Forum
Hej danes sem se odločila da napišem novo zgodbo o one direction, vem da jih je veliko vendar bi vseeno rada jo napisala. Govorila bo o liamovi sestri debbie. Debbie bo spoznala ljubezen svojih sanj vendar bodo postali tudi zapleti. Bo liam sprejel njenega fanta? In tako dalje… Zdaj pa dovolj mojega nakladanja posvetimo se zgodbi…
»debbie vstani šola!! Oh… saj že grem« odšla sem po stopnicah na zajtrk. »mm… slastno. Pojdi še po očeta prosim, je rekla mama« odšla sem in zbudila očeta. Skupaj smo pozajtrkovali v tišini nato pa sem jo prebila. »oči kdaj pride Liam pogrešam mojega bratca haha? Ne vem ljubica rekel je da kmalu… upam vsaj da…« pojedla sem in odšla v svojo sobo.
Oh saj res sem Debbie na kratko deb, stara sem 17 let in moj brat je Liam Payn. Obožujem vse v njegovi skupini. Najbolj se razumem z Harryom tako je kot brat. Prijateljic nimam veliko vsaj želijo biti vse moje prijateljice samo zaradi liama. In ja kot vidite nisem nobena izjema moram hoditi v šolo kot drugi. Obožujem pa tudi glasbo samo tako se lahko sprostim. Včasih pojem tudi zraven liama. On sicer pravi da imam zelo lep glas vendar se ne rada baham s tem. Oh ja moje prijateljice edina ki se z mano druži je nekako prijazna vendar včasih sebična. Zatreskana je v Harrya, njemu pa je vseeno za njo zato je včasih jezna name, oh in njeno ime je Samantha.
jaz:

samantha:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=51421123[/img]
one direction(za tiste ki jih ne poznate):

Šla sem pod hitro prho. Nato sem se obrisala in nekaj poiskala za obleči. Lase sem si zlikala in spela v visok čop. Naredila sem si rahel make up. Potem sem si vzela stvari za šolo in odšla po stopnicah v kuhinjo. »mama me lahko zapelješ? Danes boš šla z nekom drugim. S kom? Pojdi ven čaka te.« odšla sem ven res nisem vedela kdo bi lahko bil. Nato sem zagledala…
upam da je vredu za prvič
1.kdo je prišel po njo?
2.next?
hope you like it
02. oktober 2013
u150899
u150899
Next+nova bralka
02. oktober 2013
In ja po mene je prišel črni kombi in ja kdo le je v njem. Liam,Niall,Louis,Zayn in Harry pogrešala sem vas. » ni nas bilo en teden pa nas že pogreša je rekel harry« »haha kdo pa je rekel da sem tebe pogrešala« pokazala sem mu jezik on pa je prišel do mene in me močno dvignil. »harry daj me dol ne!!! Prosim liam pomagaj prosim harry šolo imam zamudila bom hary!!!« in ja harry me je nesel do avta in me položil vanj. Tudi ostali so se splazili noter in cel čas smo se smejali še posebej jaz in harry ker ko prideva skupaj sva nerzdružljiva. Prispeli smo do šole in vsi so že tekli proti meni jaz pa sem samo odšla v razred. Samantha pa je prišla v odmoru do mene in me vprašala »kdaj me boš predstavila harryu? Nevem danes pridejo po mene lahko greš z nami če želiš? Seveda da želim ka pa da najboljša si! Ja ja ja… saj vem ….« začelo je zvoniti in po zadnji uri sva skupaj odšle do avta in samanthi se je skoraj zmešalo ko je videla harrya. Bila se kar malo ljubosumna. In ja končno je odšla in šla sem v svojo sobo in si dala slušalke v ušesa in poslušala sem pesmi. Dokler nisem prišla do moje najljubše in si začela peti. Pela sem in pela… nato pa zraven slišala še en glas bil je harry. »lepo poješ. Ti s kar delaj norca. Ne resno mislim. Res? Ja. No hvala enako.« prekinila sem z glasbo in se vsedla a posteljo. »hej fanta gremo danes zvečer na zabavo, je vprašal lou? Seveda sva odgovorila z harryem.« začela sva se noro žgečkati dokler v sobo ni prišel Liam. »vidva pa se noro zabavata kot vidim. Haha oh liam pomagaj ne morem se več smejati.« in ja oba sta se spravila na mene tako sta me žgečkala. Nato pa sta mi pustila malo do zraka. Vsi smo se smejali kot nori jaz sem celo padla iz postelje nato pa me je liam požgečkal in rekel zdaj pa se pojdita pripravit za zabavo. In res šla sem v kopalnico in sem se oprhala in umila sem si lase. Lase sem si skodrala in si naredila rahel make up ter se oblekla v tole:

Obula sem si črne salonarje in odšla v dnevno. »aww…lušna si je rekel harry« liam pa ga je ošinil s pogledom odšli smo na zabavo. In ja bilo je nabito polno. Najprej smo se prebili k baru in naročili pijačo. Fantje so vsi naročili alkohol jaz pa samo coca colo. Jah pridna punčka pač. Prišla je od louisa punca Elenor moja edina prava prijateljica. Takoj sva šle na plesišče. Plesali sva fantje pa se pogovarjali in tu pa tam kaj spili.bile sva izmučeni ker sva plesali sami. Elenor si je šla takoj po louisa bila sta na plesišču in se poljubljala jaz pa sem se usedla k harryu. »ne boš plesala me vpraša harry? Ne nimam s kom. Nimaš fanta? Ne… zakaj pa ne takšna punca bi ga že morala imeti? No nikomur nisem všeč. Si prepričana? Vsaj tako mislim. Pa pridi z mano plesat. S…s tabo nimaš punce? Nop. Prosim pridi. Prav ampak liam naju bo ubil če naju bo videl ah ti si njegova sestrica jaz skoraj njegov brat kaj pa bi se lahko zgodilo.« in ja res plesala sva njegove roke so počivale na mojih bokih. Včasih so mu zlezle dol vendar sem ga popravljala. Potem sem se obrnila proti njemu in ga…
Hope you like it
1. kaj je naredila deb?
2. bo liam jezen ko bo ju videl skupaj?
3. se bo mogoče kaj zgodilo?
Next?
02. oktober 2013
nova bralka+
1.poljubila je harryja
2.ja
3.liam bo reku harryju naj pusti deb pri miru
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
02. oktober 2013
nova bralka+
1.poljubila bo herry-ja
2.ne sam herry-ju bo reku da je ne sme prizadet
3. ja samanta bo zamerla deb kr bo hodila s herry-em
NEEEEEEEEEEEEEEXT !!!
03. oktober 2013
next
03. oktober 2013
next
03. oktober 2013
Poljubila. Ja Harry je bil zelo presenečen vendar mi je poljub vrnil. Po tem poljubu vsa odšla iz plesišča do bara. Tam je sedel Liam in zraven njega pa Eleanor. »hej Liam kako si?Vredu in čakaj malo kaj pa vidiva počneta skupaj? Emm… harry je plesal pa mi je pokazal nek plesni gib pa še njegova najljubša pesem je bila kaj ne harry?« upajoče sem ga pogledala on pa je naredil polovičen nasmešek in prikimal. »če vidva tako pravita. Pridi elanor pojdiva plesat je rekel liam. »harry rešil si mi življenje sem rekla. No ja vsi vedo da rešujem življenja vseh lepotičk.« oba sva se smejala kot nora.« tudi niall je prišel in rekel da je lačen in odšli smo domov. Ura je bila 00.34h in po tv je bila super grozljivka. Pripravili smo kokice se vsedli na sedežno in ker več ni bilo prostora sem se vsedla na harrya najprej me je liam grdo gledal nato pa je gledal tv. Niall je napeto gledal grozljivko in jedel SVOJE kokice ki jih ni dal nikomur. Liam in elanor sta se trdno stiskala in včasih poljubljala saj je bilo elanor strah. Louis in zayn pa sta se metala iz kavča. Harry me je cel čas opazoval ko sem se stiskala k njemu saj je bilo zelo grozljivo. Čez nekaj časa sem se namenila spat. Odšla sem pod prho in si umila lase po približno pol ure sem se obrisala oblekla v spodnje perilo gor pa sem si oblekla preveliko majico ki je bila namreč od harrya. Odšla sem v posteljo ter se ovila v odejo gledala sem nek čuden film. Potem sem se ga naveličala in si vtaknila slušalke v ušesa. Poslušala sem glasbo ko sem na bokih začutila roke pogledala sem in videla harrya stisnil se je k meni. »harry kaj pa liam? Pusti liama se bo že sprijaznil s tem. Prav imaš. Lahko slišim kaj poslušaš? Seveda lahko.« eno slušalko si je vtaknil v uho drugo pa sem imela jaz. To pesem sva poslušala do konca nato pa me je harry poljubil na vrat. In ja še večkrat me je dokler se ni prevalil name. Poljubljal me je na usta in jaz sem mu vračala poljube. »mojo majico nosiš? Ja jo vedno. Torej sem ti všeč? Hm… kaj pa vem no… ha… me nimaš nič rada? Nop. Mislil sem da me imaš. Oh ti tepček zakaj pa si v moji postelji če si tega ne bi želela ne bi bil zdaj tukaj.« sledil je dolg poljub in poljubljala sva se dokler nisva zaspala.

Liam

Deb je odšla spat nato pa še harry z elanor sva tudi odšla spat. Odšla sva v sobo. In nekaj časa sva se poljubljala nato pa sem zaslišal zvok iz debine sobe. Z elanor sva šla pogledat in videl sem…
1. Kaj je videl liam?
2. Bosta harry in deb skupaj?
Next?
Hope you like it
03. oktober 2013
next
03. oktober 2013
u150899
u150899
Next
03. oktober 2013
če bo mogoče še kakšen next nextam še danes ali pa bom tudi brez kakšnega nexta
03. oktober 2013
Deb in harrya ki je imel roko na njenem boku. Bil sem tako jezen vendar me je elanor mirila. Umiril sem se in razmišljal in v glavi sem dobil načrt kao ju spraviti narazen. Zjutraj sem se zbudil vendar sta še ona dva še vedno spala. Stopil sem v sobo in rekel »khm…vidva pa že skupaj spita.« harry je počasil dvignil pogled in ruknil je deb poljubila sta se in harry ji je rekel »ljubim te srček« postajalo mi je hudo zato sem se splazil v kuhinjo im se odločil da bom ju vprašal kako to da sta se skupaj to je boljše kot če ju ločim. Z elanor sva začela delati zajtrk.
Debbie
Harry me je ruknil in poljubila sva se rekel mi je »ljubim te srček. Tudi jaz tebe sem mu odgovorila« poljubljala sva se nato pa sem šla do omare poiskala obleke in se šla v kopalnico preblečt. Oblekla sem črne hlače in črno dolgo majico vzela sem tudi svojo najljubšo ogrlico se čisto rahlo naličila in si zlikala lase in jih spela v visok čop :

Odšla sem v kuhinjo Harry pa je šel se preoblečt. Zavohala sem palačinke in zagledala liama in elanor ki kuha liam pa jo je držal za boke. Odšla sem do njiju. »dobro jutro. Jutro je rekla elanor. Si dobro spala vpraša liam? Ja sem. In zakaj si tako vesela danes ? nevem lepo sem spala pač. Aha…«po stopnicah se je priplazil harry. »jutro vsi. Jutro smo rekli.« nato pa vzel je sok in si ga nalil v skodelico zraven pa polil. »bom jaz pobrisala sem rekla« on pa se je samo sladko nasmehnil. Pobrisala sem za njim in si vzela palačinko. Odšla sem za mizo in udi harry je naredil isto. Naenkrat pa mi je postalo smešno tako sem se smejala. Harry pa me je samo čudno gledal. Čez nekaj časa sem nehala se smejat. Pomila sem mojo in harryevo posodo in odšla v svojo kopalnico zraven moje. Začela sem hlipati in jokati. Vedela sem da imam rada harrya in vedela sem tudi da liam ne bo vesel če izve. Naenkrat sem videla kako nekdo odpira vrata. Obrisala sem solze in vzela v roke krtačo kot da se češem. Noter je prišel harry in začela sem spet jokati jokala sem mu v objemu in mu zmočila majico. »zakaj jokaš? Ker ne moreva biti skupaj. Bo liam že preživel kaj če mu poveva. Ok prav imaš. Harrya sem močno povlekla k sebi in ga poljubila ta poljub je bil poln strasti in ljubezni. Harry je odšel do liama. In čez nekaj časa sem odšla v sobo. Poslušala sem glasbo na slušalkah. In v sobo je prišel harry pa sploh nisem opazila prišel je do mene in me poljubil. Sploh nisem vdela da je v sobi in sprva nisem vedela da je to harry vendar kdo drug bi pa me lahko poljubil. Snel mi je slušalke in rekel da naj pridem v dnevno saj se gremo flašo resnice. Harry je odšel jaz pa za njim. Spodaj so bili že vsi zbrani. In niall je vrtel flašo in pristala je na zaynu moral je narediti en iziv in tako najprej je šlo dokler se ni ustavilo na meni in elanor. »iziv ali resnica? Hm…iziv. Kaj bi lahko naredila.« malo se je razgledala in se ustavila pri harryu. »že vem harryu moraš sleči majico in hlače ter ga poljubiti na njegov tatu na trebuhu in še na usta. Pogledala sem harrya in…
1. Kaj bo naredila deb?
2. Kaj bo naredil harry?
3. Next?
Hope you like it
03. oktober 2013
1.deb se bo začela naglas smejat in lovit harryja
2.harry se bo tut smejal in ji hotu pobegnat
3,NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
04. oktober 2013
Imel je presenečen pogled. »čakaj to še ni vse imam še nekaj poljubiti ga moraš na vse tatuje. Elanor to je že pet izzivov. Oh daj no saj je vseeno. Oh… elanor bom pa storila če že moram.« bilo mi je nerodno če bi bila sama bi to storila ampak ko pa je zraven liam pa se počutim kot… ne vem kaj v glavnem počutila sem se grozno. Odšla sem do harrya in ga pogledala z prestrašenim pogledom on pa se je samo nasmehnil. Zdelo se mu je da mu je všeč izziv meni pa ni bil niti malo. Počasi je dvignil roke in povlekla sem mu majico dol z njega. Zagledala sem veliko tatujev in jah…da to vse poljubim bo še trajalo. Gledala sem njegove hlače in mu jih odpregla. Počasi sem mu jih povlekla dol nato pa je stopil iz njih. Pogledala sem ga v oči in začela na njegovem hrbtu. Poljubila sem vsak njegov tatu. Nato pa je bil na vrsti še najin skupen poljub. Stopila sem na prste da sem bila enako velika kot on. Počasi sem se mu približala in že sem na sebi čutila njegovo sapo. Dotaknila sem se njegovih ustnic in…
1.kaj se je zgodilo?
Next?
Hope you like it
04. oktober 2013
next
04. oktober 2013
neeeeeeeextttttt !!! <3333333
1.liam bo ustou pa sou bo iz sobeeee
04. oktober 2013
1.se strinjam s humpet
NEEEEEEEEEEEEXT!!!
04. oktober 2013
pozdravljene vse moje bralke hvala vam za vse moje nexte vem da mogoče ste pričakovali boljšo zgodbo. ampak obljubim vam da se bom ptrudila da bodo nexti bolj pogosti in bolj napeti prosila bi vas da napišeta kakšne predloge kaj si želite in hvala če boste in če nočete ne rabite najbolj bi se zahvalila <3Mrs Styles<3 ki vedno odgovarja na moja vprašanja in zahvalila bi se tudi Smile <33 ki spremlja zgodbo že od začetka hvala vam rada vas imam do lune pa nazaj<333 hvala vam in vedite da ste vi najbolj pomebni člani te zgodbe čeprav niste v zgodbi ste del nje in prosila bi tudi če poveste še komu za to zgodbo in mogoče bodo nexti še hitrejši hvala vsem
04. oktober 2013
...pričakovali boljšo zgodbo...??!
boljše NE MORE bit!
mam pa dva predloga:
1.super bi blo če bi lahka tudi me(bralke) nastopale v zgodbi
2.čim hitrej našiš next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
04. oktober 2013
ups, napiš ne našiš*
04. oktober 2013
prav poskušala bom uresničiti predloge od <3Mrs Styles<3 in ja lahko vas vključim v zgodbo vendar če želite lahko poveste kaj želite biti npr. prijateljica od deb ali punca od katerega iz one direction
__________________________________________________________________________________
In ja liam je takoj zdrvel iz sobe in kot njegova sestra sem šla za njim tudi harry je šel. »harry pusti me sama grem prav. Ampak! Vem ampak bolje bo da se sama pogovorim z njim prav? Prav« odšla sem do Liamove sobe. »hey liam kaj je narobe? Kaj le najprej slačiš harrya nato pa še ga poljubljaš… oh liam nekaj ti moram povedati… kaj da si spala z njim! Ni res od kod ti to? Videl sem vaju. Tisto ni bilo nič samo spal je zraven mene in nič ni bilo! Res…? Ja res vem da nočeš da sem z njim ampak odrasla sem in znam se odločat sama in še nekaj tega izziva nisem sama izbrala ampak elanor in samo igra je bila. Meni tudi ni bilo prijetno ko sem ga mogla pred tabo poljubljat! In bom pa pač odšla nekam drugam iz te hiše ker pač vem da nočeš da sva skupaj. In vem da ne moreva biti skupaj« nisem več mogla zadrževati solz. Začela sem hlipati in grenko jokati. Liam je prišel do mene in me močno objel. »oprosti mi sestrica prav imaš sama se moraš odločati in nisem hotel da si z njim da te ne bi prizadel. Oh liam ne bo me prav in preveč skrbiš zame prav rada te imam zdaj pa moram iti k ostalim prav? Jaz tebe tudi in jaz grem tudi s tabo ne bom pustil elenor same z tisti butli.« oba sva se začela smejat in odšla sva po stopnicah navzdol. Harry je takoj pritekel k meni in me objel kot da se ne bi videla že celo večnost. Odšli smo v dnevno in gledali smo nekakšno liamovo risanko mislim da je bil toy story ja to risanko obožuje že od majhnega. Jaz sem sedela na harryu on pa se je igral z mojimi lasmi. Po tej risanki smo odšli jest večerje saj je bila že nedelja jedli smo pico saj je niall ni jedel že dolgo pravzaprav jo je jedel v petek vendar je to za njega že celo večnost. Ko smo pojedli so zayn,niall,louis in perry mogli oditi domov. Jaz in harry pa sva šla v mojo sobo. »harry jaz grem se oprhat in morem si umiti lase. Že ? ja jutri imam šolo gospodič haha!« odšla sem v kopalnico se uredit. Spustila sem vodo da je tekla po meni. Umila sem si lase. Posušila sem si jih nato pa se oblekla v spodnje perilo in v harryevo majico. Odšla sem v posteljo in harry je šel z mano poljubljala sva se in poljubljala dokler nisem zaspala. Zjutraj sem…
1. Kaj je naredila deb?
2. Kaj se bo zgodilo v šoli?
Next?
Hope you like it
05. oktober 2013
js bi bla v zgodbici prosim punca od nialla, ker je harry že zaseden
1.zjutraj se je zbudila harry pa ji je v postlo prnesu zajtrk
2.neki jo bojo zafrkaval pol pa bo to povedla harryju in on jih bo nadru
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
05. oktober 2013
hitr napiš next plosim!
05. oktober 2013
maš pa full dobre ideje <3Mrs Styles<3 in zdi se mi da mi bereš misli jah... bom mogla pa si neke drugega izmislit in ja še danes bo drug next vendar ne še takoj malo bom počakala da vidim če bo še kakšen next drugače bom pa kar nextala ok??
05. oktober 2013
ok
05. oktober 2013
hitrr nextiiiiiiii <333
05. oktober 2013
Zjutraj sem se zbudila in odšla do dnevne sobe. Iz kuhinje se je zavohal omamen vonj. Tam je bil harry kuhal je. Šla sem do njega in ga objela. Trznil je na to pa rekel »jutro srček. Hej piki ti kuhaš? Ja jaz kuham. Mm..omamno diši. Če je to pohvala potem hvala srček ampak nič ne diši tako kot ti. Lačna sem… oh res malo boš mogla počakati skoraj bo kuhano. Ne mislim hrane. Oh potem pa že vem kaj misliš…« potisnil me je ob steno in me zelo strastno poljubil. »harry tam se ti nekaj smodi veš…? Kaj ? pa res!! Grem se obleči . Prav« odšla sem v svojo sobo in si šla kodrat lase. Ko sem si jih skodrala sem si poiskala še nekaj za obleči.

Odšla sem v kuhinjo in tam je stal harry z zajtrkom na mizi iz gledalo je čudovito.

Nekaj časa sva v tišini jedla nato pa je harry rekel. »ljubica pogovoriti se morava… če je kaj o liamu potem niti ne govori prav z njim sem se že pogovorila prav? No…je o liamu pa ni o liamu danes popoldne gremo snemat nek video in nas ne bo en teden… kaj? Ne ne smeš iti kaj pa jaz sama bom. Ne ne boš sama ampak pridejo perry,elanor,emma in daniele. Čakaj malokdo je emma? Od nialla punca zelo prijazna je boš videla lepo bo. No… res je da si me malo pomiril s tem da bodo one tukaj vendar te že zdaj pogrešam. Jaz tebe tudi (sledil je poljub). Čakaj šola iti moram! Te bom jaz peljal. Prav« odšla sva v avto in se peljala do šole. Šla sem noter in ga poljubila ter se poslovila od njega in takoj ko sem odšla so vse tekle k njemu. Šla sem v razred in po prvi uri je do mene prišla sam(samantha). »zapeljala si mojega harrya in se obrnila proti meni kako si lahko takšna kurba. Ti že meni ne boš rekla kurba!« udarila sem jo in v naslednjih dveh minutah sem bila pri ravnatelju skupaj z njo. Vstopila sem noter in začel je nakladat. »kaj se je zgodilo prosim debbie povej nam. ok ona je meni rekla kurba pa sem jo udarila. Ok danes po pouku obe ostaneta in pišeta test iz angleščine. Kaj!« Sva rekle obe dve. Jezno sva se pogledali in odšli do razreda. Po končanem pouku sem šla k angleščini pisat test. Rekla sem da morem it na wc pravzaprav sem res šla vendar sem klicala harrya.
h-harry,j-jaz
h-hej srček kje si čakam te da se poslovim od tebe.
j-ne morem mojo sošolko sem udrila ker mi je rekla kurba in zdaj moram pisat beden test iz angleščine.
h-kaj? In zakaj ti je to rekla?
j-ker sem tvoja punca in ker si ji všeč.
h-haha!! Poslušaj srček čimprej napiši in pridi domov pogrešam te adijo.
j-adijo piki.
Odšla sem do učilnice in nekaj hitro nakracala in odšla domov. Ko sem prišla domov me je harry že čakal pred vrati ostali pa so bili še v avtu. »adijo srček pogrešal te bom. Jaz tebe tudi ljubim te. Jaz tebe tudi.« in odšel je jaz pa sem mu pomahala in odšla noter zagledala sem…
1.kaj je videla?
Next?
Hope you like it
05. oktober 2013
še nekaj slik:
elanor:

perrie:

emma.

danielle:

05. oktober 2013
next
05. oktober 2013
sam neki... a zdej sm js v zgodbici emma?
1.deb je videla kako se elanor, perrie, emma in danielle igrajo flašo resnice
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
05. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg