Forum
нєєנ!
z мσנσ ηαѕтנσ ѕνα ѕє σ∂ℓσčιℓι,∂α ѕρєт ηєкαנ ηαριšєνα ιη υρανα,∂α вσ zgσ∂вι¢α υѕρєšηα ιη ∂α נσ вσѕтє вяαℓι z υžιткσм. ℓσνє уσυ αℓℓ

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Sem Emma

Živim v Londonu. Zame je to najlepši kraj na celem svetu. (kliken na sliko)

Moja mama je umrla, ko sem bila stara 5 let. Živim z očetom,ki gre vsak dan v gostilno ter se napije,kadi... Mojo mamo največkrat nadomesti moja najboljša prijateljica Kate. Skupaj sva v dobrem ali slabem, lahko ji vse zaupam, me tolaži itd. Res je najboljša

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=49191330[/img]

Imam še najboljšega prijatelja Zacka. On je res najboljši in nudi mi oporo oz. ima vse enake lasnosti kot Kate le da mi Zack nudi očetovsko ljubezen Z njima sem najbolj srečna pozabim na vse skrbi,ki jih imam doma. Brez njiju si ne predstavljam življenja,ker mi pomenita vse in ju imam narajš.

Bilo je lepo sončno jutro. Prebudila sem se in odšla v kopalnico. Ponavadi sem se prebujala pred očetom,saj ko me je videl mi je že primazal klafuto. Zato sem sem vsatjala pred njim. Prišla sem v kopalnico in sem si umila obraz ter zobe in si še naredila make-up. Počasi sem odšla v sobo in sem oblekla.

Slišala sem glas očeta,ko se je prebujal in hitro si namazala kos kruha ter odšla iz hiše. Pred hišo sta me čakala Zack in Kate. Objeli smo se nato pa počasi odšli v šolo. Pogovarjali smo se in pred šoli naredili eno fotko za fejs. Prišli smo do omarc ter se preobuli in nato odšli do učilnice za slovenščino. Ugotovili smo,da nas nadomešča ena stara vešča. » Faak no, szdj še bom pa mogla to veščo poslušat » sem rekla. » Sej bo hahaha« je rekla Kate. Počasi smo odšli do učilnice in z Kate sma se usedle čisto zadaj. Vešča je prišla notri in začela neki razlagat ka mormo delati. Mi3 smo pa bili na fejsu in smo si pač dopisovali hahahah. » Emma, kaj si že napisala, preberi sošolcem« je rekla. » Am, gospa učiteljica nič še nimam napisan,ker mi nalivno pero ni hotelo delati!« sem si zmišljevala. » Lažeš, 15 minut že pišemo in ti imaš prazen list?« » Tole bom povedala učiteljici . . . » je nakladala. Js sem se ji pa smejala u glavo. » Ju3 naj pride oče na govorilne!« » Neeeee, prosim ju3 vam prinesem spis na štirih straneh,prosim!« Zamislila se je in dejala. » Vredu, ju3 ob osmih mi ga prinesi,da ga oddam učiteljici za slovenščino!« Odahnila sem si, saj če bi mogel ati pridet na govorilne bi bila mrtva. Sem sama pri sembi si rekla. Bilo je konec ure in z Kate smo odšle v jedilnico ter se vsedle in začele jesti . . .
Nadaljuje moja nastja
Love you all
22. januar 2013
Iiiiiiii najlepsi nextt
22. januar 2013
tvoj bo lepšiiiii hahahaha
22. januar 2013
next!!!!!!!!!!
22. januar 2013
TUT če je biu sam en next sm ga napisala:*
Ko sma se najedle sma odšli vsaka proti svoji hiši...Vstopila sem v hišo.Zagledala sem očeta kako sedi na fotelju in se naliva z ravnokar svežo kupljeno steklenico vodke. »ajde ljepotica pejt kuhat kosilooo..move onnnn!« »ati, se res morš vsak dan nalivat z alkoholom?si sploh biu u službi?« »nagnal so me!« »oo kriza, sj mama dost dnarja ko nama socialna deva..« »bmk za ocialno, delu boš jasno? Ne pa se skos neki nalivu z vodko!« Gledala sm kako mu je pijača lezle iz ust..nabrala se mu je jeza.Zelo htiro se je vstal in prišel do mene. »kaj si rekla?« »nčč« sm izdavla iz sebe, odmaknila sem se od njega. Dvignil je roko. »nee prosimm, sam ne klofut!« a prepozno sm rekla..namreč prisoliu mi je že četrto klofuto-.- Po licu so mi spolzele solze. »kaaj res mroš bit takk???? Sploh nveš kok me prizadeneš s tem!ti sploh nisi moj ati...moj ati me ži nebi tepu!« sem zavpila in z torbo letela ven iz pekla.

Jokala sem sto na uro...tako da sploh nisem gledala naprej. Gledala sem v tla. Iz torbe sem si vzela očala, da bi zakrile moje modrice okoli oči. Približevala sm se parku. Ko sem prišla do parka, sem se vsedla na bližnjo klopco. Iz torbe sem vzela list papirja, na katerega sem začela pisat spis. Kmalu sm napisala 4 strani. Nisem še hotela oditi domov. Strmela sem v nebo. In razmišljala. Ulegla sem se. Kar naenkrat sem že sanjala, kako je bilo lepo ko je še bila mami živa. »gospodična?« sem zaslišala glas. Hitro sem se zbudila in vstala. »ooo oprostitee, kar zaspala sem« sem še rekla malo zamišljeno. Pogledala sem ga v obraz. Biu je tip. Nism ga poznala...

Malo sem se premaknila stran od njega. »ne skrb, nč ti nebom naredu« je reku. »kdo si?« »alex ti?« »Emma sm« »lepo ime maš« »ohh:$ hvala ti.« »in ker razred si?« »9.razred ti.?« »mah prvi letnik« »kul« »si nebi dala očal dol?hah« Prijela sem jih in rekla odločno »NE!« »zakaj???« »oprosti, nemorm..« sm rekla, po licu mi je pritekla solza. Dotakniu se me je. Biu je tako nežn..Z prstom mi je obrisu solzo. Nežno mi je dal očala dol. Pogledala sem vstran. »pa sj si cela modra! Kdo te je???????!!« »nemorm..morm it« »kaj nemoršš?« »oprosti morm it!« sem rekla in letela od njega proti domu. Na srečo mi ni slediu. Približevala sem se hiši. Vstopila sem, hitro sem odšla v sobo. Slišala sem kako je smrčau v spalnici. Odšla sem dol, kjer sem si naredila večerjo. Pojedla sem na hitro. Nato sem odšla v kopalnico, kjer sem se umila. Odšla sem v sobo, ura je že bila enajst zvečer. Ulegla sem se. In takoj sem zaspala, ker se bila utrujena. Naslednje jutro me je zbudila budilka. Hitro sem se vstala. Preoblekla sem se.

Z pudrom sem si šla čez modrice, usaj malo jih je zakrilo, a ne veliko. Odšla sem dol v kuhinjo, kjer sem spila kozarec navadne vode. Nato pa sem odšla skozi vrata. Na srečo se še ati ni zbudiu. Nadela sem si očala in šla proti šoli. Pred šolo sta bila Kate in Zack. Oba sem objela in jima dala poljub na lica. Odšli smo v šolo. Najprej sem šla neki do omarc, nato pa v razred. Usedla sem se. »Emma?zakaj imaš očala gor?« je reku Zack. »zrd lepšega« sm se nasmhnila »emma, men ni treba lagat« je reku in mi dau očala dol. Samo strmel je vame. Hitro sem si dala nazaj očala. »oh emma, kdaj ga boš prijavila?« »nemoreeeeeem, ti tega res ne razumeš!« »zakaj ne?« Hitro sem odšla na stranišče..
No je zdej pa res mroe bit več nextou;*
nadaljuje moja melanie< 333
23. januar 2013
NEXT!!!!!!!!!! <33333333333 full dobr
23. januar 2013
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeext!!!! <333333 d-best je
23. januar 2013
u87504
u87504
next
23. januar 2013
hvala usem:*****
23. januar 2013
next
23. januar 2013
O gosh kak lepi next. Tvoja mal več nextov more še bit
23. januar 2013
u79706
u79706
neeext< 3
23. januar 2013
Neeeeeeext <333333333333333333
23. januar 2013
u97075
u97075
next!!
23. januar 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!!!
23. januar 2013
u100920
u100920
NNNNEEEXXXXTTT
FUL DOBR PIŠETA
23. januar 2013
hvala za tolk nextov ampak upama,da jih naslednjič dobima več
Zaprla sem se in jokala. Za mano je prišel Zack. » Emma, odkleni pouk se bo začel!« je dejal. » Zack, pusti me primiru,prosim!« » Emma! Kaj naj rečem,kdo ti bo pisal opravičilo?« » Neveeeeem« Odklenila sem vrata ter ga objela.

Podal mi je robček ter sem si obrisala solze in sreča sem imela seboj puder ter prekrila modrico. Skupaj sva odšla v razred. Učiteljica je bile že notri. » Oprostite,ker zamujama!« je rekel Zack. Učiteljica je videla,da se jokam zato ni nič rekla. Vsedla sva se zadaj,kjer je še bilo prosto. Hitro je minil pouk in po pouku smo odšli v park. » Zakaj, ga ne prijaviš?« je rekel Zack. »Zato,ker je moj ati,pa čeprau se ne vidi ampak ga imam vseeno rada!« » IN zdj me nehi več spraševat!« sem rekla. Vsedli smo se na klopco in se pogovarjali v nečem drugem. Zazvonil mi je telefon. Biu je ati. » Budala,kje si misliš,da bom js kr umru od lakote,takoj domov!« . . .Spet sem začela jokati,ker sem vedela,da je glih prišel iz gostilne. » Takoj ati,samo v trgovino sem šla nekaj kupiti!« Objela sem Zacka in Kate nato hitro odšla domov. Odprla sem vrata in seveda takoj klafuta. » Ati, prijavla te bom!« sem rekla,sploh nisem vedela kaj sem rekla. Utihnil je in jas tudi. In spet sem planila v jok tako kot vsak dan.

» Ati, oprosti kar sem rekla nisem hotela ampak teh vsakodnevni klofut mi je dost vsi se čudijo kaj je zmano in me napadajo. Dost mam alkohola!« sem rekla. Nič ni rekel in odšel je v spalnico, kjer se je pomiril in zaspal. Jas sem pa odšla v sobo ter sem naredila nalogo. Potem sem napisala pismo atju,kjer sem napisala da se grem malo na sveži zrak ter grem v trgovino kupi stavri za večerjo. Oblekla sem nekaj preprostega ter si vzela MP4 in odšla ven.

Tekla sem po parku in po najbolj čudovitejših delih londona ter tekla do slapov. Res so bili čudoviti. Res so bili čudoviti. Polgedala sem na uro in videla,da je ura šest ter se vrnila domov. Predtem sem odšla v trgovino po kosmiče ter mleko. Hitro sem prišla domov in pozdravla atja kot da se ni nič zgodilo. »Zdarvo hči« je rekel. Nisem mogla vrjeti,da mi je to rekel. Odšla sem v kuhinjo ter videla,da sedi za mizo ter bere mojo pismo. Zraven je bila kuverta. Videla sem, da je napisano moje ime. »Zate je hčerka,jas sem napisal!« »Lahk grem prebrat v sobo in potem narediti večerjo?« »Ja« je rekel. Hitro sem odšla v sobo,ker sem bila zelo živčna kaj bo pisalo. Odprla sem kuverto in iz nje je padel srček na katerem je pisalo.

Začela sem se jokati od sreče nato sem prebrala pismo,ki pač govori, da bi ati prenehal s pitjem, devanjem klafut, itd. in da me ima rad. Jas sem bila najbolj srečna in hitro odšla v kuhinjo ter ga objela in mu dala poljub na lica. . .
Za naslednji next rabima več kot 10 nextov,uživite ob branju,nadaljuje mooojaaaaaa žena v drugem življenju hahaha nadaljuje najlepša moja nastja < 3
Poljubčki < 3
23. januar 2013
Eeeeee najleps si napisalaaaa:*
23. januar 2013
nexxxxxxxxxxxttttttttttt
23. januar 2013
u79706
u79706
neeext!
23. januar 2013
u96670
u96670
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..!!
24. januar 2013
u97075
u97075
next!!!
+ (upam,da se je res spremenil)
24. januar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. januar 2013
next
24. januar 2013
u113067
u113067
next!!!!!
24. januar 2013
u79706
u79706
neeeext!
24. januar 2013
Nekaj časa sva klepetala...Nato pa sem odšla v kopalnico, kjer se se zrihtala. Za tem pa sem odšla v sobo. Po dolgem času sem se le prijavila na fejsa. Mela sem pouno obvestil. Najprej sem potrdila prošnje. Klikniu me je nek Alex, zdeu se mi je znan po prikazni, zato sem šla še gledat njegove ostale slike. O GOOOOOOOSH BIUU JE ONN, ON TIP IZ PARKAA:$$$$$$$ Odpisala sem mu »heej«. Nazaj je napisu »se me spouniš?« »jaa itak da se te« »no lepooo:*« »jpp:*« »prideš ju3 kej v park?« »jaa lahkk:* kdaj pa?« »amm nvm ob petih?« »okeej, zmanjeno, zdj pa morm it čaaaw<3« »adijoo, fajn spi<33:*« Kar kmalu sem zaspala. Na vse zgodaj me je zbudila budilka. Najprej sem se umila, nato pa oblekla.

Malo sem se naličla, ker sem še imela modrice. Odšla sem v kuhinjo, kjer sva skupaj z očetom pojedla zajtrk. Odšla sem ven. Tam sta me čakala Zack in Kate. Povedala sem jima, da sm se pobotala z atjom. Bila sta zelo vesela. »omajgatt kak maš sexi srajčko kje si jo kupla?« je sprašvala Kate. »am nvm haha;*« »okeej;c« je rekla. »alo neki vama morm povedat« sm rekla. »poveeej« sta oba v en glas rekla. »amm zadnič sm spoznala enga tipa u parku, ku je ful huuud:$ in pol me je učeri dodau na fejsu..in pol me je kliknu...in zdej se dans dobima v parkuuuuuuuuuuuuuuuu:$« sem veselo govorila! »iiiiiiiiiiiiiii kak kjut« je reku Zack. »ulala« je pripomnila Kate. Končno smo prišli do šole. Imeli nek kulturn dan. IN smo imeli samo 5 ur. Tk da sm po pouku hitro odšla domov. Kr me je bolela glava, sem odšla malo počivat. Zbudila sem se neki čez štiri. Hitro sem odšla v kopalnico, kjer sem se stuširala. Nato sem si oblekla obleko.

Za tem sem si še uredila frizuro. Odšla sem v spodnje prostore, v dnevno sobo. Ati je sedel na fotelju in gledal televizijo. »kam greš?« me je vprašu. »Kate grem.!« sem odgovorila. »uredu« »adijooo grem zdej« sem še rekla in odšla. Ko sem prišla pred park sem zagledala Alexa na klopci. »hejj« sem ga pozdravila. »o zdravo« je reku nazaj. »in?kak si?« sm rekla. »dobr ti?« »tuut« »kuul, grema na sladoled?« »ja lahkk« Odšla sma do stojnice kjer je nekdo prodaju sladoled. Nato sma se šla sprehajat po parku. »lepa sii« je kar naenkrat reku. »ohh hvala ti.« »hh:3 pridiii uležma se na travo« »ka ti zgledam tak?da se bom v obleki kr tle na travo ulegla?« »haha jp« je reku in me prijeu in stisnil k sebi.okej okej okej okej sploh ne diham več.mislim da sm zrdela.v trebuhu sm čutila metuljčke;$ Nato me je položil na travo, zraven mene se je ulegel.

Pogledal me je in se mi nasmehnil. Gledala sem ga nazaj. »veš, z tabo mi je tok kul, pozabim na use...« »ahh ponos alo*__*« »hahah« je reku in se nasmehnil. Dvignila sem se in on tudi. Malo sva se še sprehajala. Kar veliko sva si povedala.Povedala sem mu tut, da sma se z očetom poboljšala. Iz torbice sem vzela telefon. Ura je že bila 7. »joj shit morm it.sorčii« sm rekla. »mi daš telefonsko?« je reku. »jaa« sm rekla..Izmenjala sma si telefonski. Nato pa sem obstala in ga gledala. Kar naenkrat se je zdrznil in me poljuuuuuuuuuuuuuuuuubil.

»oprostiii« se mi je alex opravičeval. »aleeeeex uredu je no haha« »res?« »ja noo..« Poljubil me je še enkrat. »okej zdej pa res morm it adijoss« sm rekla, ga objela in odšla. Dotaknila sem se s prsti svojih ustnic. Bile so tako nežne od njegovega poljuba*_____* Kar kmalu sem prišla domov. Pojedla sem večerjo z atjom, nato pa sem šla v sobo. Tam sem se ulegla na posteljo in se prijavila na fejsa. Kliknila sem Kate in ji vse povedla.O alexuu...U tistem trenutku pa mi je zapiskal telefon, očitno sem dobila sms. Biu je od alexa. Odprla sm ga. Pisalo je: blo je res najboljš..kr je ju3 sobota, bi odšla z mano u kino?al neki<33333....ODPISALA SM: ja res hah<33 ja lahkk:*** ODPISU JE: ljubim te<333 OMG OMG OMG OMG NAJLEPŠI TIP MI JE NAPISU DA ME LJUBIIIII(Y) ODPISALA SM: iiiiiiii lofju too<3333....

evo vam next tut če ni 10 nextouuu< 333 sam zdej pa res upam da bo več nextou< 333
melanie nextaa:**********
24. januar 2013
u79706
u79706
omg*__* neeeeeeeext!!! nuuujnoo< 333333
24. januar 2013
Awwwww *-* that's sweet. Neext.
24. januar 2013
najlepšiiiiiii next < 3
24. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike