Forum
u135108
u135108
Hoooooooooooooj c:

Jaaaaaaaaa. Torj to je moj drugi fanfiction. In obljubla sem vam trailer jaa. :'D Ni prišu took lep ampk je neki no :'D

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

She fall in love with a new guy. But he has a secret. A lot of secrets. But someone was there. He was watching. But love was stronger. Just whitch one is right? Will she choose the right one?

Ok, to zgodbico posvečam Špeli in Lini (dobr veta keri sta *w*) in pa seveda vsem bralcem. Prvi deu pride kmal do takrat pa mate gor moj ogabni trailer pa si ga enih petkrat pogledite :*

With love, Ana :*
29. junij 2013
u141660
u141660
Next *w*
29. junij 2013
u108028
u108028
neeext *_____*
29. junij 2013
u137477
u137477
Neeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.*wwwww* Hvala ti dragaaa.<3333
29. junij 2013
u135108
u135108
Huuuuuh. Kok je trailer ogabeeen.
29. junij 2013
u137477
u137477
Nee;o Prou prfekten jeee*ooooo*
29. junij 2013
u135108
u135108
Hahaaah. Jaa full ._______.
29. junij 2013
u137477
u137477
Jaa :"D
29. junij 2013
neext
29. junij 2013
OMG TRAILER JE TOOOOOOOOOK ZAKON SKOR SM SKUP PADLA *WWWWWWWWWW* HVAAAALAAA NIALL'S LUTIE :3
30. junij 2013
SLUTIE*
30. junij 2013
u135108
u135108
Hahahahahahahaaaah. No.
30. junij 2013
neeeeeeeeext
30. junij 2013
u135108
u135108
Toreeeei. Tok ste čakal zdej ste dočakal. Upm, da vs ne moti ker ga spozna že tkoj ampak vam povem, da se bo če ne kr zavleklo :/ Aja pa upam (sej vem, da vam ni.), da vam je kapnilo, da se ne bo odločala med Jacobom in Edwardom kot med fantoma ampak med ''prav in narobe''. Jacob bo njen brat c:
1.

Razgledala sem se po nabito polni jedilnici. Pobrala sem pladenj in sedla za edino prazno mizo. Zavzdihnila sem. Kakor, da bo kdaj kaj drugače? Vedno bom sama. Pogled mi je ušel k vratom, kakor, da bo skoznja stopila rešitev. Že od daleč se mi je približal Jacob. Zavila sem z očmi. "Kako smo sestrica?" Pokimala sem mu. "Jake. Pojdi sedet k svojim prijateljem." Sem ga zavrnila. "Mislil sem, da potrebuješ malo družbe." Je tiho rekel. Odkimala sem. Pobral je svoj pladenj in se odpravil sedet k drugi mizi. Zavzdihnila sem in začela z vilico brskati po rižu. "Khm. Oprosti lahko prisedem?" Zaslišala sem žameten glas. Njegov glas. Ozrla sem se in se zagledala v zlate oči in bronaste lase. Popolnost obraza kakor, da bi nad menoj stal izklesani kip. Skoraj sem se že dušila. Iz sebe nisem spravila besede. Pokimala sem mu in pokazala na stol nasproti mene. "Jaz sem Edward Cullen. Ti si.." Hitro je pogledal proti tlom in se zagledal v mojo torbo. "Anne Falsse." Se je nasmehnil in pokazal vrsto belih zob. Sijočih belih zob. "Anna." Sem ga popravila in z nogo porinila torbo pod stol. "Oprosti. Tisti mislil sem, da je tisti a e." Je tiho rekel in pogledal proti pladnju. "Ne boš jedel?" Sem komaj lahko spravila iz sebe, ko sem na njegovem pladnju zagledala sam plastenko vode. Odkimal je. Nekaj časa sva sedela v tišini, ko je spet načel drugo temo. "Kaj imaš naslednjo uro?" Iz torbe sem povlekla urnik. "Najverjetneje biologijo." Sem tiho rekla. Pokimal je. "Jaz imam... matematiko." Je rekel in se nasmehnil. "Če želiš te lahko pospremim." Se je spet nasmehnil in skoraj mi je vzelo sapo. Vrnila sem mu nasmeh in vstala. Celo pot do učilnice sva sproščeno klepetala. Čeprav sem imela v želodcu čuden občutek. Ni me sililo na bruhanje ali me črvičilo. Samo prijeten žgečkljiv občutek v želodcu, ki je izginil v istem hipu ko se je Edward oddaljil od učilnice za biologijo.

Vem, da ni neki ogromnega ampak... upam, da vam je všeč no. :'D
03. julij 2013
njeeeeeeext *____* full hudoo
03. julij 2013
u135108
u135108
NiReeeeeeeeeeeeeeeees. :'D
03. julij 2013
u135508
u135508
OMFG! *_*
trailer je popoln!! <333
Popolno pišeš!

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
03. julij 2013
u108028
u108028
neeeeeext super je *____*
03. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2013
u137477
u137477
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.*ooo*
03. julij 2013
u141660
u141660
next!
03. julij 2013
u142563
u142563
Neeeeeext*-*
03. julij 2013
u135108
u135108
U enem dnevu ste me zabasali z nexti x'd torej nextam (:
2.

"Gospodična Falsse?" Dvignila sem glavo. Zmedeno sem stresla z glavo. "Prosim?" Gospa Dogh je samo odkimala in vprašanje postavila nekomu drugemu. Kaj, ko ne morem pomagati! Zakaj se ta Edward Cullen že enkrat ne spravi ven iz moje glave!? Ampak... te oči. Zlate oči in bronasti lasje. Izklesan obraz... Zbudil me je zvonec. Hitro sem odvihrala iz razreda. Oči sem upirala v tla. Hitro sem dvignila pogled. Zagledala sem ga. Stal je kakih pet metrov pred menoj, slonel na steni in si ogledoval svoje roke. O, ne. Zagotovo ne čaka mene. Vdihnila sem in s težavo umaknila pogled. Mirno sem se sprehodila mimo njega. "Hej, Anna!" Sem zaslišala izza hrbta. Cel hodnik se je ozr proti meni. Vsak se pač ne druži s Cullenom. "Hej, Edward." Sem tiho rekla in mu vrnila nasmeh. Kako lepo. Naslednji teden bom verjetno na naslovnici z njim 'Poglejte kdo se druži z Edwardom Cullenom!'. Z dolgimi koraki se mi je približal in upočasnil korak, a bi lahko hodil sočasno z mano. "Bi želela, da te odpeljem domov? Mislim glede na to koliko moraš prehoditi..." Hitro sem stresla z glavo. "Kako veš to?" Sem rekla začudeno in ga pogledala. "Khm no... samo moj oče pozna tvojega in... veš kaj, saj ni pomembno." Je rekel in se mi spet nasmehnil. Pogled sem uprla v linolej na tleh. "Ne vem, Edward... raje ne." Sem mu tiho rekla. "Sem naredil kaj narobe?" Je tiho rekel. Sploh ni bil potrt. Izgledalo je bolj kakor, da ga vse to samo zabava. "Ja." Sem se gladko zlagala. Hitro sem zaprla oči in jih spet odprla. "Anna, zakaj lažeš?" Je rekel, čez čas. Hitro sem odkimala. "Saj ne lažem." O pa, Anna. Zdaj lažeš!

"Oprosti, Edward. Adijo." Sem se hitro poslovila od njega in se obrnila v nasprotno smer hodnika. Stekla sem do vrat shrambe in se zaprla vanjo. Najbrž ne bo nič narobe, če bom prešpricala angleščino. Sedla sem na škatlo in v hipu so se od nikjer prikazale solze. Še sama nisem razumela zakaj jokam. Samo nisem mogla biti z Edwardom. Ne vem zakaj ampak, pač nisem mogla. Zelo sem si želela, ampak nisem mogla. Nekaj me je odvračalo od njega. Kakor, da bi bil drugačen. "Ne joči. Povej kaj sem naredil narobe." Obraz sem spet zakopala v dlani. Spet on! Edward poberi se od tukaj! Je kričala ena polovica mene. Edward ostani prosim! Objemi me že! Je kričala druga. Globoko sem zajela sapo. "Kaj hočeš, Edward?" Zdelo se je kakor, da se je nasmehnil. Spet je potrkal po vratih. "Ni špricanje zabavnejše v dvoje?" Nasmehnila sem se in si obrisala solze. Rahlo sem se oprla na kljuko in pred vrati me je pričakal Edward. "Sem si mislil." Je rekel in se mi nasmehnil.
a) Next.?
b) Mnenja, Kritike, Pohvale...?
03. julij 2013
u137477
u137477
a) Next.? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.*oo*
b) Mnenja, Kritike, Pohvale...? Samo pohvale,draga moja.<3
03. julij 2013
u135108
u135108
Hvala Špelaaaaaaaaa c:
03. julij 2013
u108028
u108028
neeeeeeext *-*
ful je dober,bolš od knjige <3
03. julij 2013
u135108
u135108
Hvala,Hvala,Hvala c:
03. julij 2013
u135108
u135108
Evolaaa. Nooou next. (Ne me prašat zakaj tako hitro :'D)
3.

Edward je mirno hodil ob meni. »Veš Anna, spraševal sem se zakaj ne želiš, da bi bila prijatelja.« Je čez čas rekel. Globoko sem vdihnila. Saj sem vedela, da bo nekoč to vprašal. Nisem pa vedela, da bo ta 'nekoč' tako kmalu. »Veš, Edward… ne vem. Pravijo, da si čudak.« Sem tiho rekla in pogoltnila slino. »Tudi ti misliš tako? Da sem čudak?« Je rekel. Za kratek čas sem zamižala. V njegovem glasu ni bilo slišati prizadetosti. Počasi sem odkimala. Edward pa se mi je nasmehnil. Spet mi je vzelo sapo. Počasi sem se oprla na steno. »Si zato, da ti nekaj pokažem?« Mi je zašepetal v uho. Šele takrat sem se zavedla kako blizu mene je. Hitro sem se spomnila, da moram dihati. Hitro sem skomignila z rameni. Nato je zazvonilo. Oddahnila sem si. Zvonec me je rešil. Edward se je obrnil k meni in mi popravil pramen las za uho. Ob tem sem na svojem licu začutila njegovo ledeno, bledo kožo. Rahlo sem zaprla oči nato se je že oddaljeval po hodniku.

(*Le click*)
»Ne pozabi na zaščito s Cullenom.« Je rekla Jessica, ko me je udarila v ramo in mi pomežiknila. Hitro sem se odpravila v telovadnico na telesno vzgojo. Danes smo igrali rokomet. Super. Ne bi mogli ostati pri razlagi kako se meče žogo? Gospod Parks nas je razdelil v skupine. Zažvižgal je in igra se je začela. Žoga je hitela od enega igralca pa spet do drugega tako hitro, da ji nisem mogla slediti. Nato je žoga priletela v moj nos. Prijela sem se zanj in potiho preklela dan, ko se je rodila ta žoga in tisti, ki jo je vrgel. Do mene je hitro pritekel Mike Newton. Zavila sem z očmi. »Cullen me bo nalomil je res?« Je zaskrbljeno rekel. Samo začudeno sem ga pogledala. »Oprosti, bi bil dovolj.« Sem tiho rekla. »Falsse, preobleči se in pojdi domov. Tvoj nos jo je pošteno zdelal.« Je rekel gospod Parks in me porinil proti garderobam. Samo pokimala sem mu. »Oprosti Falsse!« Sem še slišala Mika dokler nisem zaprla vrat garderobe. Hitro sem nase navlekla kavbojke in srajco. Rokave sem si zavihala do komolcev in se počesala. V ogledalu sem si pogledala svoj nos. Hitro sem obrisala kri, ki je ostala na mojem obrazu in si pod nos nalepila obliž, ki sem ga imela v torbi. Plavico sem lahko zakrila s pudrom, saj ni bila velika. Še enkrat sem se pogledala v ogledalo in takrat so v garderobo planile še ostale punce. »Dober ulov, Falsse.« »Upaj, da te bo Cullen hotel s takim nosom.« Takrat je iz mene bruhnila vsa jeza. »Nič nimam z Edwardom! Pustite me že na miru!« Sem rekla in planila iz garderobe. Edward je spet slonel na steni in me čakal. Za hip sem se ustavila, da sem lahko še enkrat uzrla njegov obraz. Potem pa sem samo zakorakala mimo njega skozi vrata šole. Nisem se zmenila za vzklike. Mirno sem hodila po pločniku in komaj zadrževala solze, ko se mi je počasi približal siv volvo. Obrisala sem si obraz. Zatemnjeno okno se je počasi odprlo in Edward mi je pokazal, da sedem v avto. »Pojdi stran Edward.« Sem ga zavrnila in pospešila korak, a je še vedno vozil ob meni. »Daj no. Sedi v avto, pa ti bom vse razložil.« Sedla sem v avto in nato se mi je opravičil in mi razlagal nekaj z ignoriranjem, a se nisem preveč zmenila zato, ker sem bila preveč zaposlena z buljenjem vanj. Nato je razprl roke kakor, da bi čakal na objem. »Torej zakaj ne bi bila prijatelja?« Je rekel in se mi nasmehnil. »Seveda, zakaj ne bi bila prijatelja.« Vrnila sem mu nasmeh in se mu vrgla okoli vratu.
a) Next.?
b) Mnenja, Kritike, Pohvale...?
04. julij 2013
u137477
u137477
Neeeeeeeeeeeeeeekšt.*ooo*
Samo pohvaleee.<33
04. julij 2013
u108028
u108028
neeeeeeeext popolno je *_____*