Forum
hej! danes bom napiasala še en one direction fanfic. govorila bo o dekletu katera se zaljubi v harrya. nekaj časa je vse lepo potem pa...
In ja to je bil moja najlepši dan življenja haha. "Oči pojdiva še na vrtiljak!" sem mu rekla in res šla sva. Bila sem tako srečna "ljubica zdaj pa greva domov ok?""prav očka." Odšla sva domov in peljala sva se in... kri...smrt...sovraštvo...ljubezen... "očka mrtev umrl je, neee!"
Čez deset let.
Hej sem Katherine, na kratko Kate. Stara sem 18 in danes se selim v svoje stanovanje. Živela sem v iternatu. Moja mama je umrla, ko sem se rodila, očka...pa je umrl, ko sem bila stara 8 imela sva prometno nesrečo. In živim v Londonu imam nekaj prijateljic. To so Rosalie na kratko Rose in Emily na kratko Em. Tudi onidve sta bile v iternatu in sta leto starješi. Rose pravi, da lepo pojem tudi gospe iz iternata so tako pravile malo jih bom pogrešala vendar sem vesela da bom odšla od tukaj. Včasih se spomnim, ko smo se zabavale zvečer in smo pele. Vzela sem svoje stvari objela vse gospe in prijatelje. Odhajala sem ven in moj taxi je že čakal. Torbe sem položila v prtljažnik in že zadnijč sem pogledala internat ter stopila sem v avto. Tu se moje novo življenje začenja. peljali smo se proti stanovanju in...
Upam da vam je bilo všeč za prvič
11. oktober 2013
jaz:

rose:

emily:

nekaj slikic
11. oktober 2013
next!
11. oktober 2013
next!
11. oktober 2013
u152357
u152357
next
12. oktober 2013
u28319
u28319
http://www.igre123.com/forum/tema/when-the-dreams-are-over-ft.-harry-styles/62736/ Prosim beri, všeč ti bo;3 Oprosti zaradi oglaševanja;$ +Nova zgodbica je;*
12. oktober 2013
u82298
u82298
next!
12. oktober 2013
nov next aja pa še nekaj prosila bi da ne oglašujete če ne berete
******************************************************************************************
Tu se moje novo življenje začenja. Peljali smo se proti stanovanju in zunaj je bila gruča ljudi.
"zakaj je zunaj toliko ljudi gospod vozni?" "neka skupina one direction ali nekaj takega vrnili so se v mesto bili so na turneji v Ameriki ali naj ustavim?" "ne...vi kar peljite" In končno prispela sva do mojega stanovanja. "vam nesem prtljago noter? ne hvala vam tukaj je vaš denar nasvidenje!" odšla sem noter in bilo je čudovito.
moje stanovanje:

moja spalnica:

Razgledala sem se po stanovanju nato pa je pozvonilo. Prvi dan sem tukaj pa že dobivam obiske. Odšla sem odpret vrata in bil je poštar z veliko škatlo. "dober dan iščem gospo Katherine. To sem jaz." "tukaj podpišite in to je vaš paket. Moj paket? hvala vam nasvidenje" in odšel je. Odprla sem paket in noter je bila kitara mojega očeta. Spomnila sem se ko me je učil igrati. Vzela sem jo v roke in začela sem igrati in peti. Pela sem pesem ki sem jo nekje slišala ampak ne vem kje. Ha... ta pesem je od te skupine "one direction" zdaj se spomnim. Mislim da je naslov "little things" ja ja to je naslov pesmi. odprlasem svoj računalnik in na youtube sem napisala naslov pesmi vzela sem kitaro in začela peti. Po koncu pesmi sem slišala da spet zvoni in odšla sem odpret videla sem...
hope you like it
12. oktober 2013
u28319
u28319
Neekštt;33
12. oktober 2013
neeeext!!
12. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. oktober 2013
u150899
u150899
next+nova bralka fuuul fajn hitr napiš next
12. oktober 2013
next!
12. oktober 2013
Neeeext!!+nova bralka<3
12. oktober 2013
nova bralka! nexttt<333
12. oktober 2013
next+ nova bralka
12. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
13. oktober 2013
u152357
u152357
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. oktober 2013
u82298
u82298
next
14. oktober 2013
nisem nič dolgo nextala ker ni bilo časa šola je pa mamo natrpane ocenjevanje upam da razumete
*****************************************************************************************************
»rose in em prišla sta! Zraven pa imava…šapanjec to moramo proslaviti.« Šle smo do računalnika vstavile cd z našimi najljubšimi pesmi. Začele smo na ves glas kričati in peti. Obmetavale smo se z zglavniki. Nato pa je bila ura 2.30h in nekdo je pozvonil. Vse smo v smehu odšle odpret in pred vrati sta stala dva fanta. Eden je imel črno rjave lase in pramen drugi pa je imel rjave in kodre. Rose se je na glas smejala res je popila največ šampanjca Emily pa se je samo sramežljivo nasmehnila. »in kaj želita tako pozno? Samo prišla sva povedat da malo utišajte glasbo ura je 2.30 ve pa boste zbudile ves blok. Oh…občutljivci bomo utišale. Mimogrede sem Harry in to je Zayn. Čakaj malo vidva sta iz skupine one direction ali nekaj takega danes sem vas videla v mestu. Lepo in ti si… ne povem bosta pa morala sama izvedeti. Zdaj pa adijo. Adijo!« »zabava se nadaljuje!« in spet smo glasbo vrtele še kakšne pol ure potem pa v smehu zaspale. Zjutraj sem se zbudila ob sedmih in zunaj so bili nekakšni čudni kriki. Odšla sem ven iz stanovanja in namenjala sem se ven ko sem v nekoga treščila. » oprosti nisem te videla…Zayn? Ja to sem jaz zunaj so me zbudili neki čudni kriki. Ravno sem se odpravljala tja. Greva skupaj? Lahko.« odpravljala sva se ven. »a mi boš zdaj povedala kako ti je ime? Če ti ne povem ne boš odnehal kaj? Nap… ok moje ime je Katherine na kratko Kate. Tista punca z črnimi lasmi je Roselie in obožuje zabave tista druga pa je Emily zelo je sramežljiva« prispela sva ven in zunaj so bili nekašni fantje ki so se prepirali z neko punco iz zgornjega nadstropja. Odšla sva nazaj noter in se smejala. Pospremil me je do stanovanja in poslovila sva se. Odšla sem v stanovanje in Em in Rose sta še spali. Šla sem v kuhinjo in si skuhala kavo. Prižgala sem tv in nekaj časa prestavljala programe. Odšla sem ven po pošto srečala sem harrya. »jutro. Jutro in si prišla po pošto slišal sem da sta se z Zaynom že srečala. Mhm. Zdaj morem iti dijo. Adijo.« tako se je zaključil pogovor in poklicala sem za delo.
j-jaz,g-gospod na drugi strani
j-dober dan kličem za delo za maskerko.
g-oh vi ste verjetno gospa Katherine.
j-ja to sem jaz.
g-potem boste maskerka od skupine One direction verjetno jih poznate.
j-ja…poznam jih in hvala gospod.
g-potem pa bo to vse nasvidenje gospa.
j-nasvidenje.
Maskerka od One direction…?
1. bo res delala tam?
2. ji bo kateri od 1D všeč?
14. oktober 2013
next
14. oktober 2013
neext
14. oktober 2013
neeeeeext
1.jaaa
2.jaaaaaaaaa
14. oktober 2013
1.jaa
2.jaaa+
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
14. oktober 2013
u152357
u152357
1. bo res delala tam? jaa
2. ji bo kateri od 1D všeč? ja
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. oktober 2013
nexttttttt
15. oktober 2013
oprostite vem da že dolgo ni bilo nexta obljubim da bo čez vikend ali danes mogoče pa jutri. ne morem pisat zato ker je šola pa mojo sobo preurejamo,... pa prve ocene bi napisala prej ampak ne gre*** upam da razumete rada vas mam do zvezdic pa nazaj**
17. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. november 2013
u152357
u152357
dej next
09. november 2013
Halo nextttttttt
09. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg