Forum
heyla no kot veste pišem še eno zgodbico i love guy from one direction. zgodba bo povsem drugačna govorila bo o navadnem dekletu. oz. o dekletu ki ima bogate starše...potem pa njeno življenje zaustavi nekaj povsem neobčajneg.

podatki:

ime:Kendall
priimek: Jenner Kardashian
starost: 19
slika:

zaenkrat sm mala razvajenka. začele so se moje poletne počitnice in konec mojega snemanja. zelo sem priljubljena. mam čis use..na kupe prjatlov, oblačil, vilo....le še ljubezen mi manjka. važn je da sm edinka a kmalu se bo use postavil na glavo. živim pa u londunu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------ojoj ura je 12.00 jst pa komi zdej ustajam. hitro sm poklicala služkinjo naj nekako zaustavi starše da nebi videli da spim. ampak namesto služkinje je prišla moja mami. joj ta je pa res nesposobna. usedla se je na mojo pojstlo ter me pobožala

j-jst, m-mama

m- dobro jutro pikica moja
j-mami am budilka mi ni delala
m-vem srček jst sm ti jo izklopla.
j-a maš razlog ?
m- ja lepo se obleč in pridi na kosilo. nekaj pomembnega ti morava z očetom povedat.
j-ok

no pa sm se oblekla

in nardila frizurco

prišla sm do naše jedilnice. kot vedno sm za zajtrk jedla jagode s čokolado. imela sm popolno postavo zato mi čokolada ni škodila.

zanimalo me je kaj mi imata za povedati.

j-jst, m-mami, o-oče

o- veš Kendall to so bolj ženske zadeve in ti bo mami povedala.
j-ok
m-no tri leta preden si se rodila smo bli zlo revni. leto zatem pa smo dobili precej denarja.
j-ja supr ane si mi to htela povedat
o-ne mama ti ima nekaj drug oza povedat
m-tri leta preden si se rodila se je rodil tvoj starejši brat. in dali smo ga drugim. nikoli jih več nismo našli a sedaj smo ga. no septembra bo začel obiskovat isti studio kot ti. jutri pa se bo preselil nazaj k nam saj je njegova družina umrla. tko da upam da ga neboš žalila.
j-ampa...ampak
o-nič ampak tko pač je
j-dovolj mam tega

treščila sm prtiček ob tla in vztala. bila sm jezna zato sm hitro odkorakala iz jedilnice v mojo gromozansko sobo. za mano so se slišali odmevi pet. oče in mama pa sta se samo z bledim gledala.
02. februar 2014
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------ves dan sm preživela na compu. naenkrat pa je v sobo vdrla mama. rekla je da to še ni use. no kaj pa še do, sm jo hladkorvno zavrnila. rekla je da z njim pride še njegov frend. prau da sem si z njim že pisala. joj kuk naj vem kre če sm si pa že z milijoni prek fb pisala. no zvečer sm zaspala, zjutraj pa sm se zdila prepozno mama je rekla da moj brat že čaka spodi. oblekla sm se.

odhitela sm dol. tam so me že čakale moje jagode. mami mi je rekla da ko se najem naj pridem u dnevno sobo:

med mojim zajtrikom pa me je zmotil oče in mi rekel da bom odšla z bratom u ny. joj kok če že stokrat neb bila tam. privolila sem saj nism hotela prepira. naenkrat je v kuhinjo pritekl lep kužek tkoj sm ga pocrkljala.

zgledal je izgubljen. naenkrat pa sm zaslišala glas za sabo '' oprosti zaradi psička malce je razvajen'' obrnila sm se potem pa za seboj zagledala

02. februar 2014
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------nič nism govorila. le on je rekel. v dnevni sobi te čaka brat. ''aha...'' to je bilo vse kar sem lahko izdavila drugega pa nisem mogla. odšla sm do dnevne sobe. ne poti so bile služkinje (stare tut 17 in 18 let kr poleti delajo pri nas) slišala sm šepetanje in pogovor smeh in tut vreščanje. kaj?? ni mi bilo jasn... ko pa sm prispela do dnevne sobe pa sm tam zagledala nekega fanta. bil mi je poznan. ko se je obrnil, mi je dih zaustal. mami me je poklicala k sebi. rekla je ''to je tvoj brat'' potem pa je dodal '' mislim da se mi ni treba predstavljati'' (ta fant je bil zayn) ''ne'' sm odvrnila. no v sobi se je spret prikazal fant mojih sanj harry.v roki je imel psička ki mi je bil tko lep. prijel me je za roko in me povabil ven da mi nekaj pokaže. odšla sva do auta. tam je bil še en tak psiček. dal mi ga je u roko in rekel da je zame. no oba sva imela svoje kužke. razlika je bila med spoloma. moja je bila psica in ime sm ji dala kelly (tko je v mojem pravem lajfu ime moji psički maltežanki) odšla sva notri. mama mi je rekla da naj spakiram stvari saj bom odšla z njima in naj s sabo vzamem eno od frendic. odhitela sm do sobe za slukinje. tam je bila Selena. bila je moja bff. spoznali sva se ko je prvič brišla delat k nam. živi pri nas med služkinjami, saj je brez staršev. prosila sm jo če gre z mano takoj je privolila. tudi ona je videla kdo je spodaj in je komaj izdavila svoj da gre...kr je bla nora na zayna.

selena:

hitro sva spakirali. ura je bla 20.00 in odpravili sva se dol. mami nama je dala še jagode da sva pojedli in odšli smo v auto. na vrati in povsod je pisalo one direction. stekla so bila zatemnjena. to je bla vlika limuzina. vozil pa jo je njihov šofer. ustavili smo se na črpalki. tam so ju oboževalke kar obnorele. dala sta avtograme potem pa smo se odpravili naprej. med potjo smo slišali velik krikov oboževalk. brskala sm po fonu naenkrat pa je nekaj prisedlo k meni..........
02. februar 2014
bil je harry. uprašu me je kaj delam. seveda sm poslušala musko. vzel je eno slušalko in si jo dal v uho. takrat me je postalo sram saj je bila raun njihova presem another world. pa še raun on je pel. zrau je zapel. juj kuk lepo poje. nasmehnil se mi je potem pa me poljubil na usta. upala sm da bo ta trenutek trajal večno ampak ga je nekaj zmotilo z kašlji. bila sta selena in zayn. harry ju je grdo pogledal. zayn je samo dejal...''ne dajta se motiti '' no tudi njidva sta zgledalla nekam zaljubljeno saj sta se držala za roke. nič veš nisva govorila saj nsva hotela da bi kdo kej slišu. blo nama je nerodn. tu patam sva poškilila drug k drugemu. no naenkrat pa mi je filma zmanjkal. nič več se nism spomnila.zbudila sm se ko je voznik zaustavil. vidla s mda ležim na harryevih nogah. rekel mi je: ''prispeli smo'' tam so bili še ostali člani skupine one direction. povabili so nas notri. šli smo med oboževalkami. med njimi sm zagledala hanno. stekla sm do nje in harrya potegnila za sabo. vprašala sm jo ka jdela tu'?? rekla je da je prišla na koncert. harry je rekel da naj jo uzamem s sabo. nismo je mogli zvleči iz oboževalk, zato je prišel pomagat liam. potem pa se je zgodilo neki nepričakovanga. liam je padel hanna pa nanj. oba sta se smejala. no ustala sta potem pa smo odšli do privatne sobe. rekli so da bodo imeli koncert. naenkrat pa je louis vprašal kdo je to?? (na mene je pokazal) harry je pekel da sm njegovo dekle. ustala sm in odhitela na wc. prihitel je zamano in me uprašu če je use ok?? vprašala sm ga zakaj je to rekel. odgovoril mi je da zato kr sm njegove sanje......

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------v teh besedah sm se kr topila. spet me je poljubil. no ta trenutek spet ni trajal dolgo saj sta ga spet pokvarila selena in zayn. no ampak tokrat pa je bilo smešno. ko sta odšla sm ga uprašala zakaj me je poljubil. on pa se je nasmehnil in me vprašal ''zakaj pa si mi poljub vrnila?'' smejala sm se. odšla sva do sobe za vaje. tam mi je zapel. pridružil se mu je tut zayn, selena pa je prišla do mene. rekla je da se morva pogovorit. no to fantje so sklenil, da bodi imeli vaje pred nastopom me pa smo odšle do neke skrinje za ljudi. tam si se lah usedo. obe sta mi rekle da sta postali punci od....selena od zayna hanna pa od liama.proskala sm. potem pa se je skrinja nepričakovano zaprla. nismo mogle ven. fantje so nas iskal vendar nas niso našli. vseeno so morali na oder. naenkrat pa so se tla skrinje začela dvigat in pristale smo na odru. fantje so nas povlekli k sebi in peli naprej. potem pa smo tudi mi dobile mikrofone in smo pele. blo nam je smešno. po koncertu smo odšli z odra. odšle smo na ženski wc tam pa nas je čakalo presenečenje......
hanna:

02. februar 2014
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------notri smo zagledale :
lolo

selly

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------najbolj sm sovražila brino. bla je vodja bande. ah kuk je nesramna. rekla mi je ... glej zdaj to. kaj?? odšla je do harrya in rekla '' ojla ljubi'' potem ap ga je kisnila na usta. kaj???? odšla sm ven. pobegnila sm. nankrat me je zbil auto. zbudila sm se un bolnišnici. nič nism štekala. zraun mene je bil harry. imel je solze v očeh.

opazil je da sem budna. pristopil je do mene.

najn pogovor:

j-jst, h- harry

h-oprosti mi za prej.
j-ja zakaj pa, nism nora...
h-saj pa je sploh ne poznam...kdo sploh je to??
j-moja največja sovražnica
h-oprosti zakaj si pobegnila, počakala bi pa bi videla kako se je nadaljevalo...
j-bom premislila če ti oprostim...
02. februar 2014
u152441
u152441
next
02. februar 2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------oprostila sm mu. čez nekaj dni sem že lahko šla domau. oz. v njihovo hišo. tam smo se dekleta odločila, da si kupimo nekaj oblačil in se polepšamo kajti odločile smo se da se prijavimo na x factor.

kupile smo si

jst:

hana

selena

odšle smo na avdicijo. dobro smo odpele. fantje pa so nas podpirali. potem pa je sledila odločitev sodnikov...
02. februar 2014
Next
02. februar 2014
next
03. februar 2014
sodniki so se odločili.........................da............................smo...................odpele.......................super...........in.......da..................gremo.........v polfinale jejeeej
Potem smo odšli domov jas in harry sma se zprla v sobo in strastno poljubljala dokler ni vrat odprl niall saj je bilo kosilo že pripravljeno!
Harry je rekel da nej zaprem oči ker ima zame presenečenje.(resnično sma se ljubila)
potem me je pripeljal v dnevno sobo kjer me je zaprosil za roko!!
Nisem mogla verjet da se mi to dogaja.Vsi so bili v dnevni sobi in so čakali na odgovor!
Seveda sem rekla DA!!!
Potem sma se najedla in šla nazaj v najino sobo tam sma se strastno poljubljala,.......
03. februar 2014
Next
03. februar 2014
next
03. februar 2014
Next+nova bralka
04. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg