Forum
naj vam predstavim glavne osebe:
Sara:

ona je ful cool oseba in ful priljubljena in ful lepa in ful fanj

Gaja (Gajči) :

ona je odštekana in lepa in cool pa še ful fanj je in ful zabavna itQ

Kevin:

on je ful prijetn tip in ful dobr stil za oblačenje in muzko ma itQ

Mitja:

on je pa ful odštekan in upam, d to pove use!!!!

se vam zdijo fanj junaki te zgodbe in lahko začnem piat zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. julij 2010
začnii
14. julij 2010
vse se je začelo na zabavi. hodila sm s Balažm! za nekaj časa sm ga pustila samega in ko sm prišla nazaj se je že poljubljav z Tanjo! od nesreče in žalosti me je skor pobralo, grenka solza mi je spolzela po licu navzdol! niti pogledati ga nism mogla. Kevin mi je stal ob strani, me peljav na sprehode, me zabaval, z mano šel celo v shoping,jst pa sm bila še vedno potrta! nekega dne pa me je Kevin prijazno poljubil na lice. inna obrazu ni bilo več sol ampak nasmešek! bila sm tako srečna, in ugotovila sm, d mi je Kevin postal všeč! prijavila sm se na fb in opazla, d me je blaž kliknu:
B: Blaž
J: jst

B: hejla...sori za tisto na zabavi..nisem bil ravno pri sebi!
J: oj..kaj na ti rečem..mogoče to, d si me fuuuuuul prizadel
B: ampak brez tebe je vse drugače.. bi se lahk dobila v soboto na večerji, da se ti opravičim
J: naj ti bo, se vidiva v soboto, bye
B: pote pridm ob 20.00, čaw ljubezen moja

halo..mu je malo odklenkalo!!?? prizadel me je, zdaj se mi hoče "iskreno" opraviči in poklical me je z ljubezen moja??
no seveda pa moram it kupit obleko! poklicala sm gajo, a ne more it zmano v shoping, k ma zmenek s Mitjo (kakšna srečka je!!!!!!!) zato sm prosila Kevina in seveda je z mano šel kupit obleko in čevlje pa še torbico!!!!
v soboto pa se je zgodilo to....
14. julij 2010
to je ta obleka:

in to so čevlji:

to pa torbica:

14. julij 2010
no napočila je sobota in s tem tudi moj zmenek s Blažm! blaž je prišel pome in ko sm se hotela poslovit od Kevina mu je po licu zdrsnila solza! vprašala sm ga kaj je narobe! rekel mi je da je samo prehlad! no potem bo pa vse fanj. s blažem sva odšla. na večerji mi je dal rože in verižico s srčkom! pa še iskreno se mi je opravičil! po večerji sva šla malo na sprehod v park! vsedla sva se na klop. Blaž me je močno stisnil k sebi in me poljubil! bila sm v nebesih...srečna sm bila..zelo!!!!! naenkrat pa je mimo šla Tanja. blaža je uprašala:
T: tanja
B: blaž

T: kaj pa vidva počneta
J: o Tanja..naj ti povem, da sva midva par
T: kako...saj sm jaz punca od Blaža
J: ne....
T: blaž, povej ji, da si ti MOJ in ne njen, saj se vendar ljubiva
B: no jaz...rad imam obe, ampak ostal bi s Tanjo
T: no vidiš
J: kaj??

v trenutku sm stekla domov, se ulegla na posteljo in s solznimi očmi zaspala. zjutraj me je zbudil ravno Kevin! povedal mi je, da sta morala starša v Kanado za nekaj dni in, da bo on pazil name v teh težkih trenutkih! objela sm ga in mu povedala, da ga imam zelo rada! on pa se je samo nasmehnil in me močno stisnil! in nekega večer na moji postelji:
K: kevin

J: in kako gre pa kaj LOVE?
K: ne kaj preveč dobro
J: zka?
K: ker sm zljubljen v punco, ki je samo moja frendica
J: aha..kdo pa je?
K: to je..
J: no povej že
K: Sara..I LOVE YOU!!!

in odšel je skozi vrata moje sobe in niti lahko noč mi ni zaželel! potem sm poklicala Gajo in ji vse to povedala! malo je bila začudena ampak me je uprašala, kaj jaz čutim do njega! odgovorila sm ji, da mi postaja vse bolj in bolj všeč! no seveda je bila Gaja vesela zame, da sm prebolela Blaža in našla novega tipa. nasledni teden pa mi je Kevin poslav sporočilo, da se bo preseliv v Maribor in, da pride nazaj šele drugo poletje! oh ne!! kaj bom brez njega!!!
14. julij 2010
u18082
u18082
nexttttt
14. julij 2010
u24459
u24459
nexxtiii
14. julij 2010
Zdaj, ko je moj Kevin odšel v Maribor je vse drugače! Čisto potrta sm! Gaja me tolaži… ne vem kaj naj naredim! MINILO JE ENO LETO!! Zdaj po enem letu brez Kevina je malo bolje a..čakaj malo..kmalu se bo vrnil!!!! Jupi!!!!! In res..Kevi se je vrnil, čisto nov, čisto drugačen! Stečem k njemu in ga hočem objeti a on me zavrne! S solznimi očmi stečem v svojo sobo in se do konca zjočem!! Čakala sm ga eno leto in on pride in me še objeti noče!!! Kaj ni več vame!!!!! Zatečem se k Gaji! Ona mi pove, da ga bom najlažje prebolela taku, da grem na zmenek s kakšnim drugim tipom!!
In skupaj narediva seznam tipu: 1. Riki 2. Sašo 3. Benjamin 4. Kristjan 5. Blaž
Zadnja dva črtmam in pokličm Rikija (ful hud tip) in ga vprašam za zmenek!! Seveda je privolil!! Preden sva šla pa sm seveda morala v shoping kupit novo oblekico!!!! Z mano je šla moja Gajči, d mi bo pomagala, valda!!! Ibrali sva ful ql oblekico!!!
Nasledni dan pa me je Riki že prišel iskat in sva šla na večerjo! Ko sva jo pojedla me je peljal na romantičen sprehod. Tam pa je bil tudi Kevin. V tistem trenutku pa me je riki hotel poljubiti..jst pa sm se branila in, ker se nism hotla z njim poljubit me je Riki udaril in Kevin je njega nazaj!!!! Ta pretem sm samo gledala..tipa se tepeta zaradi mene..kaj takega se mi še v življenju ni zgodilo. Po pretepu pa sm od vsega padla v nezavest!!! Zbudila sm se v bolnici poleg Kevina!!!
14. julij 2010
to je Riki:

14. julij 2010
naj nadaljujem??
14. julij 2010
u18082
u18082
nadaljujjj
14. julij 2010
u8038
u8038
ja next
14. julij 2010
Kevina sm uprašala, kaj se je zgodilo in rekem mi je, da je zdaj vse uredu in se mi opravičil za tisto prejle, k me je zavrnil! skupaj sva odšla domov in se pogovarjala! povedal mi je kako je bilo v mariboru in da me je ful pogrešal! stisnila sva se skupaj in na kavču v dnevni sobi zaspala! zbudila sva se v prelepo jutro! zunaj je bilo dovolj toplo, da sva se lohk v bazenu kopala. vse to pa je videl tut Riki in pokal od zavisti! ampak mene in Kevina to ni brigalo! po kopanju sva se odločla, da greva na eno kosilo v restauracijo. po kosilu pa sva odšla na sprehod. tam pa je bil Riki!!! in začela sta se prtepati. ustavila sem ju! ampak Riji mi je postavil pogoj, da moram biti z njim, sicer bo Kevina spet napadel in spet bomo v bolnici!!! in ker sm hotla Kevina rešit sm se žrtvovala! sedaj hodim s Rikijem!!! spet. z mano pa dela kar hoče!!!! na silo me poljubla, slači, mečka... sovražim to!!! in najhuje je pa to, da mora Kevin to gledati!!!!
14. julij 2010
naše bajte:
to je naša hiša s vele bazenom:

Kevinova bajta:

14. julij 2010
nexxtyy čim prej plis!! caarskoo !
14. julij 2010
nexti
14. julij 2010
trpim!!!!!!! Riki me poljubla, šlata, dela z mano kar želi! ko sm se z njim o teh stvareh hotela pogovoriti me sploh ni poslušal! dal mi je nekaj za pit in takoj sm zaspala! v pijačo mi je nasul uspavalo! medtem ko sm spala pa me je lahko mirno pofu*al!! in najhuje od vsega je pa to, da je to videl Kevin!!!! zaprl je svoje okno in zagrnil zavese! ni me hotel videti, kaj šele se pogovoriti z mano!!!! Riki pa me je brezskrbno mečkal po rokah!!!! kako sm mogla privoliti v to zvezo!!! ko je Riki odšel in sm bila končno sama, sm začela jokati!!!! jokala sm kot dž in nihče me ni migel potolažiti! in končno sm se opogumila in odšla k Kevinu! odpru je vrata in tam je bila....
15. julij 2010
next plisssssssss
tvoja zgodba me je ganila
15. julij 2010
u11933
u11933
next
cooŁ
15. julij 2010
u9151
u9151
next plis!
15. julij 2010
Ne boste verjeli ampak tam je bila Gaja! Še sama nism mogla verjeti svojim očem!!!! Kaj dela tukaj in pomanklivo oblečena! In vse mi je bilo jasno!!! Kako mi je mogla to storiti!!!! Bila sm tako šokirana, da sm se na ulici zaletela v emo punco..v Moniko! Vprašala me je kaj je narobe in vse sm ji razložila! Potolažila mi je in mi rekla, da ona to svoji best frendici tega nikol nebi nrdila!!! Končno nekdo, ki me je potolažil!!! Minilo je kar nekaj dni in s Moniko al Mimi 8kot jo jaz kličm) sva postali kar dobri frendici!!! Nekega dne pa me je poklical Riki!

Riki: veš..jaz ne morem bit več s tabo
Jst: kaj a me boš pustil
R: kaj pa naj nrdim, če ti v najini zvezi tako trpiš!!
J: če me pa nonstop šlataš in polublaš, da me bo kap
R: še enkrat se ti opravičujem
J: opravičilo sprejeto
R: nekaj pa bi vseeno rad……
J: povej….
R: rad bi, da sva frenda
J: še vprašaš….seveda sva in bova frenda in name se lahk zaneseš
R: ok..tnx
J: nzk

No pa imam še enga fanj frenda in končno sm samska!!!! Grem še malo na fb in tam imam goro sporočil prvo je od Gaje:

Ej…..sori za tisto pri Kevinu..a verjami nič se ni zgodilo!!!! Sva lahk spet frendice??

Druga sporočilca so bila podobna!!!!!! Bolj pa so me šokirala sporočilca od Kevina……
15. julij 2010
to je Mimi (Monika):

15. julij 2010
u24769
u24769
cool
15. julij 2010
naj nadaljujem??
15. julij 2010
u9151
u9151
JAAAAAAAA
15. julij 2010
To je Kevinovo sporočilce:
Sara, nism te hotel prizadeti!! Gaja se je le preoblekla pri meni, ker je mogla takoj na zabavo! Prosim, nočem te izgubiti!!! Mi lahko oprostiš???

Kaj?? Pri njemu se je preoblekla?? Poklicala me je Mimi in me povabila v shoping, saj je jutri zabava za Rikijev rojstni dan!!!! Šle sva v trgovine in nakupile najlepše obleke kar jih je bilo na celem svetu!!!

Nasledni dan pri Rikiju na zabavi: tu so vsi frendi od Rikija in čist obenga ne poznam! Še dobro, da je tu Mimi! Zelo dor parti je bil, dokler ni prišel Kevin!!! Stekel je k meni in se hotel pogovoriti z mano!! Nekaj sm ga poslušala a me ni zanimalo, saj me je dovolj prizadel!!!! In začeli so vrteti mirne pesmi..ali pesmi za ples v paru!!!! Kevin me je prijel za roko, me odpela v na plesišče in mi na uho zašepetal: I LOVE YOU!!!!!! Še sama nisem mogla verjeti svojim ušesom!!!! Porinila sm ga stran in odšla z zabave! Pri sebi sm si rekla, da imam dovolj vsega in, da potrebujem počitek!! Mami se povedala, da si želim na dopust! Ona pa mi je samo rekla: Karibi ali Bahami? Seveda sm izbrala Bahame, ker si jih že od nekdaj želim obiskati! Rekla pa mi je, da lahko s seboj vzamem še eno frendico! Seveda sm poklicala Mimi! Hitro smo spakirali in jst, Mimi in mama smo svoje riti spravile na letalo in prispele smo v raju!!!!!!!!!! Seveda sm dobivala sporočilca od Kevina kje sm in take fore!!!! A mu nisem odgovorila!!! Raje sm gledale mišičnjake in se kopala v kristalno čistem morju!!!
15. julij 2010
sm smo šle:

15. julij 2010
nexttttttttttttt pliiis
15. julij 2010
nexxxxxxttttttttttttttttttttttttt
15. julij 2010
neext...plis
15. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg