Forum
u144414
u144414
odločila sem se da bom napisala še en ff o 1D vem da jih je veliko amap mam glih nekaj idej... vse kar bom pisala je izmišljeno in spremenila bom imena razen seveda od fantov iz skupine.... na pa začnimo

Nevem sploh kje naj začnem. Bom kar tukaj... Ime mi je Alice Juley Tomlinson in stara sem 16 let. Ja prav ste slišali. Pišem se Tomlinson in moj brat je Louis Tomlinson. Sem Directionerka že od vsega začetka seveda in naravnost jih obožujem. Hodim na Srednjo šolo za ples v Londonu. Čeprav je Louis moj brat še nikoli nisem imela priložnosti spoznati 1D. Ampak to se bo zgodilo kmalu saj imam čez 5 dni rojstni dan in Louis mi je obljubil da bo prišel na praznovanje skupaj s fanti in komaj čakam da jih končno spoznam. Moram pa tudi povedati da nimam nobene prijateljice v šoli,ker so se me vse začele izogibati,ker mislijo da zdaj iščem samo pozornost,ker je moj brat slaven in te stvari,ampak to ni res. Itak pa mi je malo mar,ker sem ugotovila,da nikoli sploh nisem imela pravih prijateljev. Želim si da bi se to spremenilo,ampak vsekakor vem da se to ne bo. V šoli me zasmehujejo in se delajo norca iz mene in sama nevem če sem zares zadosti močna,da bo to zdržala. Rezala namreč sem se že in bojim se da bom to spet kmalu ponovila...

-Acacia Clark as Alice Juley Tomlinson-

-One Direction as One Direction -

Upam da vam je uvod ušeč

Bo bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!! še ena svetouna zgodbica...
04. oktober 2013
neeexxxttttt
04. oktober 2013
next!
05. oktober 2013
u150535
u150535
next
06. oktober 2013
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEX NEXT TAKOOOOOOOJ PROOOOOSIIIIM <33333333333333333333333333333
06. oktober 2013
u144414
u144414
okej tale next je posvečen moji LoveHarry:*

Zbudila sem se okoli sedme ure zjutraj saj sem imela šolo. Bala sem se iti u šolo ker sem se bala da me bojo spet zasmehovali kot so to počeli vedno. Kot vedno sem s težavo vstala iz postelje in se odpravila v kopalnico da si umijem zobe in stušeram. Ko sem vse to opravila sem se odpravila proti omari da si izberem kaj bom oblekla. Ko sem izbrala obleke sem se oblekla in nakodrala lase. Zgrabila sem svojo torbo in stekla po stopnicah navzdol. Vzela sem še telefon in jabolko in se odpravila ven iz hiše. Pogledala sem na telefon in opazila novo sporočilo. Seveda od Louisa.

Heeya!
Kako je kaj moja sestrica? Jaz sem izmučen! Komaj čakam četrtek da se vidimo! xoxo Louis

Zasmejala sem se in mu takoj odgovorila.

Dobro jutro Louis!
Jaz sem uredu. Bogi! Si bil dolgo pokonci včeraj? Koncert je kriv kajne? Jaz tudi komaj čakam. Pokliči me ko boš imel kaj časa! xoxo Alice

Pospravila sem telefon v torbo in pospešila svojo hojo proti šoli. Takoj ko sem stopila pred vrata šole me je že takoj napadla Leah. Najpopularnejša punca na celi šoli. Na živce mi je šla. "Oooo poglej kdo je tukaj! Se boš spet začela važiti s svojim ogabnim bratom?" Začela me je napadati. Takrat je notri vključila Louisa. Prekipelo mi je! Mojega brata žalila ne bo. Imela sem jo vrh glave in v očeh so se mi nabirale solze. "Mojega brata ti ne boš žalila!" In že sem jo udarila s polno močjo. Ampak kot vedno se je branila. Porinila me je da sem padla na tla in si opraskala koleno in roko in to kar hudo. Vstala sem in hitro stekla v kopalnico da si vse očistim. Roka mi je krvavela. Začela sem jokati in nisem vedela kaj naj naredim. Edino eno osebo sem imela na katero sem se lahko zanesla. Louis. Vzela sem telefon in ga poklicala. Vendar se ni oglasil. Oglasila se je tajnica. Pustila sem mu sporočilo. "Louis! Jaz ne zdržim več. Neka punca me je spet napadla in tokrat žalila tudi tebe. Udarila sem jo vendar je ona mene porinila na tla da sem se poškodovala in zdaj imam krvavo roko in koleno. Bojim se iti taka domov. nočem da me mami tako vidi!" Zaključila sem klic in jokala kot še nikoli. Sedela sem na mrzlih ploščicah in skušala pozabiti na vse. Ampak to je težko...

To je imela oblečeno Alice:

To pa je Leah:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=40482031[/img]
Hope you like it <3333
06. oktober 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEX T NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEXTTT PROOOOSIIIIIM <3333333333333333333333333333333333333333333333333
07. oktober 2013
neeeeexxxtttt
07. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
07. oktober 2013
u150732
u150732
neeeeeeeeeeeeeext!!
08. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
08. oktober 2013
OMG NEXT!!!!!!!!!!
09. oktober 2013
u126564
u126564
OMFG! N-U-J-N-O- neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
10. oktober 2013
u144414
u144414
no pa da nextam še tole zgodbico... in posvečena je тнє.ωαηтє∂.вσу∞
Cel dan sem bila zaprta v šolskem WC-ju in sploh nisem odšla k pouku. Na srečo me nobena od punc ni opazila ali slišala. Proti koncu pouka pa mi je zazvonil telefon. Bil je Louis.
(J-jaz, L-Louis)
L: Hej Alice si uredu? Dobil sem tvoje sporočilo kaj se dogaja?
J: Louis use je narobe! Nevem kaj naj naredim v šoli se ne počutim dobro in vsak dan sem tarča posmeha in zdaj so začeli še tebe vključevati notri in nevem če bom zdržala. Težko mi je ko te ni. Ko si bil ob meni je bilo vse drugače.
L: Alice pomiri se... saj te razumem in to se ti dogaja že odkar sem jaz slaven kajne? Se pravi 3 leta. Ali si komu povedala razen meni?
J: Ne ne upam si Louis. Nevem kaj naj naredim ne upam si taka domov ker nimam nobenega izgovora.
L: Kje si zdaj? Mi smo odpovedali dva koncerta,ker me ti potrebuješ bolje kot kdaj koli. Kje si zdaj? Jaz sem na letališču v Londonu.
A: Louis... Zakaj si to naredil tvoja kariera je bolj pomembna Louis? Jaz sem v šoli. Šolski WC.
L: Povedal sem ti da si ti pomembnejša! Prihajam po tebe v šolo!

In že je prekinil zvezo. Nisem pričakovala da bo Louis odpovedal 2 koncerta samo zaradi mene. Hitro sem vstala in pograbila torbo. Očistila sem si obraz saj sem bila vsa od ličil in se nato počasi odpravila iz WC-ja. In tam sem ga zagledala. Louis je stal na hodniku. Na obrazu se mi je narisal nasmešek. Tudi če me je koleno še tako bolelo se mu stekla naravnost v objem. Začela sem jokati od sreče in prav tako tudi on. Nekaj časa sva stala v objemu nato pa si je ogledal moje rane. Videl je da rabim zdravniško pomoč ker sem se res kar hudo poškodovala. Zato sva se odpeljala proti urgenci. Ko sva prispela tja sva nekaj časa čakala v čakalnici nato pa naju je notri poklical zdravnik. Povedal mi je da imam rahlo poškodovano koleno in da bom potrebovala birgle saj ne morem normalno stegniti noge. Z roko pa je vse vredu. Samo rana,ki se bo celila nekaj časa. Zahvalila sva se zdravniku in dobila sem birgle in že sva se odpravila proti avtu in se odpeljala. Prispela sva domov. Louis mi je pomagal iz avta in mami sva vse razložila kaj se je zgodilo saj je bil čas da izve kaj se dogaja z mano. Mami je bila malo jezna ker ji nisem prej povedala za to ampak je bila vesela da ni kaj hujšega narobe z mano. Rekla pa je tudi da se bo takoj ko bo možno pogovorila z našo ravnateljico. Z Louisom sva se odpravila v mojo sobo in se tam pogovarjala. Povedal mi je da fantje pridejo v četrtek tako kot smo bili zmenjeni. Bila sem mu hvaležna za vse kar je naredil zame in nevem kako se mu bom za vse odolžila. Vedela pa sem le eno. Da imam najboljšega brata na svetu!

Vem da je bedn in ne govorte prosim da je perfekt ker vem da ni...to sem zdaj napisala neki na hitro...

Kritike?
Pohvale?
Next?
11. oktober 2013
u126564
u126564
Nika ti temu praviš beda? to je prava P-O-P-O-L-N-O-S-T-
Kritike? jih ni
Pohvale? alkakjsksaljgdajgajdčagč brez besed sem res...*wwwww*
Next? itaq nujno
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
pa fala za posvečen next <3333
12. oktober 2013
Next, omg Nika res popouno pišeš!!!!<33
12. oktober 2013
ne da se mi še enkrat pisat kar sm napisala pr tvoji drugi zgodbici....
ja pa je! to je PER-FECT pa tut če se ni nč kj tazga zgodil!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
12. oktober 2013
Neeeeeeext
12. oktober 2013
u153558
u153558
neeeeeeeext
12. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeextt
12. oktober 2013
NAJBOLJŠEEEJEEEEE <3333333333333333333333333333333333 NEXT NEXT NEXT <3333333333333333333333
13. oktober 2013
THE BEST!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
13. oktober 2013
Neeeeeeeeext!
14. oktober 2013
Nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt!!!!!!11 nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujnoo prosimmmmmmmmmmmmmm NUJNO!!!!!!!!!!!!!!
15. oktober 2013
neeeeeeeeext
15. oktober 2013
u144414
u144414
Vsi želimo, da bi 1D enkrat le prišli v Slovenijo. Vsi skušamo, kaj narediti v tej smeri. Nova oblika tweetanja, z 10 tagi na enkrat bi omogočila boljšo vidljivost na trendih, saj bi zapolnili vsa mesta. Torej, tudi ti želiš, da bi 1D prišli v SLO ali pa da bi dobili vsaj odgovor? Potem deli sliko naprej in tweetaj z nami! Računamo nate!
poglej sliko

prosim to delte naprej kjer veste da bojo nam pomagal to uresničit da bi 1D enkrat prišli v Slovenijo delte naprej!!!! PROSIM
15. oktober 2013
u144414
u144414
evo neext

Z Louisom sva cel dan preživela skupaj. Bilo je kot v starih časih ko sva gledala filme,se slikala,igrala minopoli in to vse sva delala ta dan. Pogrešala sem najine trenutke. Louis je bil že kar utrujen zato se je odločil da gre spat. Objela sva se nato pa sem tudi sama odšla spat.

""Čez 4 dni""
Bil je dan ko naj bi ostali fantje prišli na praznovanje mojega rojstnega dne. Sem že omenila da komaj čakam da jih vidim? Še posebno Zayn! Ja on je meni najlepši član iz skupine. Vedno sem si predstavljala kako bom kdaj z njim. Samo vem da se to nikoli ne bo zgodilo. "Alice!" Se je začel dreti Louis in me zbudil iz razmišljanja. Začela sem se smejati. "Ja Louis?" Sem se na koncu zadrla iz svoje sobe. Ravno sem se zbudila in še vedno sem bila v postelji. Louis je vdrl v mojo sobo in se vrgle na mojo posteljo in zraven še name. "LOUIS!" Sem se zadrla. Začela sva se smejati on pa je samo rekel: "Vse najboljše sestrica!" Začela sem se smejati in ga objela. "Hvala Louis!" Sem se mu zahvalila in nekaj časa sva ležala v postelji v objemu. "Na tole je zate." Je rekel in mi v roke porinil škatlico. Nisem pričakovala nobenega darila. "Louis saj ne bi bilo treba zapravljati denarja zame." Sem rekla in se spravila v sedeč položaj. "Ah to je malenkost." Zahahnil je z roko in se mi na široko nasmehnil. Zmajala sem z glavo in odprla škatlico. Notri je bila prelepa ogrlica:

Oči so se mi zasolzile. Seveda od same sreče. Nasmehnila sem se in ga objela. "Louis,prelepa je! Hvala ti!" Skočila sem mu v objem in si obrisala solzo,ki mi je spolzela po licu. "Ti jo pomagam pripeti?" Me je vprašal. Samo prikimala sem ona pa mi jo je zapel. Vstala sem in odšla v kopalnico da se pogledam. Bila je prečudovita. Res nevem kako naj se mu zahvalim za vse kar je storil v zadnjih dneh zame. "No Alice, zdaj pa pohiti! Pridi dol na zajtrk potem pa se moraš zrihtati,ker fantje pridejo ob 13:00!" Je zaklical Louis in pobrisal iz moje sobe saj je vedel,da bom jezna na njega ker me ni prej zbudil. Ura je bila 11:00 oni pa pridejo ob 13:00! Nimam zadosti časa. Stekla sem dol po stopnicah in ko sem zagledala Louisa sem ga grdo pogledala. On pa se je samo zasmejal in jedel naprej svojo palačinko. Usedla sem se zraven njega in si vzela palačinko in jo namazala z nutello. Videla sem kako je mami prihajala iz kuhinje z veliko škatlo zavito v darilni papir. Skoraj mi je palačinka padla iz rok,čeljust pa mi je skoraj odpadla. "Vse najboljše ljubica!" Se je zadrla mami in pred mano postavila škatlo. Jaz sem jo samo gledala ona pa je bila nestrpna. "No daj že odpri jo!" Je rekla in bila vsa živčna. Zasmejala sem se in jo začela odpirati. Tisti trenutek ko sem vicela kaj je bilo notri sem začela kričati. Louis si je z roko zamašil ušesa in se začel smejati in mami prav tako. Notri je bilo:

Ko pa sem zagledala roza škatlico mi je zastal dih in niti kričati nisem mogla. In v tej škatlici je bilo tole:

"Okej Alice dihaj! A sploh še dihaš?" Me je Louis vprašal in mi z roko mahal pred očmi. Louis sploh ni vedel kaj je bilo v škatli,zato je pogledal ker ga je zanimalo zakaj se tako kričala. Začel se je smejati kot še nikoli. Sploh ni vedel da sem jaz taka velika oboževalka od njih. Takrat sem ga jaz resno pogledala in komaj se je nehal smejati. "No zdaj vidim zakaj je bilo bolje da nisem že prej pripeljal fantov na obisk." Je rekel in se spet začel smejati. Jaz sem ga samo grdo pogledala nato pa se obrnila k mami. "Hvala hvala hvala hvala!" Sem se ji zahvaljevala in jo objela. "Prosim ljubica." Nehale sve se objemati jaz pa sem pograbila škatlo in stekla po stopnicah navzgor. Ura je bila že 12:00 in čez eno uro bodo tukaj. Zgrabila me je panika. Začela sem teči po sobi gor in dol. Najprej sem pospravila posteljo nato sem letela v omaro po obleke,ki sem jih imela pripravljene, potem sem letela v kopalnico da se stušeram in umijem lase,potem sem iskala sušilnik za lase kot nora,ko sem si posušila lase ter si jih nakodrala nato pa oblekla obleke in nato sem se namazala. Končno sem končala. Ne,nisem! Manjkal je še parfum. Odprla sem škatlico novega parfuma. Seveda Our Moment in se par krat našpricala. Dišal je popolno. Oblečeno sem imela tole (kape ne štej zraven):

Namazana pa sem bila takole:

Ura je bila 12:50 kar je pomenilo da fantje pridejo čez deset minut. Bila sem tako živčna in komaj sem čakala da spoznal fante še posebno Zayna. Iz razmišljanja me je spet zbudil Louis. "Hej Alice. Pogovoriti se morava." Je začel Louis in vstopil v mojo sobo ter se usedel na mojo posteljo. Usedla sem se zraven njega in ga pogledala. "Glede fantov...Prosil bi te da se z nobenim ne zapleteš ker nočem da ti kdo od njih zlomi srce. Me boš ubogala Alice?" Takrat so vsi moji upi izginili. Zdaj sem 100% vedela da nikoli ne bom skupaj z Zaynom. Cel svet se mi je podrl. Že od vsega začetka kar sem jih videla sem se takoj zaljubila v Zayna in zdaj kaj bom naredila? "Alice? Si me slišala?" Me je nestrpno vprašal Louis. "Ja Louis. Ne skrbi. Z nobenim se ne mislil zaplesti." Se rekla tiho z kančkom žalosti,samo da Louis tega ni opazil. Na široko se je nasmehnil in me objel. "Hvala sestrica!" In že v naslednje trenutku je zapustil mojo sobo. V očeh so se mi nabirala solze,ampak zdaj ne smem jokati. Z hitrimi koraki sem odšla v kopalnico da se obrišem in popravim make-up. To bo zame težek mesec. Namreč fantje bodo stanovali pri nas 1 mesec in te bo zelo težko ker bom morala vsak dan gledati Zayna in verjetno se bom še bolj zaljubila vanj. Res nisem vedela kaj naj naredim. "LOUIS!" Sem slišala kričanje enega fanta. In vedela sem kdo je. Seveda Harry. Nasmehnila sem se in čas je bil da se odpravim dol in jih končno spoznam. Odšla sem ven iz sobe in zaslišala: "Kje imaš Alice?" Je vprašal Zayn. V trebuhu sem začutila metuljčke. Ja res sem bila zaljubljena. "Tukaj sem!" Sem malo bolj glasno rekla in s hitrimi koraki odšla dol po stopnicah. Začutila sem rahlo bolečino v kolenu vendar se nisem zmenila za to. Prišla sem v hodnik,kjer so bili ostali fantje in se jim na široko nasmehnila. "Živjo jaz sem Alice!" Sem se predstavila. "Nas pa verjetno že poznaš." Je rekel Harry in stopil do mene in me objel. Vrnila sem mu objem potem pa so to naredili še ostali fantje. Zadnji na vrsti je bil Zayn. Z njim se bila najdlje v objemu. Notri v sebi sem kričala od veselja, na zunaj pa sem se samo nasmehnila. Nisem smela pokazati kako srečna sem. Ko sva se nehala objemati smo odšli v dnevno sobo in tam so mi dali darilo. "Ooo fantje...saj ne bi bilo treba res ne." Sem jim rekla in vsakega posebej pogledala z nasmeškom. V rokah sem imela veliko vrečko v kateri sta bili 2 škatli. Ena velika in ena majhna. Presenečeno sem pogledala ko sem ugotovila da sem dobila tole:

in tole:

"O moj bog!" Je bilo vse kar sem spravila iz sebe. Fantje so se zasmejali in Zayn je rekel: "Louis je rekel da potrebuješ nov telefon in nov računalnik ker imaš oboje baje že staro." Nasmehnila sem se in rekla: "Ja lahko bi se strinjala!" Zasmejala sem se in se jim zahvalila in vsakega posebej objela. Niall je predlagal da bi se lahko šli flašo resnice. Vsi smo se strinjali zato smo se usedli na tla v krog. Prva sem vrtela jaz. Prišlo je tako da je Liam moral spraševati mene. "Resnica ali izziv?" "Resnica." Sem hitro rekla in ga pogledala. "Ker od nas ti je najlepši?" Ojoj pa je smo tam. Louis ni vedel kdo je moj najlepši in nisem mu hotela povedati,vendar zdaj moram povedati kdo je tisti. Zavzdihnila sem in pogledala Louisa,ki se je na široko smejal. "Okej... Najlepši iz vaše skupine mi je.... Zayn." Sem lepo počasi izgovorila vse besede. Začutila sem da sem rahlo zardela in videla da je zardel tudi Zayn. Vsi so se začeli nama smejati midva pa sva bila tiho in gledala v tla. Ja vsekakor bo to zelo naporen in težaven mesec. Prekrivati čustva do osebe,ki mi je pomenila cel svet pa bo najtežje.

Vem beden neext se opravičujem samo me glava boli -.-
1. Kritike?
2. Pohvale?
3. Mnenje?
4. Ideje?
5. Neext?
16. oktober 2013
Ni beden tak da pšššt!
1. Nobenih kritik ni
2. Full dobro pišeš, zgodbica mi je zeloooo ušeč
3. Maš pod številko 2
4. Ne, ker ti čist popolno pišeš