Forum
u116630
u116630
Žiujo! Moje ime je Ashley Kate Green in žiuim u Californii.Stara sem 18 let.Starša sta mi umrla u prometni nesreči,ko sem bila stara 14 let.Od tkrt sem žiuela pr teti Suse.Dokler ni napočiu ta čas.S teto sva se zmenle,da ko dopolnim 18,mi bo ona kupila stanovanje u katerem bom žiuela sama.In zdej je tko.Ampk tuki ne žiuim sama.Pr en živi tud mja najbolša frendica Jessica Mary Coldeman,na kratko Jess.Tud njej so umrli starši in od takrt sva tako rekoč narazdružlivi.Obe pleševa hip-hop in sva tudi znani državni privakinji.Čez 2 dni odpotujeva u London na svetuno prvenstvo.Lahko rečeva da sta ples in glasba najino žiuljenje.Uprašate če poznave 1D.Logično,sve njihove fanice.
Jst:

Jess:

Še najino stanovanje(kuhinja,dnevna soba,kopalnica,spalnica):

****************************************************************************************************************
29. december 2012
u28319
u28319
next
29. december 2012
NEXT!!!
29. december 2012
next
29. december 2012
next
29. december 2012
u90248
u90248
next
29. december 2012
u28319
u28319
next
29. december 2012
u116630
u116630
Jess,jutri greva že v London,kar nisem morala verjeti.Medtem ko sve pakirale stvari,sve se pogovarjale o useh mogočih doživetjih.Obe sva potihem upale,da srečave one direction,kar pa je sveda vsega skupaj možno 0,0001%.Spat sve odšle ob 20.30,saj sva moralr zjutraj zgodaj ustati.
Zjutraj je budilka zvonila ob pol šestih.Hitro sve ustale in oddirjale u kopalnico.Jaz sem se nahitro oblekla in naličila,Jess pa za mano.Nato sva si naredile zajtrk in ob 6.00 sva bili nared.Ker sve že obe imele izpit za avto,sve se odličile,da bo do letališča peljala Jess.
Moje obleke:

Kmalu sve prispele.Ukrcale sve se na letalo.Ob nama so sedele še 3 punce.Predstavile so se nama in kmalu smo se zapletle v prav prijeten pogovor.Rekel so da so Kathie,Michaella in Keyla.Bile so toliko stare kot me in rekle so,da gredo tudi one na svetovno tekmovanje v London.Postale smo zelo dobre prijateljice.
To so one(Kathie,Michaella,Keyla):

Kmalu zatem smo prispele.Izkrcale smo se in odšle na naslov,ki mi ga je dala naša trenerka Lisa.Prišle smo do čudovitega hotela,kjer so nas prav prijazno sprejeli.Z Jess sva imeni številko sobe 13,ostale tri pa številko 22.Tudi one so bile velike fanice one direction in veliko smo se pogovarjale o tem.Nato sva z Jess razpakirale in odšle na kosilo.Bila je samopostrežna restavracija.Jaz sem si vzela pečen krompir in meso.Pojedli sva nato pa je prišla Lisa in nas pozdravila.Rekla je,da imamo čez dobro uro nastop in da bomo še malo povadile.Hitro sve odšle v sobo in se preoblekle.Z Liso smo odšle v dvorano,kjer smo vadile pol ure.Potem sva se z Jess še enkrat preoblekli in nestrpno čakali na nastop.Na vrsti sve bile 3.Ko je drugi par odplesal so naju poklicali po imenih.Prišli sva na oder in tam zagledali...
****************************************************************************************************************
Koga sta zagledali Ash in Jess?
29. december 2012
u28319
u28319
1D

Neext
29. december 2012
1D next
29. december 2012
u28319
u28319
nekštii:*