Forum
HEEY!
ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
Evo to je še ena moja zgodbica , ki bo imela daljše dele in ne samo po pet vrstic ampak vsaj po eno stran v wordu. Nextala bom redno , če se mogoče kdaj zgodi , da ne nextam dobite nasljedni dan big next sepravi vsaj 3 strani v wordu. Nextala bom enkrat do dvakrat na dan.
okej brezveze tuki vam to govort pa pisat spise bom js rajši kr začela:

Sem Alena.Stara sem 16 let in sem normalna najstnica.Z očetom in bratom živim v hiši v središču Munchena.moja starša sta se razšla jaz in brat andy pa sva ostala pri očetu.
Jaz:

Andy:

Andy je star 25 let.Ima punco Kate s katero je že 7 let.
Oče:

Oče je posebni agent.star je 45 let.

Naša hiša:

Kuhinja:

Dnevna soba:

Kopalnica:

Bratova soba:

Moja soba:

Danes je čisto navadn dan razen tega,da grem z bratom ven z njegovim frendi.Imam še dve uri zato sem se začela rihtati bila sem tiste vrste punca ki rabi zelo dolgo da se zrihta.Oblekla sem oblekco in visoke petke in seveda nakit pa tudi make up je prišel zraven.
Ko sem se zrihtala me je že moj brat klical,da greva.Šla sva do ene gostilne.Tam so bili že vsi nekatere sem že poznala.Takoj , ko so naju videli so naju poklicali h njim.Malo me je bilo sram ker nisem vseh poznala.Nato pa je do mene prišel Alex.Nato sva se pogovarjala in povedal mi je da bova z bratom 1 mesec pri njem saj gre oče na službeno potovanje.Potem so naročili pizzo ,jaz nisem jedla ker hujšam vsi so mi govorili , da moram jesti saj sem čisto suha.Jaz nisem hotla saj je poletje in je treba postavo malo izoblikovat.Zelo pozno smo se odpravili h alexu.Alex in Andy sta gledala tv jaz pa sem šla v kopalnico in se umila in zrihtala.Zavila sem se v brisačo in si umila zobe.Nato sem se oblekla.Odšla sem h fantoma.Bila sta v kuhinji in jedla nutello.Jaz sem se vsedla zraven.Pogovarjala sta se ,da bo Andy šel z Kate na morje za 2 dni.Tako bova z alexom ostala sama.Mene sta vprašala ,če je vredu jaz sem samo prikimala.Med tem ko sta se pogovarjala o fuzbalu sem si lakirala nohte vmes sta prišla alexova starša. Nato smo šli spat.
Zjutraj sem zaslišala odpiranje vrat. Bil je Alex.
a-Alex
j-jaz
a-jutro! Sem te zbudil?
j-živjo. Ne nisi.
a- vredu kaj bi počela danes?
j-nevem. Kaj bi ti?
a- lahko sva doma. Lahko greva se greva kam kopat?
j- kam pa bi se šla kopat?
a- v terme čatež.
j-okej,samo še oblečem se.
a-ti kr počas sej bova še jedla
j-pa jaz nebi jedla.
a-pa boš.ker sem se jaz tko odloču.
j-pa ne no nism lačna.
a-ni važn jedla boš , zdaj se pojdi pa zrihtat.
Nato sem se odšla zrihtat. Najprej sem oblekla kopalke nato pa kratke hlače in kratko majico.
Oblekla sem: http://www.polyvore.com/untitled_20/set?id=58468521
Nato sem odšla v jedilnico. Alex je že jedel jaz pa sem see mu pridružila. Nato sva odšla v terme.
za nadaljevanje potrebujem vsaj 4 nexte.
upam da boste bral.
09. september 2012
u96670
u96670
nexttt!!!!
09. september 2012
u97075
u97075
nextt
09. september 2012
u94511
u94511
next
09. september 2012
u31641
u31641
next
09. september 2012
u45603
u45603
next
09. september 2012
u103996
u103996
Nexxt
09. september 2012
nexxxt
10. september 2012
u96291
u96291
Next
10. september 2012
Čez eno uro sva prišla na cilj. Preoblekla sva se in odšla jaz sem odšla plavati on pa na tobogane. Nato so čez nekaj časa prišli neki fantje. Najprej so me podajali okrog nato sem začela kričati takoj so prišli varnostniki in tudi Alex objel me je in me miril. Tresla sem se tako, da sem skoraj padla po tleh. Na srečo me je Alex držal. Nato sva odšla domov. Na cesti je bil zastoj zato sva se peljala nazaj skoraj 3 ure. Med potjo sva poslušala muziko in se zabavala tako , da je čas hitro minil. Nato sva prispela pred hišo. Ura je bila že osem zvečer. Zato sva se odšla umiti in pripravila na spanje nato sva gledala v njegovi sobi televizijo in nato sem pri njemu zaspala. Zjutraj pa me je zbudil vrabček , ki je čivkal. Zato sem odšla dol. In v trebuhu sem imela tisti ljubezenski občutek. Sama pri sebi seem si mislila: »nekdo se je zaljubil.« nato sem se smehljala. Alex je že jedel čokolino. Tudi sama sem se mu pridružila. Nato sva se zabavala. In odšla tudi v fitnes. Tam sva se namatrala. Nato pa je bila ura že sedem zvečer. Hitro sem skočila pod tuš in se oblekla. Nato pa je nekaj pozvonilo na vratih. Vrejetno je Alex šel odpret. Ko pa sem stopila na prvo stopnico sem skoraj padla po tleh.Pred vrati sem zagledala Alexa in neko punco , ki sta se ravno kar poljubljala. Skoraj sem padla v nezavest. Nato sem hitro stekla nazaj v sobo se preoblekla v druga oblačila:

in nekaj sem jih nabasala v nahrbtnik. Nato sem jima rekla , da greva z frendico na pijačo. Kar pa ni bilo res. Takoj , ko sem zaprla vrata so se mi solze ulile. Vsedla sem se na klopico. Tam sem bila kakšnih pol ure nato pa sem začela tečti in tečni v neznano skoraj sem podrla par ljudi. Ko sem prišla nekam čisto na samo je pripeljal mimo avto. Mislila sem si : »z mano je konec.« A ni bilo. Ustavil se je 5 centimetrov od mene. Bila sej jezna. Zato sem kar zaspala na travi. Nato me je zbudil dež. Spet sem začela teči. In po nesreči sem se zaletela v-----
Se nadaljuje.
Hwala usem k ste nextale. Ta next je posvečen usem vam.
< 33
10. september 2012
u96670
u96670
nexttt < 3 ;**
10. september 2012
u45603
u45603
next
10. september 2012
u66865
u66865
next zlo dobra pisalka si
10. september 2012
next
10. september 2012
u96291
u96291
Next
10. september 2012
nexxttttt
10. september 2012
u94511
u94511
next!!!!!!!!
10. september 2012
I love u :*
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
10. september 2012
next aja pa a lahka sliko od njega
10. september 2012
u94098
u94098
next
10. september 2012
danes dobite še en next samo zvečer
in še alexova slika:

10. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. september 2012
nextiiiiiiiiiiiiiiii
10. september 2012
heiii! plis sodeluješ/sodelujte?-ne bo vam žau-resno: http://www.igre123.com/forum/tema/oceni-slikco-od-1-10!/41767/ hwala, če boš/boste-soriii kr oglašujem!
10. september 2012
Hwala usem k ste nextale. Ta next je posvečen usem vam.
Heey presenečena sem nad odzivom. Res vam hwala. Še danes en next.
----------------------------------------------------------.
Spet sem začela teči in zaletela sem se v enega in eedinega Harrya Stylesa. Mislila sem si : »kako se lahko zaletim v Harrya in kaj dela tukaj.?« začel se je smejati. Rekel je kaj delam tako pozno zunaj. Nato sem mu povedala vse. Objel me je in rekel , da so tukaj na počitku. In , da lahko grem z njim , da me bodo fantje sigurno sprejeli. Pokimala sem in se mu zahvalila. Nato sva prišla do njihovega apartmaja. Bil je res vav. Nato pa sva stoplila skozi vrata. Tam sem videla vse. Mislila sem , da sanjam. Toda bilo je res. Takoj so me sprejeli. Nato sta prišle tudi dve punci takoj sem vedela , da sta Eleanor in Danielle. Tudi z njima sem se takoj ujela vsi so bili zelo preprost in zabavni. nato sva z Harryom odšla spat. Zjutraj sem se zbudila z nasmehom čisto sem pozabila na Alexa in na vse. Nato pride v sobo Harry in reče , če pokličem in povem vsem , da sem vredu. Prikimala sem in poklicala brata in mu vse obrazložila. Nato sva odšla k ostalimi. Jedli smo palačinke z nutelo. Nato smo se zabavali odhajali ven na samo in tako je minil cel teden. Z Harryom sva se zelo ujela in parkrat tudi poljubila. Toda zdaj je bil čas za slovo saj gredo nazaj. Nato se je Danielle spomnila , da bi lahko odšla z njim. Seveda sem se strinjala pa tudi moj brat se je. Tako je bilo vse urejeno. Nasljedni dan smo odšli do letališča z zasebnimi letali. Letalo je bilo res vav. Kar ustaneš brez besed. Vožnja je bila dolga. Zato sva bila z Harryom ves čas v sobi nato pa me je kar naenkrat vprašal : »bi hodila z mano?« nisem morala nič rečti samo vrgla sem se mu v objem bila sem presrečna najsrečnejša na svetu. Bila sem vesela , da se to dogaja meni. Nato sva odšla iz sobe objeta in vsi so začeli vriskati in ploskati. Nato smo začeli pristajati. In končno smo bili v Angliji. Ko smo odprli vrata----
Se nadaljuje. Upam , da je uredu zgodbica. Vsaj prvi deli.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
10. september 2012
u105961
u105961
next!
Wow res super zgodba...
10. september 2012
IN IMAM šE NEKO 'PRESENEčENJE'.
V ZASEBNO SPOROčILO MI VSAK NEJ NAPIšE KAJ BI DAL šE V ZGODBICO. IN TIST DVE , KI BOSTA DALI NAJBOLJšE IDEJE DOBITA:
-SVOJEE IME V ZGODBICI.
-IN PRESENEčENJE.
IN šE NEKAJ V ZASEBNO MI NAPIšI TUDI TVOJE IME , DA BOM LAHKO NAKONCU TVOJE IME DALA V ZGODBICO.
PS: TAKIH STVARI BO VEč. IN ZMERAJ BOSTA DRUGI DVE TAKO DA BOSTE VERJETNO PRIšLE VSE NA VRSTO.
--------------------------------------------------------------------
lejči123 - o hwala res mi je tole zdele dal nasmeh na obraz.! < 33
10. september 2012
neeeeext
10. september 2012
u103996
u103996
nexxxxxxxxxxxxxxxxttttt
10. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
10. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg