Forum
"Torej... je to res to?" sem ga vprašala in solza mi je spolzela po licu. "Ja Alisha, oprosti" je rekel Jake. Še zadnjič sem ga pogledala, preden sem se obrnila ter stekla stran. Stekla sem do svoje hiše. Zavila sem se pod oddejo in se zjokala.
Zaslišala sem butanje po vratih. "Alisha... Alisha odpri!" se je zaslišalo mamin glas. Nisem hotela odpreti, vendar sem vedela, da me mama zmeraj potolaži. Odprla sem ji in močno me je objela. Njeno ramo sem popolnoma premočila s solzami. "Kaj je narobe?" me je vprašala. Nočem povedati. "Daj no Alisha." pobožala me je po laseh. Vsedla sem se na kavč in noge privila k sebi in obraz zakopala v dlani. "Jake me ne ljubi več," sem zahlipala, ter poskušala iz glave spraviti njegovo sliko z njegovo drugo punco. "In nikoli me ni, vsaj ne toliko kot sem jaz njega" "Poglej, vem da je težko imeti strto srce, vendar, poglej s svetle strani,you're one broken heart closer to happily ever after" nasmehnila sem se in si pobrisala solze. "Hvala mami" sem ji rekla in zapustila je mojo sobo.

18. november 2013
u29286
u29286
Next
20. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg