel.

Doma sem se vlegla na posteljo. Zdaj ve. In tud jaz se morem sprijaznit z dejstvom, z resnico. Sprijaznit se z resnico pa boli.
Nož na mizi je bil moja skušnjava. Spet sem se rezala.

Next? kak se vam zdi, prosim povejte mi mnenje, pa hvala vseem ki berete <33
15. marec 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
nova bralka
15. marec 2014
u113053
u113053
next
15. marec 2014
nexxxxxxxt!!!!!!!
16. marec 2014
u166496
u166496
nexxt
16. marec 2014
u165580
u165580
cool pišeš best story
next
16. marec 2014
u166765
u166765
Jooj hvala za nexte res <33 Naslednji del pride mogoče že dans, pa nasplosno bojo nexti bol med vikendom ker mam malo več časa <333
16. marec 2014
u165580
u165580
ok upam da bo čimprej
16. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg