Forum
u84374
u84374
Heej! Js bom začela pisat enozgodbico ,k i spozna 1D. No mal na drgačn način. Tko no upam da vs bo velik bral&love you!

Hej, sem Leah. Leah Malik. To sem jaz:

Hja moje ime vam vrjetno zveni znano kajne? Saj vem. Zayn Malik. Ampak ne, nisem njegova žena! Sem njegova sestra. Stara sem 18 let in živim v New Yorku, kjer študiram. No Zayna nisem videla že vse odkar sem se odselila. Grozno ga pogrešam! No to pa je moja zgodba:

Začelo se je nekega petkovega jutra. Vsa zaspana in v pižami sem se dvignila iz postelje. Bil je zadnji dan šole. še to poletje in odhajam na faks! Res upam da me bodo sprejeli kam. No slaba učenka vsekakor nisem, saj sem že vsa šolska leta odlična. Legla sem nazaj na posteljo in zaprla oči. Kako rada bi še malo spala! Nenadoma se je izpred hiše zaslišalo brnenje poštarjevega motorja. Kar katapulitiralo me je iz postelje. Oddrvela sem navzdol po stopnicah in skoraj podrla Zayna, ki s eje vzpenjal po njih. Hotela sem se preirniti mimo njega a me je zgrabil okoli pasu in me začel žgečkati. To najraje počne, sja ve da sem grozno žgečkljiva. Med hihtanjem in lovljenjem sape sem zacepetala:
"Zayn izpusti me!"
Zasmejal se je in me izpustil. Brez da bi ga pogledala, sem kar v pižami oddrvela do nabiralnika. Odrpla sem ga in začela brskati po pošti. Mogoče je. Mogoče je danes. Sem si mrmrala v mislih. In res. Čisto zadnja kuverta je bila z univerze na kateor sem si najbolj želela. Oddrvela sem v hišo in vse ostalo vrgla očetu v naročje. Sedel je namreč na naslanjčau in bral časopis.
"Mama, prispela je!"
Sem se drla. Res je hitro prišla do mene in se z zanimanjem zazrla v kuverto, ki smej o odpirala.
"Prosim ,prosim.."
Sem mrmrala. Iz kuverte sem potegnila list in ga razgrnila. Pisalo je...

Rabim 3 nexte!
11. maj 2012
NEXT!!!!!
11. maj 2012
neextt!!!!!!!!!!
11. maj 2012
u84822
u84822
Next!!!!!!!!!!!!
11. maj 2012
u87021
u87021
NEEXT!!!!!!!!!!!!!

Haahahha Zaynova seka, aa??
11. maj 2012
nexttttttttiiiii!!! bom zvesta bralkaa *puppy face*
11. maj 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
11. maj 2012
Next
11. maj 2012
u84822
u84822
lej to v mn kokr 20 min. si dubla 7 nextov!!!!!!!!!!!!
nexti!!!!!!!!!!!
11. maj 2012
u84374
u84374
uff to je blo pa hitr tnx usm. next:

Da sem sprejeta! Skočila sem s stola in objela mamo.
"To!"
Sem zavpila.
Oče ki se nama je medtem pridružil me je poljubil na glavo in rekel:
"Bravo Leah."
Mama je bila čisto navdušena.
"Super Leah! Oh kako sem ponosna nate!"
Z Zaynom sva udarila z rokami in pripomnil je:
"Bravo sestrica."
Nato mi je skuštral lase kot majhenu otroku. Namenila sem mu grd pogled:
"Hej! Nisem več otrok."
Samo skomignil je in začel vase metari kosmiče, jaz pa sem smeje še enkrat objela mamo in očeta...
Po počitnicah sem s etorej preselila v NY. Na fasku sem res uživala in bilio je prelepo. Bila pe je še neka druga stvar: v Britanijo je ob koncu počitnic prišel X-factor. Zayn se je prijavil in slišala sem da ima zdaj skupino: One driection. Res me je zanimalo kdo so ampak mi ni bilo treba dolgo čakati na odgovor. Postali so namreč zelo znana skupina. Najstnice po vsem svetu so norele za njimi. Ko sem pomislila na Zayna ujetega v množici deklet sem se morala zasmejati. Še vedno sem ga zelo pogrešala ampak življenje je šlo naprej. Potem pa mi je nekga jutra med naslednjimi poletnimi počitnicami poštar prinesel pismo. Njegovo! Zaynovo! Hitro sem ga odprla in prebrala kar je pisalo:

Draga Leah!

Uff gotovo si že slišala zame in za mojo skupino kajne? No grozno te pogrešam in sem zato mislil, da bi me lahko prišla obiskat. Ti gre v šoli dobro? V to sploh ne dvomim. No upam da se kmalu vidiva.

Zayn.

Začela sem se smejati. Vedno je bil direkten človek, vsaj do mene. Nikoli no kolvratil. Naslonila sem se na mizo in razmišljala. Mogoče bi ga pa res lahko. Saj imam prosto!
Odhitela sem za računalnik in vtipkala njegov mail. Kako staromoden človek! Sem zavila z očmi in napisala odgovor:

Zayn!
Ne vem zakaj mi pisma ne moreš poslati po elektronski pošti ampak saj je vseeno. Ja z veseljem bi te prišla obiskat! Si še vedno v Lodnonu? Kako gre kaj mami in očku?

Leah.

Nato sem zaprla okno in se odpravila na sprehod. Če bom šla tja bom verjetno spoznala tuddi njegove prijatelje. So prijazni? Me bodo sprejeli? Kdo bi vedel. V stavnovnaj usem si skuhala kosilo, nato pa odšla pregledat elektronsko pošto. Tam je res bil njegov odgovor. Pisalo je:

Leah!
Sem staromoden pač =) No to je super! Tukaj je moj naslov:
Oxford street 22
Ja še vendo sem v Lodnou in mami ter očka sta v redu. Bi prišla v soboto?

Zayn.

Nasmejala sem se in pomislila. Sobota je pojutrišnjem. Ja lahk obi šla. Odpisala sem:

Prav se vidiva.

In skoraj takoj je prišel odgovor:

Komaj čakam!

Smeje sem odkimala z glavo in nato šla gledat televizijo.
Naslednji dan se začela pakirat in zvečer sem se s taxijem odpeljala na letališče. Še malo pa ga bom spet videla. Joj kako sem se veselila!
11. maj 2012
NEXT!!!!
11. maj 2012
neextt!!!!
11. maj 2012
u84822
u84822
Next!!!!!!!!!
11. maj 2012
next
11. maj 2012
u63958
u63958
neext
11. maj 2012
u47197
u47197
Neext
11. maj 2012
u87979
u87979
next
11. maj 2012
next!!!
11. maj 2012
u88247
u88247
neeeeeeext!!!!!!!
11. maj 2012
Next. A bos ti pisateljica?
11. maj 2012
u84374
u84374
ok bom takoj k pridm s treninga
11. maj 2012
u91499
u91499
Next
11. maj 2012
In kdaj bo to because I can't wait
11. maj 2012
next
11. maj 2012
Next!!
11. maj 2012
u84374
u84374
heh matemato si želim sam bomo videli če mam kej šans no nextam:

Kupila sem vstopnico in letalo je letelo že čez 10 minut. Zato sem odšla proti izhodu za potnike in kmalu sem sedela na letalu. Nisem pa vedela da sem s svojo odločitvijo postavila svoje in še življenje koga drugega na glavo.
Bila je sobota 10.00 zjutraj. Stala sem pred veliko hišo, kater naslov mi je dal Zayn. Spet ga bom videla! Veselo sem se nasmehnila in vstopila v hišo. Povzpela sem se po stopnicah in nato prišla do vrat izza katerih se je slišalo glasno klepetanje. Pogledala sem če je kje zvonec. Nič. Ojoj. No ja kot kaže bom morala potrkati in vstopiti. Res sem to naredila. Vame se je zazrlo 6 glav ampak najprej sem zagledala tisto črno.
"Zayn!"
Sem zavpila in mu stekla v objem....

---------------------------------------------ZAYN------------------------------------
Po vaji smo sedeli v jedlinici in čakali na kosilo. Razmišljal sem o Leah. Le kakšna je zdaj? Moje razmišljanje je zmotil Niall, ki je kot majhen otrok z vilico in nožem v vsaki roki butal po mizi:
"Lačen sem!"
Rahlo sme zavil z očmi in s ezasmejal, nato pa pogledal na uro. Zdajle enkrat bo prišla. Nato sem skoraj pozabil dihati. Nikomur še nisem povedal! Tepec! Hitro sem s eobrnil k fantom, ki so mirili Nialla in rekel:
"Nekaj vam moram povedati."
Vsi so nemudoma utihnili in se zastrmeli vame. Tišino je motilo samo brkljanje po loncih. Pogoltnil sem slino in rekel:
"Moja sestra pride na obisk."
Naenkrat so vsi spregovorili:
Harry: "Ti imaš sestro?"
Liam: "Kaj? Kdaj?"
Louis: "Zakaj nisi povedal?"
Niall: "Bo prinesla kaj hrane s sabo?"
Niallu sem namenil grd pogled in hitro je dodal:
"No..ughm..je lepa?"
Vsi smo ga čudno pogledali in skomignil je:
"Lačen sem. Ko sem lačen blebetam nemsisle."
Vsi smo se zarežali, ravno takrat pa je v sobo vstopila Danielle s loncem špagetov.
"Končno bo v hiši še eno dekle!"
Je rekla veselo, ko je postavila lonec na mizo.
"Kaj? Kaj je pa z nami narobe?"
Je vprašal Lou.
Samo smeje je skomignila:
"Vi sploh ne veste."
Odšla je še po lonec z omako, mi pa smo se začudeno spogledali. Ženske. Sedl ismo za mizo in hoteli začeti jesti, ko je potrkalo na vrata. Sunkvito sem vstal in zdaj je bil vse en zmazek. Najprej sem zaslišal njen glas: Zayn, nato pa se me je že oklenila. Zasmejal sem se in jo tudi sam objel.
"Leah! Čisot nič s enisi spremenila!"
Sem ji smeje povedal, ko me je pogledala...

Next?
11. maj 2012
NEXT!!!
11. maj 2012
u63958
u63958
neext
11. maj 2012
u47197
u47197
Neext
11. maj 2012
u87021
u87021
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!

ahhaha v tista,ki bo Leah zalublena bo pa Hazza.. SE GREM STAVIT!!!!!!!!!
11. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg