Forum
Vse se je začelo nekega groznega poletje. Sovražila sem sonce toploto svetlobo in vse ka je s tem povezano. Bila sem nekko zaprta v vase kot da nebi rekli emo ker je moj izgled izgledal normalno ane. Samo pač nekak mi je bil včeš ta stil piercingi, tattooji pa take fore.Najbolj pa mi je bil všeč septum. Od nekdaj sem si ga želela ampak moja mami je zmeraj govorila da imajo takšen ohan biki v nosu. Ko sem dopolnila 14 let (končno) nisem potrebovala več staršev da bi si naredila piercing. Šla sem z vlakom v mb, tam pa sem šla na pobrežje k joli piercing( Jolanda Roškar ji je bilo ime). Naredila mi je septum in jaz sem skoraj umrla od bolečine. Ko mi ga je naredila sem šla domol. Obrnila sem si septum noter da ga ni opazila mama. Baje je videla kako se mi je nekaj svetlikalo v nosu. Vedela sem kaj je bilo ker je bil obroč kovinski. Nadrla me je ko nevem kaj in mi skoz težila. Zaprla sem se v sobo in začela razmišljati o...
2 next
21. januar 2014
next
21. januar 2014
djte nextajte
22. januar 2014
next
22. januar 2014
rezanju žil. Zaradi tega sem šla v očijovi delavnico tam sem vzela tapetniški nož in ga zlomila na en majhen del z desno roko sem primila klizenček z levo pa sem napenjala roko da je kri še bol tekla napnela sem jo in ga z špicem klizenčka zapičila v žilo nič se ni zgodilo zato sem še bol močno potem pa je začela teči kri prerezala sem si kar nekaj žil oziroma rezala bilo je prbl. 20 črt. Potem sem šla v kopalnico in sem z jokom od bolečin obrisala solze z brisačo. Nalila sem si vodo v kopel in jo napolnila do konca vlegla sem se v kat in se počasi potapljala zadržala sem dih in... 3 NEXT
22. januar 2014
next
22. januar 2014
next
22. januar 2014
next
22. januar 2014
padla v nezavest saj sem se nekako vtopila čez par minut je prišla mami u kopalnico in me je vidla v kadi zraven pa je bil listek kjer je pisalo kako se jaz počutim in kaj jaz mislim o sebi mami se je zjokala me potegnila iz kadi in me v 5 min pripeljala do bolnice oziroma po mene je prišel rešilec reševali so me 1 teden ker sem imela kri zmrženo in žile rezane ko sem se zbudila sem bila prikljoplena na nekih napravah v nos pa sem imela napeljano cevko mami je je gledala im mi rekla če nebi imela 5 matematika te nebi rešila to me je zelo prizadelo nagnala sem jo ven in začela kričati ko sem prišla domov sem se zaprla v sobo in začela risati naglas pa sem si dala pesem od BVB po rokah pa sem imela brazgotine ki...
22. januar 2014
4 nexte
22. januar 2014

22. januar 2014
moje roke pred tem dogodkom
22. januar 2014
next
23. januar 2014
NEXT
23. januar 2014
še dva
23. januar 2014
okej bom kr napre pisala vstopila sem v svojo sobo. danes imam 15. rojstni dan... juhu !!! kakor sem omenila sem depresivna, ne mine dan ko ne premišljujem o samomoru. na moji postelji je bilo darilo, zraven pa listek na katerem je pisalo:
za jenny od mame!
super! še ena blond barva za lase? darilo sem odvila, v njem pa so bile modre leče! super mama! s tem si prekosila samo sebe! v sobi se je pojavila mama. "ti je darilo všeč," "mama super je," sem kislo rekla, v resnici pa sem upala da pi se lahko z njimi nekako zadušila. "dobro," je domišljavo rekla mama in zapustila sobo, še dobro da mi ni treba v šolo, ker so počitnice. no.... naj še malo opišem svoje življenje. imam bff, edina oseba ki se vsaj malo briga zame... skoraj vse moje tete me kličejo podtaknjenka in se ob tem hihitajo. v šoli me imajo vsi profoksi na piki. že kakšen teden iščem način za samomor... ne preveč krvav, ker hočem biti lepa ko umrem...
23. januar 2014
oke hahahhahahaa
23. januar 2014
next
23. januar 2014
u151962
u151962
Wow, še jest bi boljš pisala.
23. januar 2014
oke
23. januar 2014
u157816
u157816
nextt
23. januar 2014
zmotla sm se takda uno ven sputite k e blo tazadno okej: nikoli nebodo iginile šla sem na facebook in to povedala moji bff ki me e vedno raumela vse sem ji povedala kar se je zgodilo ona pa me e raumela potem pa sem šla prespat k moji bff šle sma ven prvo nakupovat potem pa še v discoteko tam je bil zapit samo alkohol zato) vrizlov in tobaka skratka kadila sem vse to ampak se nisem spomnila a zatr sma si naredile pečena jaca na bučnem olju mmmmmm ko sma jih pojedli sma šle v park edini kraj kjer je bilo vsaj malo miru haha vsedla sem se na klpoco in mimo mene e prišel fraer črnimi lasmi in zelenimi očmi ki me e zapeljav ZALJUBILA SEM SE V NJEGA vsedel se e zraven mene desno roko e dal okoli mene z levico pa me e božal po kolenu PUSTILA SEM SE MU negova leva roka se e premikala počasi navzgor do mednožja primila sem ga za roko in mu jo odmaknila potiho sem si rekla dober si moja bff e bila pa vsa iz sebe. skupaj smo odšli na sladoled tisti fant bilo mu je ime andy me je pimil za roko kupil mi je sladoled in pelajal me je v shoping potem pa sma šli nazaj domov andya pa sma pritihotapili v blok ležala sva skupaj na Lejini postelji( lea je bilo ime moji bff) ona pa je spala na tleh ko je bila ura 2 se me je začelo nekaj dotikati to je bil andy z negovo desno nogo je prekrižal moje noge in me prijel okoli pasu obrnila sem se k njemu in sva se polubila po francosko med poljubim mi je snel moderc jaz pa sem g z ožitkom primila za njegove boksarice in mu jih potegnila dol do kolen on pa je meni slekel brazilke (bila sem v orgazmo :$) negov spolni ud je potisnil v mojo mednožje in jaz sem ga z močnim pritiskom prisesla na moe mednožje imela sem prvi spolni odnos njegov spolni ud je bil precej velik hahaha po spolnem odnosu sva ležala do 11. zjutraj zbudila sem se in zraven mene je ležala lea andy pa mi je priprvlajl zatrk ko sem prišl v kuhinjo me je na mizi čakal popečen toast z sirom ker mesa ne jeeem kruhek mi je hrustal in se kar topil v mojih ustih potem pa je šel andy domov ob 1. dopoldan ker so prišli leini starši Lei sem vse razložila kako je bilo in vse ona pa se mi je nasmehnila minil je en mesec in še kar nisem imela mesečnega perila začela sem bruhati in... 5 nextov
23. januar 2014
u157816
u157816
nextt
next
next
next
next
23. januar 2014
brazgotine

23. januar 2014
andy