Forum
Heej. Evo nova zgodbica,ki pa ni ff - na žalost to prepuščam drugim puncam. Upam, da bo tale zgodba tudi brana...

Madison:

Carol:

Meggie:

Sam:
https://boy-hairstyles-pictures.stylesfire.com/styles/b/o/traditional-boy-hairstyles-pictures.jpg

okej, tole je začetek:

I'M NOT AFRAID OF YOU ANYMORE – PART 1
MADISON
»Želim si, da se to ne bi zgodilo, Madison. Resnično mi je žal.« je rekla gospa Gray in naredila požirek kave, ki ji je ostal že od začetka srečanja. Zamomljala sem nekaj nerazločnega in ošinila stensko uro, ki se je počasi premikala proti četrti. Čeprav sem se dobro počutila v tej pisarni me je vleklo ven na zrak, saj je bilo že prav zadušljivo tukaj notri. Zagledala sem se že v dobro zapackano okno, katero je zakrivala debela zavesa, levo od nje pa je stala omara na kateri se je nabiral prah. Gospa Gray je zavzdihnila in glavo zakopala v svoje roke. » Mama je rekla, da je policija zopet odprla primer, toda nisi hotela identificirati trupla, ki so ga našli v bližini kolibe kjer si bila ujeta.« je rekla potem, ko si je zopet nataknila očala. »Enostavno nočem obujati spominov!« sem rekla in se kislo nasmehnila. »Vseeno. Pravici bi bilo zadoščeno.« je rekla in skomignila z rameni. »Mogoče. Toda travme bodo ostale. Za vse življenje.« sem vzkliknila. »Ne če jih boš potlačila na konec spomina in poskusila zaživeti na novo.« je rekla in vstala. » Kako naj jih potlačim gospa Gray? Če se mi pa vsak dan prikazuje prizor pred očmi? Kako?« sem še sama vstala in se zazrla v njene prodorne oči. Slednja je zopet zavzdihnila in mi nakazala naj sedem. »Mama je rekla, da ne ješ, ne piješ, ne spiš.. Če se bo to nadaljevalo boš še zbolela, za božjo voljo!« je zopet vzkliknila. Nič nisem rekla le živčno sem si začela gristi ustnico. »Vem, da ti je hudo, ker že dolgo nisi videla očeta. Baje sta bila zelo povezana.« je spremenila temo. »Ja, sva bila. Dokler ni stisnil repa med nogami in pobegnil.« sem se razburila in potegnila svojo torbo, ki je visela čez star lesen stol. »Mislim, da se je najina ura končala, gospa Gray. Se vidiva naslednji teden!« sem še rekla nato pa sem zapustila sobo. Zagledala sem mamo kako je sedela na sedežu in brala revijo. Ko me je videla, je zbegano pogledala na uro potlej pa je odložila revijo in prišla k meni. »Se je vajina ura končala prej?« me je vprašala in objela. Samo prikimala sem in nakazala, da sem utrujena. V tišini sva se sprehodili do avta. » Madison?« je rekla in me pogledala. Obrnila sem glavo k njej in jo vprašljivo pogledala.«Te lahko nekaj vprašam?« je rekla in speljala. »Pravkar si me!« sem grobo odvrnila in odvila čokoladno tablico. »Si ji povedala, kaj v tisti noči?« je rekla in pozorno gledala na cesto. »Ne. In ji tudi ne mislim!« sem rekla in opazovala ljudi na cesti. Vstavili sva se pred semaforjem in zagledala sem deklico. Staro približno pet let, kako je držala svojega očeta za roko. Nekaj ji je govoril nato pa jo je dvignil in zavrtel v zraku. Deklica se je smejala na ves glas in v tistem trenutku sem si zaželela, da bi bil moj oče tukaj. Mama je opazila kam gledam in nato me je nežno prijela za roko. Ko sem začutila dotik sem hitro umaknila roko in jo pogledala. »Pogrešaš ga kaj, Maddy?« je nato sočutno rekla. »Ne, ne pogrešam ga. Kar je storil mu nikoli ne bom odpustila. Zapustil me je takrat, ko sem ga najbolj potrebovala. In nikoli več me ne pokliči Maddy!« sem se zadrla in izstopila iz avta. Videla sem, kako si je obrisala solze nato pa je speljala. Stopala sem po pločniku in si na vsake toliko časa obrisala pot s čela. Bil je začetek maja in bilo je nadvse vroče. »Madison?« sem zaslišala glas za seboj in hitro sem se obrnila. Zagledala sem Carol svojo bivšo najboljšo prijateljico. »Kaj želiš, Carol?« sem zasikala in začela hoditi. »Odpuščanje?« je rekla in me dohitela. Ko me je prijela za roko sem jo grobo otresla in jo prestrelila z pogledom. »Žal mi je, Carol. Toda dvomim, da je to sploh mogoče.« sem rekla in jo presenetila z očesnim stikom. »Ne bi te smela pustiti tam.« je kar naenkrat rekla. »Res je. Če me ne bi se ne bi zgodilo tisto, kar se je.« sem ji jezno odvrnila. »Žal mi je. Kolikokrat naj ti to še povem!« je rekla in začutila sem, da se bo zlomila. » En ' žal mi je' mi ne bo povrnil prejšnjega življenje niti preprečil, da se to ne bi zgodilo. Ampak pustimo to« sem rekla in zavila v domačo ulico. »Ne bodi nehvaležna Mad, živa si. Nisi umrla v tisti stari kolibi. Rešili smo te!« je rekla in se trudila hoditi oziroma dohajati moj tempo. » Bravo, Carol tega sama ne bi nikoli ugotovila!« sem sarkastično rekla. Carol je zavzdihnila in začela hoditi nazaj od koder je prišla. »Saj te nisem jaz posilila!« je še zakričala in nato je stekla stran. Jezno se odprla vhodna vrata, nato pa sem se sezula. »Hej, Mad. Kako se ti je sploh dalo pešačiti v tej vročini!« me je pozdravil Sam, ki je ležal na kavču skoraj nag in gledal nogometno tekmo. »Iz gledaš grozno!« je še dodala Meggie, ki je listala neko revijo. »Živijo Maggie, hej, Sam!« sem samo rekla in stekla v zgornje nadstropje. Zavila sem v svojo sobo, kjer sem ina stežaj odprla balkonska vrata. Priklopila sem še star ventilator, ki mi je mršil dolge lase. »Kosilo!« sem zaslišala iz spodnjega nadstropja. Nisem bila lačna zato sem legla na posteljo. V trenutku sem zaspala.
»Če samo pisneš, bom moral narediti skrajno neprijetno opravilo!« je rekel, s hrbtom obrnjen proti meni. »In naj te obvestim, sama sva. Okoli ni niti žive duše tako, da tudi če bi hotela kričati te ne bi nihče slišal.« se je zasmejal. Slekel si je hlače in stopil proti meni. »Daj, no miška. Zadovolji me!«
»AAAAAAAAA!« sem zakričala. Plitvo sem dihala in iz čela sem si obrisala potne kapljice. Mama je pritekla v sobo vsa prestrašena in me objela. Za njo sem videla še Sama in Meggie kako sta prestrašeno gledala drug drugega. »Spet mora?« me je sočutno vprašal Sam in stopil k meni. » Saj sem v redu!« sem rekla in vsi so me sumničavo pogledali. »Rada bi bila sama!« sem rekla in odrinila mamo. Nekaj časa so gledali nato pa sem zakričala:« Ali ste gluhi, ali kaj?« Vsi so se pobrali iz sobe in tako sem vstala sama. Končno sem lahko zajokala.

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. november 2012
next! <3
02. november 2012
neeext! (:
02. november 2012
u110768
u110768
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
zelo dobro pišeš
02. november 2012
u60822
u60822
neeext. noro dobro pišeš res !
02. november 2012
next
fhool dober začetek
02. november 2012
Neeeext
02. november 2012
Next
02. november 2012
next
02. november 2012
u105747
u105747
next
02. november 2012
u105747
u105747
ej čak,ti to zdej ne bos več ti pisala ampk dajš enii drugi punci če razumem**
02. november 2012
Nee, js bom še to naprej pisala. Zaka?
02. november 2012
Aja, hvala vsem za nexte.Jače ste:*
02. november 2012
u105747
u105747
uprašam k nism razumela k si gor neki napisala
02. november 2012
aja, ne js ff - je prepuščam drugim. A štekaš?
02. november 2012
u105747
u105747
ampk fuuul dobr pišeš,kje ti tolk ideej?
02. november 2012
Haha - hvala. Zelo sem počaščena. Pa ej,ena ideja pride in pol grem še sam po stopničkah...
02. november 2012
u105747
u105747
amm ne haha
02. november 2012
neeext
02. november 2012
neext
02. november 2012
Res super začetek..
Neeeeeext!
02. november 2012
nnnneeeextttttt+nova bralka+full dobr začetek
02. november 2012
neeext !!
02. november 2012
neeext+ fajni začetek
02. november 2012
u83523
u83523
next + nova bralka !
aja zakon začetek
03. november 2012
u103092
u103092
Fuuuul dobeer začetek in čeprou najraje berem ff-je mi je tole kr sem lihkar prebrala tko ušeč, da bom ziher brala naprej! Tko da nexti takoj ko boš lahko
03. november 2012
neeeeeeeeeeeeeexxt
03. november 2012
u98660
u98660
neeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttt
03. november 2012
Ññééxxtt
03. november 2012
u89653
u89653
next