Forum
❤Heeeei
❤To bo upam da ena mojih uspešnih zgodbic ker ostali 2 nista -.-
❤Bo Justin Bieber ff.. Lohk ga vsi berete tud če ga nemarate..
❤Šlo se bo o Carrie (Keri) ki pri 16 letih ugotovi da je posvojena..
❤Carrie ima najboljšega prijatelja Justina
❤Upam da va bo ušeeeeeč...
❤Vsakič bom kot mojo 'znamenitost' dala sliko ki je narisana (na začetku nexta)
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
❤Justin Bieber

❤Carrie Smith

❤Emma Smith (sestra od Carrie)

❤Amely Smith (mama)

❤Jim Smith (oče)

❤Luke Smith (brat)

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
▂Prologue▂

"Zakaj si pravzaprav tukaj?" me je vprašal. "A je kaj čudnega če se punca znajde na gimnaziji?" sem ga čudno pogledala in pograbila svoje kosilo. "Nisem mislil tega.." je dejal v smehu. "Sem se ti sploh predstavil?" dobro vprašanje. "Ne." sem rekla in odložila pladen na mizo. "Jaz sem Justin.. Justin Bieber. Pa ti?" to sem že izvedela.. Ni očitno, saj so vse punce zatrapane van. "Jaz sem Carrrie Smirh.." podala sem mu roko in vsedla sva se za mizo. "Ponavljaš letnik kajne?" sem ga vprašala. "Ja.. Pa ti dobesedno veš vse o meni?" je ugotovil. "Bingo!" sem se zasmejala. Vilico sem zapičila v solato in ga gledala kako se zmrduje. "Spet ta solata! Bo gdaj že kaj drugega kot ta solata, pečen zrezek in krompir?" se je razburil. Šlo mi je na smeh ko sem ga gledala. "Ni smešno.." je očitno opazil moje hihitanje.
"Ok.. Greva?" sem rekla in si v usta vtaknila zadnji kos krompirja.. Solato pa sem itak pojedla. "Aja vegeterjanka sem.." sem se mu nasmehnila in odložila prazen pladen. "Lepo.." je rekel in pozdravljal dekleta ki so se skoraj topila. "Kako to da se pogovarjaš ravno z mano in ne z katerokoli drugo?" sem se zasmejala ko sva prišla do omaric. "Drugačna si Carrie.. Vsaj ti se ne topiš ko me vidiš kot vse ostale naprimer." "Maš prau.." sem se zasmejala in si uredila omarico. Z magnetkom sem si pritrdila urnik, pospravila nekaj stvari in zaklenila omarico..
"Še samo ura razredne, pa sem prost. Končno!" je dejal Justin in vsedla sva se v našo učilnico.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
❤Upam da vam je všeč.. Bo Carrie ugotovila kdo je njen oče? 6 nextov..
14. julij 2016
Next
14. julij 2016
Next
20. julij 2016
Še 4
20. julij 2016
u193768
u193768
Next
22. julij 2016
Še 3
22. julij 2016
Nexttt
24. julij 2016
Še 2
24. julij 2016
Next
26. julij 2016
Še samo 1 neext
26. julij 2016
a lahko začneš brez šestega nexta ???
26. julij 2016
Okej bom..
26. julij 2016
jej hvala ti
26. julij 2016
evo še šesti Next

nnnnnneeeeeexxxxxxtttttt
26. julij 2016
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
▂1▂

"Mama.. Rekla sem ti da tega človeka ne prebavljam.. Ne psihično in ne fizično!" bila se že kar malo jezna nanjo. "Ljubica, želim ti samo najboljše.. Saj veš.." je rekla in vsedli sva se k mizi. Oče je še zmeraj delal.. Počasi sem brckala med vso to zelenjavo in med koščki puranjega mesa. "Še zmeraj si nisi zapomnila da sem vegeterjanka kaj?" sem jo 'razjezila' z vprašanjem. "Dokler boš pod mojo streho, boš jedla kar ti bom pripravila!" je začela z pridigo kot zmeraj. Samo dvignila sem se in odšla v sobo. Zaslišala sem brata ki je stopil skozi vhodna vrata.. Z njim sva si zmeaj v laseh.
No da se vam malo predstavim, sem Carrie (Keri) Smith imam brata in sestro. Čistar nič si nismo podobni. Hodim na gimnazijo v prvi letnik, kjer imam najboljšega prijatelja Justina. Skupaj počneva dobesedno vse. No ja, in danes nameravam iti k njem prespat, a očitno mi mama tega nebo pustila. Počakala bom očeta. No, moja mama že razmišlja o moji poroki, mojemu fantu in vsem kar spada zraven k moji prihodnosti. Tako boste tudi Jamesa spoznali.. Ja.. James Newton je fant s katerim bi se 'morala' porpčiti in imeti srečno življenje. Vse lepo in prav ampak nikakor ga nemorem prenesti, niti fizično kaj šele psihično.
"Doma sem!" se je pri vratih zadru oče in zdrvela sem po stopnicah. "Očii.." sem se mu vrgla v objem. "Hej pikica, kaj novega?" "Niti ne.. Samo Jastin hoče da prespim pri njem in newem če se strinjaš.." sem se zasmejala. "Seveda lahko greš!" se je zasmejal in mi pritisnil poljubček na čelo. Hitro sem pohitela v sobo, kjer sem Justinu sporočila da lahko pridem k njemu.. Oba sva bila vesela.
Z šolsko torbo na rami in nahrbtnikom v roki sem odpotovala do tretje hiše na levi.. Tam je stanoval Justin. Pozvonila sem in odpru mi je on. "Heej!" sem mu nasmejano pomahala in vstopila. Sezula sem se in odšla sva v njegovo sobo.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
❤ 6 nextou.. Mau pohitela sem ker se bo sedaj komaj začel dogajat.. Carrie bo izvedla marsikaj in se malo zapletla..
26. julij 2016
Next
26. julij 2016
Še 5..
02. avgust 2016
nextt
02. avgust 2016
Še 4..
02. avgust 2016
u193768
u193768
Neeeext
02. avgust 2016
Še 3..
02. avgust 2016
u214480
u214480
Next
02. avgust 2016
Še 2
02. avgust 2016
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
▂2▂

Vrgla sem se na njegovo posteljo in gledala v bledo zelen strop. "Si vredu?" me je vprašal Justin. "Z mamo sem se skregala, ampak sem vredu.." sem mu zagotovila in vlegel se je zraven mene. "Kaj bova počela najprej?" me je vprašal. "Tvojo stilsko preobrazbo." sem dobila idejo. "Okej.." je rekel negotovo in naredil kisel nasmešek. Iz nahrbtnika sem vzela svojo toaletno torbico z ličili. Zavil je z očmi a ostal pozitiven. "Sedaj boš moral biti primiru." sem mu zapovedala in prikimal je. Najprej sem mu nanesla malo tekočega pudra, potem pa sem vzela stvari in jih razmetala po postelji. Najprej sem mu na veke nanesla kremo za dalšo obstojnost. Potem sem si vzela svojo paleto in izbirala med srebrno in črno.. nakoncu sem se odločila za obe jn še belo. Vendar najprej sem mu potegnila črto z eyelinerjem. Na srečo mi je uspelo. Potem swm v kotih očesa z tenkim čopičem nanesla belo. Potem sem jo razmazala proti robu z prstom. Justin se je malo pritoževal ampak priznati moram da izgleda kot punca. Nadaljevala sem z rahlo srebrno. Bilo jo je zelo malo ampak efekt je velik. Na koncu sem dodala 'smokie eyes' vbistvu črno. Zgledalo je popolno! Maskara.. nanesla sem jo zelo pazljivo. "Pečeee.." je začel jaukati in stekel k umivalniku v kopalnico. "Potrpi, ne jokaj, ne speri si vsega!" sem mu dala navodila ko se je gledal v ogledalo. "Okej.. sej bo.." je rekel in se počasi vrnil v sobo. Tam sem mu nanesla še malo bronzerja jn bil je kot iz škatljice.. Takšen bo moral boti ves večer..
"Carrie.. tvoja mama mi je dala pismo zate." mi je v roko potisnil pismo, ko sm ravno pospravila ličila. "Okej.." sem rekla in ga odprla. "Te bom pustil samo.." je rekel in odšel..
Ko sem prebrala pismo sem planila v jok.. pismo sem vrgla ob tla in jokala. Zakaj mi niso prej povedali? Ko sem bila majhna si nebi tega tako vzela k srcu kot sem si sedaj! Kar nekaj časa sem jokala. "Carrie?" je vprašal Justin in pokukal v sobo. Zagotovo sem izgledala kot da bi me raztreščila bomba.. raztečena maskara in skuštrana frizura. "Kaj je bilo?" je prestrašeno vprašal in me objel. Samo hlipala sem in razmišljala kaj si naj mislim o tem. "Posvojena sem.." sem izdavila med hlipanjem. Spustil me je in me nekaj časa gledal. "Zagotovo?" je rekel in me gledal kot da bi padla z Marsa. Samo prikimala sem in si brisala solze. "Vse bo vredu.." je rekel in me božal po hrbtu.. Vem da nebo. "Nebo, ampak vseeno se bom delala kot da me ni potrlo." sem rekla in odšla v kopalnico da si sperem moja razmazana ličila.. Justin je stal pri vratih in me gledal. "Tako da odpade Netflix? Čokolada? Kokice?" je vprašal. "Nikakor ne!" sem vrgla papir v koš in se nasmehnila. "Kaj bova gledala??" sem ga vprašala ko sva se preoblačila v pižami. "Titanik?" je vprašal.. Vedel je da ga obožujem!
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Evo.. Carrie je izvedela da je posvojena.. A se vam zdi to dober način kako so ji povedali? Mnanja prosiiim + 5 Next
20. september 2016
Next
22. september 2016
Še kak Next?
04. november 2016
Next
25. december 2016
Hvalaa.. še 3 nexte
25. december 2016
Vsaj še 2 nexta!
17. februar 2017
u221182