Forum
u148885
u148885
Hai
...........................................................................................
js bom pisala še eno zgodbo ker je pač dc in vrjamem da ku je dc radi nekej počnete,berete,.....
...........................................................................................
psala jo bom sama bila bo zelo zanimiva
pisala bom 1.del
no pa začnimo
živjo sem Tasha stara sem 15 let in končala sem osnovno šolo.Zdaj me čaka srednja šola.
jaz:

Imela sem tudi mojega bivšega ampak sva se skregala pret približno pol letom.Ime mu je Endi on:

zdi se že lepi apak po notranosti sploh ni tak hudoben je.
tele so usnovne stvari psiala bom zgodbico in zravn dajala tutdi slike.
-----------------------------------------------------------------------------------------
za začetk rabim 3 nexte
23. avgust 2013
Next!
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
u142752
u142752
next
23. avgust 2013
u148885
u148885
Pišm
23. avgust 2013
u142752
u142752
okej
23. avgust 2013
u148885
u148885
HELLO!
..................................................................................................
Biu je zadnji dan počitnic in sem kumi čakala srednjo šolo po eni strani se mi pa ni dalo iti ustati ob 7h ali 8h nč žurat:c.Dan je zelooooooooo hitro miniv in tisto noč nism mogla smati smat sm šla ob 3 zjutraj. Trin trin trin trin trin joj ta zvok me ubija ostalasm se oblekla uzela jabovko in napoti všolo pojedla šla sm s skejtom.Ko sm prišla notri se mi je use zdelo bedno prva ura je minila hodila sm po hodnjiku in v rokah nosila zvezke naekrat se začnem razgledovari in nism gledala kam sploh stopam nato pa BUM nekega priljubljenega fanta v šoli sm se zaletela in zveski so mi padli nakla in tudi jas sem
J-jaz F-fant
j-em....em....em... ja....z se...m kriv...a uprosti.....
f-ah saj je že uredu si nova
j-ja nova sm
f-kako ti je ime
j-sem........Tasha.kako je pa tebi ime?
f-sem matej
naenkrat pa pride neka skupina punc ki je najbolj priljubljena na šoli
s-skupina punc
s-pridi matej ta ženska je zanč bolj smo me pridi kaj še čakaš
j-čau
m-čau
ko je blo konc šole sm tkoj šla na fb mateja sm iskala več kot uro in sm ga najdla in tkoj je potrdiu prošnjo.
j-jaz m-matej
j-hai
m-hai
m-daj mi telefonsko
j- 051 543 243
m-te pokličm
me pokliče in se oglasim
j-hej si matej
m-ja sm ja
m-hotev sm ti povedati da me une munce use ljubijo ampak jaz jih ne so najbolj priljubljene v šoli med dekleti ime jim je najbol taklavna je Eva uni dve sta pa še Karin ter Klara mi smo fantje in smo najbolj priljubljeni na šoli sem jaz vodja matej potem je še rok ter luka zelo bi biv vesev če zvečer prideš hmeni domov ker je zabava in dobila si povabilo
j-ja......prišla bom in hvala za povabilo zdaj morm iti pa iti
malo sem se učila in bla na kompu zvečer pa nism vedla kaj nej ublečem in ........
-------------------------------------------------------------------------------------------
te zanima kaj se bo zgodilo na zabavi kako se bosta približala matej in Tasha pišm naprej če dobim usaj 5 nextou
23. avgust 2013
u142752
u142752
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
23. avgust 2013
Neeeext.
Upam da ne zameriš: Sam bi blo pomoje boljše če bi vsaj malo bolj knjižno pisala, ker bi se dalo lažje brat.. (: moje mnenje pač.
23. avgust 2013
u148885
u148885
baarbey - vem ja zelo nesmislno pišm in toto moje narečje kak me ubija drgač bom pa probala in se potrudla zate
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
ahha sej ni tko kritično. Sam pomoje bi blo boljše..
23. avgust 2013
u148885
u148885
okej bom
23. avgust 2013
u148885
u148885
baarbey . zdaj visim kaj te moti zato bom okrepala in prisežem da pisala bolše
23. avgust 2013
ahhah Hvala :*
23. avgust 2013
u142752
u142752
next
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
nextnext
next
next
next
next
next
next
next
23. avgust 2013
u148885
u148885
še 1
23. avgust 2013
u142752
u142752
next
23. avgust 2013
u147585
u147585
next
23. avgust 2013
u148885
u148885
jupiiiiiiiii
23. avgust 2013
u148885
u148885
Ta next posvečam precej ι ღ вαѕкєт вαℓℓ posvečam tudi baarbey Kaatii < 33 in puppy :***
---------------------------------------------------------------------------------------------
in ........nastal je dolčas ker res nism vedla kaj nej ublečm. Nakoncu sem izbrala:

zamudila sem pou ure. Jaz nism vedla gdo bo sploh tam in kolko jih bo zado sem se oblekla tako neumno in prpeljala sem se skejtom joj js sm kretenka sm si rekla ko sem ustopila. Itak da me je matej nestrpno čakal
j-jaz m-matej
j-sori k sm zamudla ni blo mogl bit hitreje(ful se mi je zatikalo)
m-ja nč ni narobe naj ti predstavim Evo ona je najbolj priljubljena na šoli
prijev me je za roko in odvlekev evi
m-matej j-jaz e-eva
m-eva to je Tasha
e-OMG kak je čudna ona je tak grda skejtom se pripelje ne pa iz limuzino kako hišo imate sigurn jo sploh nimate.
m-eva nehaj
eva poljubi mateja jaz se obrnrm in stečem vn usa objokana in se s skejtom odpeljem nato matej teče zamano in se z avtom odpelje prodi meni nato pogledam nazaj in ko nevidim naprej ko gledam nazaj padm v vodnjak usa premočena se usedem na klopco in začnem se bolj močneje jokati noto pride matej in priteče k meni se usede zravn mene me hoče objeti ampak jaz ga dorinm nazaj nato me prime za roko in nato v objem zdaj se nism mogla izbuzniti
j-jaz m-matej
j-pusti me imej tvojo evo!!!!!(usa objokana rečm)
m-ne ona mi ni nč na uzemi mojo jopco in se ogrni usa premočena si in objokana ter se treseš
j-laho umrem kaj to tebe briga!!!!(usa objokana rečm)
m-ne me ne
j-grem laho zdaj domov in me spustiš
m-šel bom stabo
uzeu me je in neseu domov pred hišo
m-matej j-jaz
m-na tukaj imaš skejt to jopco pa kar uzem
j-se ubrnem hnemu in rečm nočko(usa objokana rečm)
m-nočko
in me poljubi
obrnem se in grem v svojo sobo se grem stuširat in oblečt v pižamo nato grem v pojsteljo spati
čez 2 uri mi negdo nekaj govori pod oknom bil je matej
j-jaz m-matej
j-kaj pa ti tukaj
m-nism mogel spati
nato prpleza meni v sobo
me objame in vrže na pojsteljo
j-zkaj nisi pri evi
m-
-------------------------------------------------------------------------------------------------
nekaj nextov ampak js morm it dol ju3 nadljujem
23. avgust 2013
u142752
u142752
next
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
neeeeeext!
pa hvala za posvečen next:*
24. avgust 2013
u148885
u148885
zdele bom nadeljevala
------------------------------------------------------------------------------------------------
baarbey-nizakaj
24. avgust 2013
u148885
u148885
Nextam ker učeraj zvečer nism mogla dokončati nexta
---------------------------------------------------------------------------------------------
m-ker z evo nimava nič
j-misli si usak trenutek te skrbi kje je
m-ni res
j-pojdi stran in se ne vrni
m-počakal bom da zaspiš nato grem
j-okej ampak da se tu ne ponovi!!!
m-mogoče
ko se je matej prepročav da res spim je videl na pojstli neko knižico na njej je pa blo napisano matej pogledav je kaj je pisalo in pisalo je I LOVE matej v oklepaju pa 2.9.(danes).matej je tkoj vedel da to misli nanga.šel je domov.zjutraj sem se zbudila ob 8.10h.zamudila bom v šolo jojojoj nekaj sm si ublekla in se odpeljala s skejtom proti šoli.na hodniku srečam mateja ampk jaz se delam kot da ga ni se približa meni in me objame nato to itak da tkoj vidi eva in z fendicami pride in reče
e-matej prdi kaj te tolk prvlači ta tashera ali karkoli že je
j-jaz nism tashera ampak sem tasha
m-ne negrem sran od tashe
e-ne laži zdaj boš šev
eva ga prime za toko in gre z matejom meni pa priteče sosza.naekrat pa mi jo negdo ubriše bila je neka punca
p-punca j-jaz
p-nerabeš se zmeniti za mateja itak se že ve da je od eve
j-prav imaš.kako ti je ime
p-ime mi je Tina kako je pa tebi
j-ime mi je tasha
p-meni je pa tako ušeč rok
j-lpo to kaj bi postali frendici
in ja res postali sva BFF.V šoli je biu čas za kosilo ko sm nesla pladn da se bi z tino usedli in pojedli kosilo me je eva spotaknila da sem padla in se osramotila Karin in Klara sta se tako smejali prišev je matej in me pobrav
j-jaz m-matej
j-mislila sm da si boljši nula si!!!!!!(govorim tako naglas da me usi gledajo in strmijo vame)
m-uprosti!!!
m-Tasha
met pogovorem naju usi gledajo nato zbežim vn skrijm se tam nekam za gmovje in začnem jokati pride tina me objame in reče
t-pusti mateje on je nula
j-prav imaš ampak glej kaj bi dela
matej me najde in usi v šoli nas grejo gledat okoli naju nrdijo krog
m-uprosti mi
j-nič nebo stabo pusti me namiru zate je cev svet samo eva
ga počim po obrazu in grem.
m-tasha jaz ................uprosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z tino greva v park
---------------------------------------------------------------------------------------
slike:
Eva stara je 16 je najbolj priljubljena v šoli zmeram ima s samo svoji dve prjatlci ki ji pomagata to sta karin in klara

Tina stara je 15 isto kot jaz ampak ona je že eno leto v tej šoli zaljubljena je v Roka od mateja frenda

Matej star je 16 je najbolj priljubljen v šoli je prijatel od roka in luka

slika je gif zato klikni
---------------------------------------------------------------------------------------
če želiš vedeti kaj se je zgodilo v parku napiši next rabim 5 nextou
24. avgust 2013
u142752
u142752
Next
24. avgust 2013
u148885
u148885
мяš.cнσcσℓαтє-------------->♥.ѕкαтєвσαя∂.♥ яємємвєя؟؟
24. avgust 2013
next
24. avgust 2013
u149318
u149318
nextt
24. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg