Forum
Hojla! Danes bom napisala svojo drugo zgodbo. Govorila bo o punci Taylor, ki ima zelo ČUDOVITEGA fanta in zelo veliko DOBRIH prijateljev. Nekega dne odide na kolidž in gre na ZABAVO in na tisti zabavi se vse spremeni… med zabavo bo našla tudi nekega FANTA, ki je… več lahko zveste v nadaljevanju zgodbe…
Taylor:

Njen fant:

Njeni prijatelji: Vanessa(desna)Zoey(leva)Chloe(sredinska)

Ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. oktober 2013
in še nekaj v tej zgodbi bodo tudi one direction vendr tu še ne obstaja skupina in oni niso pevci so le normalni ljudje kot ona
08. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. oktober 2013
u122800
u122800
NEKŠŠT!
08. oktober 2013
next
08. oktober 2013
next
08. oktober 2013
Hvala za vse nexte in nextala bom vsaki teden če bo šlo tudi vsak dan…

»taylor zbudi se zajterk je že na mizi!« se je zadrla mama. Počasi sem se prebudila iz svojih sanj. Vstala sem in odšla v kopalnico pot topel tuš. Vročo vodo sem čutila po laseh in svojem telesu. Ko sem končala sem začela razmišljati o kolidžu. Oh ja mimogrede sem Taylor stara sem 18 in danes grem na kolidž. Po eni strani se vesela po drugi strani pa me je strah. Živim skupaj z mamo in očetom in mama je zelo potrta, ker grem na kolidž. Hodila bom domov enkrat na mesec ali pa ona dva k meni. Ne vem če bom dobila kaj dobrih prijateljev. »tay pridi že! Že grem mama« včasih je kar tečna z tem klicanjem. Hm…kaj naj oblečem? Hočem nekaj preprostega in modnega, nekaj zapeljivega in nekaj v čem se bom počutila dobro. Že vem kaj bom oblekla! Oblekla sem črno oblekico in črne saonarje.
Obleka: [img]http://media1.fashionfreax.net/outfits/4f70aac89ca46_f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6[/img]
Odpravila sem se po stopnicah v kuhinjo in pojedla zajterk in ja odšli smo od doma bila sem zelo… bi napisala več pa nimam zdaj časa mogoče napišem next še pozneje
08. oktober 2013
u144414
u144414
Neeeeeeeeeeeeeeext
08. oktober 2013
next
08. oktober 2013
next
08. oktober 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
08. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
08. oktober 2013
Bila sem zelo potrta saj sem zapuščala kraj v katerem sem živela svoje življenje. V tem kraju sem si ustvarjala spomine in tukaj sem imela prijatelje. Kaj pa bo tam nič prijateljev. Cele dneve bom sedela za knjigami in se učila obup! Ko smo se peljali sem gledala svojo okolico in zunaj je že bilo nekaj ljudi. Trgovine so se začele odpirati stojnice so postavljali. V šolo so začeli hodit. Nato pa sva se z mamo odpeljale ven iz mesta. In videla sem tablo za London še kar nekaj časa sva se peljali pogovarjali pa sva se o Londonu in kolidžu. In ja prispeli sva univerza je bila ogromna in lepa.
univerza:

Odšli sva noter in noter je bila še večja. Odšli sva v ravnateljevo pisarno. »gospodični kako vam lahko postrežem« je rekel tako elegantno. »samo moja hčerko sva prišle vpisat. Potem pa podpišite nekaj papirjev in vaša hčerka bo zdaj tudi naša.« njegove besede so kar strašljive. Da bi bila njegova hčerka nikoli. Mama je podpisala nekaj papirjev in odšle sva poiskat mojo sobo. »takole in zdaj ste uradno naša učenka lepo te je bilo spoznati Taylor in tvoja soba je A22 nasvidenje potem. Nasvidenje in hvala za vse.« tako sva se poslovile in iskale mojo sobo. »mami poglej tam so sobe B,C in tam je A tja morava. Ja ja pojdiva.« iskale sva 22 in bila je nekje na sredini hodnika. Počasi sva vstopile. In tam je bila še neka rdečelasa punca z tatujem in mislim da je enako stara kot jaz.
emma:

»živijo jaz sem Taylor tvoja nova sostanovalka. Hej nisem te videla jaz pa sem Emma. In tudi jaz sem nova tukaj. Super potem bova mogoče sošolki. Ja…mogoče…« »no adijo ljubica tukaj se moja pot konča ko moram iti domov in iti v službo. Oh … mami tako te bom pogrešala. Jaz tebe tudi adijo Tay. Adijo mami in pozdravi očka. Bom adijo!« in že je odšla vzela sem dva kovčka in začela sem zlagati v omaro. Z emmo sva se kar dolgo pogovarjali in izvedela sem da ima fanta in celo je zelo luškan no pustila se bom presenetit. Emma je zložila vse stvari jaz pa sem še pospravljala. Nato pa sta v sobo prišla dva fanta in…
09. oktober 2013
u144414
u144414
Neeeeeeeeeeeeeext
09. oktober 2013
u122800
u122800
NEKŠŠT! + fajn pišeš...
09. oktober 2013
V sobo sta prišla dva fanta en je bil blond drugi pa je imel rjave lase in kodrčke. »hej jaz sem niall« je rekel blondinec. »in to je … Harry in tisto je njegova punca in… moja nova sostanovalka vem. Pravzaprav sem hotel reči prijateljica ampak je že vredu.« Emma in Harry sta se skoraj pojedla nato pa mi je zvonil telefon. Klical me je Sam (njen fant).
s-sam,j-jaz
s-živijo ljubica kako si?
j-hej srček vredu sem pa ti.
Ko sem rekla srček so vsi utihnila emma je celo prišla k meni in se vsedla zraven mene in poslušala.
s-tudi jaz in kako je tam v Londonu?
j-super je imam sostanovalko Emmo. In kar vredu je tukaj.
s- hm…moram iti veš nekaj…morem naredit…pridi srček čakam te…
j-kaj je bilo to en dan me ni bilo ti pa… čakaj je to Zoey pa kako si lahko tak mislila sem da…
s-lahko razložim ljubica…
j-ti meni ljubica to ti kar pravi svoji zoey!
s-ampak…
Prekinila sem in začela sem jokat stekla sem iz sobe v kopalnico. Sesedla sem se na tla in emma je odšla takoj za mano. »kaj se je zgodilo Taylor? Kaj le… moj fant Sam me je prevaral z mojo najboljšo prijateljico. Oh…mojbog ne jokaj no veš koliko jih je že mene pustilo pa sem živa. Jaz nisem ti Emma! Oh oprosti Emma samo jezna sem pravzaprav pa ne vem kako se bi ta najina zveza na daljavo odnesla… no pridi zdaj vidim da si že spoznala nialla no harrya še moraš. Emma ni treba saj sem ga videla in vem njegovo ime in… ti si njega videla on pa tebe ne pridi pojdiva…« več napišem bolj pozno popoldan
hope you like it
09. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. oktober 2013
u144414
u144414
Neeeeeeeext
09. oktober 2013
u122800
u122800
ITAQ je cool...!!!!
nexxxxxtt!!
09. oktober 2013
next
09. oktober 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
09. oktober 2013
next
09. oktober 2013
In ja Emma me je pregovorila, da moram spoznati njenega fanta. Ne vem zakaj je tako vesela. No v glavnem šle sva nazaj v sobo in na postelji sta bila niall in harry in nekaj sta se pogovarjala. »hej harry to je Tay mislim Taylor in je moja sostanovalka. Mhm…super potem pa greva Niall se vidiva v soboto na zabavi Emma. Dijo…« »ta pa ni pokazal nekaj zadovoljstva nad tem da me je spoznal. No…takšen je nikomur ne zaupa razen svojim štirim prijateljem. Katerim prijateljem? Louis,Liam,Niall in Zayn oni so njegovi prijatelj in vsi so zasedeni mimogrede. Oh fantje me niti MALO NE ZANIMAJO. In še nekaj kakšno zabavo je mislil Harry? Oh…zabava…shoping…ne! Kaj ? oh ja… v soboto zvečer Savanah najina sošolka prireja zabavo in povabila je vse na naši šoli. To pomeni da si tudi ti povabljena in tudi ti greš. Ne…ne…ne… nikamor ne grem kaj sploh bom na zabavi? To kar vsi počnejo tam se zabavajo malo preveč popijejo ne vedo kaj se je dogajal in na to pozabijo in nikoli ne boš vedela kaj se je dogajalo. Mogoče si boš našla prijatelje in novega fanta. Wow… ne nikoli si ne bom na trapasti zabavi našla prijateljev kaj šele fanta, mimogrede pravkar sem se razšla z enim. In kaj boš potem počela cela šola bo prazna boš gledala v zrak in razmišljala o kemiji? Ne sploh pa kdo je rekel da bo cela šola prazna mogoče se še kdo takšen najde kot jaz in ne bo mi dolgčas učila se bom. Wow… samo še očala ti mankajo pa boš kot piflarka. Ne pa ni res ti pa še jih boš videla hhaha.« imele sva nor boj z blazinami in kdo je zmagal jaz seveda. Ne vem zakaj ampak nisem potrta, ker me je Sam pustil. Mislila sem da bom jokala kot dež pa ni nič. No v glavnem čudno je da nisem potrta zaradi tega ker me je moj BIVŠI fant prevaral z Zoey. »čakaj malo prej si zraven govorila še o nekem shopingu. Oh saj res greva v shoping…
09. oktober 2013
u144414
u144414
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. oktober 2013
next
09. oktober 2013
next
09. oktober 2013
1.jaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
09. oktober 2013