Forum
u16515
u16515
Nooo jaz fuuuuuuul rada pišm take zgodbe npr. ; love zgodbe a pa romantične zgodbe. zato bom napisala še eno zgodbo ;D
HaŁooo:8
Jaz sm Łara. stara sm 15 let. vsii moji prijatelji so 15 xD. Moja BFF je Kaja. imam soseda. ime mu je Mark. poznava se že vsooo otroštvo. kako naj vam povem...hmmm. jaz mam v sobi okno (kdo je pa nima?! xD) in mark ima tut okno (xD) tkod a se lahko gledava in ko odpreva okno se lahko pogovarjava. imava tudi blokec k na njem piševa in pol čez oken pokaževa kaa gor piše in tkose tudi pogovarjava. Malo mi je Cutee sm ima eno Blondiko za punco. ime ji je Maja. Grrr :@ ona je navijačica v naši šoli. Mark je kapitan v svoji skupini. aja Mark igra nogomet da se ne boste čudli. xD en večer pa....

Slike:
Jaz Łara:

BFF Kaja:

Maja:

Mark:

nadaljujem?☺

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. junij 2010
u16515
u16515
Upsss zmotlaaa!! xD
Malo mi je Cutee sm ima eno Črno lasko za punco.*
fuuuul sorry
27. junij 2010
u22470
u22470
jaaaaaaaa *_____*
N-A-D-A-L-J-U-J!!
drgač te polijem (H)
27. junij 2010
u16515
u16515
Vidim Marka kk je na Fb-ju in jaz hitrooo zletim na Fb in ga kliknem na Klepet
M~Mark
J~Jaz

J:Mark kaa je= zak si saad.
M: maaa...Majo sm vidu z drugo.
J: ;O!! sej hecaš?
M:Ne...nwm kaa nj ona pa govori da ni nič med nima!! pa sm jih....
J:miiir!! pridi jutri v park na klopci se dubiva. računaj name ;D
M:ok ;D...Tnx.
J:maaa rada to delam ;D
May bay
J:Čaw čaw

jutri moram prid v park 1000000%. kaja me kliče in reče:
K~Kaja
J~Jaz

K:ej žet 2 tedna valeta juhuuuu!!
J:kaka valeta!!sm plesal bomo noo
K:jaz rečem valeta
J:ok...tk in tk ne pridem
K:zakaaa?
J:ker nimam spremljevalca!!!
in prekinem sram me je blo ker ona ma sigurno spremljevalca. Grrr @:
Slike:

Markova soba:

Łarina soba:

27. junij 2010
u22470
u22470
*-*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext D:
27. junij 2010
u16515
u16515
nadaljujem po tem!! ob eme 6h 7h nwm...
27. junij 2010
u22470
u22470
O:
PA TU JE PREPOOOOOOZN D:
zle deej pliiiiiiiiiiiiiiiiz *puppy eyes*
drgač te polijem -.-
27. junij 2010
u16515
u16515
Zgledala sem v sobi marka kako je vesel skočil na posteljo in me pogledal...vzela sem blokec in on tudi jaz napišem 'Kaa je blo da si takoooo happy? (:' on pa 'Maja je moja punca spet.' jaz žalostno pogledam obrnem list in napišm 'super vesela sm zate... zagrnila zavese in zajokala. Mami pride in reče 'Łara tvoja starejša sestra Kim pride jutri domov' jaz pa 'KAA! komaj sm se znebila nje!' mama pa 'ee!! ne govori tako. noo grem v trgovino ti prinesem kaa?' 'jup...cokto in družinsko vreško smokijev in eno družinsko vreško čipsa!' 'zakaj pa toliko?' 'ker pride Kaja k meni!' in zalobutnem z vratim. jokam ponovno. eden začne metati kamenčke v okna. bil je Mark. začela sva se pogovarjati. rekla sm da sm ok in da pride Kim nazaj. Mark pa 'Ona?! ta kuzla?!' in sva se nasmejala noo grem spat. jutri v parku?' 'ok. Čaw.' in zaprla sva okno. haaa jutro in moja sestra kim pride v mojo sobo....
Kim:

27. junij 2010
pa to je iz videospota taylor swift!!!.
27. junij 2010
u16515
u16515
JA je sm mal drugač bo......mal resno ponavlam od video spota....
27. junij 2010
vem ja...hehe---sj cool
27. junij 2010
next plzz
27. junij 2010
u16515
u16515
rekla je 'Vem da si v Marka.' in jaz rečem 'uaau! kk tako na hitro veš?' 'amm...sm rekla sm..hahah zmeram rata ;D' 'hahah...dobrodošla nazaj Sestrica.' in jo objela. odprem okno in splezam dol. odšla sm k Kaji da jo povabim k meni da bove žurale ker starši in Kim grejo v Boro Bor (Bora Bora xD) breeez mene. ;D mam denar. mami mi je dala 255€ k je Šparala ta denar zame, ko bom jaz sama. haha zdej bom lhka pa žuuur delala. grejo okoli ene..hmmm 11h dopoldne. hitrooo tečem domov k zajtrku.pravo časno doma.huu. tečem po stopnicah dol in se usedem. jedla sem palačinke. hmmm dobrii. ;D. šli so. jaz maham maham pol k zaprem vrata pa rečem 'konč bajta zase!' grem k mobiju zvamem seznam v roke k jih bom na žur povabla in rekla da nj pridejo ob 18h do 0h. Žural bomo ;D!! pride Kaja in mi je pomagala da vsee okrasimo. naročile smo ene 10 pic in 16 načovs (al kk se reče? xD). bilo je ura 17.30h. hitroo skočive če v trgovino pa cute& hot obleke, fuuu pravo časno prišle domov. ura je bila 17.45. hitro an?! xD hvala bogu da je trgovina blizu nas. in prišli soo.... ;D
27. junij 2010
neext hitr hitr hitr
27. junij 2010
u16515
u16515
Žuranje se je začelooo. xD juhu. plesal smoo kot nori ;D Kaja se je zaletela. v tipa. k je bil cutee in že od Marka Bff (če bi tko rekli an xD) prijatelj. ime mu je Matevž. fuul je Cute sm men je mark lepši sm pusmo zdej to. Matevž je Kajo polil z pivom po majci in je reku 'Ooo! sorri res sorri! čak ti bom pomagal pridi greva na wc ti bom pomagu počistit.' 'ok.' in sta šla. praaav zanimalo me je kaa delata ;D ko prideta nazaj je bila Kaja kr v nebesih (sanjala je xD) jaz pa 'huhu...Kaja?' in kaja 'Jaaa...Łara jaz sm v Łove.' jaz pa 'ojoj♥!' in šle nazaj plesat. končno 0h vsi so šli in pohvalili žur.mark je reku da je blo tut hudo im mi je dal poljub na lica♥. samo je z majo nesmem pozabt. Kaja je pr men prespala in sve šle spat. haa zbudila sm se ob 12h!! ah sej so počitnice me ne boli xD kaja pa kar še spala šla sm k oknu in vidm v postelji Marka in AMjo kako spita. solze si se mi prikazale ven. stekla sem v kuhinjo popila vodo. in zajokala. Kaja pride začudena v kuhno in me objeme...
27. junij 2010
next plzz
27. junij 2010
u16515
u16515
ej napišm zgodbo ob pol 8-mih ok? mal počitka xD
27. junij 2010
ja kumot....
27. junij 2010
u16515
u16515
Łarina kuhinja:

27. junij 2010
u16515
u16515
Zmotila
Łarina kuhinja:

Markova slika:

27. junij 2010
u16515
u16515
markova kuhinja. xD
27. junij 2010
hehe....cool
27. junij 2010
u16515
u16515
in rekla je 'sej ga bo dubila. maja ga vara. resno!' 'reys?' 'ja. vara ga z timom. dubila ga boš. in plesala bop v beli obleki z tvojim sanskim princom. Obljubim.' in sm jo jaz objela. zlo sem happy da mam Kajo ob moji strani. odšle sve nazaj v mojo sobo in vzele blokec. v blokcu sve risale najine sanske obleke ki bi jih radeee nosile na valeti (tko reče kaja -,-)...Narisala sem dolgo in elegantno obleko. bila je bela in okoli vratu sem imela verižico. imela sem srčka in gor je pisalo. 'love M.' okoli roke sem imela 3 verižive. imela sem lepe in bele čevlje (petke xD) in Kaja reče 'uaau! lepa obleka, čevlji in..ka pa to? verižica' gor piše Łove M ? Łara si to sanjala spet?'jaz pa 'ja! nemoram nehati sanjariti o teji verižici in o obleki in ....' 'umeri se in uživi.' nasmehnila sem se začele sve poslušati muske.ampak žalostne pesmi. ker sem bila žalostna. videl me je Mark kako mi solze tečejo po licu in me je po mobitelu poklical
M~Mark
J~Jaz
M:zakaa jokaš?
J:neboš razumel...
Mom
J:Ne ne boš!!Oprosti amm a me lahko nehaš klicati? sorry mam delo.
in prekinem zagrnem azvesa se vržm na posteljo in začnem jokati. Kaja me žalostno pogleda in reče 'Nimaš sreče Łara res jo nimaš.' odprle sve smoki in začele sva se igrati resnica ali iziv. xD...
27. junij 2010
u16515
u16515
M: Bom*
27. junij 2010
u22470
u22470
*_*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT D:
hitr *-*
27. junij 2010
u16515
u16515
Po tem sm šla na FB in vidimd a je Mark gor. hitr&hotela sem a me je kliknil in rekel.
M:Kaa je bloo prej?
J: Vidla sm te z...
M:aha to pove vse.
J:greš na valeto oz. ples?
M:Ja!
J: jaz...pa ...ne...Čaw
M:Čaw
šla sem na posteljo in pogledovala mojo sansko obleko. gledala 1 urco pa pol xD gledam in gledam in potem...
27. junij 2010
u21348
u21348
Neext Neext.^^
27. junij 2010
u16515
u16515
nekdo spet meče kamenčka v moj okn!! GRRR! :@ vidim da je Mark.....rekel je 'Łara sorri samo slišim govorice, da si vame...' 'Kdo je tebi to reku?!' 'Maja....res sorri a je to res?!' zaprla sem vrata in začnem jokati (vem veliko jokam xD). Kaja pride z njeno mlajšo sestro. ime ji je Teja. stara je pa 6 let. ta sm fehta dnar!! Teja reče 'daš 2 € za čips?' 'ne...tamala spoki k Pikiju.' piki je moj pes. nism povedala an xD. Piki priteče k teji jo poliže in steče stran. Teja pa zanjim. odšle sve v park. tam sve se usedle in se pogovarjale o tipih in o valeti oz. pesu.♥ naekrat vidim Marka z Majo. Grrrrrr @: ..........

Slike:
Teja~

Piki~

28. junij 2010
u20180
u20180
NEXT!!
HiTR PŁiS!.
28. junij 2010
ja to je tok ql
28. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani