Forum
Bilo je ob 2 ponoči zazvonil je zvonec. Jaz pa sem z dolgimi vekami odcopotala do vrat. Najprej sem pogledala kdo je videla sem blondinca in fanta ki ima rjave kodraste lase. Odprla sem ter rekla ˝Kdo sta? Kaj hočeta? Zakaj sta tu?˝ Blondinec je vprašal če sem Acacia Kate Clark.-itak sem rekla. Rekel je super jaz sem Niall to pa je Harry. Kaj hočeta sem rekla. ˝Prišla sva pote,hitro spakiraj gremo v London.!˝ No prav sem rekla ter spakirala v kovček vse najljupše majice,hlače ter all starke ter balerinke. Šli smo v avto po poti sem rahlo zaspala.

Ahaa.. Moje ime je Acacia Kate Clark. Sem stara 18 let in imam zelo rada živali. Starše sem izgubila v prometni nesreči,brata ter sestra pa sta umrla zaradi drog. Zelo rada igram odbojko ter sem gimnastičarka. Najlpši pa mi je seveda Niall. No pa gremo spet na zgodbo.

Ko smo prispeli sta mi Zayn in Niall pokazala sobo.˝ Zelo je velika˝ sem rekla in jima pomahala še preden sem šla. Ker sem pa vzela zraven tudi računalnik sem po cele dneve poslušala Midnight Memories.

Soba:

Niall*
No ta pa je nora. Saj zagotovo neve kdo smo haha ˝Nevem no ampak Niall zagotovo ti je všeč˝ je rekel Harry. No ja zelo je luštna. Niall+Alice Niall+Alice je kar naprej ponavljal Harry No nehaaj je rekel Niall ter šel v sobo.

Alicia*
Midnight memoriees ohh oohh sem si ves čas prepevala dokler ni v sobo stopil Niall in vprašal če grema na sprehod v bližnji park ˝Ja,zakaj pa ne!˝ sem rekla. In se veselila ker grem v park z Niallom. Srehajala sva se dokler nisem videla bivšega fanta. Niallu sem rekla da se naj usedema do pližnje klopce. Ko je prišel moj bivši fant ki mu je ime Ryan do naju je rekel samo Hej Alicia se mi nasmehnila in rekel če stopim malo stran.Šla sem par korakov stran.

Niall in Ryan*
˝Kaj delaš z mojo punco? Zakaj se je sploh dotikaš˝ je rekel Ryan ter ga porinil stran. Kaj ti si njen faaant?? Je rekel Niall sorry zasluži si bolšega adijo¨!

Niall in jaz*
Prosim Niall pusti ga končala sva. ˝Kaj on je bil tvoj fant?˝ Ja! sem rekla in to žalujem itak me je prevaral.

Kako se vam zdi?
A bosta Alicia pa Ryan še skup?
A bosta Niall pa Alicia skup?
Next?
07. februar 2014
Jaz:

07. februar 2014
Next
07. februar 2014
Next
08. februar 2014
https://www.igre123.com/forum/tema/live-in-london!%281d-ff%29/67362/1 Vem dy ne zameriš ! No zo zogdbo pišem jaz in ℘ıпɢυıп!
08. februar 2014
neeeext
11. februar 2014
Kako se vam zdi?
A bosta Alicia pa Ryan še skup?
A bosta Niall pa Alicia skup?

Pa še 1 next pa pišem naprej<33
11. februar 2014
ful dobr.
ne vem. mimogrede next
11. februar 2014
/next/ posvečen kimy-.-

Še preden sva prišla domov je začel padati dež. Niall me je stisnil k sebi jaz pa sem se samo pustila temu toplemu objemu. Ura je bila šele 19o. Niall,jaz ter Harry smo sedeli v dnevni sobi in gledali Ljubezen na drsalkah. Ker sva z Niallom sedela skupaj sem naslonila glavo na njegovo ramo in jedla jogurt. Niall je z očmi pokazal Harryju da se dobita v kuhinji. Samo na wc skočim takoj bom nazaj˝ Jaz tudi sta rekla Niall ter Harry. OK sem rekla ter se ulegla na zelo udoben fotelj.

Harry and Niall*
˝Kaj se je zgodilo?˝ je postal radoveden Harry. Harry ona ima fanta ampak sta končala ne razumem!

Kratko je ful jutri pišem bol dolgi next!
11. februar 2014
Next
11. februar 2014
/next/

Harry me je prijel za ramo ter rekel ˝Če tudi ima tistega fucking fanta jo lahko še vedno osvojiš!˝ No ja sem rekel ter šel nazak v dnevno sobo,ter se usedel zraven Alicie
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hej sem tiho rekla in nato smo spet gledali film. Trajalo je nekaj časa dokler niso prišli Liam Louis in Zayn,seveda Zayn z Perry. Ker nas je bilo več je Harry vprašal če se gremo neko igro ki si jo je pred kratkim izmislil. Vsi smo bili za razen Liama ki je moral nekam pomagat. Prva sem zavrtela jaz in sem dobila Nialla. No,to je pomenilo da se morava poljubit na lice,to je zelo dolgo trajalo. Potam sta dobila Louis in Harry. Zaplesati sta morala tango z vrtnico. hAHhahHAhaH

13. februar 2014
Ker je bilo pozno smo se odpravili spat. Naslednji dan po zajtrku pa takoj na plažo...
13. februar 2014
Next
13. februar 2014
Ufff... Dolgo ni bilo nexta haha
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Dan po kopanju me je Niall peljal na zmenek.. no ni bil ravno zmenek ampak nekaj manjšega.
Bila sem tako na trnih da sem rabila najljubšo vazo-.-
Ura je bila pol sedem!!! Ojojj kaj naj naredim časa za "modno oblikovanje" ravno nimam!
Hitro sem si nadela maskaro se oblekla v najlepšo oblekco ter si nadela visoke petke.

Uhhh... Ura je bila pet do osmih zvečer.. jaz pa nisem našla svoje najljubše šminke!! GROZA!! "ravno zdaj,kajne" sem si ponavljala!!
Heej, kaj pa je tam?! Moja šminka!!

Na "hitro" sem se našminkala in ravno tedaj je v mojo prelepo pinki sobo stopil Niall.
"Ali si pripravljena?" je na tiho vprašal ter šel z roko po njegov blond laseh
Ja itak sem odgovorila!!
No prav pa pojdima!
Šla sva po stopnicah ter v velik bel avto.
"Kam me pelješ" sem začudeno vprašala. Nekam kjer je lepo je odgovoril.
No prispela sva v res čudovit kraj z dvema drevesoma in res udobnim stolom.

Ko je bilo večerje konec sva odšla domov ampak tokrat peš.
Ura je bila približno pol deseto. Hodila sva,se držala za roke,ter se smejala...
Dokler nisva srečala nekoga ki ga od nekega trenutka res nisem hotela več videti!...

Koga bosta srečala?
Ali bosta skupaj Niall in Acacia Kate?
Next?
13. december 2014
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeext
nwm
13. december 2014
Še 1 next
13. december 2014
nexttttttttttttttttttt
13. december 2014
Bil je tam,ne sam ampak z neko punco! No koga briga!
Ime mi je Acacia Kate in se ne pustim idiotom!
Niallu sem tiho prišepnila "Ryan je tam!" Globoko je vzdihnil in pogledal stran.
Zagotovo se je njemu kot meni zagabil samo pogled na njega. Rekla sem da greva nekam drugam in ne ravno proti njemu, ampak ker je NIall seveda ni hotel popostiti in je rekel da se moram soočiti z njim.

Ko sva šla mimo njega in njegove "punce" me je Niall še bolj primel za roko kot da bi hotel da mu ne pobegnem. Ryan me je pogledal z groznim pogledom ni rekel nič samo poljubil je punco in šel. "Predvidevam da nama sledi" sem prišepnila Niallu.
Niall je pograbil telefon in poklical Harryja.
ko se mu je oghlasil je rekel da mora pod nujno priti po naju. Ryan je bil za nama.
Primel me je za roko in me potisnil k sebi. Padla sem v nezavest.

Zbudila sem se v svoji "pinki" postelji. Zraven mene je sedel Liam in mi držal obkladek na glavi. Kje je Niall? sem ga po tihem vprašala.
Niall je imel hude poškodbe glave in ima zlomljeno nogo. V bolnici je.
"Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" sem zakričala in vsi ostali fantje so pritekli v mojo sobo. Celo Liamov psiček Brit. Skočil je na mojo posteljo in se ulegel zraven mojih bokov. Prestrašeno sem ga pobožala in vporašala kdo ga je včeraj našel
"Harry" je rekel Liam. "stokrat hvala" sem rekla.
Počutim se bolje. Ali me lahko odpeljete k Niallu?
"hmmmmmmm... kaj pravite fantje? Bi šli na obisk našemu pacientu? Se je pošalil Louis in vsi smo ga pogledali kot da je izpljunil najbolj butasto.

Ali bo Niall ok?
Next?

HVALA DA BERETE
13. december 2014
nexttttt
13. december 2014
Js sm ista uni profil se mi je dou zbrisu-.-
14. december 2014
NEXT^•^
Mal bo kratek^•^
-----------------------------------------------------------------------------------------
Prispeli smo. Hitro smo rekli če lahko dobimo sobo Nialla Horana, seveda je privolila.
Bil je tam. Ves polomljen in povit. Letela sem k njemu in ga objela ter strasno poljubila.
Heej ko berete je bil strasten poljub na lice!
Vsi fantje so me gledali saj so me poznali kot "močno" punco ki ji no do tega.
Jaz pa sem samo skomignila z rameni in odšla v čakalnico da so se lahko "bratje" sami zmenili in tako naprej.
Ura je bila že pol 8 in še vedno smo bili tam. Liama sem prosila če me lahko pelje domov in je privolil. Natočila sem si toplo kopel,pojedla kos nuttele in kruha in odšla spat.

Vedno sem mislila na Nialla. Mu bom še všeč? Me bo še ljubil? Bo sploh še enak?

Next?
Bo z njim vse ok?
Bosta še vedno skup?
15. december 2014
Zdej bom pisala mal brez slik hh....
16. december 2014
NEXTTTTTTTT NUJNOOOO
16. december 2014
Odgovori na vprašanjaaa
16. december 2014
ja next
UPAM MISLIM DA JA
JAA
16. december 2014
Neeeeeeeeexxxxxtttttttt!!!!!!!!!!!!!!
16. december 2014
Aaaaaa budilkaaaa!!
Ojoj,ni budilka,nekdo me kliče. Bil je Niall. Bila sem tako vesela da mi je srce poskočilo.
J-jaz
N-Niall

J-Ja prosim?
N-živijo,si ti Acacia Kate?
J-ja?
N-živijo jaz sem Niall. Fantje so mi povedali zate. Menda si moja punca.
J- ojoj,pa ne,da si izgubil spomin.
N- joup.
J-neee ne zdaaaj zakaj ravno zdaaaj?!!
N-heej tepka zabavam seee. Še sem v bolnici. Zdaj imam čas za pogovor.
J-Niall,to ti zamerim! Zdaj mi pa pobej kako si. Čez par dni imam rojstni dan. Boš že tedaj doma?
N- itaaak! kdo nebi bil hahaaa
J- hahaha prav srček! Se vidima.
N- adijo srček!

Aaaaagghh jutro. Najhujši dan dneva. Jej jutri pride Niall, bila pa je sobota.
Natočila sem si vročo kopel z mehurčki. Ko sem prišla ven se je pokadilo kot v savni!
Fantje so čakali nato pa so me nakregali. Koga briga! Jutri pride Niall.

Šla sem gledati film Ljubke lažnivke. Prišla sta Zayn in Perry.
"Hej punca" je rekla Perry. Heeejj sem odgovorila nazaj.
Greva v šoping?
Aammm če še uprašaš. Itaak. Samo da se spravim.
Wohooo shooping!

Domov sma prišle z polnimi vrečami ura pa je bila pol 10. Spravila sem se v posteljo in samo mislila na Nialla.

Upam da bo takšen kot prej

Ok?
16. december 2014
TOP TOP TOP NEXTTT
16. december 2014
NEDELJAAAAAAAA!!!
NIALLLL!!!!!
VESELJEEE!!!!
JEEEEEEEJ!

Verjameš ali ne,nisem edina čakala na Nialla.
Zraven mene je bil Brit. Ura je bila pol 12 in nekdo je potrkal na vrata. Niall!!

Ampak ne,bil je poštar. Aaaggghhh odcopotala sem stopnicah in zaloputnila sem z vrati.
Videla sem nekakšno postavo na moji postelji. Pogledala sem bližje.
Niaaaaaallll!!!
Skočila sem na njega on pa je komaj zadrževal dih.
Tako sem vesela da si vredu! Jaa haha jaz tudu!

•1 week later•
Awiii moj 19 rojstni daann!!
Na ljubica je rekel Niall ter mi podaril majhno škatlico.
V njej je bil zlat prstan*°*
WaW sem glasno rekla in vsi so se začeli smejati. In potem še vsa druga darila.

Zvečer sva bila z Niiallom sama. Ljubila sva se ter se mečkala.
Zjutraj sem bila dobre volje,nasmejana isto kot Niall.
Čez 3 mesece sem ugotovila da sem......
16. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg