Forum

Intro:
To je zgodba o dekletu, ki je staro 16 let. Pred kratkim je spoznala fanta, in postala sta par. A se vedno bolj oddaljujeta....kaj sledi za tem?

Like the intro? Then please comment Next!❤
01. november 2013
neeeeeeeeext
01. november 2013
Ok, ni veliko nextov, ampak nextam vseen
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To sem jaz, Aria:

Stara sem 16 let. Čez nekaj mesecev 17...Nisem edinka, saj imam starejšega brata. Ime mu je Alex in je star 21 let. V vsem me podpira, me ima rad, pomaga ko sem v težavah, me nasmeji...najraje ga imam na celem svetu.

Z družino živimo v veliki hiši, saj smo bogati. Jaz nad tem nisem ravno navdušena, saj me skoraj noben ne mara. Zaradi tega ker smo bogati. Zato hočem to stalno nekako prikriti. Ne oblačim se po najnovejši modi, v šolo se ne vozim z Porshejem, kot bi se mogla, ampak se peljem z mojim kolesom. V šoli me niso ravno dobro sprejeli, nimam nobenega prijatelja, nimam nič. Zaradi vsega tega so se mi ocene poslabšale, ter mogla sem se izpisati z šole. Prepisala sem se na eno šolo, kjer so pa sami bogataši,...vsaj tam s me sprejeli..ampak jaz nisem hotela biti takšna...
Bile so poletne počitnice, in šli smo na morje. Dan pred tem sem si že spakirala kovčke, namreč bomo potovali na Maldive. Pot z letalom bo zelo dolga, in pripravila sem si še 'letalsko' torbo. Vanj sem spravila le najnujnejše: Odejo, majhen vzglavnik, mojega medvedka, moj dnevnik, telefon, slušalke, laptop,.....Pač vse najnujnejše. Nisem mogla zaspati, zato sem po tihem šla v kuhinjo, si pripravila jagodni čaj, vklopila laptop ter se vsedla za mizo. Preverila sem facebook. Iskala sem zanimive stvari ko je na lepem naredilo....klik!...Dobila sem sporočilo. Pisal mi je nekdo po imenu Lou Stanford. Na profilki se mi je zdel cute, zato sva si dopisovala. Povedal mi je, da sem mu že dolgo všeč, ter da ga na šoli nikoli ne opazim.....in pač te stvari..bil je zelo prijazen. Potem pa je napisal: ''Oprosti, moram it, jutri gremo na Maldive pa me čaka dolg let. Bay :*'' Komaj sem lahko prebrala kaj je napisal, se je že odjavil....Ko sem prebrala, sem nekako bila vesela, nekako pa....zaskrbljena. On je le en 'frend' prek faebooka, še to ne vem, če je resničen...no, tudi jaz sem se poslovila od facebooka, ter odšla v posteljo. Celo noč nisem mogla spati, saj sem cel čas razmišljala o njem...o Lou-ju.....
next?
01. november 2013
next
01. november 2013
neext
04. november 2013
potrebujem več nextov da dam next
15. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg