Forum
u169316
u169316
Hello bitches!

Ja vem, da je že tukaj ogromno ff - jev, ampak vseeno sem se odločila, da napišem svojega. Vem, da ne bo tako popouen kot drugi, ampak se bom vseeno potrudila. I hope you will love it!
~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~
~ Sαяαн Tнσмρѕση ~

"Obljubi, da se vrneš," sem zašepetala Harryu na uho.
"Obljubim ti Sarah. Kmalu se bova spet videla." Obrisal mi je solzo, ki mi je spovzela po licu.
"Zdaj pa pojdi!" sem še rekla in si skrila obraz med dlani. Poljubil me je na čelo in odšel. Odšel je proti slavi. Bila sem tako ponosna nanj. Od kar so fantje zmagali na Britanija ima talent se je zelo spremenil. Saj ga razumem... Ni imel več toliko časa zame, postal je tako priljubljen...
"Adijo!" je še zaklical. Gledala sem kako je odšel na letalo. Odšel za vedno.
~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~●~
Upam, da vam je začetek všeč! Potrudila se bom, da bo čim manj besednih napak in da bo čimbolj zanimivo. Sprejmem vsake kritike, predloge, pohvale... Ampak lepo prosim naj bodo le-ti primerni in ne nesramni! Nadaljujem, ko dobim 3 nexte.
11. april 2014
u16236
u16236
next
11. april 2014
neeeext!!!!!
11. april 2014
next. lepa zgodba
11. april 2014
next-dobr začetk
11. april 2014
Neeext!!!
11. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext fullll je dodober začetek
11. april 2014
nextt ful dobr )9
11. april 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeext
11. april 2014
u169429
u169429
NEEEXT
11. april 2014
u169316
u169316
Woow! *w* Nisem vedela, da bo toliko nextov! Juter nadaljujem. Oprostite, ampak danes res nimam časa. ):
11. april 2014
Neeext *w* zavetkkk je popolnnnn *0*
-pa 1d so drgac zmagal na x-facturju <33
11. april 2014
next
11. april 2014
Next
11. april 2014
u167146
u167146
NEXT<3
12. april 2014
next
12. april 2014
Next
12. april 2014
neeeext <3
12. april 2014
next
24. april 2014
Moj najboljši prijatelj je odšel. Kaj bom brez njega a nekega dne ga bom našla. Sem si ves čas govorila v glavi.Jutri praznujem rojstni dan brez njega.
----------------------------------One years later--------------------------------------
Danes je 1.2. Nekako je tale dan poseben. Ah bo že. Počasi sem leno vstala in se odvlekla do kopalnice. Zlikala sem si svoje dolge blond lase in v oči dala divje bele leče. Vsi si mislili da so prave.(-_-) ''Baby pridi že!" se je od spodaj drl moj fant Lucas. In ja imam fanta Lucasa, uh pozabila sem(je) se predstavit. Sem Sarrah Ally Thompson, stara sem 19 let, živim v Holmes Chapelu. Imam fanta Lucasa starega 21 let. Sva soseda. Oba2 sva zelo bogata. Ahh pozabite tole šit predstavitev. Nase sem zvlekla uniformo:

Stekla sem po stopnicah ''By mami!" sem se zadrla ko sem vstopila skozi vrata in poljubila Lucasa, danes zvečer imava 5 mesecev in sem mu hotela dati kone(čevelj ) "Veš en moj dober prijatelj prihaja domov iz Londona. Bi šla potem k njemu?" me je vprašal. Pokimala sem in začela delat selfie slike. Kmalu sva prispela pred šolo. Začel je liti dež -_-. Stekla sva noter in k meni je pritekla Laura Aurora. Moja bff Laura. Objeli sma se Lucas pa "Ej Sarrah varaš me!" in smeh. Bil je popoln. Očitno danes nebo konca. Pouk se je vlekel. Kmalu smo jaz, Lucas in Laura stali pred mislim da znano hišo. Ah spet bluzim. Lucas je pozvonil. Odprl nam je.......... Ne morem vrjet. Harry? "Harry?" sem vprašala. "Sarrah Ally?" je previdno rekel. "Vidva se poznata?" je vprašal Lucas namesto mene je pa pokimala Laura. "Harry a je Lucas ž.... Wow!" sem zaslišala nekega fanta. "Niall to sta Laura in Sarrah, Sarrah, Laura to je Niall tam pa so Zayn, Louis in daddy Liam." nas je na hitro predstavil Harry. Oni trije mislim da Lian, Lauis in Zac so pomahali. "Vse naj naj kolega!" je prebil Lucas. Kajj bd ima? "Hvala, pripravimo zabavo. Punci vidve pa gresta z Niallom v šoping!" je ukazal Harry. Midve sma se pa Niallu hinavsko nasmehnili. Nialla sma 3 ure vlačli po trgovinah, ko je Niallu prekipelo. "Ven! V avto!" se je začel dreti in naju je zaklenil v avto. Po petnajstih minutah je prišel. Meni je dal prvo obleko:

Lauri pa drugo:

"Hvala Niall ampak čevljev nimama! Naj gre Laura ker ne zdrži več kot 10 minutk!" sem mu rekla on pa je Lauri dal 500€ in Laura se je po točno 7 minutah vrnila z čevlji+ ličili in Nialler je že speljal. Dala mi je čevlje(iste sva imeli):

Niall nama je dal še vrečki z ličili, ki jih je on kupil. Odprli sva in noter je bil 1 LIKALNIK za lase, 2prfuma 'Our moment' in ličila od njih. Pa senčila ter puder. Ter mala torbica. Lucasa sem v SMS pustila. Boli me ku*ac za njega. Zabava se je začela in Lucasa nisem videla nikjer kasneje pa k meni pristtopi Gemma Harryjeva sestra.
24. april 2014
ups obleke so se zamešale 1. je za Lauro druga pa zame
24. april 2014
next
24. april 2014
Next
24. april 2014
u82298
u82298
next
24. april 2014
u155895
u155895
neeeeext
24. april 2014
Next
25. april 2014
u60555
u60555
"Hello Sarrah!" sem zaslišala..... Gemmo? "Gemma!!!!!" sem zakričala in jo objela. Ona ji bila tako rekoč moja sestra. Zatreskana je bila v Zayna. A on se za njo ni zmenil. No vrnimo se k zabavi. Zaslišali smo mirno pesem:

Peli so jo Niall, Liam, Zayn in Louis ter Harry. Po zabavi sem prespala z Lauro pri Gemmi. Zazvonil mi je moj mobitel:

''Ja?'' sem rekla zaspno?
''Pa kje si ti?" se je oglasila moja sestra Katy
"Pri Gemmi, oči ve!" sem rekla in hotela vreči telefon čez okno
"Oči in mami sta v bolnici!Nesrečo sta imela. Takoj pridi v bolnico O2!" mi je zabičala takrat pa sem zakričala. Prekinila sem. Gemmi sem vse povedala ona pa "Harryy Edward Styles takoj v mojo sobo!!!" je zabičala. Harry je videl, da jokam in me objel. Povedala sem mu in že smo bili v bolnišnici.

Vse so bo zapletlo
25. april 2014
Next
26. april 2014
next
26. april 2014
u155895
u155895
next
26. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike