Forum
Pišem svojo prvo zgodbo upam da vam bo všeč !
_____________________________________________________________________________________
Bilo je nekega sneženega jutra.V gozdu je v neki stari leseni kolibi,gorela luč v njej je živel reven par.Rodila se jima je prva hči edinka.Bila sta prerevna da bi skrbela zanjo.Še zase sta komaj kaj imela kaj šele za to malo bitjece staro komaj nekaj ur.
Žensak je spregovorila"Veš mislim da ne morema vzgajati tega otroka,imama komaj kaj zase,jutri jo bom odenla v mesto tisti bogati družini kjer ženska ne more imeti otrok,tam se ji bo godilo bolje kot tukaj".Nekaj časa je vladala tišina nato pa je moški spregovoril"Na žalost imaš prav,tukaj bo umrla po mesecu dni,tam pa bo živela srečno".Naslednje jutro je ženska vzela otroka v naročje ter med odejo dala list.Oblekla je star plašč.Hodila je 4 ure in dvomila da je dekletce še živo a vseeno ni obupala.Položila jo je pred prak velike hiše ter dejala"Adijo,otrok moj,žal mi je a ne morem te vzgajati,tukaj se ti bo godilo dobro" še zadnjič je pogledala svojo spečo hčer,ter pozvonila skrila se je za vogala ter gledala kaj se dogaja.
Iz hiše se je zaslišal mlad glas"Mery pojdi pogledat kdo zvoni!".Mery je bila hišna služkinja.Odprla je vrata ter videla premraženo dekletce,vzela jo je v naročje in jo odnesla v hišo.Med tem je prišla iz zgornjih soban ženskaa po imenu Klara,Meri ji je rekla"Gospa nekdo je pustil tega otroka pred pragaom,poklicala bom v sirotišnico".MEd tem je mati otroka že odšla nazaj domov.
Klara je rekla"Meri ne,leta in leta sem čakala na otroka sedaj se mu ne bom odrekla.Posvojila jo bom še danes!".Vzela je malčico in videl listek v odeji.Pisalo je:
"Vzemite,to malo dekle,negujet jo ter ljubite".
Klara,je poklicala svojega moža Tomaža,ter mu povedala za dogodek odločila sta se da bo dekletu ime Kim.
13. avgust 2013
u140958
u140958
a bi lahko pliss kdo prebral. začenja se že druga zgodbica. zagotovo vam bo kul. samo poglej, pliss.

http://www.igre123.com/forum/tema/najstnica/58646/

pa oprosti za smetenje.
17. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg