Forum

torei s klaro piševa sedaj že najino skupno četrto zgodbico.
to ne bo zgodbica o dveh sestrah ali prijateljicah, ki sta si kot sestri. vsak lik bo imel svojo zgodbo, ki jo bo pripovedoval, ki se bo sčasoma prepletla z drugim likom uglaunem upava, da vam bo ušeč.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~◄✞►~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
»Torej imamo dogovor?« je vprašal gospod Ward. Pogledal je vsa tri dekleta, mene, Chloe in Cherry. Ubistvu je bilo dokaj neprijetno, glede na to, da smo se vse sovražile do kraja koncev. Toda vse smo potrdile njegovo domnevanje in razgovor ali kakorkoli bi to lahko imenovali je bil končan.
Izginil je tako hitro kot je prišel in nejevoljno sem vstala ter se nasmehnila nasprotnicama: »Vesta, ljubko se mi zdi, da mislita, da imata možnost za zmago, ampak sprijaznita se. To ni igrišče za triletnike.«
Zavedala sem se, da mi Cherry ni predstavljala nikakršne grožnje. Ubogo dekle ni znalo napisati niti krajše kolumne, le kako bi lahko speljala cel intervju z uspešnimi pop zvezdami? Rahlo se mi je smililo, po drugi strani pa je morala biti bogata, drugače je nikoli ne bi sprejeli. Talenta res ni imela.
Toda Chloe je bila čisto druga zgodba. Bila je skoraj tako zagreta kot jaz, a lisica kot je bila bi mi znala vzeti mesto novinarke za Daily News. In mislila sem jo pokončati dovolj močno, da ko bo nehala iskati službo, ker je pač nihče ne bi želel zaposliti, bo lahko začela iskati svoj ponos.
»Žal te moram razočarati, Kassidy, ampak služba mi ne bo ušla. Nekateri tu pač lahko dobimo delovno mesto brez, da bi morali v službo priti oblečeni manj kot običajno.«
Namenila sem ji grd pogled in če je ni zmrazilo do kosti, sem se lahko tolažila vsaj s tem, da je Cherry od strahu skoraj umrla. No, vsaj polepšala mi je dan.

Jezno sem prhnila in se obrnila na petah. Oblečena sem bila v kostim, saj je bilo to primerno za 21-letnico, ki pride na razgovor za službo, mar ne? Iz torbice sem vzela telefon in odtipkala Loganovo številko in pritisnila tipko kliči.
Bil sem v slabi volji. Bilo je vroče, ker sonce ni bilo prijazno v San Diegu. In biti oblečen v kostim, no to je resnično ranilo moj ego, čeprav sem vedela, da sem v njem izgledala super sexi. Egoizem nikoli ni bil moj problem.
»Srči, si dobila službo?« sem slišala po nekaj bipih. Prisežem, da se mi celo po dveh letih še vedno zašibijo kolena ob njegovem glasu.
Jezno sem zavzdihnila in sama pri sebi zavila z očmi: »Službo dobi tista, ki naredi najboljši intervju s tisto slavno skupino One Direction. Pač najbolj uporabni podatki za trače in to. Ampak se mi zdi, da bom kar zmagala, punčari sploh nevesta kaj pomeni tekmovalnost.«
Na drugi strani linije sem zaslišala smeh: »Niti malo se nisi spremenila. Všeč si mi, ko si samozavestna. Mislim saj taka si ves čas.«
Ni se motil, namreč ko sem ciljala v višave sem morala pač sprejeti dejstvo, da mi brez samozavesti nikoli ne bo uspelo. To je biznis in to so resne stvari. Treba se je potruditi in kaj žrtvovati. Ko sem končala šolo sem bila dobesedno čisto spremenjena. »Hej ali je možnost, da me prideš iskati? Lahko greva na pozno kosilo ali kaj podobnega, ampak ob osmih imam intervju v hotelu Manchester Grand Hyatt San Diego.«
»Seveda srček. Pote pridem čez 15 minutk.«
Je obstaja večja popolnost? Moje življenje je končno teklo v ustaljenih in mirnih tirih in zdelo se mi je, da nič ne more pokvariti tega kar sem ustvarila. Toda nesmrtniki pravijo, da nikoli ne zaupaj blodnjam.
"Rezerviral si sobo?" sem vprašala in privzdignila obrvi ter se sexi nasmehnila. Vedela sem kam je ciljal, kam je vedno ciljal. najino razmerje je bilo pač tako. Bila sva samo prijatelja, ki sta rada potešila svoje živalske nagone. le kaj je narobe s tem?
Vstala sem, Logan pa je nekaj bankovcev položil na mizo in vstal za menoj. Bila sva v hotelu v katerim se čez nekaj ur sestanem z boyband skupino. A do takrat sva imela sobo samo zase.
Odpeljal me je v tretje nadstropje, sobo 154 in takoj, ko sva vstopila se nisva več znala zadržati. Vsa jeza, radost in nepotešenost je butnila na plan. Zakričala sem v užitku, ko me je dvignil iz tal in me potresel z vročimi poljubi na vratu. Slekla sem mu majco in zarila nohte v njegov hrbet, nato pa me je položil kar na mizo v dnevni sobi. Oboževala sem ga,

torej. upam, da vam bo zgodbica ušeč. meni je ideja o kateri sva s klaro že nekaj časa govorili res ušeč ;$ zanimajo nas vaši prvi utisi in podobne stvari. hwala, ker berete ^^
05. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
nova bralka
in zgodba mi je že ušeččč
05. avgust 2013
nexxt začetek mi je fulll ušeč
05. avgust 2013
u146386
u146386
Neeeeeeeeeext! *-*
05. avgust 2013
next