Forum
oj sem kim stara sem 17 let živela sem v ljubljani ampak sedaj živim v londonu. Imam sestro anni stara je 16 let in se ful dobr razumeva. Imam tudi bff ime ji je lisa stara je 17 let in je tudi zelo lepa. V šoli imava lahko katerega koli fanta kajti so vsi zaljubljeni v naju in punce so lubusumne. Imava tudi največjo sovražnico lily in je ful važna.
jaz:

lisa:

anni:

lily:

rabim vsaj 2 nexta

boš brala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. marec 2013
nobeden ne bere moje zgodbe
"KKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMM" je zaupila anni "KAJ PA ANNI URA JE 06:30 TI SI NENORMALNA" sm se zadrla in na pol spala "PRIŽGI TA NOV TV JS GA NE ZNAM" "NO PROV" sem se zadrla in šla sem dol in rabla sm najmn 5 min da sem prišla v dnevno sobo in to zato ker mamo ful veliko hišo in js sm skor zaspala
hiša:

kopalnica:

dnevna:

kuhinja:
[img]https://www.proambient.si/image/large/349-moderna-kuhinja-v-visokem-sijaju.jpg/stat[/img]
annina spalnica:

moja spalnica:

sobe za goste:

ko sm ji pržgala ta tv sem se mogla urediti.
make up:

Preden sem odšla v šolo sem šla po liso. Ko sva prišli v šolo so naju vsi gledali kokr da sva padle iz marsa. Ko sem prišla do omarice je do mene pršel najgrši fant na šoli k je ful zalublen vame ime mu je matic pršu je do mene in rekel "oj a bi hodila z mano" ko je to reku sm še komi zadrževala smeh "NEVER" sem rekla in rekel je da si kao neki ne upam ko je šel sm skor počla od smeha.
meni je pa zelo všeč nek harry samo on ni tak kakršni so vstali kar pomeni da ne nori za nama
Za njem pa letijo punce k nore da ne govorim v lily ona kr neki govori da je harry samo njen in če se ga samo dotaknem sm mrtva
lisa:
oh kok je tist niall lep samo nevem če sem mu všeč ker je tak piki
js:
ko sem šla iz šole je eden za mano začel hitro hojo jaz sem začela na pol tečt tisti za mano je pa tekel in jaz sem začela teči kolikor sem lahko ampak mi je nekaj hotelo dopovedati da lahko tečem hitro kot strela
nextam?
13. marec 2013
par slik nism mogla dt gor k daš lahko samo 10 slik
harry:

niall:

lak za nohte:

matic:

oblekla sem to:

13. marec 2013
ja dala si jih pa 5+next
13. marec 2013
ta next je posvečen moji prvi bralki lovely dogs
kar tekla sem in tekla ko sem iz ozadja zaslišala "kim!" obrnila sem se in videla da je samo harry ustavila sem se in harry je do mene pritekel čisto zadihan. "oprosti nisem vedela" sem rekla " saj ni nič malo teka pa res potrebujem " je rekel v smehu. " kaj si hotel"? sem uprašala "am... kaj sem že hotel povedati aja a bi prišla danes k meni domov"? "ja seveda" sem rekla in odšla in spet je nekdo tekel za mano ampak to pa ni bil harry bil je nek moški ki ga nisem videla nikoli v življenju. V roki je imel nož takrat sem se šele ustrašila. V glavi sem si ponavljala saj lahko tečeš hitro saj lahko tečeš hitro. Zavila sem v slepo ulico kaj naj zdaj? prišel je moški "hej to sem jaz tim se me še spomniš"? me je vprašal tim "ja se te samo povej mi zakaj imaš nož" "aja sem mislil da si kaj ukradla in nisem te prepoznal" "aha" sem rekla.
tim:

Ko sem prišla domov sem vklopila mp 3 in si zavrtela pesem od taylor swift (čeprov jo taylor sovražim) i knew you were trouble

ko je pela refren mi je po licu spolzela solza
cause i knew you were trouble when you walked in
so shame on me now flew me to places i'd never been
so you put me down oh i knew you were trouble when you walked
in so shame on me now flewme to places i'd never been now i'm
lying on the cold hard ground oh oh trouble trouble trouble oh oh
trouble trouble trouble
zakaj mi je po licu spolzela solza? zato ker me spomne ko so mi umorili fanta
pa pesem se začne 2:03
13. marec 2013
next
14. marec 2013
Next
01. junij 2013
ta next je posvečen moji novi bralki ηαנčα1234
Ko je bilo konec pesmi sem se spomnila da rabim k harryju ampak ni mi povedal naslova "shit!!" sem zaklela zelo naglas mami mi je rekla: "Veš ne mi glih preklinjat" "sorry!!!!!" sem rekla. kar naenkrat dobim sporočilo od harryja!!!! kako pa ve mojo številko!? in pisalo je tako: črna ulica tam živim kdaj prideš? xoxo harry . Mi je glihkar poslal sporočilo z poljubčkom ne da bi vedel mojo številko! ali se meni to le zdi!
sory k je kratk samo sm mal zaspana
kaj bo kim napisala harryju?
sploh kdo bere?
oceni zgodbico od 1 do 10!
next?
13. junij 2013
nevem
ja (vsaj js pa še kdo drug)
nam ocenla ker veš zakaj berem
14. junij 2013
next
14. junij 2013
next
15. junij 2013
očitno se mi ne zdi! odpisala sem mu:
če imaš čas ob 14:00.
tisto v številki nisem omenila ker ga bom vprašala ko ga vidim. odšla sem pogledat kaj imam v omari.
moja omara:

zelo težko sem se odločila ampak na koncu sem se odločila za to:
https://www.cosmopolitan.si/media/cache/upload/Photo/2013/06/06/pp-00305_bigimage.jpg
ko sem odšla v kopalnico in sem se pogledala v ogledalo me je skoraj kap zato ker...
15. julij 2013
ssw
next
22. november 2014
ssw
next
22. november 2014
next
27. november 2014
Next
11. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani