Forum
Živjo! To je moj prvi ff  upam da vam bo všeč.

Liam's POV
Ne morem verjeti, da je šla. Pustila me je čisto samega, osamljenega. Rabil sem svež zrak. Odločil sem se, da grem na sprehod po Londonu. Zunaj je bilo že temno in rahlo mrzlo, a se na to nisem oziral. Hodil sem, kamor so me noge nesle. Prišel sem do nekega kluba. Ko sem vstopil sem jo zagledal. Punco, ki mi je spremenila življenje. Ampak seveda, bila je v objemu drugega. Res, da je od tega, ko me je zapustila že kar nekaj let, ampak je jaz še vedno nisem prebolel. Samo zavil sem z očmi in sedel za pult. Naročil sem pivo. In nato še eno. In še eno. Na koncu sem bil že malo omotičen. Pogledal sem proti plesišču. Pogled se mi je ustavil na neki punci. Imela je dolge rjave lase, lepo postavo in modre oči. Šel sem proti njej. Ko sva bila dovolj blizu sem se predstavil ''Živjo, jaz sem Liam.'' Pogledala me je. O bog, kako ima lepe oči. Kar izgubil sem se v njih. Liam kaj pa govoriš, zveniš kot neka najstnica, ki je ravnokar zagledala svojega princa na belem konju. ''Hello, jaz pa sem Emma'' je odgovorila. Kako lep glas ima. Nežen, poln čustev. Okej Liam, zberi se.

Emma's POV

Včeraj me je pustil fant. Fant, ki sem ga ljubila z vsem srcem. No, če smo iskreni, še vedno ga ljubim. Kako sovražim ljubezen. Poklicala me je Aggie, moja najboljša prijateljica. Vse sem ji zaupala, prav tako ona meni. Oglasila sem se na telefon in še nisem uspela reči živjo, mi je sporočila novico ''DANES ZVEČER GREVA VEN, DA SE SPROSTIŠ. OB OSMIH PRIDEM POTE'' je zavpila v slušalko. Vedela je da se ne bom strinjala, zato je brez mojega odgovora prekinila. Pogledala sem na uro. Sedem. Super, najbolje je, da se grem pripravit. Oblekla sem črno oblekco brez naramnic, ki je segala skoraj do kolen. Lase sem si zravnala in nanesla še nekaj make-upa. Deset minut do osmih sem bila pripravljena. Obula sem si 6 centimetrov visoke črne pete. Pozvonilo je. Nase sem navlekla še jakno in odprla. Aggie me je že čakala. Odpravila sem se do njenega avta in odpeljali sva se. Prišle sva v klub. Tam je bil. Zagledala sem ga. Seveda v objemu druge. Šla sem do pulta in spila vodko. Ko sem bila že omotična sem se z Aggie odpravila na plesišče. Čez nekaj trenutkov je h meni pristopil nek Liam. Zelo je čeden.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
29. julij 2014
Neeeeext + ful dobr pises
29. julij 2014
neext, full dober začetek :*
29. julij 2014
OMG svetovn začetek
+hvala z link
mata iste občutke sam da Liama je pustila že neki časa nazaj
komi čakam next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
30. julij 2014
full fajn
next
30. julij 2014
Next
30. julij 2014
next
30. julij 2014
waaaau *O*
neeeext
31. julij 2014
Živjo oprostite, ker nism takoj nextala, sam mi ni uspel pridt do računalnika
+ sori ker je kratek sam vm v kratkem času obljubim daljšega.
Liam's POV
Povabil sem jo ven. Pred bar. Če ne bi bil pod vplivom alkohola, tega ne bi storil. Ampak je pritrdila. Vedel sem, da sem dovolj trezen in da se zavedam, kaj se pogovarjava. In tudi ona je bila dokaj trezna. Vprašal sem jo za telefonsko številko in brez težav mi jo je dala (številko mislm). Ponosno sem se odpravil domov in se ulegel na kavč. V trenutku sem zaplaval v svet sanj.
Emma's POV
Povabil me je ven. Vedela sem, da sem dovolj trezna za to. In bila sem zelo živčna. Začela sem se zavedati, da hodim iz kluba z slavnim pevcem iz skupine One Direction. Wow. V živo je še bolj hot, kot na posterjih. In o moj bog! Vprašal me je za telefonsko številko! Seveda sem mu jo z veseljem dala ( ). Ko sva se poslovila, sem se odpravila nazaj v klub in spet začela plesati. Čez čas sem se naveličala in se odpravila domov.
----------------------------------------------------------------------------------------------
next?
31. julij 2014
omg ful je svetovno
komi čakam next
sej ni važn če je kratk sam da je
iiiiiiiii
next? to naslednič lahk ni uprašanje kr je logično da jke
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
31. julij 2014
full fajn
31. julij 2014
Hejj hvala vsem ki berete  tuki je nov next in upam da vam bo ušeč

Liam's POV

Zjutraj sem se zbudil zelo pozno. Oziroma, zgodaj popoldne. Ura je bila okoli pol dveh. Odšel sem po stopnicah dol in zavil levo v kuhinjo. Pripravil sem si sendvič in se zvrnil na kavč. Prižgal sem televizijo in na sporedu so bila ravnokar poročila. ''znanega pevca Liama Payne-a so včeraj zasačili v klubu. Z neko rjavolasko sta odšla pred klub in se objela. Je to morda nova simpatija slavnega lepotca? Več o tem pozneje''. Ostal sem brez sapa. KAJ ZA VRAGA?! Saj niso normalni. Nova simpatija? No, saj se ne branim, ampak imam lahko malo zasebnosti? Odločil sem se, da bom Emmi napisal sporočilo.

To: Emm<3

Živjo! Liam tukaj si za kavo/sok? xx

Čez nekaj trenutkov sem dobil odgovor.

From: Emm<3

O hello! Seveda kdaj pa? Xx
To: Emm<3

Čez pol ure v baru nasproti galerije? Xx

From: Emm<3

Sure  see ya xx

Počasi sem se preoblekel in odpravil. Ura je bila okoli dveh ko sem prišel v bar. Zagledal sem jo. Lepotico Emmo. Wow. Oblečene je imela črne pajkice in pulover. Lase je imela spuščene. Ko me je zagledala se mi je nasmehnila. Prelep nasmeh ima. Šel sem do nje. Imela sva se čudovito. Povedala mi je, da ima dva brata in eno sestro. Njena starša sta ločena. Zanimivo. Tudi jaz sem ji nekaj o sebi povedal. In nato sva se poslovila. Objela sva se. Bog, kako se dobro objema! Skoraj tako kot Niall. Prekleto! Pozabil sem na vaje! Hitro sem se odpravil na vaje.

Emma's POV

Po 'zmenku' z najbolj hot tipom sem se odpravila domov. No, vsaj moj cilj je bil dom. Hodila sem po zasneženi potki, ko me je nekdo zagrabil od zadaj. Zakričala sem, a ni pomagalo. Nazadnje, kar se spomnem je tema.
01. avgust 2014
Omg *-*
Neeeeeeeext!!!
01. avgust 2014
Neja vse sm ti na zs napisala kar sm ti hotla povedat o zgodbici haha
Perfect *.*
Neeeeeext!!
01. avgust 2014
neext
01. avgust 2014
Omg ne no
Upam da ni kak ugrabitelj (čeprav verjetn je kr je pač bla z liamom na kavi/soku in ga je objela pa ße po televiziji je blo tko da ja)
upam da jo bo kdo rešu če je kej narobe
dej hitr next
haa se objema skor takko niall
ful je popouna zgobica
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
01. avgust 2014
neeext, thiss is fucking awesomee :*
02. avgust 2014
Evo, tuki je nov next  mal je beden, ampak ok. Have fun

Liam's POV
Z avtom sem drvel po cestah, da bi pravočasno prišel na vaje. Ampak to v Londonu seveda ni mogoče. Ko sem stal v koloni, sem dobil sporočilo. Najprej sem mislil, da je me kateri od fantov sprašuje, kje sem. A ni bilo tako. Sms je nekaj hotel povedati, ampak nisem razumel kaj.

Od: neznana številka:
Emma…Garaža…Bar…Sosednji blok...Ugrabitev… have fun

Ok to ni dobro. Pomislil sem na Emmo. Kakšna ugrabitev? Kaj za vraga? Fantom sem sporočil, da me danes ne bo na vaje, ker mi je slabo. Obrnil sem volan in tuhtal, kje je Emma. Pomislil sem na bar, nato na sosednji blok. Točno! Tisti oranžen blok, ki je zelo visok. Napotil sem se tja in začel iskat klet, a je nisem našel. Ko sem že skoraj obupal, sem našel vrata. Stopil sem skoznje in zagledal velik temen prostor, ona pa je privezana na stol sedela v kotu. Takoj sem stekel tja in jo odvezal, jo odnesel v avto in v trenutku sem speljal. Pripeljal sem jo h meni domov, jo odložil na kavč, sam pa sem šel v kuhinjo kuhati čaj. Natočil sem ga v skodelico in ga odnesel v dnevno sobo. Opazil sem, da se je tresla. Pokril sem jo z odejo, in jo objel. Objemala sva se malo, a hkrati dolgo. Saj še sam nevem. Preveč sem užival.

Emma's POV
Zbudila sem se v temnem prostoru, privezana na stol. Groza. Bila sem zelo lačna, ampak sem bila sama. Čez nekaj trenutkov je v sobo prišel gospod, oblečen v temno modro. Začel se mi je približevati in bil je samo še milimeter stran od mojih ustnic. Spregovoril je. '' ne hodi blizu njega. On bo od moje hčerke '' nato pa je zapustil prostor. Zajokala sem, saj nisem imela pojma, kaj se dogaja. Spet je nekdo vstopil. Moj rešitelj! Pogledala sem gor in zagledala najlepšega, najbolj hot, sexy Liama. Odvezal me je in me odpeljal domov. V njegov dom. Skuhal mi je čaj, me pokril in nato še objel. Res je vedel, kaj sem potrebovala v tistem trenutku. Po nekaj minutah, ali celo urah objemanja, je začel pogovor. Povedala sem mu vse, od začetka do konca, on pa me je samo pozorno poslušal. Ko sem končala, me je objel in rekel. '' Nikoli ne bom od njegove hčerke in prosim ne izogibaj se me. Čuval te bom in ne bom dovolil, da se ti kej zgodi. '' in me pogledal naravno v uči. Zgubila sem se v njih. Kmalu sva bila samo še centimeter stran. '' Kaj bi storila, če bi te poljubil? ''. pomislila sem. Verjetno bi ga poljubila nazaj. '' Poskusi '' sem mu odgovorila in že v naslednjem trenutku so njegove ustnice pristale na mojih. Imel je najbolj sladke ustnice, kar sem jih kdaj doživela. Poljub je bil izliv čustev in strasti. Potreba po zraku je postala prevelika, in prekinila sva moj najboljši poljub v življenju. In to s slavnim pevec iz slavne fantovske skupine. Wow.
04. avgust 2014
Ni beden!!!!!
Neeeeeeeeeext *w*
04. avgust 2014
next
04. avgust 2014
NEEXT SVETOUN PIŠEŠ!!
04. avgust 2014
OMG ni bedno
ful je svetovno
js bom zadavla ugrabitelja
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT