Forum
u28814
u28814
helou, everybody!!

sm Tara. sem model in dela v modni agenciji. sliši se res lepo, ampak ozadje te zgodbe je res žalostno in veselo. kaj vse sem morala pretrpeti, da sem zdaj lahko tako lepa in tako uspešna pa boste izvedeli v tej zgodbi!!! uživajte v branju!!!!!

Zgodbo bom začela takrat, ko mi je oče za 15 rojstni dan podaril prav posebno darilo. Ni bil material ampak slikanje s priznanim modnim fotografom. To sem si res že dolgo želela in končno se mi je želja le uresničila. Ampak to ni bilo vse. Fotograf je bils slikanjem tako zadovolen, da sem v roku enega leta posnela še nekaj osuplivih posnetkov. Zelo sem uživala na snemanju, da sem si to želela početi v mojem življenju in sem se zato prijavila, kot pripravnica v modni agenciji Hilton. tam so me z veseljem sprejeli in začelo se je pravo delo!!!!

jst stara 16 let:

boste brali zgodbo o preobrazbi navadnega dekleta v pravo manekenko?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. oktober 2010
u18082
u18082
nEXT.
pŁiSsSsSs
17. oktober 2010
u28800
u28800
haha bova, ampak modelu je ime Maja ne TarA.;'D
17. oktober 2010
u28814
u28814
ok...Tara ti nadaljuješ pripovedovanje o Maji!!!!
18. oktober 2010
Neeeext
18. oktober 2010
u30296
u30296
amh. jst sm se mal z Taro pogovarjala, pa je rekla, da je dons nebo, da jutr pride.
18. oktober 2010
NEXT
18. oktober 2010
u28800
u28800
nežo.*
odločla sm se da danes.;D
hvaŁaa da sicr usaj poveš.;D
18. oktober 2010
u28800
u28800
prvi dan:

oh, bedno. Danes je prvi dan in delam samo. Gib, poza, tralalaalal! rada bi modno pisto. Ampak ne bo možno..No ja sicer sem se tudi v poziranje ujela in naredila nekaj dobrih pix. Potem sem šla do neke Taylor in pogledali sva vse slike."kar dobre so, kajne?" je rekla.Pokimala sem. "samo, da so ti všeč" je odgovorila. Nasmehnila se je. Potem sem šla v studio 7 in zagledala PISTO!!!! "No, Maja danes boš tudi hodila!" mi je rekel Tom. Nasmehnila sem se. Najraje bi ga objela. Obula sem 16cm petke in hodila. Bili so navdušeni, res sem dobra.;D ..♥ Šeč mi je.xPPPP. Hodila sem, potem pa odšla domov. Sanjala sem, da bom nekega dne zvezda kot Lady GaGa. Takrat bi bila res popolna. Lepa kot Rihanna, imela bi čudovit glas kot Miley Cyrus in bila odštekana kot Lady GaGa ali Kesha.No ja, pretiravam. Pač bila bi popolna.;D
to mi je všeč
več nisem mogla.

next?
18. oktober 2010
u28814
u28814
ok bom jaz nadaljevala, ko bo dovolj komentarjev!!!!!!
19. oktober 2010
u30296
u30296
jaa
19. oktober 2010
u28814
u28814
Nekaj mormo razumet: sanje so sanje, resničnost je čisto nekaj drugega. Samo sanjam lahko o Tyri Banks. Ona je res model in pol, jst pa ne ŠE. Upam, da nekoč le bom tako lepa. Svojo rit sem spravila domov. Oče je bil v svoji pisarni. Poklical me je in mi rekel: » dragica! Že dolgo časa ti nekaj prikrivam! Upam, da boš razumela! No…tvoja mama je….« kaj je moja mama? Hitro mi povej, hitro: »tvoja mama je princesa Švedske, bolje rečeno….prestolonaslednica. in to pomeni, da si ti princesa Švedske!« jst sem KAJ? Princesa sem? Pa saj to ne more bit res. Nočem bit princesa…vsi se mi bodo smejali…ali pa tudi ne. Kako sem lahko princesa Švedske, pa živim tu? je že res, da imamo lepo hišo, ampak zakaj sta mi ves ta čas lagala? Mama je že pred enim tednom odšla na Švedsko, jst pa naj bi šla že naslednji teden. O ne. Naslednji teden imam modno revijo in snemanje. Kako naj to povem šefici modne agencije. Najbolje bo, da grem kar spat.
Zjutraj sem se zbudila in naša gospodinja mi je že pripravljala kovčke. Hitro sem stekla v kopalnico. Tega nisem mogla več gledati. Ampak vse luknje v moji preteklosti so se zapolnile. Zdaj vem zakaj me babica in dedek po mamini strani nikoli nista obiskala za rojstni dan. zdaj vem zakaj imamo toliko denarja, pa čeprav je moj oče priznan arhitekt, mama pa novinarka. Take hiše že ne bi mogla vzdrževati, se vam ne zdi. Kasneje tistega dne sem morala it po nakupih. Kupiti sem morala primerna oblačila za sprejem pri kralju in kraljici. Oh…kako grda oblačila. Še zdaj ne vem pri čem sem. Sem res princesa? Popoldne pa sem odšla v modno agencijo in vse povedala šefici. Presenečena sem bila nad njenim odzivom….
25. oktober 2010
u28814
u28814
naj vam še nekaj razložim: to je izmišljena zgodba, ki vsebuje RESNIČNO kraljevo družino Švedske. to je ta družina:

prestolonaslednica Victoria in njen mož pa sta starša od Maje v tej zgodbi:

upam, da ste razumeli!!!

pa še neki slikic:
hiša:

švedski dvorec:

25. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg