Forum
heei.. sem Sara Hribernik stara sem 17.let sem iz slovenije in imam bff petro. jaz obožujem 1D petra pa jih naravnost sovraži.. neprenese niti besedice o njih ... meni je najbol všeč harry <3 .......

kdo je tebi najbol všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. januar 2013

petra
30. januar 2013

jaz+ tega na jeziku ne gledat
30. januar 2013
driin driiin je zjutraj cinglala budilka..
jezno sem vdarila po njej in odšla v kopalnico mami je še spala
umila sem si obraz in se oblekla si umila zobe in odšla do avtobusa
ko sem končno prišla v šolo je tam že bila petra pamahala mi je jaz pa sem veselo odvihrala do nje..
začela sem ji razlagati o tem da je harry baje biu na spiranju želodca ona pa me je samo jezno pogledala češ to me ne zanima! jaz pa sem se vsedla na bližnjo klopco in začela pisat sms-e..
zazvoniu je zvonec za prvo uro z petro sva sedeli skupaj. bila je matematika -.-
sovražim ta predmet. med poukom matematike me je učitel nekaj spraševau ampak nisem vedela kaj ker sem bila zatopljena v druge misli..
petra me je ruknila v rebro in mo potiho povedlala odgovor jaz pa sem se le nasmehnila.
končno je zazvonilo za konec prve ure petra me je še nekaj spraševala da kaj je bilo to jaz pa sem samo skomignila z rameni.. tako so naprej minevale ure pouka kmalu pa je bilo konec..
ko sem veselo pridivjala domov me je na mizi čakala lazanja..
prišla je mama hej sara. hej mami sem ji odhovorila.. rekla mi je da se mora pogovoriti z mano..
vsedle sva se za mizo in mami je začela
m: sara vedno sem ti nameravala povedati ampak nisem imela poguma
j: z besedo na dan
m: tvoj oče živi v londonu razšla sva se ko si bila stara 2 meseca.
j: kaaj?? in ti mi to poveš zdaj?
m: oprosti srce.
j: in kaj naj sedaj?
m: zanimalo me je če bi ga morda hotela spoznati saj me je včeraj klicau in rekeu je da si te želi spoznati.
j: ja si ga želim ampak kdaaj?
m: am saj so čez 3 dni počitnice ne? poletne
?
j: ja?
m: bi hotela iti za 2 meseca tja?
j: jaaaaa!!
no in tako sva se zmenili da bom odšla v london za 2 meseca
večer sem odšla spat in sanjala o 1D
19. februar 2013
next
07. marec 2013
next
07. marec 2013
next
next
next
next
07. marec 2013
next
next
next
next
07. marec 2013
Evo next za banana01
No večer sem lepo zaspala z sanjami o 1D..
Zjutraj sem se mogla zbudit kar hitro saj je bilo še samo 3 dni sole juupii!!
Z petro sva kar hitro sedli k pouku in se pogovarjali omenila sem ji tudi da grem v london in takoj je hotela zraven povedala sem ji da bom prvo prepiričala mamo in potem je popoudne prišla k meni in mamo sma skupaj prepričale da lahko gre z mano..veselile sma se dougo in zato je bila pri meni do večera in potem je mogla it zmenili sva se da bo tisti zadni dan spala pri meni...
Bila sem res vesela!!
Dnevi so minili hitro in končno je biu zadnji dan in to večer zato sva se hitro odpravili spat..
Driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin je zjutraj ob 4:35 zvonila budilka...
Z petro sva se samo spogledali in se spovnili da imava let že ob 6:00
Hitro sva se oblekli in odšli na zajterk...
Ura je bila pol 6 ko sva bili že na letališču...
Oznanili so najin let in hitro smo se poslovili in odšli sva na letalo..
Ko smo bili že v zraku sem pogledala skozi okno in videla čudovit razgled zasvetile so se mi oči...
Z petro sma potem kmalu zaspale in zbudiu me je glas stevardese ‘’ pripnite se pristajamo’’
Z petro sma se tako razveselile da sma kar zelo naglas zakričale in vsi so naju čudno pogledali..
Pristali smo !! vzeli sva svoje kovčke in poklicali taxi in ta naji je odpeljau do mojega očeta ki ga sploh nisem poznala..
Pozvonila sem in odpr mi je moški srednjih let ..
Sara si to res ti je zaklicau..
Prikimala sem on pa me je močno objeu predstavila sem mu petro in nato sma z petro odšle na sprehod...
Odšle sma nekam v park kjer so na eni od klopc sedeli fantje natančno bilo jih je pet in bili so zamaskirani ..
Z petro sva se odločile da greva na sladoled...
Vse je blo kul dokler se nekdo ni zaleteu v njo ... v angleščini se ji je opravičiu in sneu očala videla sem da je to niall horan!
Omg petra!! Sem se zadrla petra pa ga je samo grdo pogledala in odšla naprej..
Jaz pa sem mu povedlala v angleščini da se mu jaz v njenem imenu opravičujem ker se tak obnaša do njega amap kda ona pač nemara 1D sem mu v eni sapi povedala saj sem se komaj takrat zavedala da ne sanjam!
Rekeu mi je da ni nič hudega in me vprašau da če prideva z petro na sladoled z njimi. In seveda sem privolila in nato sem poiskala petro povedala sem ji vse ona pa je ob mojem vprašanju če se strinja da če greva le nevolno prikimala..
Odšle sma do njih inko sem jih zagledala mi je skoraj zmankalo sape!
Prvi je do mene stopil liam in se mi predstaviu čeprau sem jih poznala potem zany potem Louis in potem harry ko sem ga zagledala sem se globoko zagledala v njegove oči
‘’harry’’ je ziniu po nekaj sekundah sara sem bleknila nazaj čisto zasanjana..
Petra jih je samo grdo pogledla in rekla da ji je ime petra ..
Povabili so naji na sladoled in harry me je med potjo rukniu v rebra in mi rekeu da ga lahko kličem hazza če želim nasmehnila sem se mu in nasmeh mi je vrniu..
Med potjo smo se nekaj pogovarjali in petra jih še kar ni vzljubila..
Naročili smo si sladoled in ker sem mela drugačnega on njih so me vprašali če lahko probajo in seveda sem prikimala in se še zraven pohecala da lahko če niso kužni in takoj so se nasmejali postavili so se v molono in vsak je probau malo mojega ko je prišeu na vrsto harry da bi poliznjiu moj sladoled sem ga namazala po nosu in grdo me je pogledau nato pa se začeu močnosmejat..
Odločili sva se da greva še malo k njim tako da sem atiju napisala sporočila in dovoliu nama je..
Igrali smo flašo resnice liam je vrteu in pokazalo je name resnica sem bleknila.. vprašau me je kiri mi je najbol všeč in rekla sem harry pri tem pa močno zardela videla sem da je zardeu tudi harry.
Igrali smo dalje vrtela sem jaz in prišlo je na petro rekla je resnica in vprašala sem jo zakaj tako močno sovraži 1D rekla pa je samo da zato ker že celi svet govori o njih in jig re to na živce amap kda ji počasi postajajo všeč je še nakoncu rekla bol potiho ampak smo jo vseeno slišali..
Z njimi je bilo res zanimivo in kmalu sma z petro morali domou izmenjali smo si številke in odšli sma se obut.. morali sva peš saj nisva imeli prevoza in potem je prišeu niall in vprašau z čem boma šle in petra je rekla da peš in potem je rekeu zany da naji bo peljau eden od njih najprej sva se izmikali nato pa je po stopnicah že prihiteu harry z avtomobilskimi ključami..
Nasmehniu se je in potem smo odšli fante sem še objela v slovo in potem odpla v avto sedela sem na sovoznikovem sedežu petr pa odzadaj..
Z harryjom sma govorila večino o najinem življenju in res sma se kar dobro spoznala in postala v tem dnevu dobra prijatelja..
Končno smo prispeli prišeu je do naji z petro in nama odprl vrata ..
Pred vrati me je še objeu in se božansko nasmehniu petri pa samo zaželeu lahko noč..
Ko sma z petro vstopili v išo me je očka začeu zasliševati z kom sem bila in kje vse sma mu povedale in potem naju je pustiu v sobo..
Po nekaj minutah sem dobila sms pisalo je heii lepo spita pozdravi petro xx Nial
Nasmehnila sem se in petri povedala da jo niall pozdravla potem sem mu odpisala mu zaželela lahkonoč nazaj in mu povedala da ga tudi petra pozdravlja..
Čez nekaj časa sem spet dobila sporočilo :
Good night xx lou: )
Odpisala sem in šla pod tuš petra je že bila prej..
Ko sem prišla iz pod tuša sem imela še tri nova sporočila..
Prvo: hello , good night sweet dreams xx liam
Drugo: night! xx zany: )
Tretjo: heei , good night and sweet dreams xoxo harry;*
Vsem sem odpisala in pokazala petri ...
Z petro sva še potem malo bedeli in pote sva obe lepo zaspali.. sanjala sem o harry-ju

07. marec 2013
neeeeeeeeeeeeext
07. marec 2013
next
07. marec 2013
Evo next v katerega me je prisilla manja -.-
Zjutraj je nekdo skakau po moji postelji (1D)kaj za vraga sem se zadrla in potem še slišala petro sem vam rekla da te punce ni dobro zbuditi sploh ne če sanja o harry-ju..
Grdo sem jo pogledala in ji vrgla pojšter v glavo.. ni res! Sem zakričala ja pa je! Ne pa ni! Sva se drli ena v drugo in potem sem odšla v kopalnico..
Oblekla sem se in potem smo odšli na zajterk ki se ga je trudiu pripraviti harry.
Noben ga ni hoteu narediti in zato je morau on videla sem da mu jajce na oko niso najbol uspele zato sem odšla taj in mu pomagala
j-jaz h- harry
j: heii pazii vse boš zažgau!
H: če pa mi nikakor neuspe!
J: pridi ti bom pomagala.
H: ok.
Postaviu se je pred ranglo in jaz za njim razbiu je jajco in lepo počasi sva spekla jajca do konca nakoncu je dišalo že do kuhinje..
Ko smo se najedli smo se odločili da se gremo kopat aia atija ni bilo doma saj je odšeu na službeno pot za nekaj časa..
Najprej nisem hotela v vodo in zato so do mene prišli vsi in me vrgli not. Delala sem se kod da nimam zraka in da sem napou mrtva ko so to videli so vsi priplavali do mene in me nesli na površje..
Slišala sem petro ki je nekaj javkala da kaj bo ona brez mene pa nevem kaj še vse..
Poskušali so me nekaj z prvo pomočjo ampak jim ni uspelo..
Skoraj so mi že dali umetno dihanje ko sem se koda izkašljala in sem bila spet živa hahaha nemorem vrjet da so mi res nasedli hahahah
Vsi so me objeli da sem se res skoraj zadrušla in potem smo se normalno kopali naprej..
Biu je že čas kosila in odšli smo v nandos in se najedlo .. fantje so bili pri nama z petro ker očija ni bilo..
Z nimi je bilo res zanimivo...
Hotela sem iti na sprehod a je za mano prišla petra in pogovarjali sva se
p-petra j- jaz
j: hei
p: hei dougčas mi je pa sem prišla z tabo
j: ja opažam haha
p: haha
j: no in kateri ti je najbolvšeč?
P: niall ..
Zafarbala je..
J: uuuu to pa to h? Haha
P: nehaj!
No tako je potekau najin pogovor in blo je res kul ko sma prišli nazaj je v hiši biu džumbos
Vse je bilo razmetano ..
Kaj je bilo je bomba vsekala sem vprašala..
Ostali pa so samo nepremično gledali..
Lotili smo se pospravljanja liam nas je razdeliu.: jaz in zayn čistiva hodnik sara in harry kuhinjo petra in niall jedilnico in lou ti pa dnevno gremo!!
Lotili smo se čiščenja z harry-jem sma najprej čistila vsak svoj vogal in nato vedno bol proti sredini nakoncu sma se že zaletela.. začela sma se neustavljivo smejati..
Končno smo končali zato smo se psedli na kauč in gledali grozljivko z petro sma jih sovražile..
Biu je res grozen del in petra se je ovila k niallu in on jo je objeu preko ram ..
Meni ta deu ni biu tako grozenamak naslednji pa je biu tak da sem kar zakričala res da sem pristala na harry-ju in ta se je samo nasmejau in potem sma tako ostala da konca filma saj sobili prizori res grozni ob koncu sem se mu še opravičila za to in potem že hotela iti spat.. aia fantje ostanejo pri nama ampak problem imam samo 1 zakonsko posteljo pri atiju v sobi in kauč.. zayn je rekeu da on lahko spi na kauču lou in liam pa na zakonski.. kaj pa midva je vprašau niall. Vidva pa bota šla spat k njima!
Jaz imam zakonsko in petra tudi..
Niall je šeu k petri potem pa je morau k meni prit harry prvo sma se zmenla ki bo kdo spau in nato lepo zaspala..
07. marec 2013
prisilla te je patricija ne manja ;D
nexxtttt!!!
07. marec 2013
next
07. marec 2013
ok hhahaahah jutre bom nextala
07. marec 2013
NEXT NEXT
08. marec 2013
sara za mene edn PP ;PPPPP
08. marec 2013
haha ja petra zaj ga pišem hahah
08. marec 2013
Next za petro

Bilo je res čudovito komaj sem še dihala ko sem se spovnila da dobesedno polek mene spi harry styles!
Jojojojo to se ne more dogajat .. ruknila sem harry-ja in mu rekla naj me včišne in potem me je samo začudeno pogledau jaz pa sn mu rekla da zato da se prepričam da ne sanjam!
On pa se je samo nasmeju in to tako glasno da sta naju petra in nial pogledala koda sma malo munjena..
Hahah ob njegovem smehu je še meni šlo nasmeh..
Ne sanjaš zaj pa zaspi mi je rekeu jaz pa sem se obrnila proti zidu in zaspala..
Zjutraj:
Harry-ja ni bilo več v postelji.. odšla sem v jedilnicoin pozdravila fante jutro so vsi v en glas rekli..
Zajterk na mizi je hitro spuhteu v naže trebuhe..
Petra se je skoraj nonstop vesla po niallu in njemu je to očitno bilo všeč..
Igrali smo flašo resnice in petra je morala niallu sedet v naročju čez celo igro hahahaha
Bilo je smešno ko je zayn mogo louisu skrit vse korenčke.. haha
Potem smo igrali twister na koncu smo ostali jaz petra harry in niall..
Blo je smešno ko sem mogla dat desno nogo na rdečo torej preko harry-jeve noge haha
Ja bili smo že čisto prepleteni ko mi je nakoncu spodrsnilo in padla sem na harry-ja..
Biu je precej neroden položaj..
Hitro sem odšla dol iz njega in potem me je harry vprašau če mu pomagam vsat ponudila sem mu roko ko me je naenkrat potegniu nazaj don la njega in spet sva bila v položaju kot prej fantje so začeli z njihovimi uuuji in aaaaji in potem sma končno vsata in twister smo pospravili...
Čez dan smo odšli po trgovinah in fantje so dali še nekaj podpisov in seveda nama niso pustili da bi si same kupile oblačila ..
Z njimi je najbol zabavno..
Petra jih je tudi vzljubila...ko smo prišli domou je liam reeku da gre z danielle na večerjo lou je šeu z ell.. in potem še zayn ki je šeu z perry..
Ostali smo sami štirje... vsedli smo se na kauč in bili tiho.. po nekaj minutah nisem več zdržala in sem zato vprašala če bomo samo tiho sedeli al bomo še kaj druga delali..
Odločili smo se da gremo kuhat večerjo.. vsi štirje smo odšli v kuhinjo in nekaj poskušali spacat skup..
Po nakj minutak sta s epetra in niall nekaj šuntala in prvo za sabo potegnila harry-ja in ga peljala v eno sobo.. po nekaj minutah sta prišla do mene in mi rekla da se harry gore joka in zato sem hitro tekla gor.. a so se vrata za mano kar hitro zaklenila. Harry se sploh ni jokau amak je sedeu na postelji in premišljevau..
Petra in niall sta naju zaklenila v sobo... sedla sem k njemu in ga vprašala kaj se dogaja ampak je le skomigniu z rameni in mi rekeu da še sam neve..
Sedela sva na postelji in potem se čula nialla in petro ki se pred vrati pogovarjata da naju bota pustila do 11ih večer noter.. kaaj??!! Sem bol potiho vprašala ampak me je harry slišau in je vprašau kaj je narobe povedala sem mu kaj sem slišala in še njemu so skoraj padle oči iz jamic.. odločila sva se da grema igrat monopoli.. z njim je bilo res zanimivo.. zmagau je ker je guljofau..
Po nekaj časa je potrkalo po vratih in skozi vrata je pogledau pladen z hrano.. vzela sva ga in vrata so se spet zaprla.. pojedla sva tisto kar je bilo in si nakoncu razdelila še zadnji kos kruha..
Ura je bila še 9.oo in postala sem zaspana..
Tudi njemu se je zehalo zato sem se jaz vlegla na posteljo in čez nekaj minut sem začutila premikanje postelje in z eno oko poškilila.. videla sem da se je tudi harry skobacau na posteljo in to v kot.. med nama je bilo okoli 2o cm razmaka..
Po nekaj minutah sem že skoraj zaspala ampak sem čutila da se harry premika.. obrnila sem se proti steni in ga vprašala koliko je ura povedau mi je da je ura pol 10 in zato sva se odločila da bova do takrat malo poležavala.. nekaj sva se še pogovarjala in potem sem potonila v spanec....
Zjutraj:
Zbudila sem se in videla harry-jove roke okoli mojih bokov.. videla sem tudi bliskavico telefona in takoj sem vedela da je niall slikau petra pa je zraven umirala od smeha..
Vstala sem previdno da nisem zbudila harry-ja in po hiši začela loviti nialla petra se je še nekaj pritoževala da še ostali spijo ampak je nisma poslušala.. podila sem se za njim in potem ga nisem več videla.. harry se je prebudiu in me spraševau kaj se dogaja namesto mene mu je obrazložila petra in takrat sva oba zardela...
Po zajterku se je vrniu niall skozi vrata in pokazau na veliko sliko v okviru na kateri sva midva z harry-jem na postelji ko naji je slikau zjutraj.. jezna sem se pognala do njega in mu iz rok izpulila sliko in jo en čas opazovala kmalu je harry nekaj sikniu rekeu je: no saj ni tako slaba slika in se zasmejau..
Sliko sem odnesla na podstrešje in jo dala v neko škatlo...
Odšla sem dol in naenkrat zagledala celo dnevno z slikami na steni na kateri va jaz in harry od zjutraj..
Grdo in vprašujoče sem jih pogledala ampak harry je samo skomigniu z rameni onadva pa sta umirala od smeha začela sem pobirat slike in jih nosit na mizo.. niall jih je sproti obešau nazaj..
Odločila sem se da mu bom to vrnila ..harry-ja sem vpr. Če pride z mano na sprehon in mu tam vse obrazložila strinjau se je z mano..
Ko sva prišla nazaj domov sem videla kako niall objema petro od zadaj medtem ko petra spi on pa samo gleda televizijo na skrivaj se ju slikala in odšla do tistega ki dela slie v okvir..
Narediu je več 100 slik in potem sem jih razobesila po sobah v hiši seveda ko sta onadva oba zaspala..
Ko sta se zbudila sta oba začudeno pogledala začela sem se smejati in to zelo pridružiu se mi je harry in ostali fantje ki so se celo zbudili iz svojega medvedjega spanca...
Dan je hitro miniu in z niallom sva se malo postrani gledala zaradi slik..
Večer smo odšli še malo v bazen in potem spat.. ja harry je spau v kotu in jaz na eku postelje prav tako sta bila petra in niall..

Em nextala bom jutri ker danes nebom več nič doma 
08. marec 2013
N E X T NEXT NEXT NEXT NEXT hahaha
08. marec 2013
u70306
u70306
Next...
08. marec 2013
next
08. marec 2013
ok danes bom dala še en next
08. marec 2013
Zjutraj sem se zbudila napou na tleh ko sem se vredu zbudila sem pa res padla iz postelje očitno je harry to videu in se je začeu na ves glas smejat da sta se zbudila še niall in petra in tudi ostali fantje..
Počasi sem se vstala in odšla v kopalnico oblekla sem se in se umila ter odšla na zajterk kjer so bili že ostali ..
Niallu ki me je še kar grdo gledau sem rekla oz se zadrla: kaj me misliš še vedno grdo gledat zaradi slik??!!??
On pa me je prestrašeno odkimau jaz pa sem rekla : no pol pa nehaj..
In pol sma se spet vredi zaštekala.. videla sem da se petra malo ureja in niall tudi.. sumila sem da gresta na kosilo.. to bo sumljivo..
Prvi je odšeu niall ki nam je rekeu da mora iti do svoje prijateljice demi hahaha
Čez nekaj minut je prišla petra ki je rekla da gre z starimi znanci na pijačo.. vprašljivo sem jo pogledala ona pa mi je z ustnicami nakazala da mi potem vse pove...
Ostali smo gledali film in se smejali ker je bila komedija..res je bla smešna in ko je bilo konec sem šla kuhat kosilo.. odločila sem se da bodo čufti njaam :$$
Ravno sem delala krogljice ko je prišeu liam in me vprašau da če rabim pomoč in sem rekla da bi prav prišla.. pomagau mi je in potem je prišeu harry in rekeu da mi bo on pomagau.. delala sva kroglice ko mi je naenkrat meto meso priletelo v obraz grdo sem ga pogledala in mu vrnila.. začela se je najina vojna z mesom..
Prišeu je zayn in rekeu da naj raje naredima čufte kot pa da midva postanema čufta ker sva že cela obmetana z mesom..
Nasmejala sva se in dokončala čufte...
Poklicala sva za kosilo in odšli smo jest bilo je res okusno ..
Po kosilu smo odšli na sladoled.. oče mi je napiau da se vrne čez približno 4.tedne.. uf ga pa še dougo nebo..
Sladoled sem res hitro zbasala v sebe saj je biu res dober in zunaj je bilo res vroče..
Z fantami smo se pogovarjali in odločili smo se da bomo skupaj odšli da krajše počitnice na morje povedali smo tudi petri in niallu ko sta se vrnila in oba sta se strinjala odločili smo se da jutri gremo..
08. marec 2013
NEXT NEXT NEXT
09. marec 2013
next
09. marec 2013
next ! -.-
09. marec 2013
Odšli smo spat seveda sem prej odšla še pod tuš in jaz pozabljivka sem pozabila oblačila v sobi grrr - . –
Ovila sem se v brisačo in potiho odšla v sobo z upanjem da nikogar ni tam ampak sem se zmotila v sobi so bili vsi! Igrali so flašo resnice..
Kaj še niste videli ribe ki je priskakljala na suho? Sem jih vprašala in vzela oblačila in odšla nazaj v kopalnico..
Ko sem se oblekla sem se jim pridružila pri igri..
igrali smo nekaj časa potem pa se odpravili spat ker gremo jutri na morje!
Nisem mogla spat od vznemirjena in petra tut ne harry je spau kot top in niall tudi.. midve pa nikakor nisma mogle spat.. naenkrat sem slošala tiho šepetanje ki je pripadalo harry-ju : kaj nemoreš spat? Me je vprašau ne.. preveč sem vznemirjena sem mu odgovorila on pa je samo rekeu naj poskušam zaspat ker je še douga noč..
Poslušala sem ga in poskušala zaspati..čudežno sem ob njegovih besedah le zaspala ...
09. marec 2013
next next next next next next next next
09. marec 2013
Zjutraj: ura je bila 5:00 zjutraj ko mi je že zvonila budilka z petro sma se predramile in fanta tudi..
Odšli smo nekaj pojest in potem smo odli na letališče saj smo imeli let že kar hitro .. fantje so mi komaj danes povedali kam gremo.. grmo na havaje!! Omg..
Meli smo zasebno letalo in hitro smo se vkrcali in po poti vsi zaspali...
Zbudiu me je krik louisa ki se je drl: sombody need help , suuuuuuuuuuupeeeeermaaan!!
Začela sem se smejat ker je imeu na sebi piflarska očala in srajco in sweveda majico z supermanom hahahahha
Harry je imeu zlikane lase očitno so mu jih med spanjem slikali in harry je imeu zaradi tea souzne oči mislo sem ga pogledala on pa se je nasmejau niall je iskau zaloge hrane ampak jih ni imeu zato je biu cel živčen..
Zayn ni našeu ogledala , petra je bila nališpana in to res čudno liam pa je imeu na drugem sedežu žlico in se skoraj razjokau .. aaa zato se je torej lous drl da nekdo potrebuje pomoč hahaha čakaj če majo vsi nekaj kaj imam potem jaz na sebi?
Jaz pa sem imela na sebi majico you can call me mrs. Styles ko sem to videla sem pogledala res smešno češ kdo mi je dau gor to majico? In vsi so se začeli smejat kot nori..
Jaz pa sem si majico dala dol in pod njo je bila še ena enaka dala sem si dol še tisto in potem sem bila spet oblečena tako kot prej..
Kmalu smo pristali.. omg prišeu je taxi in nas odpeljau da hotela ki je biu tik ob plaži to je biu naš hotel in še 5 zvezdic je imeu!! Pa še razgled na morje .. v sobi smo morali biti po 2..
Hotela sem biti z petro ampak me je prehiteu niall ki mi je petro kar pod roko odpeljau v svojo sobo..
No s kom bom sedaj jaz? Sem vprašala.. vsi pa so mi pred nos potisnili harry-ja.. nasmehnila sem se in odšla v sobo.. nekaj sem že razpakirala in potem sem se oblekla v kopalke saj smo se odšli kopat..
Ura je bila okoli 16:00 in niall je biu pred kopanjem pošteno lačen ..
Zato smo odšli jest in potem smo odšli malo na plažo.
Bilo je res zanimivo sploh ko je niall potunkau petro in ona se je delala kot da jo nekaj grabi za nogo in niall se je ful prestrašo in jo začeu vlaćiti ona pa je umirala od smeha..
Kmalu sem tudi jaz pristala v vodi ker so me ostali fantje vrgli v vodo.
Tunkali smo se naprej in potem smo odšli v hotel se preoblekli in potem odšli na večerjo..
Niall si je nabasau vsega boga jaz in petra samo solato ostali fantje pa nekje v povprečju..
Vsi smo predčasno zaspali saj smo bili utrujeni in to zeli.. aia v vsaki sobi je bila ena zakonska postelja saj sem ponavadi hodijo mladi poročenci in ne neki slavni fantje z prijateljicami..
Spala sem na eku postelje harry pa v kotu kot doma.. atiju smo že doma sporočili da bomo odšli .. oz liam mu je ker sem jaz pozabila..
Zjutraj:
Pogledala sem skozi okno in videla da je plaža še prazna zunaj je sijalo sonce toplota je obdajala sobo žarki so sijali na posteljo in obsijali harry-ja ki je še sladko spau..
Ura je bila okoli pol 8. Zjutraj in zato sem počasi odcapljala v kopalnico in se oblekla spodaj sem imela kopalke in potem navrh oblaćila. Spovnila sem se da je zajterk ob 8o ura pa je bila že 8:56 zato sem najprej odšla zbudit ostale nato pa harry-ja .. nežno sem mu razkuštrala lase oz njegove kraužljčke in on se je samo nasmejau šepnila sem mu da bo treba na zajterk in zato se je hitro vstau in se šeu preoblečt..
Prišeu je iz kopalnice z nasmehom na obrazu in skupaj sva odšla do ostalih da gremo na zajterk..
Za zajterk so bili razni kosmiči, namazi.. jaz sem si vzela čokoladne kosmiče in jih hitro zmetala vase..
Fantje so se šli kopat midve z petro pa sma odšle z taxi-jom po nakupovalnih centrih.. nakupile sva vse možno ..
Po okoli 2h urah sma prišle nazaj v sobe fanti so bili že nazaj in ko so naju videli koliko vrečk imama so naju samo začudeno pogledali..
Skomignili sva z rameni in odšli vsaka v svojo sobo..
Za mano je prišeu harry ker je hoteu videti kaj sem si kupila pokazala sem mu vsako obleko in vsako je po svoje komentirau..
Vse sem pospravila in potem odšla do ostalih in potem smo odšli na kosilo ker je bila ura že res veliko..
Bilo je okusno .. po kosilu smo imeli počitek odšla sem malo na svoj leptop kjer sem zasledila da so naju z harry-jem nekaj časa nazaj slikali ko sva bila nasprehodu.. in petro in nialla tudi grrr - . –
Odšla sem na twiter kjer sem videla sliko ki jo je objaviu niall na njej sta bila ona dva z petro in na sliki ji je niall dau lupčeka na ličke juuj :$$
Harry jo je tudi videu in rekeu da se boma midva tut slikala pa dala sliko na twiter in pol sma se slikala samo da sma stala pa jaz sem bla na njegovem hrbti.. slika je hitro pristala na twiterji..
Zaprla sem računalnik in odšla malo k petri..
Videla sem kako sta se z niallom pogovarjala zato sem rejši šla..
Odšla sem v mojo in harry-jovo sobo tam pa sem se vlegla na posteljo in gledala v strop..

petra je bla namazana tak ko so jo fanti mazali.

tak sma se z harry-jom slikala

moje kopalke

petrine kopalke..

harry z ravnimi lasmi
09. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg