Forum
u59986
u59986
12.9.2011 ponedeljek popoldan
Hiiii!!!!!
Ko sem zadnjič gledala po policah v trgovini sem zapazila dnevnike. Privlačili so me ZELO!!! Zato sem si enega kupila. Aia jst sm Emma Roberts. "Žeeeeeee gremmmmmm!!!!" Pardon da ne bo pomte mami sem obljubila da ji bom nalupila krompir. Zato moram trenutno nehati pisati..... Kar jaz obljubim to tudi storim... "TAKOJJJJJ!!" Joj kako je sitna. Danes pride na kosilo moja babica se pravi njena mama in mora biti vse popolno. Aia stara sem 16 let. Moji mami je ime Lilly mojemu očetu pa Andrew. Sicer je bolj malokdaj doma ampak se šteje kot član družine.hehehehehhehehhe. Aia ups morm it olupit krompir. Pridm tkoj!!

A napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. september 2011
u59986
u59986
No ker ne berete bom kr nextala...
12. september 2011
ne
12. september 2011
u59986
u59986
12.9.2011 ob 16.00
Ufff končno sem končala z lupljenjem krompirja. Le kaj si je mislila da bom cellll popoldan lupila krompir?????? No očitno se je motila. No babi bo vsak čas tukaj. Ona je zmerom prefinjena in čisto zmeraj pride do sekunde natančno. Njeno ime je Maya. Mojemu dediju pa je ime Marko. Vem staromodna imena. Ampak ne bi rekla da sta staromodna tudi onadva hehehehehehe. Ne vem zakaj se danes tako smejim. Res ne. Mogoče zaradi fanta mogoče zaradi obiska babice.. Ne vem ampak vem da te babice nisem preveč marala. Saj je s kmetov. Sem pride bolj poredko na obisk. Pa še če prideta prideta samo kosilati. Vseeno bolje kot nič. Opla, morm it odpret vam bom pol povedla kaj se je zgodilo... "Živjo babi!!!" Me je že poljubila na lice, zdaj pa gleda moje zapiske. Kaj gleda moje zapiska!!!!!!! " Babi pusti tisto pri miru...!!" " Ljubica saj bom.." Moram iti se že začenja polomija...
12. september 2011
u59986
u59986
Kaj???? Pol pa ne brat če ti ni všeč ane!!
12. september 2011
u60053
u60053
NEXT ane ka se sekiraš????
13. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg