Forum
u105743
u105743
Heej!

Sem Anna Mc'King.Stara sem 15 let in hodim v prvi letnik.
Živim v Londonu.Na šoli sem popularna.No v bistvu sem kraljica šole.Nimam fanta čeprav se kar mečejo po meni.Iščem koga popolnega.Takšnega ki bi mi vse naredil.Fante menjavam vsak mesec.Moja družina je bogata,ker je mami tajnica nekoga.Ni šefica neke firme?Ne vem lej.Imam kup najboljših prijateljic.Tanjo,Sara,Emmo,Klaro,Mio in Ello.Slike dobite potem.Moji mami je ime Tia in je na pune lepa.Najbrž imam to po njej.Z očkom sta ločena zato živim z mamo.Imam sestrico Pio.Stara je 12 let.Jaap,tečna je,in to zelooo!Hodi v neko brezvezno osnovno šolo.Amm..sem važna in samovšečna...V glavnem pač.Yupp that's me! :*
14. september 2012
u59458
u59458
Oki nexxxt pa slike pliss
14. september 2012
u105743
u105743
Slike

Jas:

14. september 2012
u105743
u105743
Tanja:

14. september 2012
u105743
u105743
Sara:

14. september 2012
u59458
u59458
Oki neeeeeeexti
14. september 2012
u105743
u105743
Emma:

14. september 2012
u105743
u105743
Fabulouse bibs :Čaki da slike bnaložim dokonca :*
14. september 2012
u105743
u105743
Mia:

14. september 2012
u105743
u105743
Ella:

14. september 2012
neeeeext besedilo!!!
14. september 2012
u105743
u105743
Drinnnng!Dringgg!Poknem po budilki in se pretegnem.2. teden šole.Pogledam ven.V Londonu je tako kot vsako jutro deževalo.Spet vodoodporen make-up.Počasi odtacam do kopalnice.Pia stanuje pri fotru tak niam nekih blemov.Vstopim noter in zaluputnem z vrati.Služkinja je že navajena.Mama je na službenem potovanju .tak da verjetno nikogar ne moti.Stopim pred ogledalo in se napudram ter namažem trpalnice.
------------------------------------------------------------------------------------------
Kratek next kr morem it -.-
14. september 2012
neeeeext!
14. september 2012
u105743
u105743
Nextaam!
Stopim pred ogledalo in se napudram ter namažem trpalnice.Svoj mali prising si vtaknem v ustnico.Jaap,mam pač pirs,kaj ti naj?Nohte si nalakiram s črno barvo ter grem na zajtrk."SLUŽKINJAAAA!KJE JE ZAJTRK!!??"Prestašeno pride iz dnevne sobe kjer je sesala."Oprostite gospodična M'King."Reče in mi naredi palačinke ter namaže gor nuttelo.Vsedem se ter Elli napišem SMS:Alo ludeek pridi do moje hiše!"Služkinja mi prinese zajtrk in me pogleda.Mogoče bi jaz mogla biti bolj prijaznejša.Pojem palačinke in pograbim starbrucks kavo ki je na pultu.Služkinja (Lea) mi jo vsako jutro gre iskat.Dam jo v torbo pri vhodnih vratih.Grem se preoblečt v nekaj toplega saj je zunaj ledeno.

Oblačila:

Nazaj dobim SMSkeej še par metrov pa sem pri tebi! < 3 " Nasmehnem se.Ona ni samo zagledana vase tako kot jas.Ona zna očarati brez svojega prečudovitega izgleda.Mirna in hladna.Seveda je tudi zelo prijazna vendar samo do nas in njenih znancev.Včasih si želim da bi bila ona.Moja moja Ella HAHA.Zaklenem fon in ga vržem v torbo.Dong dooooong!Odprem vrata in jo objamem.Nasmehne se mi.Dolge rokave ima.To pomeni da se je rezala.Vzdignem rokave gor in vidim črte."Ella!Nehaj s tem sranjem!Čudno da še samomora nena narediš!"Zdirjam gor po vlažilo kremo ter ji namažem roke.Vidim da joka.Objamem jo."Zakaj?" jo čisto mirno vprašam.Začne hlipati."Alex me je ... pustil!"Pustil je poudarila.Objamem jo ona pa joče v mojo ramo.Moja Ella.Ta prasec jo je prizadel.Sočutno jo pogledam."Greva?" Ji potiho rečem.Pokima jas pa zaprem vrata.Roko da m čez njeno ramo ona pa se na mene nasloni.We are best friends! :*
--------------------------------------------------------------------------------------------
14. september 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2012
u105743
u105743
Nextam!

We are best friends! :*!Počasi grema proti šoli.Nekdo se zadere.Ohh,Tanja!"Na mene sta pa čisto pozable al kaj?"Ona je pač malo prtišena."Pikiica,valda da ne!"Rečem in jo objamem.Tudi Ella jo objame."Kaj je narobe!?"Moja prelepa Mia.Vedno polna veselja.Vse jo objamemo.Pogledam Ello."Boš povedala?"Odkima."Pokazala...."Se nasmehne.Nasmehnem se ji nazaj."Počakaj da vse pridemo."Tanja pač."Saj nismo club winx!"Reče Ella.Vse se zasmejimo.Moja Ellika paač : 3.Sara v visokih petkah prihaja do nas."Ojla mačkice!"Veselo vzklikne ter nas vse objame."Kaj čakamo?"Nas pogleda."Boš videla."Reče Ella.Zakaj je vedno Emma tak pozna.Njen značaj pač.Emma prisopiha do nas.Vsako objame."Kaj čakamo?"Pogledam Ello."Alex me je pustil."Pove počasi.Vse se primemjo za usta.Gor potegne rokave.Vse jo objamemo."Vse po v redu!"Reče Mia.Primemo se za roko ter gremo v šolo.Jaap ne važimo se tako.Smo kot spongebob in Patrick.Pridemo v šolo.Odpremo omarice.Ven mi pade listeek."Kaj maš to?"Me vse naenkrat vprašajo."Ammmm...listek maybe?"

--------------------------------------------------------------------------------------------------
a)Kaj piše na listku?
b)So res prave prijateljice ali samo zaradi denarja?
c)kdo je napisal listek?
č)Next maybe?
14. september 2012
neksti
14. september 2012
Neext
14. september 2012
neext
14. september 2012
next!!
14. september 2012
u105743
u105743
Nextam

"Ammmm...listek maybe?"Rečem.Vse pogledajo ko odpiram listek."Marš vstran!"Sem zaderem ko se nabira počasi že cela šola.Grem na wc saj niso reagirali.
Listek:

Hej!
Všeč si mi že odkar si prišla sem!Imel sem punco vendar sem jo pustil zaradi tebe.Mislim da je tvoja najboljša prijateljica.

Poljubac :*,Alex! < 33

OMGOMGOMGOMGOMGOMOGMGOMGOMG!Boga Ella.Sigurno se bo zjokala.Grem ven iz wc prej pa še listek shranim.Alex.Priznam,bil je božanski,problem je le Ella.Sigurno bi se razjokala.Punce menjava kot gate.xPResno.Zavzdihnem.Težka bo.Ella je očitno odšla v razred,Emma ma prej pouk,Tanja in Sara pa sta si šle po kavo.Veni me počaka Mia.Hvala bogu imama vse ure skupaj.Skoraj vse.Pogleda me in vzigne obrvi."Kažii tvoje "ljubezensko" pismo!"Odkimam.Če pove bo Ella jezna na mene.Tega pa res nočem!Ella še je najboljša prijateljica od 5.Listek dam v žep.Z Mio se počasi odpravima k špotrni.Preoblečem se.

Obleka:

Ter si naredim visoki čop.Z mio zaspani oddidema v telovadnico.Pride jezen učitelj in se nam dere da naj naredimo špago.Samo noge razširim.Druge je še neke potisko dol.Tako je bil tudi drugi pouk.Dolgočasen.Ura je bila 12.oo in bilo je konec pouka.Vzela sem kavo od zjutraj,zdaj že hladno in jo spila na poti domov.Vse frendice imajo dalje pouk.Čez cesto vidim Alexa.Kavo hitro pogoltnem da je nebi izbruhnila.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
POGOVOR:
j-jas a-alex

A:HEEJ!Si dobila sporočilo?
j:Amm..jaa..
aa bi hodla z mano?

Pogledam ga...čudno.Z ust mi prileti "Ja!" Stopi so mene in me strastno poljubi."To sem se vedno želel.Tebe.Ella je bila neka avša."Nasmehnem se.V meni je pokalo srce.Sploh nisem mislila na Ello.Sploh pa je Alex za mene neznanec tako da...Naredila sem napako.Zamišljeno ga pogledam."Želiš pikica?" Mi reče ter me poboža po obrazu."Ni nekam prehitro?"Ga pogledam kot mala punčka."Ne skrbi.Če ljubima drug drugega zakaj nebi bila skupaj?"Začutila sem metuljčke v trebuho.Awwh,tista prava ljubezen.Pokimam in še enkrat me strastno poljubi ter prime za rit."Adijoo!"Mu rečem in dam poljubček na ličko.Nasmehne se."Adijoo pikica!"Pomaham mu.O.moj.bog.Kaj sem naredila?Kaj bo rekla Ella?In vse to v enem dnevu?Bila sem pretresena.Hitro sem hodila domov.

Naša hiša:

Moja soba:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a)next?
b)Kaj bo naredila Anna?
c)Kaj bo nareedila Ella?
14. september 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeext
15. september 2012
a) neeeeext!!!!!
b) Skušala bo na skrivaj hodit z Alexom
c) Ella pa bo to kmalu izvedela in ji skupaj s celo šolo zamerila in tako jo bo Alex zapustil, a nato se bodo z Ello in ostalimi spet pobotale...
MOJ PREDLOG
15. september 2012
u105743
u105743
☆★fαιяутαℓє☆★ : Pa nekak si zadela...Nebo glih tak ampak okeej :*
Fabulouse bibs : Nextam < 3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bila sem pretresena.Hitro sem hodila domov.Moje življenje bo uničeno če to izve Ella.In Ello imam najrajši od vseh.Prišla sem domov.Pozdravila sem Leo in zdirjala v mojo sobo.

Lea:

Sej Lea je še kar vredu.Stara je 21 let.Mlada paač : 3.Kakorkoli.Zdirjala sem po stopnicah gor.Vrgla sem se na posteljo.Jutri pride moja mama domov.Bila bo tu za 2 dni potem pa spet gre.Porešam jo že.Odprem lap top.Fb,formpring,twitter,tumblr,gmail.Pregledam in zaprem.

Lap top:

Telefon:

Mama:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Amm...Čez kakih 5 min bom nextala ker moram it k sosedu neke pomagat -.-
15. september 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeext
15. september 2012
u105743
u105743
Nextaam!
Piip!Ahh...sms 0.0?pogledam na najlepši iPhone 5.Jaap,sms.Alex mi je pisal."Hej mucica pogrešam te že :*"5 min me nena vidi pa me že pogreša.Iii kak šaaj < 3Nazaj odpišem."Jas tudi tebe srček! < 333!"Malo je treba lagat haha.
Zaklenem telefon in si ga dam v žep.Kaj naj delam?Lahko bi šla na sprehod.Shopping time z frendicami maybe.Jaap!Pokličem Saro.Ona se še najbolj spozna na modo.

Pogovor:
j-jas s-sara
j: Heej sunshine!
s: Aloha mačkica!Kaj je?
j: Bi šle malo v mesto?
s: SHOPPING TIMEE!VALDA!
j: Okeej se dobima pri tebi čez 15 minut okej?
s: Jajaajajajajaja!Baaj!
j: Baaj !

Prebrskam omaro in najdem neke cote.

Preoblečem se ter si obnovim make-up.Kakih 200 evrov bo dovolj?Pa jaa.Zbašem denarnico v torbico si ubujem šuhe in grem do Sarine hiše.Diiing doong!Odpre mi Sara.Uaau!Čudovita je!Objame me."Heej!"Rečem."Grema?" "Valdaa!"Počasi hodima dokler nena pridema do neke trgovine.Stopima noter.
N~~A~~K~~U~~P~~O~~V~~A~~N~~J~~E

Doma sem.Ura je pol deset zvečer.Kupila sem si oblekice,šuhe pa neke nakita...

Oblekice:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Neke za špotrno:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Čevlji:

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=58948050[/img]

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Kratek neext kr se morm it učit -.- Zvečer pa dobite pune dolgega : D
15. september 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeext
15. september 2012
next!!
15. september 2012
next
15. september 2012
u105743
u105743
Okeej ni še večer tak da ja...Nextam pa pol dobite še maybe en next...

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Vležem se na posteljo in v trenutku zaspim.
Driiing!Drinnng!Glavo počasi vzdignem navzgor in pogledam budilko.Damn!Pol osem!Danes pride mama.Sicer ne vem kdaj ampak vem da pride.Hitro se vstanem ter grem v kopalnico.Imam grozne podočnjake,razmazana maskara,šminka pa okoli mojih ust.Zgledam ko joker,samo napudrat se še moram.Why so serious?Hahah saj ne.

Kak zgledam:

Na hitro si zlikam lase,vtaknem pirs,namažem,napudram...Hitro zdirjam do moje sobe ter se preoblečem.

Mobi vtaknem v torbico,vzamem kavo in zdirjam v šolo.Ura je točno osem,pouk pa se mi začne ob 8.o5.Zdirjam do omaric ter noter vtaknem jakno ter čevlje.Preobujem se v copate ter zdirjam v razred.Vsi se menijo in hvala bogu učiteljice ni v razredu.Zdirjam
do prostora zraven Mie."Oprosti,zasedeno."Sikne in me grdo pogleda."What the hell?Pogledam."To ti nič ne pomeni?"Me jezno pogleda.Vzamem torbo in se vsedem zraven Alexa.Poljubi me ter objame."Kaj je ljubica?"Me nežno vpraša.Zdaj me lahko poljubla ker sedima v kotu kjer naju nihče ne vidi."Si kaj rekel Mii?"Ga vprašam."Jaah.Vprašala me je zakaj sem pustil Ello.Reko sem ji da zaradi tebe."Se nasmehne.Primem se za glavo."FUUCK!"Zaklejem.Potiho."Kaj pa je?"Me zaskrbljeno vpraša."Ah pozabi samo nikomur ne pravi tega da hodima,ok?"Mu rečem.Pokima.Nasmehnem se mu.

Alex:

15. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg