Forum
To je ubisvu fanfic od justina bieberja so haters back off
***********************************************************************************************************************
Moje ime je Teddy Dream.Stara sem let in mam sestro Sarah ki ma 10 let (najbolj tecna stvar na svetu).Sem najvecja BELIBERKAAA.

Med poletnimi pocitnicami je moja prijateljica Emma sla na koncert od JBja sam js nism mogla ker sem imela popravne izpite.Žal jih nisem opravila in bom popravlala 1 letnik .Ko je bilo konec pocitnic se je zacel pekel ._. 1. letnik all over again.Emma je bila v 2.letniku kar naju je oddaljilo.Emma me je zacela ignorirat in ostala sm sama.

Nekega dne je do mene prisla Roxi
Nova prijateljica od emme. :/
Roxu:

cela fejk
13. april 2014
Sori sm neki kliknla sori
*************************************************************************************************
Rekla mi je da nej si grem u rit ker sm ponavlala in ker sem beliberka.Ker sem zaradi moje sestre ze navajena tega sranja sem jo samo ignorirala.
Sla sem po zvz od GEFE v omarico in v omarici je biu listek
V njem je bilo:
Slika od Bieberja prečrtana in z luknjo namesto jbijeve glave
In pisalo je:
Ce bos belieberka ti nardim bruko
Zdej pa se odloci
Bos Beliberka
Nebos beliberka
obkrozi in oddaj na postni nabiralnik od sole

Nisem vedla kaj naredit. Obkrozla sm DA BOM BELIEBERKA IN DALA V nabiralnik.
Naslednji dan sem prisla v jedilnico na kosilo so se mi zaceli smejat in dajat plakate z mojim obrazom in kurcom narisanim na moji faci.Zjokat sem se sla u ženski vece.V vece je prisla Emma.Prisla me je potolazit.Bila je tudi ona belieberka ampk je to skrivala.In imela je prau.

emma in jaz

samo jaz

13. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg