Forum
js sem se odločla da bom napisala še eno zgodbo ker mi je zelo všeč pisanje.mam tut še eno zgodbo skupi z alcyTHEemo, naslov je SO UNLUCKY GIRL.jo lahk tut preberete.
no ta zgodba govori o najstnici z imenom Lina.je zelo lepa punca.ima tut nekaj sovražnikov.njene sanje so bit pevka.Lina misli da nikoli ne bo uresničila svoje sanje ker ne moreš kar tako bit slaven.ampak Lina bo kmalu dobila priložnost postati zvezda...........

napišem zgodbo??????
16. avgust 2010
Lina:

16. avgust 2010
bom še neka napisala:
osebe:
Lina-glavna oseba(15 let)
Lara-Linina BFF(15 let)
Alex-Linin starejši brat(16 let)
Melanie-Linina starejša sestra(18 let)
Elizabeth-Linina mama(35 let)
Will-Linin oče
Cody-Linin prijatelj..kasneje tudi fant(16 let)
Alyssa-Linina prijateljica in pomočnica v slavnem svetu(25 let)
Mikayla-Linina sovražnica(15 let)
Lily-Linina prijateljica

ostale osebe pa bote sproti zvedli...
16. avgust 2010
no bo kaj?
pliiiiiiiiis coment
16. avgust 2010
oo
16. avgust 2010
u18462
u18462
No,dj napiši zgodboo!
16. avgust 2010
kak to misliš oo?
16. avgust 2010
ok pišem
16. avgust 2010
pisala bom ko da sem js Lina.
Neki večer sem šla na Facebook in sem opazila da je dosegljiva Lara.Takoj sem jo kliknala.
Js: Hej Lary
Lara:O Lina..Mislila sem da te ne bo danes na fb
Js: Ja tut js sem misla pa nisem mogla spat.in ka je novega?
Lara: Eh nič kaj..Dc je kot vedno
Js: Ja maš prav tut men je ful dc.Joj kaj vse bi dala da bi bla zvezda.
Lara:Ooh spet ti pa tvoje sanje..
Js: Ja mogoč se mi pa uresniči.No grem probat zaspat.Nočko Čaaw.
Lara:Okii Čaaw

Potem sem šla spat.Zjutraj me je zbudila Melanie(Mel).Hotela je da grem z njo v shopping center da ji pomagam kupit obleko za zabavo.Šla sem ker ji vedno pomagam kupit obleko ker ona nima pojma o modi.Medtem ko je ona stala na blagajni da bi kupila obleko sem se sprehodila po trgovini.Opazila sem nek ogromni plakat.Pisalo je tole:
ODKRIVAMO NOVE TALENTE.MLADA ALYSSA IŠČE NAJSTNIKA KI ZNA PET DA MU POMAGA POSTATI SLAVEN.ČE JE KDO ZAINTERESIRAN NAJ PRIDE DANES ZVEČER NA AVDICIJO V TA SHOPPING CENTER.
Takoj sem hotela iti.Doma sem povedala da bi želela iti in so seveda vsi rekli da lahko grem.Toda mami je bila zaskrbljena da če bom postala zvezda da ne bom imela več normalnega življenja.Takrat me to še ni toliko skrbelo.Ko je prišel ta večer sem se odpravila skupaj z družino v shopping center.Tam je že bila Alyssa in je pozorno poslušala vsakega ki je prišel pet.Zadnja sem bila na vrsti jaz.............................
16. avgust 2010
next?
comenttt
16. avgust 2010
coment pliiis
16. avgust 2010
next zakon je
16. avgust 2010
ok hvala balloon
pišem zele naprej
16. avgust 2010
neeeeeeee pliss sam ne tega razlagatttt ...no kokr hočš
16. avgust 2010
Dobila sem veliko treme.Ko sem prišla na oder so vsi strmeli vame.Začela sem peti.Ko sem končala so mi vsi ploskali.Alyssa je prišla na oder in izbrala je mene.Kar skakala sem od veselja ko je izgovorila moje ime.Družina je bila vesela za mene.Ker so bile počitnice sem se lahko še dolgo zabavala.Naslednji dan sem mogla iti k Alyssi.Mami je šla z menoj.Alyssa mi je rekla da bom za začetek posnela 2 pop pesmi in bomo videli koliko fanov bom dobila.Zelo sem se veselila snemanja.Mojo mamo pa je še vedno skrbelo da ne bom imela več normalnega življenja zato smo se z Alysso pogovorili.Imela bom skrivnost za katero bo vedela samo moja moja družina in moja BFF.Živela bom dvojno življenje.Še vedno bom stara Lina, zraven pa še pevka z čisto drugim videzom.Kot Lina sem imela rjave lase.Ko bom pop pevka bom imela dolge skodrane lase.Seveda sem mogla imeti tudi drugo ime.Moje drugo ime pa je bilo Vanessa Hudgens.Tako nihče ni niti pomislil da sem jaz ona.Čisto drugačna sem bila z izgledom Vanesse.Ker je bil sestanek zelo dolg sem se domov vrnila zelo pozno.Ko sma z mamo povedale kakšno skrinost bom imela so bili vsi veseli.Najbolj pa Alex.Z njim se tudi najbolje razumem v družini.Naslednji dan sem mogla it v modno agencijo da so me fotografirali kot Vanesso.Mislim da sem zgledala super.Naslednji teden me je že nekaj ljudi poznalo.Seveda kot Vanesso.Ko pa sem hodila po mestu kot Lina se nihče ni zmenil zame.
Neki dan med počitnicami sem se zbudila zgodaj zjutraj in se uredila.Hitro sem šla v studio in posnela sem svoji 2 pesmi.Super sta bili.Lara še ni vedela te skrivnosti vse dokler pa se nisma pogovarjale o Vanessi ko je prišla k meni...........
16. avgust 2010
Lina kot Vanessa:

16. avgust 2010
to sem si js vse zmisla da je lina vanessa tak da ne mislit resno
16. avgust 2010
u6488
u6488
next!!!!
16. avgust 2010
next???
coment pliiiiiiiiiis
16. avgust 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. avgust 2010
ok pišem naprej
16. avgust 2010
Pogovor:
Js: Oi Lara..Končno si prišla
Lara: Ja itak da sem prišla..In kak si?
Js: Ja super sem..Ej neki ti morem povedat..
Lara: Js tebi tut.A veš da je ena nova pop pevka?
Js: Kera pa?
Lara: Vanessa Hudgens.Meni je ona super..Zelo kul pesmi ma in use in lepa je.........Ona je meni the best.
Js: Aha..No a veš..Glede te Vanesse..Jaz sem ta Vanessa.
Lara: Kako to misliš? Hočeš rečt da si spremeniš izgled da te noben ne spozna?
Js: Ja. In obljubi mi da to nobeden ne bo izvedel.
Lara: Ok obljubim..
Js: Hvala ti si res prava bff.
Lara: Ti tudi.

ČEZ 1 MESEC
Čakala me je šola.Zjutraj ko sem prišla v šolo so vsi zelo veliko govorili o Vanessi..............
16. avgust 2010
next??
16. avgust 2010
u6488
u6488
next!!!!
16. avgust 2010
jaaap naprej piš!!!!
16. avgust 2010
ok pišem naprej
16. avgust 2010
To mi je šlo že malo na živce ker niso nehali.Neki cute fant je govoril da je ona res lepa in da če bi jo samo enkrat videl bi hotel hodit z njo.Mislim da se j zatreskal v njo no v mene.Meni je on bil zelo všeč zato bi najraje prišla enkrat na šolo kot Vanessa.Ko je bil začetek pouka se je Lily vsedla pred mene in Laro.Začela me je spraševati o Vanessi.seveda sem odgovorila da je ne poslušam ravno da ne bi kdo kaj posumil.Po pouku sma z Laro sedele pred šolo.Pridružili so se še tudi drugi iz naše šole in skupaj smo klepetali o različnih stvareh dokler pa ni nekdo začel temo o Vanessi in to je bil................
16. avgust 2010
u25512
u25512
N
NA
NAD
NADA
NADAL
NDALJ
NADALJU
NADALJUJ
NADALJU
NADALJ
NADAL
NADA
NAD
NA
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
16. avgust 2010
ok
16. avgust 2010
To je bil tisti lep fant.Ime mu je bilo Cody in je 1 leto starejši od mene.Mieslim da se je totalno zatreskal v Vanesso.Ampak jaz bi rada da bi mu bila všeč jaz kot Lina ne pa Vanessa.Naslednji dan se je začelo snemanje mojega cd-ja in s tem tudi moji prvi koncerti..Neki dan sem šla cela zaspana v šolo.Med odmorom sem klepetala z Laro.Mimo je prikorakala Mikayla.Hvalila se je po celi šoli da ima karte za moj koncert.In ker sem imela veliko fanov so nekateri ostali brez kart.Mislila je da sem med njimi tudi jaz.
Mikayla: Hej vidve luzerke..A vesta Če bosta take kot sta zdaj nikoli ne bosta spoznale Vanesso Hudgens.
Js: Ej Mikayla ne da se mi kregat s teboj..
Lara: Ja res je nehaj že..
Mikayla: Ne bom več zapravljala časa z luzerkami..Grem raje v učilnico.Potem zvečer pa na Vanessin koncert hahahahaha vidve pa ne ker sta zmešane.

Midve sma samo planile v smeh.Ko sem prišla domov me je poklicala Alyssa.Rekla mi je da sem dobila vabilo da pridem na mojo šolo nekaj zapet ker imam polno fanov po celi šoli.Nisem vedela kaj naj naredim.Preprosto mi bo mami napisala opravičilo da ne morem prit v šolo ker gremo nekam.Upala sem samo da me ne bo kdo prepoznal....................
16. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg