Forum

Ulice...so lahko samo cete brez ljudi,lahko so mesta kjer so otroci najrajše...ampak v mojem mestu so ulice mesto kjer plešemo. moje ime je Alexsis Kate Bagley. stara sem 16 let. obiskujem splošno gimnazijo. vsi mislijo da ne "normalna" najstnica. v šoli veljam za piflarko, pridno punčko. vednar nihče v šoli me ne pozna resnično. živim tako rečeno dvojno življenje.
to sem jaz:

taka seveda nisem v šoli, v šoli nosim očala (čeprav jih sploh ne potrebujem). imam tudi svojo lesno skupino. 3XC. vedno med plesom nosimo maske saj ne želimo da nas gdor koli prepozna.
zaradi moje krinke piflarja tudi nimam nobenega fanca...sem ga imela vendar ko sem začela obiskovati srednjo šolo me je punstil. doma smo tako rekoč bogati. imam dva brata. Zachary Jackson Bagley (14) in Xavier Javier Bagley (21). vem vsi imamo čudna imena.
zack (vzevek za zachary) :

Xavier:

vsi smo plesalci hip hopa...vednar starša ne vsta. ne marata ulic.
mama:

je direktorica v zelo priznani firmi.

oče:

oče je odvetnik in ga skoraj nikoli ni doma.

naša hiša:

imamo tudi kuharje,varnostnike in sluškinje.
imam tudi svojo osebno
moja soba:

vem da izgleda zelo fantovsko vednar mi je zelo všeč saj igram tudi kitaro in bobne.
zack-ova:

Xavier-jeva:

kako se ti zdi

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. februar 2015
okey bom se nekaj napisala
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"alexsissss!!!! zbudi se" me zbudi mama prek zvočnika. imamo zvočike s kateri se pogovarjamo če nismo v isti sobi. ja čudna navada. mama in če še sploh nista bila v moji sobi. sama sem si jo uresila, zack in xavier tudi. brata sta že bila notri, ampak samo enkrat.
ko sem se oblekla in zrihtala sem se odpravila na zajtrk, kjer mi je Sofia (moja sluškina) pripravila zajtrk. samo jaz imam svojo služkinjo ker me nadzoruje zaradi fantov in učenja. vendar ona je super spusti me na vaje z 3XC. ko sem pojedla sem se sla po moja očala in se odpravila v šolo.
pred šolo sem zakledala zacka. on je vedno prej v šoli. pred šolo ša je tudi bila Madison.

bila je razredna barbika in moja večna sovražnica. vedno je dobila vse kar si je zaželela. tudi vsakega fanta. vedno se je samo igrala z njimi. nihče v šoli ni vedel da smo doma tako rekoč bogati. ko se je pouk končal,ki je bil kot ponavani brezvezen (tega seveda nisem smela pokazati ker dsem bila "piflarka") sem se odpravila domov. mama on oče sta se vedno cvrnila pozno zvečer. vedno sta mislila da hodim na inštrukcije, ko sem v resnici hodila na plesne vaje. ko sem se doma preoblekla

počakati pa sem še morala X-a (vzedevk za xavier-ja) in zacka. ko sta prišla smo se odpravili v staro skledišče kjer so potekale vaje. ko je vodja- jackob prišel je s seboj pripeljal novega fanta. že več časa je govoril naj bi dobili novega člana. in danes je očitno le prišel. im e naj bi mu bilo Kai .
kai:

bil je nov v mestu. po spoznavanju smo le šli plest. jaz ga nisem nwm kako osebno spoznala, vedar me je ves čas gledal. po plesu je prišel o mene. "hey...ime mi je kai" me je ogovoril. "ja sem slišala. jaz sem alexsis. vendar na kratko alexs" sem mu odgovorila. vedno sem oboževala imeti vzevek ki je lahko tudi moško ime. nevem zakaj, vedar sem. po plesu sem se odpravila domov. doma sem se spet preoblekla v odpravo pridne punčke (tako sem jo jaz poimenovala)

ko sem prišla domov me je zack takoj napade. " in alex,kako se ti zdi novi plesalec?" "kakšen se bi mi moral zdeti?" sem se delala noro. "daj no veš čas te je gleda" me je še naprej zbadal. to sem ignorirala in se šla vreči na sedežno in prižgala tv. ni bilo dovolj da ne je zack provociral, me je še X začel. "daj no sestrica, se grem stavit da ti e všeč". "meni? on?? nikoli" sem se zasmejala. po mučnem pogovora z bratoma sem se odpravila v sobo učit. saj sem zaradi starša morala biti popolna v vseh pogledih. tako sta vsj ona dva govorila. vedno sem morala imeti same dobre cene.
naslednjo jutro sem se kot vsako drugo odpravila v šolo. vedar sem vedela da je nekaj drugače. vsi v šoli so bili tiho. niti madison me ni zbadala kot vedno. šli smo k puoku in začuda ni nihče od učiteljev tečnaril. ko pa smo šli na malico pa seveda nisem gledala kod hodim pa sem se zaletela v nekega fanta. ko sem ga pogledala je bil...KAI??!!! MOJA SVETA PIFLARKE IN PLESALKE SE NE SMETA MEŠAT!!!! tole ne bo bilo dobro...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
18. februar 2015
u187514
u187514
Kako se mi zdi? Glasvala sm za vredu ampak to ni vredu...to je PERFEKTNO!!! NEEEEEEXT!!!
18. februar 2015
u183265
u183265
Neeeeeeeeeeeeext!
18. februar 2015
A fotr je pa Nigel Barker?
19. februar 2015
Next
19. februar 2015
next
19. februar 2015
http://www.igre123.com/forum/tema/kaj-je-bo-jse/78495/
podi čokoladica pa poglej
19. februar 2015
hwala za vse dosedanje bralce
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"alex?" me ves začuden vpraša kai. "ne...jaz....ti...ammmm...ne poznama se!ˇmu grdo odgovorim. "ja pa se.spoznala sma se včeraj na plesnih. in zakaj da faq si tako oblečena?" me posmehljivo vpraša. "povem ti jaz nisem doben alex,ker je alex moško ime jaz pa sem punca." mu še naprej trmarim. brez da bi ga pustila odgovorit se poberem in zbežim iz šole.nisem čakala na avtobus vendar sem kar sama odtekla domov. ko sem prišla domov sem hitro poklicala X-a. "halo sestrica. kaj nisi v šoli?" me prvo vpraša. jaz pa ša vsa zadihana od teka (saj se pol ure z avtobusom do šole. jaz pa sem pretekla v 45 minutah) "jaz...kai...on...naša...šola...padla...mi2...spoznal...je" mu skušam dopovedati. iz slušalke še samo slišim smeh. res nevem kaj je tu tako smešnega. "toraj kai je spoznal da je vaša šola padla??" še v večjo smeh je padel. zavila sem z oči in mu rekla naj se spraavi domov saj je nujno. pol pol ure ko je končno prišel domov sem mu lahko vse razložila. "to pa nebo dobro" je rekel ves zamišljen po najinem pogovoru. nekaj časa sama se samo gledala nato pa je on hitro vzel telefon in nekoga poklical. odšel je v kuhinjo jaz pa se šla obleči za kasnejše plesne vaje.

(prva slika)
ko sem se preoblekla in naredila čop sem iz spodnjega nadstropja slišala da je nekdo priel. "sestrica,prideš dol?" me je po zvočniku vprašal X. ko sem prišla dol sem na sedežni zagledala KAI-JA??!! KAJ ON TU DELA??!! "sestrica, sedi" mi reče brat. KAJ DA FAQ SE DOGAJA?? "kam si odhitela v šoli? in zakaj si bila tako oblečena?" me prvo vpraša kai. "TISTO NISEM BILA JAZ!!!!!" sem se začela dret na njega. on se je samo smejal."okey. poslušaj kai" mu je rekel X. ne morem verjet da mu bo vse zaupal. po dolgem X-jevem govoru me je kai samo nemo gledal. res nevem kaj si zdaj misli. "in kakšno korist bom imel jaz če bom tiho?" me je vpraša. 'tale pa se zna iti' si mislim. "solo pri plesu z njo in nekaj kar sam želiš." mu lahko tno odgovori X. na kai-ovem obrazu se prikrade nasmešek. "KAJ??!! A ZAJ PA ŠE BOM POSTALA OSEBNA KURBA IN PROSTITUTKA??!! NEE!!! KAKŠNE SVIJE STE!! PRASCA NORA ZABITQA!!!" se začnem dret nanjiju dva. "ALEXIS!! BEDSEDE!!!" se zdaj še zdere X. "hey hey kdo je rekel da boš postala kurba in prostituttka. njih se plača ti bom pa brezplačno" mu odvrne kai. obadva popadeta v smeh. "SANJAJ!!!! JU3 GREM V ŠOLO KOT HIP HOPEKA IN NE KOT PIFLARKA IN KONEC" jima odločno povem. "daj daj sanj se samo hecam."mi reče kai ko pride k sebi. "samo vedno v šoli boš morala biti zraven mene da mi bo ona belolasa barbika dala mir"se zasmeji in mi razloži. "Madison?" ga vprašam. "ja ta kurba" se zasmeji. mogoče pa le nebo to tako slabo. ko sem pogledala na uro je bilo že 15 do 5. ob petih pa so bile vaje. hitro smo pograbili stvari in odhiteli na vaje. v zadnjem času smo prišli. jackob nas jjesamo čudno pogledal. kai mu je rekel da boma imela solo. pogledal me je malo postrani saj sem bila še na prejšnjih vajah zeloo proti. ampak trenutno nimam druge izbire.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
19. februar 2015
Bolanooo pišeš neeeeeeeeeeeext
19. februar 2015
kako pa je to bolano pisanje?
19. februar 2015
tak se samo reče lol
19. februar 2015
ahaa samo še vseeno nwm kako je to? vreje al ne hahaha
19. februar 2015
več ko vreje
19. februar 2015
ahaa kull
19. februar 2015
next
19. februar 2015
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. februar 2015
u187514
u187514
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! Pa ful dobr pises...
19. februar 2015
next!
19. februar 2015

19. februar 2015
u187514
u187514
Vracam oglasevanje...
http://m.igre123.com/forum/tema/love-is-changing-lives/78903/

19. februar 2015
Next
19. februar 2015
u183265
u183265
next
19. februar 2015
u187631
u187631
neeeeeeeeeexxxxxxxxtttttt
19. februar 2015
sori, ampak sem kdaj pa kdaj maščevalen človk
če bi ker po pomoti brala to zgodbico (zaenkrat ni prov dobra(ali pač))
http://www.igre123.com/forum/tema/ena-napaka-v-mojem-svetu-vec-srece-v-nasljednem-zivljenju/78123/2
čao
19. februar 2015
Nextam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Alex!" Me je poklical jackob po plesnih vajah. Ko sem zraven niega se videla kai-ja mi je takoj bilo jasno za kaj se gre. Odsla sem do njiju. "Jup?" Sem vprasala. "Toraj ce bosta imela solo,bosta tudi morala sama vaditi tako da se zmenmo za termin" nama je razlozil jackob. "Najbolje je da imama eno uro pred skupnimi vajami."je predlagal kai. Jaz sem se strinjala,saj sem hotela cim prej domov. Ko sem koncno prisla domov sem se prvo sla preobleci v odpravo pridne puncke in se sla ucit.
Naslednje jutro sem se pred.solo se odpravila teci,saj ce vom imela 2 treninga ja dan bom potrebovala vec kondicije. Seveda me je.mama cudno gledala,ampak jaz imam zmeraj.izgovor. "vec kisika pride v mozgane vec si zapomnis" sem jo prepricevala. "Ohh pridna moja mala puncka" me je pobozala po obrazu in naprej nekaj strckala po telefonu.
Ko sem iztopila iz solskega avtobusa sem z na dalec zagledala kai-ja
Ko sem s priblizevala vhodu sem se poskusala narediti cim bolj nevidno.a me je opazila madison. "Glej jo luzerko!! Misli da se lahko pred mano skrije! Vsa njena skupina se je zasmejala. Posledicno pa me.je opazil kai. "Hey alex"mi je.pomahal. madison je postala rdeca kot kuhan rak. "Hey lupcek. Poznas tole spako?" Ga je vprasala in probala zveneti cim bolj sexy. "Hey jaz nisem tvoj lupcek in ona ni spaka barbika kurbarska (se opravicujem za besede)" jo je grdo pogledal. Madison in cela njena skupina je ostala brez besed. Kai me.je objel prek rame in sma odsla v solo.
"Hvala" sem hitro zblebetala. "Kaj?" Me je pogledal. "Hvala..ammm za tisto prej" sem nerodno povedlala in zardela. NIKOLI V ZIVLJENJU SE NISEM ZARDELA!! kaj se dogaja z mano?? Nasmehmil se mi je "lahko mi vrnes tako da gres z menoj na pijaco." Mu je pomeziknil. "Amm lahko" sem se.mu nasmejala.
Ko sem prisla domov sem odhitela v sobo. Ko sem prisla na koslilo sta me brata cudno gledala. "Kaj pa je z tabo?" Ke vprasa zack. "Nic".se jima nasmejim in naprej jem kosilo. "Gremo kasneje na bowling?" Vprasa X. Vedno smo zelo radi hodili na bowling. "Nemorem" sem hitro odgovorila. Obadva sta hitro pogledala v mene. "Zakaj nemores?" Me vprasa X. " z kai-jem grem na pijaco" razlozim. Zacela sta se smejati kot nora. Zavila sem z ocmi in odsla v svojo sobo. Ura je bila 2. Cez eno uro se dobim z kai-jem kasneje pa z njim vadim. Me je slucajno povabil na zmenek? Na zmenku nisem bila celo vecnost. V kaj sem se zapletla?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
19. februar 2015
Uuuuu Kai+Alex. To bo se zanimivo.
Next
19. februar 2015
u187514
u187514
Uau, ful dobr...NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
19. februar 2015
u187631
u187631
neeeeext nujno!!
19. februar 2015
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg