Forum
Zdravo moje ime je Kelly Elisabet Marcy in stara sem 16 let. Marsikdo bi rekel, da se razvajena čeprav sem v resnici zelo sramežljiva. No dovolj zdaj o meni , naj vam predstavim svojo družino. Imam dve sestri in pa enega brata. Imam mlajšo sestrico ki je stara 4 leta in ji je ime Zala Luna Marcy. Vem čudno ime ampak če mene vprašate je prav prikupno. Imam pa še eno mlajšo sestrico, ki je stara 13 let in ji je ime Jeena Ourora Marcy. Vem sama čudna imena. No uglavnem imam brata ki je star isto kot jaz in mu je ime Tom Edward Marcy. Moji mami je ime Alis moj oče pa je Luka.
no pa začnimo z zgodbo...

___________________________________________________________________________________________
Zjutraj mi je zvonila budilka. Zavzdihnila sem iz z roko usekala po njej. Spet šola, bil je prvi dan šole po 2 mesecih počitnic. Po 5 minutah me je klicala moja bff Christna Lea Ozera. Jaz sem jo klicala lea ker je bilo najkrajše. Zmenile smo se da se dobimo napol poti tako kot vedno. Uredila sem se čeprav mi nič ni šlo od rok. Moji lasje so bili skodrani in izgledala sem kot kakšen pudelček.
Ko sem se za silo uredila sem prišla dol. Mama se je začela dreti name kot se vsako jutro. Spet nisi zbudila otrok, vse moram sama Kelly čisto nič mi ne pomagaš. Mama in oče sta ločena. Ubistvu živimo z očimom. Ampak to ni važno saj je očim super. Ko sem odšla gor urediti še ostale otroke sem pojedla zajtrk uzela I pod in se poslovila imela sem dobrih 10 min hoje do Lee. Ko sem prispela v šolo se je nekaj deklet začelo norčevati a jim je Lea povedala svoje. Meni se dones ni dalo prepirati. Prvo uro smo imeli slovenščino kar je bilo dobro. Slovenščino sem obvladala in še učitelj Smrekica (tak smo mu mi rekel) je bil car. Z leo smo se vsedle na svoje mesto ko so mimo prišle šolske afne. Resnično nevem s čim smo se jim zamerila a bilo je dovolj da me vedo zafrkavajo z pudelčkom. Dones pa sem ji vrnila milo za drago. Bolje biti pudelček kot pa barbika se ti ne zdi? Prebledela je in se umaknila v svojo klop. Videla sem da se na hodniku nekaj dogaja. Ko je vstopil učil je naznanil da imamo novega sošolca Dimitrija Lousa Awera. Bil je najlepši moški kar sem ga kdaj videla. Marsikatero dekle je mislilo da bo omedlelo ampak on saj je bil bombastičen.

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. november 2012
neeext
02. november 2012
nexti
11. november 2012
a je 1d nter
11. november 2012
nwm
a če nebo bil boš brala
11. november 2012
ja
pač js berem sam une ko so 1d nter (ko jih lovam)
še posebi liama
11. november 2012
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=42598 pol si preber tole 1D not
11. november 2012
če dobim še 1 next nextam
11. november 2012
next
12. november 2012
nextam juter zato ker mam dones nastop in me nebo doma nč
12. november 2012
next
12. november 2012
a govori o one direction
12. november 2012
nevem
12. november 2012
Vse so gledale kot da bi jih nekdo začara. Nerečm tudi name je naredil velik utis ampak nisem pa omedlevala pred njim. No navzven ne ampak srce mi je podivjalo in morem reči da bi tudi jaz najraje omedlela a sem se zadržala in se zazrla skozi okno. Napaka! Učitelj je mislil da name ni naredil utisa zato ga je posedel zraven mene. Lea se je resedla eno klop naprej in ji bilo všeč a mu ni odgovarjala. Tudi na njo ni naredi vtisa bila je zaljubljena v svojega fanta in ni videla nobenega drugega. Usedel se je poleg mene in mi podal roko. Nekaj časa sem ga gledala nato pa sem se ustala in rekla profesorici da mi je slabo. Mogla sem izgledati resnično slabo da je na noge skočila tudi Lea. Pospremila me je do wc-ja. In i rekla kaj je narobe?On....
13. november 2012
next
13. november 2012
nextt
14. november 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeext
06. januar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/moja-slovenija/47718/
sory k smetim se kdo oprjav
next
08. januar 2013
next
08. januar 2013
next
08. februar 2013
juter dobite next ker mam dones že vedno vročino...
08. februar 2013
next
09. junij 2013
Noge so mi klecnile. Onj e tako drugačen od vseh. Nekaj na njem me privlači nekaj odbija. prepopolen je da bi bil resničen. No kmhm...pa je resničen,upam samo da ni kreten ker če ima še osebnost dobro je glavna nagrada na lotu. Ne počutim se dobro res nebi šla nazaj. Uredu je pojdi domov in si odpoči jaz pa te bom upravičila pri učiteljici. Hvala Lea najboljša si. Odpla sem proti domu. Doma je bilo vse mirno in tiho. Odšla sem do hladilnika in vn uzela sladolet. Ulegla sem se na kauč in razmišlala. Nekaj na njem je bilo narobe.Zazvonil mi je telefon..klicala je Leja. Hej punči kaximi? Bolje Lejči bolje hvala. Ej Dimitri je šprical že po 2 uri se ti to nedi čudno..vseeno je le prvi dan? Ja se mi ja... Ej samo malo....verejtno je poštar. Pozvonil je zvonec. te lahko pokličem za 5 min nazaj? Seveda...saj imamo odmor za kosilo. Super. Odpla sem do vrat in jih široko odprla. Noge so mi klecnile. Kaj pa TI delaš tukaj? Me neboš povabila naprej? Amm ja seveda vstopi. Neboste verjeli pred mano je stal DIMITRI SAM...Zaprla sem vrata. Roke so se mi začele potiti in imela sem občutek,da me noge nebodo zdržale. Zavi levo sem se zadrla za njim saj je zavil v kuhinjo. Usedel se je na stol nasproti sedežne. Kaj boš pil?sem ga vprašala. Vodo prosim. Sebi sem nalila kokakolo in se mu usedla nasproti. No torej kmhm zakaj si tukaj? sem ga vprašala. No.dejansko me je skrbelo zate. Zasmejal se je. Njegov smeh je bil takooo dober. Skreblo te je zame?ja.Pa saj me komaj poznaš.
Bilo mi je čudno skreblo ga je za mene. In zdaj špricaš? Zako ali tako nebo veliko zamudil. Prhnila sem. Kaj? Nič. Mislim da bi se mogel vrniti v šolo. N
09. junij 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. junij 2013
Anja dej če laho mal oglašuj ker rabim bralce..hvala
11. junij 2013
Next
25. julij 2013
u136975
u136975
next
26. julij 2013
Sedela sem mu nasproti s podvitimi nogami. Vrniu se bom u šolo ko bom prepričan da je s tabo vse u najlepšem redu. Še nekrat sem prizdvignila obrvi. Dobro super sem uredu resnično se počutim bolje in vse..zdaj lahko greš. Tako na hitro bi se me rada znebila me je z zanimanjem uprašau. Mislila sem si svoje in se še bolj udobno namestila na fotelu. Zaradi mene lahko ostaneš sem mu rekla...ampak ni priporočljivo že prvi dan špricati pouk...to bo naredilo slab utis na učitelje aveš? Nasmehnil se mi je. Oh ta njegov popoun nasmeh.Ne skrbi ti za moj utis. Srknil je mali požirek vode in se razgledau po prostoru. Delau m je žiučno. Vidim da si u moji pristonosti no kmhm nemirna. Zakaj bi bila?sem ga uprašala in probala skriti drhtenje ustnic. Kadar sem bila žiučna sem začela gristi nohte...komaj sem se premagala da sem obdržala roke na naslonjalu. Nemoreš sedeti pri miru se mi je nasmehnil. U trenutku sem sedela pri miru na obraz pa sem dobila moj najbolj miren in samozavesten nasmeh. Z lahkoto sedim pri meru samo da najdem udoben položaj. Use u meni je kričalo. Hotela sem pobegniti iz te sobe čim dlje od njega in njegove begajoče bližine. Skrbelo me je da ga bom nasločla in pojedla. Bil je res nekaj posebnega. Všeč sem ti je nato preprosto rekel. Okey..obadva lahko igrava to igro. Oprosti dragec sem rekla z najbolj sarkastičnim tonom kar sem ga lahko u tistem trenutku privlekla iz grla, imam pa mal bolši okus od tebe in se ne spuščam pod n
26. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg