Forum
Hej.
Mdve Z Mojo Prjatlco Vito (Vity<3) Napisale Eno Zgodbo O Eni Punci, Ki Je Nihče Ni Maral Razen Njene Najboljše Prijateljice. Ampak Nekega Dne Jo Opazi Najpupolarnejši Fant Na ŠoŁi...

A Boš Brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. januar 2013
''Emily, vstani!'' Oh, pa ne zdaj. Ravnokar sem sanjala najlepše sanje. ko me je Alex hotel poljubiti..
Zavila sem se v odejo in hotela še malo zadremati, a v sobo je prišla mama: '' Vstani, zajtrk je že na mizi.'' Jezna sem odšla do omare in iskala sem obleke. vzela sem kavbojke in majco z napisom I Need Holidays. Potem pa sem odšla na zajtrk.
09. januar 2013
"Dobro jutro" sem pozdravila družinske člane pri zajtrku.
Ne vem, ampakda nes sem imela občutek, da se bo prav meni posmehnila sreča...
Ko sem se najedla sem šla v sobo ter v roke vzela telefon. Poklicala sem Alexa (mojega fanta).
Klicala sem ga, a zaman, ni se oglasil...
09. januar 2013
Odšla sem v kopalnico in se umila in naličila. Nato pa zazvoni telefon. Bil je Alex. Vprašala sem ga, zakaj se ni prej oglail. rekel je da je še takrat spal. Rekla sem mu da morem it in nato sva se poslovila. Boljše volje sem odšla v šolo. A ko sem videla kaj se tam dogaja sem postala besna...
10. januar 2013
Torej, ko sem prišla pred šolo sem videla neko punco pač, ki je osvajala mojega fanta Alexa. Bila sem jezna. Naravnost skozi vrata sem odšla... nisem ga niti pogledala in on me tudi opazil ni.Ves pouk sem se na skrivaj jokalaa....
Ko pa sem prišla domov sem samo odhitela v svojo sobo in se začela jokati....
10. januar 2013
next
10. januar 2013
Hvaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... <3. Zdaj nadaljuje Take A Smilee!
10. januar 2013
Mama je prišla iz službe in me slišala. Prišla je v sobo in vprašala, kaj je narobe. Rekla sem ji da naj gre in brez besed odšla v kuhinjo. Nato sem pokliala Kate. Ko sem ji povedala kaj se mi je zgodilo, je tudi ona postala besna in že hotela Alexu po FaceBook-u napisati kaj se gre, a sem ji jaz rekla ne...
10. januar 2013
Po 5 urah vsega jokanja in vsega dretja v sobi sem se komaj da pomirila. Odsla sem do okna in se usedla na okensko polico. Razmisljala sem o vsem.. o Alexu, o vseh njegovih objemih, vseh poljubih... Kar naenkrat pa sem ga videla cez okno! Srce mi je skoraj zastalo!
10. januar 2013
Neextt?
10. januar 2013
Stekla sem po stopnicah še z solzami v očeh, ampak najbolj važno mi je bilo to, da bom videla Alexa. on se je odpravljal k meni in ravnokar je hotel pozvoniti a sem bila hitrejša in še preden je pritisnil na gumb sem odprla vrata. Opravičil se mi je....
11. januar 2013
Povabila sem ga na čaj. Spoznal je tudi mojo mamo. Pri nas doma je bil skoraj dobre tri ure... dokler, da ga ni pozvonil njegov telefon. Rekel je samo, da ga je nekdo klical in da mora nujno iti...
Ko sem zaprla vrata za njim, sem razmišljala in imela tak občutek, kot da mi nekaj prekriva...

14. januar 2013
Naslednji dan je spet prišel meni in ko je šel na wc sm pogledla na telefon. Videla sem da ga je klicala ona, s katero je bil včeraj na dvorišču. Bila je moja sovražnica. Pogledala bi še, če ima kakšno sliko od nje, a je že prišel. Nato ga je klicala mama, da mora iti domov, ker so šli v mesto. Milslila sem, da Ni bila mama ampak.....
14. januar 2013
Bila je tista sovražnica, ki mi gre žće pošteno na ŽIVCE!!! Jezna sem bila!
Ampak zdaj je tega dovolj! Moram se spraviti v FORMO! Moram biti samozavestna in se ne predati takoj... Nobena mi ga ne bo speljala... je samo MOJ!

14. januar 2013
Next..!!
14. januar 2013
Hvala za next very!
14. januar 2013
Zjutraj ko sem odšla v šolo sem med potjo sklenila, da bom Clari (sovražnica) povedala, da je Alex samo moj. A na poti me je ustavil Alex. Rekla sem mu, naj bo kar srečen s Claro, a me je presenečeno pogledal. '' Misliš da bi bil jaz Clarin fant? Fuj. Ona je moja polsestra če še neveš. Če me boš drugič videla z njo, kar ne misli da sva skupaj.'' Nasmehnila sem se in mu rekla oprosti, nato sva skupaj odšla v šolo k pouku.

Clara:https://www.google.si/imgres?um=1&hl=sl&client=firefox-a&hs=ruo&sa=N&tbo=d&rls=org.mozillalfficial&biw=1280&bih=854&tbm=isch&tbnid=wBa6DHIlE5waoM:&imgrefurl=https://www.igre123.com/forum/tema/razbito-srce.-:3/21780/1&docid=ENUqaFY160uGwM&imgurl=https://static.igre123.com/images/forum/posts/4/297214edf92652009d38be88231d9854.jpg&w=450&h=299&ei=HTz0UIf2HY_34QSp5YDwDw&zoom=1&iact=rc&dur=301&sig=104787982724668644628&page=1&tbnh=139&tbnw=212&start=0&ndsp=44&ved=1t:429,r:5,s:0,i:107&tx=93&ty=31
14. januar 2013
very tenks.
14. januar 2013
eh..
14. januar 2013
Next!
14. januar 2013
zdej Vity<3 nexta.
14. januar 2013
Kakšen dober mesec sma bila z Alexom kar dobra prijatelja.. Hodila sma na sprehode, na sladoled, šla sva skupaj na bazen, med poukom sma klepetala kot nora... Dokler se ni zgodilo nekaj..

14. januar 2013
Opazila sem ga, kako se poljublja z Claro.. Ko sem ju videla, je bila verjetno že cela šolo u zraku. Na srečo je bilo že konec pouka in sem takoj odhitela domav, čeprav sem vedela da sva z Alex-om bila zmenjena za v kino...
14. januar 2013
"cin, cin, cin" mi je doma zazvonil telefon. Jaz, ovita v pojšter in polna solz sem pogledala na telefon, kjer je pisalo ALEX. Nisem vedela kaj naj! A ne! Ne bom se mu oglasila, sem punca in ne bom pustila, da me nekdo tako zjbava...

14. januar 2013
Nato mi je napisal sporočilo: Hej Emily, zakaj se mi ne oglasiš?? Saj ne misli isto kot prej? Łove ya. <3 Alex
Mislila sem mu nekaj napiasti, a sem rajši prej poklicala svojo najboljšo prijateljico. Hitro je prišla k meni in jaz sem ji rekla, ker je dobra v pisanju sporočil, naj mu napiše nekaj, kar si bo za vselej zapomnil....
14. januar 2013
Gledali sma skozi okno in razmišljale kaj bi mu napisale... a ne... ni bilo ideje! BFF je na list papirja začela pisati sporočilo zanj... In jaz sem ga potem prepisala iz lista...

14. januar 2013
Pisalo je: Dragi Alex, ne boš mi lagal, da je Clara tvoja polsestra, ker sem te danes videla v šoli z njo, kako si se poljubljal. Zato kar pozabi name, a še vedno boš u mojem srcu!
Em.
Bila sem kar srečna, ker imam tako BFF, ker ji lahko zaupam. Nato pa mi po telefonu nekdo nekaj pošlje..
14. januar 2013
Z zelo delujočim bitjem srca in s strahom sem pogledala v telefon...
Na srečo je bila samo mama!
Z BFF sma si oddahnili... a še vedno sma čakali na sporočilo od njega...
A napočil je čas, ko je bila že zunaj tema in ura je bila 11 zvečer... BFF je mogla iti domov.
14. januar 2013
Next!
14. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg