Forum
Sedela sem na okenski polici. Strmela sem v zasneženo pokrajino in hiše. Snežilo je. Razmišljala sem. Le o čem? O... ''Nikaa!!!!!!!!!!!!! Kaj počneš?! Ne sedi na okenski polici! Počni raje kaj pametnega!'' Mama spet gnjavi. Pa saj počnem pametne stvari! Razmišljam! ''pa ja no!!!!!!!''
Vstala sem vzela telefon in pogledala če je kaj novega. Brezveze nič ni. -.-'' Odpravila sem se proti računalniku in se vpisala na fb. Naj mi nekdo reče da fb ni carski?!
Ahja...pozabila sem povedati kdo sem! Kot ste ugotovili mi je ime Nika in Sem navadno dekle-kaj pa druga hehe ;D Stara sem 13let. Imam rjave lase in zelene oči. Nisem še imela fanta. Pa saj kdo bo vame? nihče... prijateljice ja... imam 3 BFF: Nino, Saro in Tejo. Tako kot vse punce sem tudi jaz zaljubljena. Ime mu je Jaka. Hodi na spodnjo šolo. Pri nas sta zgorna in spodna šola. Js hodim na zgorno. No, vsaj mislim da sem zaljubljena...
21. januar 2012

To je Jaka

To je Sara

To sem jaz

To je Nina

To pa je Teja
21. januar 2012
next!!!
21. januar 2012
next
21. januar 2012
Vpisala sem se na facebook. Pogledala sem obvestila-ni jih bilo veliko -.- le 3! Kot ste že ugotovili nisem ravno popularna...in tudi drugi nimajo preveč lepega mnenja o meni. V šoli imam vse 5...le tu in tam se najde kakšna 4... Jutri je 3.1. in spet šola-pa še test pišemo. Matematike se niti ne bom učila, ker matematika je moj najljubši predmet in imam same petke pa vse razumem. Spet me je malo zaneslo... Pogledala sem obvestila in pogledala kdo je dosegljiv na chatu vendar ni bilo nikjer nič posebnega. Izpisala sem se že po 10minutah saj nisem obsedena v facebookom kot nekateri. Bil je že večer in poklicala sem Saro. Pogovarjali sva se o vsem: o šoli, da greva jutri skupaj v šolo, če sva se učili za test, kot vse normalne BFF sma se pogovarjali tudi o fantih Ko sva zaključili z najinimi pogovori sem šla še na okno, pomahala sem ji. Zdi se vam čudno a ne? Tudi meni. Moja BFF je tudi moja soseda-med nama je le cesta in z mojega okna lahko gledam njo na njenem oknu. Ura je bila deset in odpravila sem spat saj nisem vedela kaj še naj počnem. Ravno sem zaspala ko mi je telefon na mizi začel zvonit...Ura je bila 11-le kdo bi ob taki uri klical???
21. januar 2012
s facebookom*
21. januar 2012
u36884
u36884
next fuul dobra zgodbica prosm sporoč k nextaš!!
21. januar 2012
next?
22. januar 2012
u74225
u74225
neeext!!
22. januar 2012
next!
22. januar 2012
next
22. januar 2012
Lahko prosim brez oglaševanja?
22. januar 2012
Klicala je Teja. Vprašala sem jo kaj se ji je zgodilo, da kliče ob takšni uri saj je zanjo to nekaj neobičajnega. Pogovarjali sva se eno uro-torej do polnoči. Verjetno se sprašujete le o čem sva se pogovarjali? Povedala mi je, da se je zaljubila v Luko in on vanjo in sta sedaj par. Tako sem vesela zanju...vendar jaz nimam nobenega. V tistem trenutku... ob polnoči sem vstala iz postelje in se vsedla na okensko polico. Sedela sem in strmela skozi okno. Razmišljala sem zakaj nisem srečna? Zakaj nimam fanta, ki bi me imel rad? Zakaj so vse lepše od mene? Zakaj me Jaka nima rad? Zakaj? Ne da bi se zavedala mi je solza spolzela po licu...nato še druga in tretja...nevem kaj mi je bilo saj se jaz nikoli ne jočem. Ura je bila ena in šla sem v posteljo. Še dolgo nisem zaspala.

Ko sem se zbudila sem se spomnila, da je konec počitnic in da je 3.januar... pa matematiko pišemo!!! Zbudila sem se ob sedmih in imela sem točno 45minut, da se pripravim za v šolo. Iz omare sem potegnila moje najljubše kavbojke-črne. Poiskala sem še majčko in se oblekla. Šla sem v kopalnico se počesala in lase spela v čop. Nisem takšna kot nekatere, ki imajo na sebi en kg maskare in šminke in take stvari...zato se nisem namazala. Ura je bila 7.40. Šla sem v svojo sobo, pograbila svojo torbo, ki sem si jo včeraj pripravila in stekla po stopnicah v avto. Mama me je peljala v šolo in ko sem izstopila iz avta sem zagledala ...

Naša šola
22. januar 2012
u60011
u60011

TAKOJ!!!!!!!!!!!!!
22. januar 2012
še trije nexti od različnih oseb pa nextam
22. januar 2012
u72009
u72009
next
22. januar 2012
u36884
u36884
next...sporoč!!
p.s.full je dobra zgodba!!
22. januar 2012
hvala :3
22. januar 2012
u74225
u74225
Neext!
22. januar 2012
u62497
u62497
Neeeeeeextiii < 3
22. januar 2012
Zagledala sem Nino kako teče proti meni. Kar iztrelilo me je iz avta saj Nine že cele počitnice nisem videla! Objeli sva se in odšli proti garderobam-po poti sva se pogovarjali o počitnicah in izvedela sem, da so šli na Roglo za vseh 7dni! Tam je spoznala Matica in sedaj sta par. Matic hodi na spodnjo šolo in Nina trdi, da ga še nikoli ni videla. Kako sem bila vesela zanju! Nina me je na koncu vprašala kako pa kaj jaz in moja ljubezen. Začela sem:''Pa saj veš... Jaka... nimam možnosti pri njem...nikoli...''. Rekla je naj ne bom žalostna saj je Jaka itak ženskar in ja... S tem me je malo potolažila. Zvonilo me je in odšli sva v razred. Morda je malo čudno vendar Sara hodi v a razred, Teja v b razred, jaz in Nina pa v c razred. BFF smo že dolgo saj smo se nekega dne vse znašle na začetku šolskega leta na treningu hip-hopa. Še sedaj hodimo na treninge saj so treningi najboljši trenutki, ki jih preživimo skupaj. Prišli sva v razred in se usedli na svoje mesto...Učiteljica je vstopila in začeli smo s poukom. Midve z Nino-pridne vedno in povsod sva se celo uro smejali(po tiho), si pisali listke, opazovali sošolce itd... Tako je potekal skoraj cel pouk. Zazvonil je zvonec, ki je oznanjal konec pouka. Pograbila sem peresnico in zvezke in jih hitro dala v torbo. Nini sem zavpila, da jo čakam pred šolo in že sem poletela čez vrata, v garderobo, se obula, oblekla in šla pred šolo, kjer sta me že čakali Sara in Teja. Nista bili sami-z njima je bil tudi Luka, ki je Tejo držal za roko. Ko sem zagledala ta prizor me je kar malo stisnilo pri srcu vendar sem stekla do njih, objela Tejo potem pa še Saro, Luki pa rekla, da sem zelo vesela, da ima Teja nekoga, ki jo ima rad. Na avtobusni postaji pred šolo je bil en fant. Nikoli ga še nisem videla in ko je Nina prišla iz šole, ga zagledala se je kar nasmehnila. Rekla je, da naj gremo z njo in predstavila nam je fanta na avtobusni postaji-to je bil NJEN Matic. V tistem trenutku sem si zaželela, da bi tudi jaz imela nekoga, ki bi me po pouku počakal pred mojo šolo. Verjetno si je Sara zaželela isto. Na avtobusni smo se pogovarjali o šoli, počitnicah itd. Kmalu sem zagledala znan avto in ugotovila, da je mama prišla po mene. Hitro smo se punce dogovorile, da se vidimo na hip-hopu...treningu, ki je danes popoldne. Šla sem v avto in se nasmehnila, ker imam tako dobre prijateljice.

To je Tejin Luka

To pa je Ninin Matic.
23. januar 2012
jeeeej neeXt!!
ps. matic je huuud ;D
23. januar 2012
u36884
u36884
nexxxxt!!
23. januar 2012
next
23. januar 2012
Next
23. januar 2012
u57700
u57700
next! ;D
23. januar 2012
Ura je bila pet. Že zdavnaj sem končala nalogo in podobne stvari. Odšla sem v kopalnico se pogledala v ogledalo, si mislila kako sem grda in odšla nazaj v svojo sobo. V omari sem poiskala majčko in trenirko...Čez eno uro je trening! Jeej-kako se veselim Oblekla sem se. Poklicala Saro in skupaj sva se peš odpravili proti dvorani, kjer imamo trening. Ravno sva se pogovarjali o Jaki in o fantih...ko sva prispeli sem prva vstopila. Zaletela sem se v nekoga in sem ravnokar mislila Sari reč naj se ne zajbava, ko sem pogledala navzgor. V tistem trenutku sem pozabila na vse: na Jaka, na Saro, na dom, na to kje sem...na vse! Gledala sem v najlepše-popolne oči...popoln nasmeh...popolnega fanta... Ugotovila sem, da sm zardela in se na hitro opravičila in stekla po stopnicah v dvorano. Kasneje sem ugotovila, da so me popolne stvari čisto zmedle...to je bil Kevin! Spodnja šola...car...! Ves trening sem bila skoraj odsotna in razmišljala o Kevinu. Nina in Teja sta spraševali Saro kaj je z mano. Sara se je le nasmehnila in jim rekla:''pustita jo...zaljubila se je''. Ko sem prišla domov sem se vsedla na posteljo in se zagledala v svoje noge. Mislim, da sem se zaljubila in to zelo! Vstala sem, zamišljena sedla za računalnik, se vpisala na fb in zagledala eno prošnjo za prijateljstvo...zamišljena sem kliknila in OMG Kevin me je dodal! V isti sekundi ko sem zagledala prošnjo sem sprejela. Dosegljiv je bil in.............

To je Kevin...
23. januar 2012
next?
24. januar 2012
neext!!!!
24. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg