Forum
u217566
u217566
Hojla
Odločila sem se, da bom začela pisati zgodbico. Ponavadi pišem domišljijske, ampak ta bo bolj kruta in realna.
Glavna junakinja bo 17-letna Liza, ki jo njen 'fant' posili. Po težkem in grobem koncu zveze si Liza končno prizna, da ni enakega spolnega nagnjenja kot Andrej, temveč jo privlačijo dekleta. V še enem incidentu spozna enako staro Mio, ki se postavi za njo. Pozneje se Liza zaljubi v Mio, ampak slednjo privlačijo fantje, zaradi tega pa nastane začaran ljubezenski krog.

-FLASHBACK-

''Poglej to majico.'' Oseba, ki je to rekla, je skušala šepetati, a sem jo vseeno slišala. Ampak tega nisem pokazala. Potlačila sem solze in vstala od mize.
''Liza,'' me je poklical Andrej in prijel za roko. Nikakor ne nežno in ljubeče, kot bi te moral tvoj fant, ampak grobo in gospodovalno.
''Adijo, Andrej,'' sem ga pikro odslovila in iztrgala svojo roko iz njegovega prijema. Toda nisem prišla daleč. Začutila sem, kako me je zgrabil za lase in pahnil nazaj na moj stol.
''Prosim,'' sem zašepetala s solznimi očmi. ''Tukaj okoli so ljudje. Nehaj.''
Počasi je spustil moje lase. Oddahnila sem si.
''Pozneje bova končala,'' je iztisnil skozi zobe in mi pustil oditi.
Stekla sem ven iz kavarne in se ustavila šele za petim vogalom. Tam sem se sesedla ob steni bloka, zakopala obraz v dlani in zaihtela. Nehala sem šele, ko sem na rami začutila težko dlan. Panično sem trznila stran, misleč, da je Andrej. Ampak ni bil.
''Kaj je narobe?'' je vprašalo dekle. Dvignila sem pogled k njej. Njeni lasje so bili pobarvani v turkizno barvo, njene oči so bile temno modre, globoke barve. V ustnici je imela piercing in bila je precej čedna. Za punco. Dekleta me niso privlačila. Ampak počutila sem se, kot bi na koncu slednjega stavka visel vprašaj.
''Nič. V redu sem.'' Glas se mi je tresel.
Pokleknila je k meni. ''Ne, pa nisi. Kaj je narobe?''
''Liza!'' je tišino pretrgal vsiljiv, tečen glas. Andrej. V hipu sem trznila stran od dekleta in se opotekla na noge. ''Pička ti materna! Kako se me drzneš tako ponižati!'' je nadaljeval Andrej s razjarjenim glasom. Hitro je prikorakal do mene, me prijel za lase in grobo ukleščil ob steno bloka. Potem se je začel dreti name, jaz pa sem jokala. Oba sva pozabila, da je tam še tisto dekle. Andrej se je ravno pripravljal, da me udari s pestjo v obraz, ko ga je dol s mene zbila teža tujega telesa. Bila je ona.
''Ti! Kreten! Pusti jo na miru!'' je zakričala. V njenem glasu se je slišalo malo tujega naglasa. Nisem mogla razločiti, katerega.
Ampak Andrej je vstal in se ji začel grozeče bližati. Bil je večji in zagotovo močnejši od nje. V paniki sem se uspela toliko zbrati, da sem iz dekletove torbice potegnila telefon. Odprla sem nujne klice.
''Nehaj! Andrej! Če ne nehaš, pokličem policijo,'' sem rekla, in še enkrat glasneje ponovila. Končno se je ustavil.
''Nisva še končala, lejzbika. Ena navadna kurba si,'' je odvrnil in odšel. Še kar sem stala tam. Nisem se mogla premakniti, bila sem preveč šokirana. Še nikoli ni nihče potegnil z mano.
***************************************************************************************************************************
No, to je bil prvi del upam d vam je usec in d boste brale.
26. oktober 2016
u212052
u212052
Next
26. oktober 2016
u216836
u216836
Nekst <33
26. oktober 2016
u215804
u215804
Next
27. oktober 2016
u164631
u164631
Next
28. oktober 2016
u215804
u215804
kdaj bo nov Next?
28. oktober 2016
u217566
u217566
se opravicujem bo najkasneje u nedeljo kr sm mal zaposlena
28. oktober 2016
u216836
u216836
Okej. Vazno da bo, preden me pobere
28. oktober 2016
u217566
u217566
uh sej bo samda te ne
28. oktober 2016
u215804
u215804
ok ti kar delaj kar pač že moraš
28. oktober 2016
u193768
u193768
Next
28. oktober 2016
Nextt
28. oktober 2016
Next
29. oktober 2016
Next
30. oktober 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxttttttttttttttttttt
30. oktober 2016
u217566
u217566
Ravnokar pišem Next, zato bo, če bo vse posreči objavljen čez kakšno uro. Se bom pa zelo namučila, saj sem cele počitnice pri babici, in njen računalnik preveč šteka, zato moram pisat preko telefona
02. november 2016
u217566
u217566
''Oh, Liza. Daj no, končaj z njim. Moraš. Kar ti je storil je-...'' Mia ni mogla dokončati, glas ji je počil.
Liza ni odmaknila pogleda s svojega telefona, strmela je v ugasnjen ekran. ''Test nosečnosti je bil negativen,'' je odvrnila s mrtvo hladnim glasom.
To je Mii zaprlo usta. Pa ne zato, ker bi imela Liza prav, temveč zato, ker je bila zgrožena. ''Ugh!'' je zakričala. ''Ti si pa res izgubljen primer!'' Potem je stekla ven iz sobe in zaloputnila vrata za seboj. Liza je še vedno nepremično strmela v telefon.

Žiga je stisnil zobe in iz svoje omarice strgal liste, popisane s rdečo barvo, ki je spominjala na kri. Na njih je pisalo ''Emo'', ''Ubij se'', ''Zakaj živiš?''... Močno se je ugriznil v spodnjo ustnico, da ne bi podlegel solzam, in iz nje mu je pritekel tanek curek krvi in mu spolzel navzdol po vratu, mu pordečil zavihek črne usnjene jakne. Ne bo jokal, ne bo ugodil tistim, ki so to napisali, in ga zdaj hehetajoč se opazovali izza vogala. Poleg tega se pretakanje solz zanj ne spodobi. Saj ni šibek. Nikakor ne.
Naenkrat je na svoji rami začutil roko. Sunkoma se je zravnal. Lastnik roke je bilo dekle, ki se je je spomnil iz avle. Bila je, kot se mu je zdelo, dve leti mlajša, torej prvi letnik. Njene oči so bile prelepe, temno čokoladne barve. Svoje kodre, enake barve kot oči, je imela spete v visok konjski rep. Bila je kakšnih 20cm nižja od njega.
''Ti lahko kako pomagam?'' je vprašal. Ugriznil se je v jezik, ko se je zavedel, kako butasto se sliši njegovo vprašanje.
''Am...'' je zamomljalo dekle. Potem je brez opozorila svojo roko potisnila v njegovo in rekla: ''Ime mi je Anja. In tebi?''
****************************************************************************************************************
mnenja, teorije?
02. november 2016
u216836
u216836
Komaj čakam na nov deeel!
Nekst <33 *-*
02. november 2016
u215804
u215804
Next Next super je
02. november 2016
u193768
u193768
Neeext
02. november 2016
u217566
u217566
Nobenih teorij? OH DAJTE NO! Pomagajte mi, sama ne bom znala nadaljevati
02. november 2016
u215804
u215804
Sori ampak jaz nimam pojma ti bo ze uspelo nadaljevati verjamem da ti bo uspelo
02. november 2016
u193768
u193768
Ammm...
Teorija: Andrej bo z Lizo delal kot z lutko in jo bo Mia spet rešila in potem se bo Liza zaljubila v njo in jo bo enkrat poljubila in Mia bo zgrožena in bo prekinila njuno prijateljstvo ampak na koncu bo ugotovila da ima tudi ona rada dekleta in bosta šli v eno državo kjer se lahko istospolni pari poročijo in bosta tam živeli in bosta posvojili otroka
02. november 2016
Next
02. november 2016
Next in nova bralka
02. november 2016
Nextt
02. november 2016
u217566
u217566
Hejj začela sm pisat še eno zgodbico. Če vas zanima si jo lahko pogledate tukaj: http://www.igre123.com/forum/tema/evil-in-his-heart/189613/

Kratek prolog pa je:
Glavna oseba zgodbice je Andrew, fant, ki ga je obsedel demon. Njegova punca, Isabelle ga poskuša rešiti, vendar se njena odločitev kmalu izkaže za usodno, saj demonka, ki ga je obsedla iz njega na koncu posrka vso človeškost, in Andrew ni nič več kot le njena igrača, ki slepo uboga ukaze svoje gospodarice.
Dogajanje se odvija v izmišljenem svetu, polnem domišlijskih bitij, vilinov in zmajev ter navadnih smrtnikov. Tam kaj štejeta le moč in kri, umor ni zločin, maščevanje in izdaja pa čakata za vsakim vogalom.
03. november 2016
u217566
u217566
''Ampak, mami,'' se je uprla Anja. ''Nočem iti na ta brezzvezni tek. Kako lahko z njim pomagamo proti raku?''
Mama ji ni odgovorila na vprašanje. ''Saj te ni nihče vprašal, če hočeš. Šla boš pač.''
Anja je glasno puhnila sapo iz pljuč in si s odrezanimi in sunkovitimi gibi obula škornje in oblekla bundo. Takrat se je v veži prikazal njen oče.
''Kaj smo pa danes tako slabe volje?'' je vprašal s narejeno vedrim glasom in jo uščipnil v od mraza, ki je vdiral skozi vrata, pordelo lice. Nejevoljno se je odmaknila.
''Lahko, če že moremo, že enkrat gremo?'' je vprašala in skozi vhodna vrata zakorakala ven iz hiše. Bilo je mrzlo, celo za november. Mraz jo je ščipal po telesu.
''Resno? V tem vremenu bomo tekli?'' Njen glas je bil neverjetno zoprn in čemeren.
''Ne mi, ljubica. Midva z očetom morava tja kot zdravnika, za primer nesreče, ti pa ne moreš biti sama doma cel dan. Ne rabiš teči, lahko pomagaš s, ne vem, pripravo stojnic na primer.''
''Ne morem biti sama doma? Ugh! Prvi letnik sem, skulirajte se!'' je zakričala, se vrgla na zadnji sedež v avtu in zaloputnila z vrati. Grobo je pocukala za varnostni pas in se pripela. Vso pot, kakšnih dvajset minut, sta starša spredaj nekaj šepetala, vendar pretiho, da bi lahko razločila več kot le posamezne besede. Slabo je spala, zato je zdaj zadremala in sen jo je zazibal v svoje nežno naročje.
''Oh, kako je ljubka, ko spi.'' Stavek jo je prebudil in odprla je oči. Zagodrnjala je in se spehala iz vozila.
''Tukaj smo,'' ji je povedala mama.
''Sem ugotovila, ja,'' je hladno odvrnila in se ozrla po blokih in redkih hišah, ki so jo obkrožale. Cesta je bila zaprta, proga za tek dolga 10 kilometrov. Ni šans, da gre teči.
Naenkrat ji je pogled obvisel na znanem obrazu. Bil je tisti strašno lep emo fant iz njene šole. Nekaj metrov stran je slonel na steni zgradbe. Urgence za nujne primere, je ugotovila.
''Anja, izogibaj se tistega fanta,'' je zašepetala njena mama, ne da bi odmaknila pogled od izmišljenega madeža na sedežu, ki ga je morala spraskati stran.
''Zakaj?'' je vprašala Anja in se obrnila proti mami. Ampak ni čakala na odgovor. Pograbila je očetovo torbo in se jo namenila odnesti v urgenco. Morda bo pa le tekla.

''Hej,'' je zaslišala zasopel glas poleg sebe. Tudi sama ni bila nič manj zasopla.
''Hej,'' je odvrnila fantu.
''Koliko kilometrov je že šlo?'' je vprašal in čutila je, da se je nasmehnila. Toda preden bi lahko odgovorila, jo je oglušil glasen pok in na tla jo je zbila teža trdega predmeta. Kriknila je od bolečine in začutila, da ima najmanj zlomljeno rebro.
****************************************************************************************************************
mnenja, teorije?
04. november 2016
u215804
u215804
Next!
04. november 2016
Next
04. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg