Forum
Hello! Sem Sofija in živim v Sloveniji. Od takrat ko sem se prijavila in zmagala na X Factorju se je moje življenje zelo spremenilo. Imam pa tudi štiri prečudovite prijateljice, brez katerih mi nebi uspelo. Žirantje so nas dali v skupino in od takrat naprej smo nerazdružljive. Ime nam je FirstGirls, bolj na kratko pa 1. Girls ( full bedno ime ker se drugega ne spomnim)

To je Sara:

To je Ana:

To je Tea:

To je Tajda:

To pa sem jaz:

Jaz sem najmlajša v skupini, ker sem stara komaj 17, najstarejša pa je je Sara, ki je stara 20, čeprav ji vse pravimo, da se ji ne vidi. Ana je stara 19, Tea tudi, Tajda pa je 18.
Izdale smo že en album, kmalu pa bomo šle na drugega. Nismo pa popularne samo v Sloveniji ampak tudi drugod. Pojutrišnjem se bomo odpravile v London, kjer bomo imele koncert, zdaj pa se nahajam v avtu, z Saro, ki je prišla po mene v šolo. Danes je bil zadnji šolski dan. Hvala bogu! Odpeljali sva se na ravnost v studio, kjer so nas že čakale Ana, Tea in Tajda.

Se mi splača nadeljevat?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2012
Nexti!!!!!!
04. avgust 2012
u84763
u84763
next
04. avgust 2012
oki..........................nextam za prvi 2 bralki
04. avgust 2012
neexttt!!!!
04. avgust 2012
_____________________Sofija__________________________

''Kje sta pa hodile tako dolgo?'' je vprašala Ana in že spet popravljala mikrofon. Mislim, da ni bilo koncerta na katerem ji nebi padel iz roke. Pa tudi druge stvari so ji kar padale iz rok. Tako kot njeni nekdanji fant.
''Kje pa je Peter?'' sem po tiho vprašala.
''Na stranišču'' se je zasmejala Tajda. Peter je bil neki naš agent, al nwm. Niti me ni zanimalo. Ko je prišel smo začele snemati našo prvo pesem v novem albumu, ki se je imenovala Nothing. Vse naše pesmi so bile v Angleščini, razen ene.
(čez nekaj časa…………….)
Po nekaj urah, preživetih v studiu smo končno končale in se odpravile domov. Tam me je že čakala teta. Moja mama in oče sta umrla v prometni nesreči, ko sem bila stara 2 leti, zato se ji dva več ne spomnim. Vseh 15 let sem živela z teto, njenim možem, ter mojim bratrancem Maxom, odkar pa smo zmagale na X Factorju sem morala veliko potovati, zato sem bila zelo malo v Sloveniji. Iz kuhinje je že dišalo po njeni slastni juhi. Ko sem zmazala vse, sem teti pokazala moje spričevalo.
''Zelo sem ponosna nate'' je rekla. V očeh sem ji videla solze.
''Teta, zakaj jokaš?'' sem jo zaskrbljeno vprašala.
''To so solze sreče'' mi je rekla, potem pa me objela. ''Tvoja starša bi bila ponosna nate''
''Verjetno bi bila res…..''

( zgoraj v moji sobi……..)
''……………še tole, in gotova sem!'' sem veselo rekla Maxu, ki je sedel na moji postelji.
''Ja no supr. A lahk zaj grem na tvoj comp?'' je težil Max
''Spravi se že enkrat. Imaš samo eno uro!'' sem ga požgečkala in odšla ven.
Ura je bila 8, zato sem šla na sprehod. Med sprehodom sem se mogla slikati z nekimi oboževalkami, potem pa sem šla nazaj domov.
Max je bil še vedno v moji sobi na compu, zato sem ga spodila dol. Šla sem pogledat neki na Twitter, pa fb, potem pa sem šla gledat tv-ja. Zdaj ravno se je začel neki romantični film, in že začetek te je spravu v jok zato sem šla naprej. Na PopTv je blo neko klanje, čist brezveze, zato sem spet šla naprej, dokler nisem našla kok so intervjujali 1D. Hitro sem poklicala Ano, Teo, Saro in Tajdo, da so šle gledat.
Čez nekaj časa ko je blo konec, sem se odpravla spat.

Nextam????????
04. avgust 2012
u84763
u84763
next
04. avgust 2012
Neeeeeeeeext
04. avgust 2012
u57074
u57074
next
04. avgust 2012
Ta next je namenjen mojim prvim bralkam:
†Wonderland†
Emmi_Izzy_1D
1Directionerki
belli sari
_________________________Sofija__________________________
(zjutraj)
Ko sem se zbudila, sem si šla pakirat stvari, potem pa na zajtrk. Neki nisem imela apetita, zato sem pojedla smo neko jabolko, potem pa se s kolesom odpeljala do Tajde. Med potjo me je slikal novinar, zato bom mogoče jutri že v kakem časopisu. Ko sem prišla, se je zunaj kopala od Tajde sestrica Taja. V Tajdini družini so imeli vsi podobna imena.
Taja:

''Taja kje maš Tajdo?'' sem jo vprašala.
''Ona je v svoji sobici. Plavi, da ma ploblem.
Kakšni problem le ma? Pozvonila sem in odprla mi je Tajda. Bila je cela živčna. In imela je modre lase!!!!!!!!
''Kaj a ti si se pobarvala?'' sem jo vprašala in komaj zadrževala smeh.
''Ne! Valda da ne! Kateri bedak pa bi se pobarval na zeleno?!'' se je začela zarežavati na mene.''
''Na modro'' sem jo popravila in se začela smejati, ker več res nisem mogla zdržati. V ozadju se je smejala tudi Taja.
''A vama se to zdi smešno?! Ha?! No hvala lepa'' in je mi zaloputnila z vrati pred nosom.
''Bolje da grem'' sem si rekla, Taja, ki me je slišala pa mi je pokimala.
Vsedla sem na kolo in se odpeljala proti domu. Prišla sem ravno na kosilo. Ko som se najedla, sem bila že v velikih pričakovanjih za jutri. Šla sem na comp, ker sem pričakovala pošto od Sare, v kateri naj bi pisal potek našega potovanja v Londonu. Pisalo je, da pride zjutraj ob 05.00 po mene avto, da se odpeljemo do letališča, potem pa se z zasebnim letalom odpeljemo do Londona………………dalje pa se mi ni več dalo brati. Ko sem še nekaj časa stikala po netu, sem se odpravila tušat, potem pa spat, ker sem mogla zjutraj že zgodaj stat. Prej pa sem se šla poslovit od tete, strica in Maxa.

Nočko……………………….
******************************************************************************************************
Nextam????
04. avgust 2012
u57074
u57074
next
04. avgust 2012
UPS.....................TAJO SEM POZABLA GOR DAT
TO JE TAJA:

04. avgust 2012
u84763
u84763
huala za next pa nexxxxxxxxxxxxxt!
04. avgust 2012
Neeeeeeeeeeext
04. avgust 2012
tnx za vse nexte!!!!!!!!!!!! nasleden next dobite najverjetneje jutr ker dons zvečer grem na party pa nebom mela časa pisat
04. avgust 2012
I'm back……………………………….

___________________________Sofija________________________
(zgodaj zjutraj)
Zjutraj ob 04.00 me je zbudil moj tel. na katerem sem imela nastavljeno budilko.
Moj tel. :

Bila sem cela tečna, tako da nisem vedela kaj bi sama s sabo. Šla sem v kopalnico, da bi si šla umit zobe. Ko sem se pogledala v ogledalo sem videla, da imam gromozanske podočnjake, ki so segali do tal. Nekako sem jih hotela prekriti, a to mi res ni šlo. Ko sem pokusila že vse, sem ugotovila, da imam še samo pol ure. Hitro sem se oblekla, umila zobe, uredila frizuro, in najedla. Skozi okno sem videla kako se je pripeljal avto, v katerem sta že sedeli Sarah in Tajda.
''Pa si le rešila tisto z modrimi lasmi?'' sem rekla ko sem stopila v avto. Voznik je medtem zložil moje kovčke v prtljažnik. Še sreča, da smo imele kombi, če ne res ne vem kam bi stlačile vse to.
''Ja komaj, komaj. Še včeraj večer sem si barvala lase nazaj na blond'' je rekla, potem pa se ni več hotel pogovarjati z mano.
''Veš včeraj vjutro je šla k frizeru, da bi ji lase pobarval na blond, pol pa je prišla z modrimi nazaj'' mi je zašepetala na uho Sara. Po tiho sem se zasmejala potem pa vprašala kako je to mogoče
''Baje, da je se je Vanesa hotela maščevati Tajdi, potem pa je nekako prišla v salon pa je podtaknila modro barvo.''
''To pa ni bilo nič nenavadnega za Vaneso. Ona je vedno hotela pritegniti pozornost nase'' sem še rekla potem pa sem se postvetila Tajdi.
''Ej, Tajda. Mislim, da maš tu še en moder las'' sem jo začela jeziti.
''Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr'' je zarenčala, potem pa se začela muliti.
Na avtobusni postaji, ne daleč stran sta že čakali Ana in Tea. Onidve sta si ble nekej v sorodu, sam čist malo. Ko sta se po nekaj časa končno zbasali v avto, smo se odpeljali na letališče. Tam nas je čakalo našo lepo letalo. Ko smo še zbacali to prtljago na letalo, je bila ura ravno 05.30, tako da smo lahko odšli. Kmalu je prišel pilot in odpravili smo se. Jaz sem kar zaspala, zato nwm kaj se je dogajalo.
(kasneje…………..)
''Hej zaspanka'' sem zaslišala glas. Počasi sem odprla veke. Pred mano je stala Tea. ''Pristali smo'' je še dodala.
''Kako si lahko zamudila pristanek!'' me je nadrla Ana in se v tistem trenutku spotaknila prek stopnic. Res je bila nerodna. Zunaj nas je že čakal kombi. Nekaj časa smo še počakala, da spet preložijo prtljago, ravno toliko da so nas spet dobili tečni novinarji. Odločile smo se, da bomo odgovarjale na vprašanja, zato ker je Tea rekla, da nas lahko vidijo 1D. Do mene je prišla neka novinarka in mi zastavila par vprašanj, potem pa mi je dala mir. Prva sem odšla v avto, čez nekaj časa pa so prišle še druge. Šle smo do hotela v katerem smo imele rezervacijo, in hvala bogu je bil s 5*. Vsaj nekaj dobrega. Pred hotelom nas je čakalo zeloo veliko oboževalcev. Kriza. ''Sofija, pripravi si roko in prisilen nasmeh'' mi je rekla Sara jaz pa sem se ji nasmehnila.
******************************************************************************************************

Nextam??????
04. avgust 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!
04. avgust 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
05. avgust 2012
še trije
05. avgust 2012
u57074
u57074
nextttt
05. avgust 2012
Neeeeeeeeeeext
05. avgust 2012
u84763
u84763
next
05. avgust 2012
oki nextam
05. avgust 2012
__________________________Sophie________________________
Stopila sem ven iz avta, v popolno kričanje. Kar naenkrat mi je neka zmešanka postavila, list pred nos. Bila je Vanesa.
''Kaj pa ti delaš tukaj?'' sem presenečeno vprašala.
''Kaka bi pa bla, če bi naših pet 1. Girls pustila samih v Londonu'' se je hinavsko nasmehnila. Čez nekaj trenutkov se je Tajdin pogled usmeril sem. O kriza! Na srečo se je potem usmeril spet v list, in očitno je ni videla. Spet je začela obračati glavo sem………………….opazila je Vaneso.
''Zdaj mi boš pa plačala'' je zakričala in se vrgla na njo. Začele sta se tepsti. Čez kakih trideset sekund, so pribežali vsi novinarji, verjetno iz celega Londona. A nista nehale. Tadeja je začela Vanesi trgati lase, ona njo brcati.
''Nehajta!'' sem ju skušala spraviti na razen.
''Ne ti men nehajta! Plačala mi bo za moje lase!'' mi je rekla, kasneje pa sem dobila klofuto od Vanese. Zaj sem pa je imela že vrh glave, zato sem jo udarila nazaj. Potem se je spravila name, ta nasilna nesramna baba. Sarah, Ana in Tea sta mi jo hitro spravile dol. Tajda je bila cela razkuštrana, in razjarjena. Verjetno bomo že danes na TV-ju. Hitro smo zbežale v hotel in šle v sobe. Prižgale smo TV in poslušale.
''Pred našim najboljšim hotelom, v središču Londona se je zgodil pretep. Tayda iz skupine 1. Girls, se je iz neznanega razloga spravila na oboževalko. Čez nekaj trenutkov, pa se je vmešala še Sophie, oboževalka pa ji je prisolila klofuto. Kdo je torej bil napadalec? Poglejte si posnetek. Komaj, ko so zavrteli sem videla, kako je to grozno zgledalo. Vse so se odpravile spat, razen mene, ki sem spala na letalu. Šla sem si gledat našo hotelsko sobo.
Vseh 5 spalnic:

Kopalnica:

Potem sem šla na Twitter in napisala: Finally in London! Drugo pa se mi ni dalo. Ura je bila že 22.00, zato sem šla spat še jaz.

(Zjutraj…………..)
Zbudila sem se prva, zato sem šla zbudit še druge, da gremo na zajtrk. Ker niso bile za, sem odšla kar sama.
(Kasneje………………….)
Ko sem se najedla, sem šla nazaj v sobo. Srečala sem Tajdo in Ano, kako sta ravno šle na zajtrk.
''Kje sta pa Sara in Tea?'' sem vprašala.
''Dobile sta neko crazy idejo, da bi najele hišo, zaj pa gledata po tvojem compu. če bi kaj našle'' je rekla Ana, in malo je manjkalo, da bi spet padla po stopnicah. Ko sem prišla v sobo sta mi pokazale prečudovito hišo. Sara je poklicicala na številko tam spodi.
Hiša:

''Poklicala sem lastnika, ta pa mi je rekel, da je hiša že zasedena. Rekel je še, da jih bo vprašal, če smo lahko notri še me, ker je hiša dovolj velika za vse. Baje, da ma 10 spalnic'' je razlagala Sara.
''To je pa veliko'' sem rekla in odšla na kratek sprehod.
***********************************************************************************************************

Sorry za bedn next sam dans nimam idej
05. avgust 2012
u84763
u84763
next!
05. avgust 2012
še 3
06. avgust 2012
mislim da nebom mogla nadeljevati zgodbe
11. avgust 2012
u48865
u48865