Forum
▲Hej. To je moja prva zgodba na temu profilu. Zgodba bo drugačna od ostalih.
▲Zazvonil je zvonec za konec pouka. Odhitela sem v garderobo po čevlje in vetrovko nato pa se z starim kolesom odpeljala domol. In ne. Nisem šlišala mame,ki mi bi zakričala da je kosilo. In k meni ni priletela sestrica z novimi novicami. In ne. Popouldne se nisem dobila z najbolšo prijateljico.No,nimam ne mame,ne sestre,oz. nimam družine,niti prijateljeu,sama sem. Čisto sama.
In ne,nimam 15 let. Imam komaj 10 let. In noben me noče posvojiti,sama hodim po mestu,brez prijateljeu. Komaj si upam povedati svoje ime. Ampak moram ne? Sem Stella. Stela Clark. Na šoli ni takih ljudi,ki me bi vzeli za najbolšo prijateljico. Mnenje BFF? Traparija. Naj bi zadnja F pomenila forever,hah,pajade. BFF je beseda za froce. No. Saj sem otrok,ampak kakšne 10 letnice si rečejo BFF,potem se pa čez 1 dan skregajo. Traparija. Verjamem v bf. Kar pomeni best friend. Ampak priznam,nikoli se ne zmeni da si z nekom BFF,izpade precej neumno.
No. Um. Nekateri pravijo da sem grda (prepričajte sem da sem res). A nekatere prijazne starke pravijo da sem najlepša kljub zmatranim očem,in prerezanim rokam.
________________________________________________________________________________
Next?
21. februar 2014
u165820
u165820
Next<3
21. februar 2014
u163650
u163650
neext. foolh dobr
21. februar 2014
hvala
21. februar 2014
u146587
u146587
nexzt
21. februar 2014
u142222
u142222
next
ful carski začetek
21. februar 2014
hvala
21. februar 2014
▲ No tole sem pa jaz. vem. izgledam precej starejša kot ubistu sem.

ubistu imam 12 let. le hočem biti 10,nevem zakaj. ups,vem. pred 2 letama je bila mami še tukaj. imam nekaj skupnih slik. nočem obujati spominou. Pogrešam jo. ni mrtva,le odšla je daleč stran. in imela sem sestro,a je bila stara 18 in je z svojim fantom odšla v Los Angeles. Mesto angleou. le ne uprašajte me po očetu,še poznala ga nisem,baje je šel v bosno. ne verjemite mi. le upam da je šel tja,saj ga bi potem lahko našla,ker tam ima starše.
pogrešam mamo. in sestro. naj obiščem sestro? ne. gotovo ji je useeno zame. naj obiščem mamo? gotovo je že drigje z poročenim tipom. ah. grem k očetu. v bosno.
Zjutraj se zbidim,pogledam na uro,se obujem,vzamem kovček in denar,zagrabila sem še moj telefon. ja imam ga,če da je nokia. čes nekaj časa sem ustopila v letalo,kot bi mignil sem migla v bosni. zame grda dežela,a polna svobode. najbrš bi staro mamo in starega očeta prepoznala po sliki ki sem ju džala v roki. ogledovala sem si staro mamo nato pa sem se ozrla po veliki deželi. zagledala sem starko,ki je imela lasje spete v figo,z zeleno lastiko. Na sliki je babi imela prav tako. šla sem do nje in rekla: si ti babi? od stelle babica? Babi je odvrnila: Ko si ti? šta radiš ovdje? Ja to ne znam. šta pričaš? reci u mom jeziku.ili barem nekako pokazati .Ja sam Marijine.moje dijete. šta radiš ovdje? ste izgubili? Malo je še govorila nekako slovensko. Pokazala sem ji sliko nato pa reče:
Boga. ovo je moj čovjek, odakle ti ova slika? odgovorim ji v angleščini,da je ona moja babica. skoči mi v objem in me močno stiste. nato pokliče še svojega moža Alberta. objemamo se dokler ne pride postaven moški,z dolgo brado in mišičastim telesom. nato upraša babico kdo je ta mularija. pove mu da sem njegova hčerka in da sem prišla k njim. oči me objame,nato pa gremo v neko barako,in pojemo čudno hrano. nato iz nahrbtnika uzamem sendvič is McDonalta. usi me čudno gledajo medtem ko jast uživam v sveži hrani. in seveda nezdravi. čes nekaj tednou se odpravim v los angeles k sestri. los angeles je večji od slovenije,a še sreča vem kje sestra živi. ko prispem poiščem taxi da me odpelje k sestri. pozvonim v nadstropje 16 in številko stanovanja 63. sestra se oglasi na telefon in upraša kdo zvoni. v angleščni ji povem da sem njena sestra. najprej reče da lažem,in ko sem že mislila da bo rekla kaj me briga se zasliši krik veselja. nato po stopnicah prileti sestra in me objame. po 4 minutah hoje po stopnicah prspeva v stanovanje. ko odprem vrata na kavču leži pretetoviran tip z velikimi luknjami v ušesih. za uhane seveda. pozdravi me čisto zakajeno.
nato sestra sleče pulover in si lasje spne v čof. nato še na njej vidim tetovaže in velike luknje v ušesih. njeni pirsingi po obrazu so mi kar ušeč. nato me upraša: si fouš? bi tudi ti rada bila taka? kdo ti bran? saj sama živiš bres staršeu!
nato ji nezrelo odgovorim:
u146587
next, a to si res ti
22. februar 2014
nee
22. februar 2014
u164512
u164512
nextttttttttttttttttttttttt
22. februar 2014
u165820
u165820
next
22. februar 2014
u164211
u164211
next
22. februar 2014
prihaja next
22. februar 2014
u152233
u152233
XSEDZRHDTNHJGFKJGHFCZRYSH GJGJAIDŠSFŠIFJŠDPXJFGŠODXJGPŠXOM PO FFFJLGSHFDHRDFGHFGCHJCGHFCDHMFDDSFSF

A SI SREČNA
22. februar 2014
jaaa ful *O*
22. februar 2014
u163650
u163650
neeeeeeeeeext <3333333 fooooolh zakoon *______________*
22. februar 2014
hvala<3
22. februar 2014
Nato ji nezrelo odgovorim : no stara sem 12 kmalu 13 živim sama. nebo mi pkodovalo malo pirningou in lukenj u ušesih? sestra me prime za roko in odpelje v mesto. najprej se ustaviva pri tetovažah,sestre debelo poogledam in rečem da nočem tetovaž,pohihita se in reče tipu naj mi na vrat nariše ptiče ki letijo iz kletke. nato mi reče,vem da nemaraš smrti in takih zadeu. ko sem končala sva šli po pirsinge,enega v nos,enega v ustnico in enega pod nosam ( malo bol levo) . nato sva šli še narediti velike luknje v uha (za tiste okrogle uhane). nato sva šli še v trgovino po črna oblačila in črn make-up, in nato v trafiko. po kaj? po cigarete. ne. tega ne morem. snela sem si usnjeno jakno in odhitela v stanovanje pred ogledalo. ne. to nisem bila jas. ampak sj sem kar kul. nato me zagleda Amyin fant Greg in reče uau si pa huda. seveda ga udarim in grem na letališče. naslednji dan ko sem šla v šolo so me usi čudno gledali,takoj k meni prileti kup fantou in kup deklet, končno sem dobila prijatelje. in fanta. fantje so zatreskani vame in so rekli da če zvečer grem z njim zunaj da mi dajo veliko denarja. denarja mi manka,zato sem šla vn še z najgršim. dobila pa sem najbolšo prijateljivo Mell in Demi. Demi je precej lepa,in ima pooben stil kot jast,Mell pa je tudi taka. res sem vesela da jih imam. ludno kajne? kar naenkrat sem dobila veliko denarja in fanti letijo za mano moji bf pa niti sekundo ne zdržita bres mene. No tole je Mell. najlepša punca sveta:

srce moje rada te mam. stara je 14 let (jas sem 13) in živi pri babici ker sta ji starša umrla oziroma utonila. ajej. babica ji seveda use dovoli. zato ima tak stil in pirsinge pa tatuje.
tole je pa nanija (od mell in mene) najlepša Demi:

na sliki izgleda 15. a je 13. Ja. Mell je najstarejjša. in najlepša. ja od Demi stil je preveč normalen. omg ne morem verjet da sem se zaljubila v svoj stil. na mojega novega IPhona5s me pokliče teta (uau kok časa je že nism šlišala) in reče: prideš ćivet k meni,živim nasproti neke Mell Swift. prideš? nato povem mell če je ona swift in rečem teti da je tista mell moja bf. rekla je naj doma spakiram in naj pridem k njej. popoldne res pridem k teti in pojem večerjo, saj je bila ura 6 nato pa grem k mell domou. doma ima cel živalski vrt. in ima 2 sestrici in enega bratca. uau. njeni starši so se kotkaže imeli radi. nato stopim v njeno sobo,bila je prebarvana na sivo in s stropa so visele lučke,nato in omare prihiti majhen pes,uzamem ga v naročje in se usedem na posteljo,nato reče Mell:
22. februar 2014
u164512
u164512
nexxtt
22. februar 2014
u163650
u163650
neext <33
22. februar 2014
neexštttttt <33 *____*
22. februar 2014
nnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. februar 2014
ponavad po 4 nextih dam next. a ga dam?
22. februar 2014
u164211
u164211
next
22. februar 2014
u157718
u157718
nextt
22. februar 2014
u163650
u163650
ja, dej
22. februar 2014
ok
22. februar 2014
Mell me upraša. ti ga dam? glej imam 13 ribic,3 pse,6 mačk in 3 hrčke. prosim uzemi ga. preveč dela imam. zmedeno jo pogledam nato pa ji odgovorim: prepričana? mell mi prikima in mell mi vrže torbico za pse,da mi še hrano pasjo,in povodec. use potrebno.nato v aobo pride nek zloo lep fant. istega stila kot midve z Mell. mell uprašam če je njen brat,nato mi tist fant odgovori: ja. žau hahahha. ne saj ne. jas sem Micky. vem čudno ime. ti pa si?
odgovorim mu da sem Stella. nato me upraša po winxsicah-.- sovražim to-.- nato me odpelje v njegovo sobo. po stenah so viseli plakati bvb.
_----------------------------------------------------------------------------------------------------
vem zeeeelo kratek next ampak morm it
22. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg