Forum
u26652
u26652
Heej. : D To zgodbico piševe jaz&&Aleši. : D ♥♥
Nika(me) :

Maša(bff) :

Gal(My love♥) :

''I love you.♥'' Kako lepo se to sliši ko ti reče tip ki te ljubi.♥ Seveda ga tudi jaz ljubim. Jaz sem Nika. (: Hodim v 4 letnik In ravno zdele mi je moja največja Ljubezen rekla da me ljubi.♥ Ime mu je Gal.♥ Maša je imela samo odprta usta, ko je to slišala.♥ Ja my life is the best.♥ Imam najboljšo prijateljico Mašo, ki je vščas zdraven mene in me ima rada.♥ Jaz jo mam še rajš.♥ Moja mama je umrla zaradi raka na pljučih. Oče je pa v domu za ostarele. :'( Doktor pravi da bo kmalu tudi on umrl, zaradi raka na možganih. Sama bom ostala ampak imam še Mašo in Gala.♥ z Mašo sva se dubili v Nebotičniku in sve tam pili Kakav. Jaz sovražim kavo. =.= Tam sve se smejale in ble na fb mobilcu k bi ble dve iz Amerike. :'D Pač jaz mam preveč rada mojo Mašo.♥in tko Maša da za stanje ''Najbolj je kle sedet z Niko in se smejat na ves glas.!♥''. Jaz ji seveda lajkam in napišem ''Pa pikolo noo :'D Sej bove dale slikce goor.♥''. In se še bolj smejale in pogovarjale. Potem zagleda Maša Gala in reče ''Amm, Nika... Gal je tam. : D''. jaz se obrnem in ga zagledam z šopom rož in čokolado.♥ *_* To je moj Galči.♥ I love you Gal sooo much.♥ :3

Next.?

A vam je cool.? :3♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2011
Neeeext.♥♥♥
12. februar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. februar 2011
u25700
u25700
hey folk.:3
it's me Maša.!: D in sem od Nike bff(: stara sem 18 let in hodim na srednjo glasbeno šolo Ljubljana 4 letnik, ouujea.: D doma imam samo mami, oči je odšel [sovražim ga!-.-] in mami je LEGENDA : D zaupa mi, zato sem lahko zunaj kolikor časa želim in kadarkoli želim (: igram kitaro in pojem moja vzornica je Scene Queen Doogle : D i want to be like her someday*_* in ja ju3 grem k frizerju in se pobarvam+postrižem kakor ona (: moja mami je dost mlada in zato me ful razume (: lahko bi rekli da je moje življenje popolno; moja mami je legenda, imam najboljšo prijateljico ki me razume in imam veliko prijateljev, tudi v šoli sem priljubljena, pa vendar moje življenje NI popolno, saj sem zaljubljena v najbolj popolnega tipa na tem planetu*_* ime mu je Alex*_* nažalost sva samo prijatelja /:
Doogle;

Alex*_* ;

12. februar 2011
next
12. februar 2011
u26652
u26652
Gal me je peljal na Večerjo.♥ Seveda sem se mogla lepo naštimati. : D Oblekla sem modro dolgo obleko in lase sem dala v čop. Ob straneh sem imela 2 majhna modra dijamančka v laseh. Gal me je samo gledal.♥ Ko sem bila v avtu sve si seveda z Mašo pošiljale sms-se. : D In Gal naekrat reče ''Grem na wc pridem takoj.♥'' ''Okej piki.♥''. In odšel je. Čakala sem ga 5 min, 10min,15min,20min. Potem sem ga iskala in iskala še Natakarja sem prosila naj gre pokledati ali je v Wc-ju a rekel je da ga ni. potem sem odšla ven in zagledala sem Gala kako se lupčka z Janjo. : O Šla sem notri plačala večerjo odšla v kuhinjo prosila za en lonec in seveda da so mi ga dali in še dali so miga za zmeram. : D In udarla sem Gala z loncom. Gal me zagleda Janja steče stran in seveda tudi jaz. Gal pa kriči ''NIKA.! Ne zgleda kot vidiš.!'' jaz se pa zaderem ''NEHAJ.! Izvoli tvojo ogrico.!'' in vrgla sem jo natla. Ko pridem domov Zmečem vse Galove svari v koš in mečem jih čez okna. Potem zagledam najino sliko. Zaderem se ''BEJŽI DA TE NEVIDIM VEČ.!'' in vržem sliko v steno. Steklo in okvir se je razbil. Jaz sem pa postala še bolj žalostna. :'( < / 3 Seveda me je Maša obiskala in me potolažila. Aja nism vam povedala Jaz igram tudi kitaro kot Maša. Poslušala sem od Dirty Money pesem ~ Ass on the Floor. Potem sem zaspala na kavču Maša pa na Ležalniku. (: ♥

Janja :

12. februar 2011
u35501
u35501
next
12. februar 2011
zju3 se zbudim sonček sije v mojo sobo. use je gut. : D se oblečem v svojo najljubšo trenirko *adidas* ♥

in grem na jutranji tek po tem se počutim veliko bolje (: ko pridem domov grem pod tuš, oblečem črne kavbojke, majico z kratkimi rokavi z napisom FREAK in jopco ko mi zazvoni telefon da sm dobila sms. z skrite številke : O pogledam kaj je in pisalo je;
Maša najlepša si, najrajši te imam ♥
jaz sem bila sam wtf.?O.o no naredim si še makeup uzamem kitaro+note+trzalice in use grem do Nikine hiše potem greva skupaj do šole med potjo naju dohiti še Gal z Niko se takoj začneta objemati in poljubljati, ohhh jzt bi tud : $ < 3
pouk se je s5 vlekeeeeeel najbolša ura je bila ko smo igrali na svoje inštrumente : $ po koncu pouka gre Nika domov, jaz pa se grem sprehajat po mestu, kupit si grem cigarete [ja kadim ja-.- vem da ni dobro samo razvada je pč razvada ; ) ] odnesem domov kitaro in grem na neko zapuščeno igrišče, usedem se na gugalnico in prižgem čik, takoj se počutim bolje : P zatopljena v svoj svet nisem opazila da se je na gugalnico zraven mene usedel nek tip, dokler mi ni rekel živjo ga sploh opazila nisem.xD predstaviil se mi je ime mu je bilo Andy in če sem iskrena je biu sexy.;P
tam sva sedela in kadila [ja tudi on je kadil :O ] in se spoznavala^^ stemnilo se je jaz bi še kar klepetala z Andijem a mi je zazvonil telefon :O klicala je Nika javila sem se, NIka je jokala takoj sem morala iti k njej.! Andija sem prosila za telefonsko ga objela in šla tekla sem vso pot do Nike ko sem prišla do nje sem jo našla krvavo na tleh okoli nje pa je bilo vse razbito in razmetano, stekla sem do nje bila je vsa objokana spraševala sem kaj je bilo.? pa je samo jokala ko sem končno izvedela kaj se je zgodilo sem hotela UBITI Gala pa mi Nika ni pustila-.- ostala sem pri njej in jo tolažila , nato sva obe zaspale ko me je zbudill sms od Andija; hej lepotička :* se dubiva dans tam kot učeraj.? ly Andy. :* < 3
seveda sem mu odgovorila; hoj :* seveda ob 10h ? ly2 < 3

Andy ;

12. februar 2011
tm k je ta smajli ~ bi mogl bit Andy :$ ;
aja pa nou račun mam^^
(:
12. februar 2011
Iii neeext.:**
12. februar 2011
u26652
u26652
Maša se je zaljubila.♥ Happy for my Maši.♥ : D Zbudim se in vidim da je Maša mi stanovanje pospravila.♥ awwwwh.♥ Hotela sem ustat ampak nisem mogla. :O OMG.!!! NEMORAM USTATI.!!!!! Maša prihaja k meni in jaz vidim bolj in bolj temo. Nwm Kaj je z mano. Kaj je z ................. Uaau kaj me glava boli. Vidim kako Maša joka in gleda čez oken. Ko vidi da sem budna hiti k meni in me objema. Jaz nevem kaj je z mano. Doktor prihaja. Le kaj je z mano. Doktor pravi ''Dan. Steklo ti je ostal v koži in zvrtelo se ti je in zato nisi imela kontrolo za tvojo telo. Domov lahko že greš že zdaj''. Maša je bila tako vesela. Ustala sem in ko hodim po hodniku vidim mojega očeta. Stečem notri in zdravnik me hoče ven spraviti, ker misli da ga hočem ubiti. Jaz se pa derem ''TOJ EMOJ OČE.!!!'' In me je spustil. Videla sem da težko diha. Doktor pravi da je že 2 tedna kle. MENE PA NOBEDEN NI SPOROČIL NIČ.!!! Raje sem odšla da sem očeta pustila na miru. Ko pridem domov zaslišim zazvoniti Domač telefon. Nisem se oglasila sem pustila da mi pusti sporočilo. ''Hej lepotička. dej mi oprostiš.? Nism hotu no. i love you.♥'' izklučla sem telefon. Bila sem jezna. Odšla sem do kitare in zaigrala Somewhere over the rainbow.♥ To me umeri. Maša je seveda pele ker jaz neznam tako lepo pet kot ona. (: In sem ratala kar zaspana. Budila me je budila, da je šola. Uzela sem blok polno notou uzela kitaro in trzalice in torbo seveda. Ko sem hodila vidim kako Maša prihaja in v roki ima 2 Jabolki.^^ Prinesla mi je Jabolko.wiwiwiwiwi.♥ :3 moja Maša. In ko sve hodile sem zagledala Gala kako hodi z Janjo. Ha pa govori kako me ljubi. Ljubi janjo. NE MENE.! Okej umerit se moram ko pridem v šolo sem bila ocenjena igranje kitare. izbrala sem seveda mojo najljubšo pesem Somewhere over the Rainbow.♥ dubila sem 5. :333 Najači. :Đ potem je bila Maša. Zaigrala je unfaithful.♥ dubila je 5.!!! ja itaq. : D♥ Potem je bil Gal. =.= Zaigral je Bed Day.♥ okej pesem mi je bila ušeč ampak eno kitico je sfušal zato je dubim -5. phahahaha xD. prov mu je : P Pol sve šle z Mašo sve šle na Nebotičnik na Kakav. : P Hja mrzlo je bilo. : P Potem pa pride Gal =.= ...
12. februar 2011
Neeext NUJNO.! ^.^
12. februar 2011
next
12. februar 2011
V šoli sem dobila 5 za igranje kitare.! ouuuyeah*proudface* haha, po pouku sva šle z Niko na nebotičnik na kakav blo je najbolš kot ponavadi(: potem pa je prišel Gal =.='' ustala sem, stopila do njega in mu prilimala eno klofuto da je biu čizt rdeč, haha prov mu je prascu.!-.-. Niko sem pospremila do doma potem sem šla še sama domov ulegla sem se na posteljo in razmišljala ko je bila ura 9 zvečer sem se zrihtala in se odpravila na igrišče tam je že čakal Andy*_* iiiiii;3 objel me je in potem sva se pogovarjala poznoooooo v noč, ko sva se poslovila me je poljubil na lice.:$ še celo noč nisem spala saj sem imela v trebuhu metuljčke.:$

:$

13. februar 2011
iiii.
nrxt
13. februar 2011
u35383
u35383
next
13. februar 2011
u26652
u26652
Maša is sooo in L♥ve. *_* tk sm happy zanjo : D.Bv mi je u lajfu :$. Veste kaj.? odšla bom k očetu v bolnico :'(. Sigurno me pogreša. Oblekla sem se v Jakno in odhitela iz Stanovanja. Ko hodim po pločniku zagledam dva para ki se prepirata. :'( Boga dva. Fant jo je nameraval klofutniti, ampak sem skučila umes in rekla ''A se zavedaš, da je to tvoja punca.?! Rad jo baš ona pa tebe. nesmeta se prepirati npr. zaradi ene traparije. Prej premisli če jo hočeš klofutniti. Poglejta se v oči in se imejta ponovno rada.♥''. Fant je rekel ''Hvala. Hvala da si preprečila da jo klofutnim.♥ Ja rad jo imam.♥'' In objela sta se. Jaz sem začela tečti do bolnišnice. Ko pridem pred bolnišnico vidim kako Hiti doktor v sobo 5. OMG :OO Moj oče je v sobi 5.?!?!? Začela sem tečti za njim ampak sem morala ostati zunaj. :'( ...čet 20 min... Doktor pride iz sobe. Ratala sem čisto Panična spraševala sem ga kot nora.! Potem me ustavi in reče ''Vaš oče... Je umrl. žal mi je.'' Jaz Ga samo gledam in padem na kolena in začnem jokati. :'( Svet se mi je podrl.
13. februar 2011
next
14. februar 2011
NEEXT !!!!!!!!!!! nujn (
09. april 2011
u42609
u42609
Neeexxxxxxxtttt!!!!
08. junij 2011
next
08. julij 2011
next