Forum
u40060
u40060
Hejla!!! Sm Katty-Emma Federer Klum. [Ja,ja, moja tata je Roger Federer, slavn tenisač.] Stara sm 15 in z mojo familjo živim na Beverly Hilsu. Ne hodim u šolo. Šolam se doma. Zakaj?? Kr sm slawna! Sm igrawka in pewka. No, tudi tenis igram zlo dobro. Živim z mamo Heidi [Klum, ja!!], in tatom Rogerjem. Mam 3 konj, 2 psa, 2 hrčka, 1 mačko. Mam 4 učitelje. Gospodično Watson; učitlco angleščine, gospod Miles; učitelj matematike, gospod Lovato; učitelja zgodovine in geografije in gospodično Perry; učiteljico petja. Moja bff je Jessy Torres-hčjrka Torresa, nogometaša.

Jst;

Mama_Heidi Klum:

Tata_Roger Federer:

Jessy:

05. junij 2011
u40060
u40060
Dans so me klicali mehedžerji in mi sporočili da je u sredo rdeča preproga u londonu. Premjra novega filma o Pirati s Karibov. Sm velika oboževalka. Mama je poklicala mojega in njenega stilisat za obleko. Eno je mel že pripravljeno in mi jo je takoj poslal. Je taka:

tista na levi s pikcami
meni je ušeč. Tudi mama je bla za. Torej bom mela to.
05. junij 2011
u40060
u40060
nextyy????
05. junij 2011
u40060
u40060
bom kr nextala
05. junij 2011
u40060
u40060
Danes je Jessy pršla k meni in skupi sva snemali kratke videje za youtube. Mava majhno odajo k se kliče Emma's and Jessy's The Best Show. Danes sva kazali našo garderobo in mele majhno modno revijo. Sva se ful zabavali. Pol mi je Jessy pokazala en list. Rekla je: to sm jst napisala. Je pesm. Nevem, če je dobra. Preberi jo, plis!

Every night I dream about you,
Every night I dream about you,
Only about you, just about you.

I can't live without you,
Without you the world is so empty,
Don't live me alone, don't live me alone!

Ona:In???
Jst:Nevem, nism vedla da pišeš pesmi.
Ona: Sej jih ne, samo zadnič sm ful pogrešala tistega fanta Billa k sm ga spozanala na poletnem kampu. Se ga še spomnš??
Prikimala sm.
Ona: Bla sm tko žalostna da sm svoja čustva prelila na papir in nastalo je to. In??
Jst: Nevem. Sej je dobra, samo malo preveč prazna in kratka. Mogla jo boš nadeljevat.
Ona: Bom.
05. junij 2011
neeeext
09. junij 2011
next
09. junij 2011
u37971
u37971
next
11. junij 2011
u19496
u19496
next
14. junij 2011
u40060
u40060
Na sceno je pršla neka nova punca. Vanessy je njeno umetniško ime.. jE ful lepa ma ma glas bol tko. Je pa tudi igrala u reklamah.

01. julij 2011
u40060
u40060
zdej MorEM It. Ko bom upala bom nextala
aja in do 16-ga me ni
01. julij 2011
u40060
u40060
In pol ko zvem zanjo mi napiše sms:
Hejla!
Sv Vanessy! Sm nova pewka. In ti si tudi! No bi se gdaj vidle??
Vanessy*****
Tee_AMMOOO
16. julij 2011
u40060
u40060
Kaj ta ženska misli da je?? Lady GaGa?? Nevem k me zanima kej več o njej sm j odpisala da nemorem it vn da pa se lahko pogovarjava po sms-jih. Pol mi je napisala:
Oh, škoda! No, si že slišala mojo novo pesm Me?? Moje frendice pravijo da je ZAKON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Ti je ušeč?
Aja, bi mi plis poslala tvoj album z tvojim podpisom?? Ti pol še jst mojga. Samo moj album še ni zuni. Ko pa bo ti ga pošljem .
Moj naslow je: Petkajkengova ulica 6854, *****************, USA.
16. julij 2011
u40060
u40060
Pol sm ji poslala. mOgoče je pa moja oboževalka. Kaj veš?? pol sm dobila sms-od neznane številke:
Hejla!
Nism tvoj oboževalec in nočem bit s tabo samo zaradi slave k sm tudi jst slaven. Star sm približno tolk ku ti.
Upam da ne zamiriš.
Kličem se *****.

SAma nevem gdo je to. Upam da je luškan. je slaven. Justin, Cole, in še gdo, samo gdo??
16. julij 2011
u40060
u40060
NEXT??????
01. avgust 2011
u37971
u37971
next
02. avgust 2011
u89006
u89006
nextey Łada bi blala ;3
23. april 2012
u40060
u40060
Hahahahaha. Ko sm bolš pomisnla..... Bi lahko biu tui kak oboževalc. Nevem zakaj samo sm mela tak slab občutek. Zenski cut pac. Nato je prsla mama in rekla: Zlo mi je zau, samo se bomo preselili. Kitki bo nastimala tvojo prtljago.
Ze sem odprla usta, ko me je pogledala in rekla: Brez uprašanj.
Sovrazila sm svojo mamo. Vedno je misnlacsamo nase in na svojo karjero. Veliko ljudi je misnlo da je biti tko enostavno in zabavno bit slaven. A ni. Vsi mislijo da imas USE. Mama je bla tko neumna. Niti imena nase sluzkinje si ni zapomnila. Klicala se je Niki, ne pa Kitki. Tudi sprasevat nism smela nic. Vse je odlocala ona. Zdej se bomo spet preselili brez da bi mi sploh povedli zakaj. Lih sm se navadla na zivljenje tuki. In spet se bomo preselili. Novi ucitelji, nov dom, novi paparaci in novo USE.
23. april 2012
u89006
u89006
kulska zgodba nextiii =^.^=
23. april 2012
u40060
u40060
HuaŁŁa
24. april 2012
u73295
u73295
next
24. april 2012
u40060
u40060
Stopla sem na letalo in se kot ponavadi skregala s starši, k mi niso hotli povedat kam gremo. Kregala sem se s tatom, ko je letalo vzletelo. Jst sm stala na prehodu in odneslo me je nazaj. Od tistega trenutka se ne dosti spomnem. Vem pa da sem se čez neki časa zbudila in...
24. april 2012
u40060
u40060
Odprla sem oči in nad sabo zazrla beli strop z svetlimi lučmi. Pogledala sem okoli in opazila da sem v ustanovi, katjro sm zelo sovražla. Bla sm u bolnici. Uhh, kako sem sovražila to ustanovo. Beli zidovi, gladka tla, trde postelje, inekcije,.... Use to sm sovražila. Ko je sestra videla da sem se zbudila, je pritekla k meni in uprašala kako sem. ''Dobro. Samo malo me boli glava. Kaj se mi je zgodilo? Kje sm?'' Oh, To je bolnica Svetega Branikiščana. Ko je letalo vzletelo te je prevrnilo in padla si na glavo. Imela si manjši pretres možganov, a v kratkem bo vse v redu,'' mi je prijazno odgovorila sestra. ''Kje pa so moji starši?'' sem vprašala. ''Ne vem. Tebe bo za ta čas redno obiskovala Tracy White-Torres,'' mi je povedala sestra. Oh torej sta moja starša odšla, mene pa pusila Jessyini mami. No, to me ni pošteno motlo sem bila pa ZELO jezna na moje starše. Za to bosta drago plačala.
24. april 2012
u40060
u40060
Nevem zakaj mi pošilja po kosih. Samo sej je useeno.
Kak next??
24. april 2012
u89006
u89006
ne>
24. april 2012
u89006
u89006
next* ni hotlo upisat
24. april 2012
u40060
u40060
Že čez 20 minut je pršla Jeesy in njena mama. Ble sta zlo zaskrbljene. Non-stop sta spraševale sestro ku je z mano. Pol jim je sestra reka da rabim mir in sta šle. In pol sm dobila sms.
________________________________________________________________________________
Ejla
Upam da se še spomneš unga mojga prejšnega sms-ja. Sm tisti fant, k je tudi slavn. No, in si kej razmisnla? Se ti kej svta gdo sm?? Plis odpiši mi na to številko.

Tvoj ********
25. april 2012
u40060
u40060
OoooooOOOooo, ku lušno Komi čakam da mi spet piše. Zato sm mu takoj odpisala.
________________________________________________________________________________
OjLa tudi tebi!

No, sm vesela da sm ti ušeč! In sm tudi malo razmišljala samo je kr dosti slaunih fantou k so stari približno tolko ku jst. In ku si dobiu mojo številko?
Že čez 5 minut sm dobila odgovor
Heheheheheeh To je pa skrivnost (lih tolko: nism heker).
In ku si kej čne? Kej delaš?
Ma niti nism tko dobro. Bolnicaaa
OmG! Res? Kej se ti je zgodilo?
Ma je letalo vzletelo, jst sm pa stala na prehodu med sedeži in pol me je vrglo nazaj. Pretres možganov.
Ojej! Upam da si dobro, Nerodica!
Hehehe. Sm, sm
25. april 2012
u73295
u73295
next!
25. april 2012
u40060
u40060
Čez par dni so me spustili iz bolnice in jst sm šla k Jessy. Ble smo u njeni sobi in se pogovarjali. Obema je šlo že use pošteno na živce. In potem mi je neki pršlo na pamet.
O-Jessy, J-jst
J-Jessy!!
O-Tuki sm, ni ti treba kričat!
J-Dobila sm izvrstno idejo!
O- Povej. (je zdolgočaseno rekla)
J-(sklonla sm se k njej in ji neki zašepetala na uho)
O-Ti si zmešana!
J-Vem, hvala.
O-Nemoreva kr nrdit tega. Pa še tko enostavno ni.
J-Seveda da je! In še veliko denarja mava.
O-Starši bi me ubili.
J-Sej nebi zvedli!
O-Pa še karjero bi jim uničlo. Si predstavljaš, ku bi blo če bi novinarji zvedli. U useh časopisih in revijah bi pisalo.
J-Jaaaaa, sej gdo je reku da bi novinarji zvedli?? (sm rekla ne gotovo. vedla sm da novinarji zvejo USEE!)
O-Tvoji starši so slavni in moj tata je slvn. Vrjetno veš ku je, če pride vn kaka laž o njih. In, ubistvu si tudi ti slavna, tko da moreš ti še bolši vedet.
J-Ja, sej lih zato hočem to nrdit! Usega mam čez glavo in nočem bit več Katty-Emma Federer Klum. Hočem bit samo Emma.
O-Zakej pa ne Katty? Meni je Katty lepše ime.
J-JESSY!! TO RES NI POMEMBNO!
O-AwČ! Ni ti treba tko zjat!
J-Sori, samo me ful moti, k jst načrtujem neki zlo resnega in pomembnega, ti pa ugotavljaš kako ime ti je lepše.
O-Sori, no. Samo tisto se mi pač ne zdi pametna ideja.
J-Jst pa mislim da bi blo zabavno.
O-Ti vedno misliš samo na dobro. Tebi je use zabavno. Use uzameš ku izziv, ku dogodivščino! Mene pa vedno use skrbi in si vedno postavljam uprašanaj ČE.
J-Torej si za?
O-Mmmmm, JA!
27. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg