Forum
Hay! Odločiula sem se, da tudi jas napišem zgodbo. Vem, da jih je že veliko ampak upam da bo ta nekaj posebnega.
Upam, da to bo všeč!!!

_____________________________________________________________________________________

Ime mi je Karry ter stara sem 20 let.

(to sem jaz)
Imam mlajšo sestro Poli, ki je stara 17 let.

V dnevni sobi smo z Majku in Arijo iskali primerno stanovanje. Saj se bomo preselili ker bomo odšli
študirat v London čez en teden. In ja skupaj bomo živeli. Končno smo našli stanovanje. Mike je poklical če lahko rezerveramo hišo in seveda smo jo.
To je moja BFF Aria.

In to je Mike

3 nexte pa nadaljujem
24. oktober 2013
u153581
u153581
Neeext
Nexxxt
Neext
Eko tri nexre piši naprejjj!
24. oktober 2013
u153581
u153581
A bi si uzela neki çasa in prebrala se mojo zgodbo...angel
http://www.igre123.com/forum/tema/angel/62798/3
Hvala pa ful oprosti za oglaševanje
24. oktober 2013
neeext
24. oktober 2013
next
24. oktober 2013
Evo next! Ta next bom posvetila <3YOLO<3
Končno smo našli stanovanje. Mike je poklical če lahko rezerveramo hišo in seveda smo jo. Knčno je minil en teden in bil je dan odhoda. Zelo sem se veselila. Bil je čisto navaden dan zjutraj sem se zbudila in si šla pripraviti kapočino, ter odšla gledati tv. Tako so minile 4 ure. Odšla sem v svojo sobo si spakirat saj čez dobro uro in pov odidemo. Nisem vedela kaj naj oblečem, na koncu sem se odločila da oblečem to:

Tako je počasi ura minevala.Končno smo lahko odšli z teškim srcem sem se poslovila od staršev in od Poli. Mike in Aria sta me že nestrpno čakala v autu. Poslovila sem se in skočila v avto, čakala nas je douga vožnja.
25. oktober 2013
u153581
u153581
Next
25. oktober 2013
next
25. oktober 2013
next
25. oktober 2013
še 2 nexta pa pišem naprej! ))
25. oktober 2013
next
26. oktober 2013
u153581
u153581
nexxxxt!!!
vzemite si 5min in preberite mojo zgodbico o 1D:
Odločila sem se poskusit pisati nekaj novega. ..
Zgodba govori o punci Kelly, ki je ves čas zaprta vase,...ne odpre oči, in se nagleda kaj je okoli nje. V razredu velja za čudakinjo, kar ji sploh ni mar. Ima edino prijateljico, s katero spregovori vsake toliko časa, kadar pa govorita tema ponavadi nanese na 1D. Sama prijateljici ne prizna, da se ji skupina ne zdi "popolna", kot vela za druga dekleta. Toda, ko se nekega dne zaneti iskrica, med njo in enim članom skupine 1D.....obžaluje svoje slabe misli on njih.
Ali ji bo nedolžno opravičilo, zadostovalo bo lahko obdržala svojo ljubezen?
In kdo je srečnež skupine 1D, ki jo bo držal v obemu?
________________________________________________________________________________
Vse boste izvedeli če boste brali zgodbo I can't live without you, can you live without me?
NA TEM LINKU:
https://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3-i-can-t-live-without-you-can-you-live-without-me-(1d)/63179/
FUL OPROSTI ZA SMETENJE!
26. oktober 2013
Evo next. Ta next bom posvetila moji sestri!

Poslovila sem se in skočila v avto, čakala nas je douga vožnja. In končno smo prispeli. Lastnik nam je dal ključe in odšli smo v naše stenovanje. Bila je prekrasna hiša.

v njej je bi lo vse tako lepo opremljeno. Z Ario sva šli hitro si ogledati spalnice in jas sem si izbrala to:

Torbico sem odložila zraven omare in ulegla na posteljo.Bil je neverjeten občutek.
Odšla sem pod tuš, prav pasalo mi je ka ko mi je topla voda padala na moje telo. Oblekla sem se in se vrgla na posteljo, slušalke sem si dala v ušesa in prižgala muziko. Kar naenkrat sem se zbudila. Prebudiv me je omamen von iz kuhinje. Hitro sem skočila v kuhinjo, kjer sem zagledala Majka kako je pripravil palačinke z nutello. Oči so se mi zaiskrile. Vsedli smo se in začeli jest. Bilo je slastno. Odšla sem se sproblečt saj sem bila še vedno v spalni srajci. Nekaj časa smo sedeli pred televizijo in gledli filem.
Nato sta se Mike in Aria odločila da bosta šla ogledati šolo. Povabila sta me zraven vendar sem rekla da bom raje negrem. Sedela sem pred tve ekranom nisem imela kaj za delat zato sem se odločila da grem v bljižni park se malo sprehoditi. Hodila sem več kot uro, kar sem končno zagledala klopco. Usedla sem se in nekaj mislila, moje misli je zmotil neki pečudovit fant, ki se je usedel zraven mene.
26. oktober 2013
to je bila spalnica:

SE OPRAVIČUJEM NAPAČNO SEM KLIKNALA!
26. oktober 2013
next????
26. oktober 2013
neeeeeeeeext + hvala za posvečen next:*
26. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!!! + nova bralka
27. oktober 2013
next
27. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
27. oktober 2013
evo next!!!

Usedla sem se in nekaj mislila, moje misli je zmotil neki pečudovit fant, ki se je usedel zraven mene. Oh kako je bil čudovit te njegovi svetlo rjavi lase ki so mo padali na uči biv je tako mamljiu. Kar naprej mi je pogled uhajal proti njemu. Mislila sem si da me ni opazil ko sta se najina pogleda srečala. Čutila sem kako mi je rdečica prebarvala obrez. Odmaknila sem poglet. Strmel je vam. Vprašala sem ga če je kaj narobe. On je pa nekaj časa še strmev vame. Nat pa odgovoril (oz. vprašal) Ali kaj potrebujem? Debelo sem ga pogledala. Nasmejal se je in vprašal če vem gdo je? Odločno sem odkimala.
(jaz - on)
on- Wow!
jaz- Kaj je kaj narobe
on- ne! si edina ponca ki ni začela kričati name in prositi za podpis
jaz- ja pač nisem
Prisiljeno sem se nasmehnila. Pogledala sem v tla. Prisedel je bljiže meni in dejal '' oprosti'' '' za kaj'' sem ga vprašala.
Le tiho je sedel. Nekaj časa sma sedela v tišini. Nato pa sem vstala in se poslovila. Nazadnje me je še vprašal če se boma še gdaj srečala. Nasmehnila sem se in rekla '' mogoče''

a) next?
b) kako se vam zdi zgodba?
c) gdo mislite da je bil ta skrivnostni fant?
28. oktober 2013
next
najbolša
28. oktober 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/never-alone!!-in-lt-33/63335/

Prosim če bi kdo bral mojo zgodbico, zagotavljam da bo zanimiva.
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
Next
28. oktober 2013
Next
28. oktober 2013
Next
28. oktober 2013
next!
28. oktober 2013
Nexxxxt
29. oktober 2013
evo next!!
Se opravičujem ker ga nisem mogla prej napisat

Nazadnje me je še vprašal če se boma še gdaj srečala. Nasmehnila sem se in rekla '' mogoče''
Odšla sem domol, tam sta me že nestrpno čakala Mike in Aria. Ko sem vstopila je Arija kar butnila vame.
j-jaz a-aria
a- Joj kje si pa hodila, tako naju je skrbelo
j- v parku (samo zasanjano sem pogledala v tla.)
a- Halo punca! (in mi pomahala pred obraz)
j- ahhh (sem zajamrala)
Odšla sem v sobo. Videla sem kako sta se Mike in Arija čudno spogledala, vendar se nisem zmenila za to. Ulegla sem se na posteljo in razmišljala v skrinostnem fantu ki sem ga srečala. Te njegove prelepe oči in in..... '' Joj sploh ga ne poznam pa že sanjarim v nem!'' Odšla sem pod mrzu toš da boi se ohladila od teh misli. Iztopila sem iz tuša in se sproblekla v spalno srajco. Nekaj časa sem hodila gor in dol po sobi. Bila sem utrujena i se vlegla na posteljo ter zaspala. Zbudila me je Aria in mi povedala da moram vstati saj je bil čas za zajterk. Utrujenio sem vstala in odšla v kuhinjo tam sem pojedla zajterk. Z Ario sva se odločili da grema malo nakupovati, seveda Mike ni hoteu iti zraven. Spravile sva se in že sva drveli proti nakupovalnemu središču. Hodile sva po tergevinah in pomerjali oblačila. Glih sem stopila iz kabine ko sem zaslišala kričanje. Pogledala sem k oknu in tam je stalo ceu kup deklet, ki so hotele priti v trgovino. Malo sem hodila na okrog, ko sem se zaletela v nekega moškega, ki me enako ni opzail. Oba sva padla on je prilrteu z hrbtom na tla jaz pa na njegova prsa. Odpra sem oči si zagledala fanta iz parka . Rahlo se mi je nasmehnil.
+ prosim če bi odgovarjali ker mi res vlk pomeni.
30. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg