Forum
u70107
u70107

נαz, KℓαяιTнєRαηιвσω ιη UяѕнιTнєSυη вσмσ ѕкυραנ ριѕαℓє zgσ∂вιcσ. υραмσ, ∂α ναм вσ νšєč

тιαтнєѕωєєту- Jєѕѕιє
KℓαяιTнєRαηιвσω- Mια
UяѕнιTнєSυη- Rσѕє

υραмσ, ∂α ναм вσ νšєč ☺
Sem Jessie. Nisem ravno najbolj priljubljena oseba, imam pa zato zeloooo dobri prijateljici Mio in Rose. Obiskujemo 1. letnik gimnazije Bežigrad in hodimo na snemanje nadaljevanke (naslov izveste kasneje).

Kar se tiče fantov imamo zelo različen okus. Meni recimo je všeč neki fant iz 3. letnika z imenom Kristjan. Mii je všeč nek "čudak" Andraž (3 letnik), Rose pa za enkrat še nima izbranca . Na šoli je skupina 5-ih punc, ki zmeraj hočejo biti najboljše, vedeti vse novice... Mislim, da to, ker smo bile izbrane za snemanje ravno me, no mislim, da jim ni ravno najbolj všeč. No, ko sem se po končanem pouku vsedla na avtobusno postajo (tam zmeraj počakam Mio in Rose, ki hodita na kosilo) sem zagledala Nežo (vodjo tistih... ohh no me jih kličemo kokoške, ker se skos nekaj važijo) kako hodi proti meni in drži Kristjana za roko. Vedela je, da mi je bil všeč, zato ga je "osvajala" (če smo že pri tem- tudi Andraža). v drugi roki pa je imela kos torte. prihajala je naravnost proti meni, kar vedela sem kaj bo, in na žalost sem imela prav...
(no tole je bil majhen uvod, da ste bile malo seznanjene o čem bomo pisale. nadaljevanje napiše KlariTheRanibow- Mia)

boš rala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2012
u70107
u70107
sorry tm v anketi je blo mišljeno brala
12. julij 2012
u70107
u70107
Rose:

Mia:

jessie:

12. julij 2012
u70107
u70107
(aja pa tm sm 2x po nesreč napisala upamo, da vam bo všeč)
12. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg